Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Registrace na CrossFit Games Open 2021 je v plném proudu!

6.815 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Novinky v celosvětové soutěži CrossFit Games pro rok 2021

Na webu Ronnie.cz snad ani nemůže být čtenář, který by neznal světovou crossfitovou soutěž CrossFit Games a její první nejmasovější fázi Open, nicméně opakování je matka moudrosti, a pak, co kdyby se tu ocitnul nějaký nováček, že? Navíc letošní ročník přinesl spoustu novinek. Takže tedy…

Open je svým množstvím účastníků největší sportovní událost na světě. Účastnický rekord soutěž zaznamenala v roce 2018, kdy se jí zúčastnilo 415 000 atletů ze 172 zemí světa. Letošní formát umožní účast ještě většímu množství soutěžících než kdykoli předtím. Organizátoři totiž přišli s novými kategoriemi, které umožní závodit i lidem, kteří se s CrossFitem teprve seznamují, nebo těm, kteří nemají přístup do tělocvičny a k nářadí nebo prostě jen preferují cvičení doma.

Ať už jste obklopeni lidmi ve vaší místní tělocvičně, nebo si cvičíte doma a posloucháte, jak vás kamarádi povzbuzují přes Zoom, závod Open vás nabije energií a připomene vám, proč jste součástí CrossFit komunity.
David Castro

Poprvé také v Open dostanou hendikepovaní sportovci, pro které bude otevřeno 8 kategorií, založených na typu postižení. "Minulý rok byl pro všechny náročný, proto chceme zahájit sezónu 2021 poutavou a dostupnou soutěží Open, která dokáže uspokojit potřeby každého sportovce," vyjádřil se k novým kategoriím David Castro, generální manažer závodu, a zároveň účastníkům přislíbil: "Ať už jste obklopeni lidmi ve vaší místní tělocvičně, nebo si cvičíte doma a posloucháte, jak vás kamarádi povzbuzují přes ZOOM, závod Open vás nabije energií a připomene vám, proč jste součástí CrossFit komunity."

Generální ředitel společnosti CrossFit Eric Roza zase odůvodnil další významné změny, jakými jsou zkrácení trvání Open a posunutí termínu konání. Zkrácení Open z pěti na tři týdny by prý mělo logisticky odlehčit tělocvičnám, posunutí termínu zase zvýšit pravděpodobnost jejich znovuotevření.

Soutěž Open v roce 2021 odstartuje ve čtvrtek 11. března v pět hodin odpoledne pacifického času, kdy bude zveřejněn první workout 21.1. Svá skóre budou muset účastníci oznámit do pondělí, přesněji do pondělní páté hodiny odpolední pacifického času. Následující soutěžní úkoly budou postupně vyhlášeny 18. a 25. května 2021.

Registrace na Open odstartovala 7. ledna, pokud stále nejste přihlášeni, můžete tak učinit na oficiálních stránkách soutěže.

Novinkou pro letošní rok jsou dárkové kódy k Open registraci. Start v soutěži tedy můžete darovat bližním nebo i Vy sami můžete být obdarováni jedinečným zážitkem, jakým účast v Open bezpochyby je, zejména pokud jej sdílíte s dalšími zúčastněnými.

Prezident společnosti CrossFit Eric Roza si dal pro tento rok za cíl pokořit účastnický rekord z roku 2018 a dosáhnout na půl miliónu atletů přihlášených do Open. Podaří se mu cíle dosáhnout?Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Ondra Hájek (09:21) • Na Instagramu a Facebooku bylo víckrát lidmi okolo svazu řečeno, že ten seminář dělá sv...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (02/...
Paulie02 (06:29) • Nějak vylepšenou verzi Milana asi neuvidíme, ale mě to vůbec nevadí. Naopak respektuj...
magazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Valasekjakub123 (15:27) • Budu sedět v první řadě už se těším :-)
magazínJosef Květoň - trénink lýtek a hamstr...
Mikuc (12:52) • Držím palce, snad už se smůla unavila a půjde to jen k lepšímu! S těma zkrácenýma fousa...
magazínLukáš Osladil - archivní video z roku...
Mikuc (12:50) • Pěkné video! Takových kdyby bylo více, třeba rok za rokem! Jenže...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie