Reklama:

Jak šel čas v Alavis Maxima...

1.403 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Značka Alavis je na českém trhu již od roku 2001. V průběhu těchto let se stala označením kvality veterinárních přípravků. Alavis však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu.

Celý sortiment značky Alavis je schválen jako veterinární přípravky. Při procesu schvalování se dokládá jejich účinnost, předkládají se analytické certifikáty, klinické studie, neškodnost pro lidi, zvířata a životní prostředí, BSE certifikát a další. Proto je u všech produktů vždy uvedeno také jejich číslo schválení.

Postupem času se však stalo něco, s čím nikdo nepočítal. Dobrá pověst značky Alavis se rychle šířila a s tím přišla i jakási "móda" užívání veterinárních přípravků lidmi, především těch určených pro koně. To však nikdy nebylo záměrem. Cílem je, aby veterinární přípravky pro koně byly určeny pouze pro koně. Z tohoto důvodu značka Alavis nyní vstoupila na trh humánních doplňků stravy se značkou Alavis Maxima, která je určena pro aktivní, sportovně laděné lidi, a postupně rozšiřuje své portfolio.

Dost možná se může zdát krok směrem k humánním doplňkům stravy zdánlivě v rozporu s tím, o co se tým Alavis celou dobu snaží a co dělá. Tedy výzkum, vývoj, klinické studie a mnoho laboratorních zkoušek každé jednotlivé šarže, než je stoprocentní jistota, že zákazník dostane za své peníze opravdu to nejlepší.

U doplňků stravy je totiž všechno mnohem jednodušší. V týmu Alavis se však rozhodli, že nechtějí a nebudou dělat kvalitativní rozdíly mezi výrobou doplňků stravy a veterinárních přípravků s ověřenou kvalitou a účinností. Veškeré zkušenosti, postupy a normy Alavis se dlouho uplatňují u sesterské značky Barny's, která se mnoho let zabývá výrobou doplňků stravy. Podle zákaznických recenzí a také ohlasů z lékáren je značka Barny's dlouhodobě vnímána jako jedna z nejlepších v tomto segmentu.

Tým Alavis je přesvědčen, že vstupem značky Alavis Maxima mezi humánní doplňky stravy v oblasti aktivní a sportovní výživy zvýší pomyslnou laťku kvality a účinnosti těchto produktů. Na prvním místě totiž je a vždy bude zákazník a motto značky je proto jasné:

Pokud by některý náš produkt šlo ještě zlepšit, udělali bychom to!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 59 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
LaFontaine (08:56) • Jo, na chvíli se k tomu propracoval. Mluvil o tom několikrát v rozhovorech, možná to bu...
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
Arnold Strong (15:58) • A on Vaillant zil.nejaky cas i na ulici?vim ze se několikrát lecil v lecebne
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
LaFontaine (12:20) • `Od drog ke steroidum` je nesmysl vzhledem k tomu, ze je jako zavodnik na AS mnoho let...
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
Neutralni typ (11:44) • Jestli to neni pomalu jako to rceni... z blata do louze? ... Od drog ke steroidum ...
magazínMartin Fitzwater: první série fotogra...
Neutralni typ (11:41) • Da se nekde vsadit na to jestli dopadne dany kulturista jako McCarver nebo v lepsim pri...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra