Reklama:

Najdi a vyhraj! (14/2021)

5.635 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Všechno je relativní. Pokud koukáte na videa Larryho Wheelse, možná Vám připadá jako z jiné planety, a srovnání s většinou hostů, kteří se v jeho videích střídají, tomu odpovídá. Neplatí to ale vždycky. Naposledy k Larrymu zavítal obrovitý Morgan Aste, který má před sebou už za několik týdnů start na Indy Pro, a když se na jejich společný trénink podíváte, dáte mi asi za pravdu, že Larry vedle Morgana působí sotva jako dorostenec. Pro běžného smrtelníka docela vzpruha. Na druhou stranu, kdybych si já chtěl na tréninku podobně zvýšit sebevědomí, asi bych musel sparinga hledat v mateřské škole. A nakonec... proč by taky ne!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží předtréninkový přípravek Serious PRE Natural (750 g) a bezlepkový chléb Gluten Free Oat Bread (100 g) od společnosti PROM-IN. Serious PRE Natural představuje kombinaci ingrediencí užívaných před tréninkem. Je vhodný pro sportovce při zvýšené fyzické zátěži. Jedná se o doplněk stravy v prášku s příchutí, se sladidlem, s vitamíny a bez kofeinu. Ovesný bezlepkový chléb je vyrobený z původní odrůdy ovsa staré tisíce let. Oves je bohatý na velmi hodnotné sacharidy, rostlinné bílkoviny a mastné kyseliny. Ve srovnání s ostatními obilovinami vyniká především obsahem nerozpustné vlákniny.


Odkud pocházel otec kulturisty Dannyho Padilly?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (14/2021)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Odkud pocházel otec kulturisty Dannyho Padilly?
z Kuby
z Dominikánské republiky
z Portorika
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 08. 04. 2021 v 08:00 a končí 15. 04. 2021 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (13/2021):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakou novou "hračku" si pořídil strongman Jirka Tkadlčík. Správná odpověď zní: Apollónovo soukolí.

Vylosováni byli a arašídový krém Grand Zero s bílou čokoládou a jahodami (250 g) a k tomu čokoládu Big Boy (100 g) od společnosti Big Boy obdrží:

  • Karel Kumšta - speciallista@...cz
  • Klára Šimčíková - klarasimcikova@...cz
  • Václava Bromovská - vendulky@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Petr nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 15. dubna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 107 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie