Reklama:

Najdi a vyhraj! (16/2021)

4.189 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

"Neber to jídlo tak vážně: Žijte zdravým životním stylem a jezte čokoládu stejně jako autorka!"

No tak já jsem dnes snědl hned ráno před prací tyčinku Twix (slevě neodoláš), snídani jsem doprovodil červeno-bílou chuťovkou ze stáje Kinder, k obědu jsem měl pizzu a ke kávě jsem si odpoledne dal jako gentleman kvalitní hořkou čokoládu. Den ještě nekončí. Za posledních pár měsíců mi skrz zavřená fitka ubyly svaly, ale na váze mám 5 kilo nahoře. Až příští týden vyhrajete ty knížky, dejte mi vědět, kde dělám chybu. :-)

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu Týny Skalické o zdravé výživě Neber to jídlo tak vážně z nakladatelství CPress. Autorka Vám ukáže potraviny, jejich jednotlivé složky i jídla takzvaně nezdravá a naučí Vás dívat se na ně z pozitivního úhlu. Protože neexistuje špatná strava - je to vždy jen jídlo, které by nám mělo dělat radost. Nechybí ani pár zajímavých receptů.


Kam odjel amatérský kulturista Petr Polák na tréninkový kemp?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (16/2021)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kam odjel amatérský kulturista Petr Polák na tréninkový kemp?
do Londýna
do Dubaje
do Ústí nad Labem
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 22. 04. 2021 v 08:00 a končí 29. 04. 2021 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (15/2021):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, z jaké země pochází profesionální kulturista Iain Valliere. Správná odpověď zní: Kanada.

Vylosováni byli a produkt pro stimulaci organismu před fyzickou aktivitou Furious Clown® Yellow Bastard (50 cps) od společnosti Smartlabs obdrží:

  • Filip Kučera - youngprerau@...cz
  • Pavel Reichenbach - pavelreichenbach@...cz
  • Ondřej Hadáček - ondrej.hadacek@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Viktoria nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 29. dubna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 48 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie