Reklama:

Sedm profesionálů v přípravě na Wings of Strength Puerto Rico Pro

5.089 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dny 26. a 27. června budou v bahamském hlavním městě Nassau patřit letošnímu ročníku profesionální show v kulturistice a fitness Wings of Strength Puerto Rico Pro. Za kláním stojí zkušený promotér Tim Gardner, který na něm ve spolupráci s vedením profesionální ligy IFBB Jima Maniona vypsal hned deset kategorií, v nichž se zde bude bojovat nejenom o finanční odměny, ale také o kvalifikaci na říjnový Olympia Weekend. Na Bahamách se tak bude závodit i v obou mužských kulturistických kategoriích, ve kterých se představí také borci, do jejichž přípravy Vás teď necháme nahlédnout!

Jamie Christian-Johal

Přesné složení startovního pole soutěže v tuto chvíli ještě neznáme, a tak se velmi složitě hledá i nějaký závodník, který by v dané kategorii měl platit za favorita. Ale už dopředu můžeme říci, kterého kulturistu na pódiu nebudou možné přehlédnout. 196 cm vysoký Brit Jamie Christian-Johal se totiž díky svému vzrůstu soupeřům poněkud vymyká a navíc při své výšce ani nemá nějaké do očí bijící problémy s nevyvážeností postavy, což je u takto vzrostlých borců spíše vzácnost. To Jamiemu pomohlo k tom, že si vloni ve své nováčkovské sezóně mezi profesionály vůbec nevedl špatně, a letos by se samozřejmě ve výsledkových listinách rád posunul opět o něco výše. Johal věří, že se mu od minulého roku podařilo dosáhnout viditelného progresu, a předpokládá, že by tentokrát měl závodit s hmotností, která se bude pohybovat někde kolem hranice 300 liber, což představuje asi 136 kg!

Jamie Christian-Johal 4 týdny až 4,5 týdne před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Andrea Muzi

Dalším těžkotonážníkem, který na Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021 bude usilovat o přízeň rozhodčích, jež mimochodem povede zkušený Steve Weinberger, bude Andrea Muzi. Cílem italského kulturisty je letos nevymýšlet žádné složitosti a na pódium přinést zkrátka spoustu hustých svalů. Zdá se, že je na nejlepší možné cestě tento svůj plán naplnit.

Andrea Muzi 4 týdny před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Andrea Presti

Objemy ale samy o sobě samozřejmě na profesionálních soutěžích k boji o nejvyšší příčky nestačí. K tomu, aby Muzi mohl na portorické profesionální show pomýšlet na nějaký opravdu dobrý výsledek, bude muset být i ve formě. Právě parádní připraveností se už teď, tři neděle před závody, může chlubit jeho příští soupeř a krajan Andrea Presti. Jde o kulturistu, který loňskou, v mnoha ohledech zvláštní sezónu vynechal, a na Bahamách tak soutěžní plavky navlékne po dvouleté odmlce. Presti už v konkurenci profíků naznačil, že má na to, aby bojoval o ty nejvyšší příčky. Vyšel mu hned jeho profesionální debut, při kterém na George Farah Classic 2018 bral druhé místo!

Andrea Muzi 3,5 týdne před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

William Martins

Letošní Wings of Strength Puerto Rico Pro by mělo několik profesionálních debutů nabídnout taky. Nejenom, že si jej na klání budou moci připsat noví profíci, kteří vzejdou z připojené mezinárodní amatérské soutěže World Caribbean Championships, ale poprvé zde plánují profi kartu zužitkovat i někteří další sportovci. Řadí se k nim také William Martins, který by měl zaujmout hlavně svými celkovými objemy. Třiadvacet dnů před vstupem na pódium tento 181 cm vysoký absolutní šampión Musclecontest Brazil Pro Qualifier 2019 hlásil, že váží 131,8 kg, což už zkrátka není vůbec málo!

William Martins 3,5 týdne před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Thiago Lins

Pokud jste se pročetli článkem už až sem, pak je Vám zřejmé, že v Nassau budou závodit kulturisté disponující nejenom různou mírou zkušeností, ale také odlišnými typy postav. Velmi zvláštními tvary se od soupeřů bude lišit ostatně i Thiago Lins, jenž představuje dalšího borce, který s Wings of Strength Puerto Rico Pro spojí svůj profesionální debut. O Thiagovi, který profí kartu získal vloni na Musclecontest Nacional Pro Qualifier, jsme zatím příliš nepsali, a tak pro Vás máme i několik čísel, která Vám ho představí blíže. Narodil se v listopadu 1984, dorostl do výšky 179 cm a před týdnem mu displej váhy ukazoval 118 kg.

Thiago Lins 4 týdny před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Austin Karr

Zmínili jsme se, že se na letošním Wings of Strength Puerto Rico Pro bude závodit také v kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg), ve které se zde rozhodčím chystá představit například i Američan Austin Karr. Jde o závodníka, který vloni na Wings of Strength Chicago sahal po kvalifikaci na Olympia Weekend, když zde ve dvěstědvanáctce nestačil pouze na novou hvězdu své kategorie Keona Pearsona. Austin neustále koketuje s myšlenkou přestoupit mezi těžkotonážníky, ale zdá se, že předtím by se ještě rád alespoň jednou zúčastnil 212 Olympia. Uvidíme, zda se mu postup na tuto soutěž podaří vybojovat právě v Nassau.

Austin Karr 3 týdny před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021

Piotr Borecki

Zde by měl narazit na nového soupeře, když se k soutěži v jeho kategorii chystá nastoupit i Polák Piotr Borecki, který dosud mezi profíky působil v kategorii classic physique. Piotr naposledy závodil na Classic Physique Olympia 2019 a od té doby dosáhl slušných zlepšení, když se mu podařilo zapracovat nejenom na objemech, ale i na vyváženosti postavy. Necelé čtyři neděle před Wings of Strength Puerto Rico Pro po ránu navážil 100,5 kg, tedy asi 4 kilogramy nad limitem, který bude muset splnit při prezentaci před závody.

Piotr Borecki 3,5 týdne před Wings of Strength Puerto Rico Pro 2021


Foto:
www.instagram.com/akathegiant
www.instagram.com/andrea_muzilla_ifbbpro
www.instagram.com/andrea.presti_ifbbpro
www.instagram.com/williammartinspro
www.instagram.com/ifbbproaustin_k


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.06.18:29PrivateBlueVenusTV - Plne súhlasím, nohami mi pripomína tú chobotničku (tá česk..
06.06.18:27PrivateBlueVenusTV - Úplný súhlas.
06.06.09:55moab - William Martins – ten je hodně divnej (od hlavy až po levé..
05.06.22:01Neutralni typ - Johal ukazkovy a jeden z nej ever front lats spreadu, jina..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
ygg (17:32) • Rando sem bude psát ještě z hrobu, o to nemusí mít nikdo strach. Jen by mu měli moderát...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Muriel (14:21) • Pozerám zrazu 9 komentov ..ale nenašiel som som tam ani jeden že by niekto napísal že j...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (14:10) • `Majte sa` znamená, že odcházíš a už sem nebudeš nikdy psát?
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
PrivateBlueVenusTV (14:05) • Čo čakať od povrchnej komunity, ktorej jediná `duchovnosť` je (a aj to v tom lepšom prí...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (12:57) • @w3rmer Reaguješ na člověka, co tu už X-krát přispíval pod množstvím přezdívek a co je...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie