Reklama:

Najdi a vyhraj! (07/2021)

3.889 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Tak bral ten Lazar Angelov něco víc, než říkal, nebo nebral? Lazar na některých fotkách vypadal opravdu skvěle, na druhou stranu tak je tomu u spousty instagramových hvězd, které když potom potkáte naživo, zjistíte, že ve skutečnosti váží 70 kilo a v mikině byste ani nepoznali, že kdy drželi činku v ruce. Co se Instagramu týče, Lazar byl a je profík, a tak se na focení připravoval úplně stejně jako kulturisté na soutěž. Může vysekaný 180cm chlap vážit naturálně, pokud nepočítáme clenbuterol, 85 kg? Některý určitě ano a jiný ani omylem. Možná znáte i ze svého okolí borce, kteří v životě nic nevzali, možná ani skoro necvičí, ale přesto mají na první pohled výrazný svalový základ. A na druhou stranu tu máme nešťastníky, kteří dělají první poslední, v ledničce mají pestrou sbírku ampulí všeho druhu, ale stejně vypadají - slušně řečeno mizerně. Jestli Lazar patří mezi šťastlivce, nebo lháře, ví jen on sám, faktem ale je, že je zábavné se o tom dohadovat. :-)

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu manželů Škorpilových Fit i bez fitka z nakladatelství CPress. Jak si rozvrhnout trénink a vyzrát na regeneraci? Co všechno můžete ke cvičení použít? A jak zlepšit svou běžeckou techniku? K tomu, abyste se dostali do kondice, nepotřebujete zafuněnou posilovnu. Guru českého běhu Miloš Škorpil pro Vás ve spolupráci se svou ženou Danou připravil srozumitelný návod na zlepšení fyzičky a budování síly v domácích podmínkách.


Kolik měří Lazar Angelov?

(nápovědu hledejte v tomto článku)
Najdi a vyhraj! (07/2021)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik měří Lazar Angelov?
175 cm
180 cm
185 cm
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 18. 02. 2021 v 08:00 a končí 25. 02. 2021 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (06/2021):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kdo přiměl Ronnieho Colemana, aby začal závodit v kulturistice. Správná odpověď zní: Brian Dobson.

Vylosováni byli a Thermo Virus (60 cps) od společnosti Czech Virus obdrží:

  • Renata Pechová - r.rolejckova@...com
  • Petr Dalík - pdalik@...cz
  • Martina Šalplachtová - martina.sal12@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Jaroslava nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 25. února. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra