Reklama:

Kuba Cielen: aktuální forma
v přípravě na podzimní soutěže

3.472 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Britský kulturista Kuba Cielen vloni odstartoval kariéru profesionála, když postupně v profesionální lize IFBB Jima Maniona nastoupil k European Pro, British Grand Prix a Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro. Ačkoliv se na žádné z těchto soutěží neprobojoval k zajímavějšímu výsledku, tak zároveň platí, že si mezi profíky neuřízl ani nějakou ostudu. Naopak naznačil, že k tomu, aby mohl pomýšlet na vyšší příčky, potřebuje vlastně jenom ještě o něco více zapracovat na objemech. Letos by proto Kuba rád před rozhodčí předstoupil o něco mohutnější než naposledy a samozřejmě, že se nabízí, aby se objevil na pódiu pro něj domácího Arnold Classic UK.

Kuba Cielen - aktuální forma 26 týdnů před uvažovanou účastí na Arnold Classic UK 2021 (foto: Instagram.com/kuba_cielen)

Jenomže to, zda bude moci k soutěži nastoupit, v tuhle chvíli už nezáleží pouze na něm. I když pořadatelé prvního ročníku britského "Arnolda" zprvu podle všeho nepředpokládali, že by se jejich akce mohli závodníci účastnit pouze na základě pozvání, zájem jich projevilo tolik, že nakonec k nějaké jejich selekci odbornou komisí dojde. Zda tímto sítem Kuba Cielen projde, zatím můžeme jenom spekulovat, ale jeho účinkování v letošní sezóně s tím samozřejmě nestojí a nepadá. Závodit se v jeho kategorii open totiž bude i po Arnold Classic UK, které se odehraje během prvního říjnového víkendu. V jaké formě Kuba nachází asi šestadvacet neděl před uvažovanou účastí na zmiňovaném klání, můžete posoudit prostřednictvím přiložených fotografií.

Kuba Cielen - aktuální forma 26 týdnů před uvažovanou účastí na Arnold Classic UK 2021 (foto: Instagram.com/kuba_cielen)Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie