Reklama:

Šest profesionálů v přípravě
na květnové soutěže

13.445 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

S tím, jak v profesionální lize IFBB Jima Maniona začíná konkrétnější obrysy nabývat kalendář soutěží, a také, jak jednotliví borci upřesňují své soutěžní plány, se zdá, že nás letos čeká opravdu parádní sezóna. Například jen v kulturistice mužů open by se nově mělo závodit také v Egyptě, Thajsku nebo Paraguayi, což by mohlo dát šanci i sportovcům, kteří se jinak kvůli mezinárodním vztahům jenom obtížně dostávají na klání do Spojených států nebo do Evropy. Zároveň letos budou závodit i profíci, kteří loňský soutěžní ročník kvůli pandemii rovnou odpískali, a k tomu nás čeká také několik zajímavých profesionálních debutů. Zkrátka je na co se těšit a platí to i o Indy Pro a New York Pro, prvních dvou akcích roku, na kterých dostanou prostor kulturisté z obou hmotnostních kategorií. Pojďme se podívat, jak si v přípravě na ně vedou někteří z nich.

Morgan Aste

Startovní pole kulturistiky mužů open na Indy Pro dosud podle dostupných zpráv tvořili Blessing Awodibu, Roy Evans, Carlos Chapa, Dorian Haywood a Shawn Smith. Z nového videa fenoménu světa silových sportů Larryho Wheelse se však lze dovědět, že se tuto sestavu borců chystá doplnit také gigantický Francouz Morgan Aste! Právě s Morganem totiž Larry ve svém nejnovějším snímku odjel hrudník a 192 cm vysoký a aktuálně 148 kg vážící kolos při té příležitosti prozradil, že zamýšlí závodit jak za pět neděl v Indianě, tak i o týden později na New York Pro. Ostatně sedmatřicetiletý borec ve snímku trénuje i pózuje už v tak parádní formě, že jsou na jeho postavě blížící se závody zkrátka poznat.

Morgan Aste - trénink hrudníku s Larrym Wheelsem 5 týdnů před Indy Pro 2021

Blessing Awodibu

Morganův souboj s dnes už také zmíněným Blessingem Awodibuem by mohl na Indy Pro patřit k vrcholům soutěže. Aste je totiž opravdu neskutečné monstrum, které umí na pódium navíc přinést famózní připravenost. Zároveň byste ovšem méně estetického borce jenom těžko hledali. V tomto před ním bude mít Blessing, který výrazně dbá na to, aby si udržel úzký pas a dokázal držet břicho pod kontrolou, nespornou výhodu. Tak jako tak, vidět Asteho s Awodibuem na soutěži pózovat bok po boku by mělo nabídnout atraktivní podívanou, na kterou se dá určitě těšit! Mimochodem, že bude mít Blessing před svým příštím soupeřem, co se týká elegance navrch, dokonale ukazuje i následující fotografie.

Blessing Awodibu 5 týdnů před Indy Pro 2021

Dorian Haywood

U těžkotonážníků ladících formu na Indy Pro ještě na moment zůstaneme. Máme pro Vás totiž záběry věnované současné fazóně Doriana Haywooda. Dorian si ve spolupráci se svým trenérem Davem Kalickem předsoutěžní fázi přípravy nastavil pouze na necelých deset týdnů a aktuálně z ní tak má za sebou něco málo přes polovinu. Ve věci toho, zda formu stihne udělat, se prý cítí jistě a asi není důvod mu v tom nevěřit. Faktem ale je, že Dorian před nadcházejícími závody hraje o hodně, protože díky méně početné konkurenci může mít na dosah své nejlepší umístění v profesionální kariéře.

Dorian Haywood 4,5 týdne před Indy Pro 2021

Nathan Epler

Na svůj zatím nejlepší výsledek mezi profíky na Indy Pro zcela jistě dosáhne Nathan Epler. Na soutěži si totiž v kategorii do 212 liber (96,2 kg) plánuje připsat profesionální debut, a tak si laťku, se kterou se v budoucnosti bude srovnávat, teprve nastaví. Nathan se před nedávnem nechal slyšet, že v této přípravě se zveřejňováním fotografií už skončil. Dlouho u toho ale nezůstal, a tak pro Vás další snímky věnované jeho aktuální formě máme. Že se Epler rozmyslel, dost možná souvisí s tím, že začíná vypadat opravdu zatraceně dobře!

Nathan Epler 4,5 týdne před Indy Pro 2021

Thomas Lenihan

Pěkně napruhovaný a vyrýsovaný je už také příští Nathanův soupeř Thomas Lenihan, který se zdá být na nejlepší možné cestě k tomu, aby na Indy Pro nedopustil podobný propadák jako předloni, kdy zde skončil poslední. Na to, aby se po stránce připravenosti posunul ještě o kousek dál, má navíc stále další čtyři neděle.

Thomas Lenihan 4,5 týdne před Indy Pro 2021

Nick Walker

Ještě o něco více času na optimální vyladění formy má pak Nick Walker, který se do sezóny chystá vstoupit až 15. května na New York Pro. Ambiciózní kulturista ve své druhé sezóně v Manionově profesionální lize už pomýšlí na vítězství, na které ovšem v konkurenci, jaká se mu na vzpomínané soutěži sejde, nemusí být snadné dosáhnout. Na druhou stranu, Nick v současnosti samozřejmě dělá vše pro to, aby měl šanci se o něj alespoň porvat. Připojené snímky jej zachycují během nácviku pózování ve středu ráno.

Nick Walker 5,5 týdne před New York Pro 2021


Foto:
www.instagram.com/blessing_awodibu
www.instagram.com/drfit.dorianhaywood
www.instagram.com/ifbb_nathan_epler
www.instagram.com/ifbbpro_lenny
www.instagram.com/mattjansen8


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

09.04.21:41MartinG - Sú to obyčajné kŕčové žily, niekto na to má predispozíciu,..
09.04.18:15Neutralni typ - NEco podobneho mel i Schlerkamp jen v jine casti nohy.
09.04.09:49Turabean - Mně teda zaráží ty lýtka a holeně, to nevypadá vůbec dobře..
09.04.09:33MartinG - Myslím si že budeš teda riadne prekvapený keď ho uvidíš na..
08.04.17:15Neutralni typ - Walker me prijde horsi a horsi, nema na to aby se nekam da..
08.04.17:14Neutralni typ - pan Pozehnany by mohl zamichat kartami kdyby mel jine nohy
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 0 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie