Reklama:

OCR Liga 2021 (I + II)
- reportáž a fotografie

2.491 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Konečně se zase závodí! V tomto duchu bych hodnotila sobotní OCR Ligu. V atmosféře se toto heslo zcela podepsalo! Tento report pojmu lehce netradičně a ráda bych Vám ukázala, že OCR může být i zábava.

Sobota 24. dubna, areál Stříbrného rybníku a naše oblíbená Gladiator Race Arena hostila KONEČNĚ závod. Celá registrace a start byly kompletně bezkontaktní. Přišla jsem, dle svého čísla ze startovky vyzvedla čip a mohla se připravit na start, kde stačilo jen přiložit čip ke krabičce a běžet. Své starty jsme měli doporučeny přes startovní listinu.

Po dlouhé pauze kvůli kompletně utržené achilovce z podzimu jsem své pocity měla všemožné, ale právě díky okolí a kamarádům, které OCR nabízí, jsem se rozhodla do toho jít. Předem jsem věděla, že běžet moc nepůjde, tak jsem se snažila nastavit stylem, že si závod po dlouhé době prostě užiji i jinak než výkonem.

Gladiator Race přinesl pár novinek, například hned na startu krásné kombo s možností fast line nebo další velké kombo ve formě low rigu, které mnohé vykoupalo. Překážky mi nedělaly žádný problém, spíše naopak, musela jsem ještě večer jít horolezit, abych unavila své ruce. Víme ale, že GR si zakládá na komplexnosti a je proto vhodný pro každého!

Po startovním kombu, kde jsem zvolila fast, čekalo pár překážek v aréně a vybíhalo se kolem rybníka. Kdo běžel Comeback, nebylo mu to cizí. Celkem se běžela dvě kola. Tento koncept mi vcelku sedí, jediné, co mě trápilo, že jsem se prostě nemohla rozběhnout. I když jsem sebevíc chtěla, achilovka mě nechtěla pustit do ladného odrazu.

Po prvním kole zase zpět do arény na další překážky a znovu kolem rybníka, před cílem nás čekal oblíbený up & over, překážka ve formě traverzu s lany, a závěrečný skatepark.

Závod jsem si opravdu užila! Po dlouhé době jsem neřešila nic a prostě si dávala jen překážky, soustředila se jen na ně a běh byl u mě spíše skoro procházka, proto jsem Vás všechny, kamarády okolo, zvládla zdravit. Jediné, co jsem si musela ohlídat, byly seskoky z překážek, aby nenastal problém.

Proto apeluji, nebojte se začít i po zranění, nebojte se jít a zkusit si to! Nejde vždy o výsledek, ale o pocity, které nám závody dají a přinesou. Což OCR Liga splnila naplno! O úsměvy a dobrou náladu rozhodně nouze nebyla.

Děkujeme organizátorům a dobrovolníkům, že jsme mohli závodit. Příští zastávka nás čeká na tankodromu v Milovicích 1. a 2. května, kde Gladiator Race opět nachystá parádu, a věřím, že o super překážky nebude ve spolupráci s Runmageddonem nouze!

Závod opět bude bezkontaktní formou a můžete se těšit na podobný systém, jako byl v sobotu. Online registrace pro Milovice končí již dnes o půlnoci, tak neváhejte moc dlouho! Budu se na všechny znovu moc těšit.


OCR Liga (I + II) 2021 - fotogalerie


Fotografie:
P. Šedivý, M. Kuběna, N. Knesplová, L. Tilová


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie