Reklama:
Proteinová svačinka Protein Break v akci 1+1!
Dokonalé kompletní jídlo s výjimečným složením. Více zde.

Tipovací soutěž 2020
- konečné pořadí

2.811 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. Δ nick / jméno plus
body
minus
body
1. ( - ) nemjana 18 -217
2. ( - ) Marvelous 17 -180
3. (+4) Josef Volf 15 -214
4. (+6) kulturistikabb 15 -242
5. (+1) vlcacek 15 -289
6. (-3) tombielcik 14 -194
7. (-3) Zodiak411 14 -214
8. (-3) decarabas 14 -216
9. (+6) mp123 14 -217
10. (+10) Acht 13 -188

Kulturisté z profesionální ligy IFBB Jima Maniona vloni závodili až do samotného konce roku, když sezónu ve dnech 18. a 19. prosince završili účastí na prestižním Olympia Weekendu. V současnosti už je ale uplynulý soutěžní ročník za námi a spolu s ním také další seriál tipovaček, ve kterém jste mohli sázet na to, jak si na vybraných kláních hvězdy současné scény povedou. Dnes nadešel čas, abychom Vám přinesli souhrnné vyhodnocení celé série tipovaček. Do sedmi kol tipovací soutěže se v rámci jejího čtrnáctého ročníku zapojilo 551 různých sázejících. V každém kole jsme přitom tři nejúspěšnější tipéry odměnili cenami od našich partnerů a i letos těchto odměn bylo požehnaně. Jejich celková hodnota se vyšplhala na 100.858 Kč, což znamená, že jste v průměru v každé tipovačce hráli o ceny v hodnotě více než 14.400 Kč!

To ale samozřejmě stále není vše. Z výsledků všech kol tipovací soutěže vzniká námi už vzpomínané konečné pořadí a pravidla tipovačky nám ukládají odměnit ještě deset nejlepších tipujících z pohledu celého roku. I tentokrát pro Vás přitom máme připravenou pořádnou nálož suplementů a sportovních doplňků. Odměny věnovala společnost Extrifit a jejich celková hodnota dosahuje bezmála 39.000 Kč! A jak jste tedy v konečném pořadí tipovací soutěže pro rok 2020 dopadli?

Dosavadní vítězové konečného pořadí:
rok tipující
2020 nemjana
2019 Meda87
2018 Pally
2017 Ryan91
2016 simins
2015 simins
2014 Mr.Rob.Zombie
2013 rizek51
2012 Bodza
2011 Petr Kučera
2010 Luka
2009 Turakam
2006 Peter Suchý
2005 Black Dragon

První kolo, ve kterém jste sázeli na výsledky tradičního severoamerického Arnold Classic, vyhrál zkušený tipér Fischbi. Na druhém místě za ním se stejným ziskem 4 plusových bodů skončila soutěžící pod nickem nemjana, která uspěla i ve druhém kole, kde jí patřilo šesté místo. To v průběžném pořadí znamenalo, že se ujala vedení s jednobodovým náskokem před soutěžícím pod nickem Atejdak. Tento stav se změnil po čtvrtém kole, ve kterém byla nemjana opět v desítce nejlepších, a svůj náskok navýšila na 3 body. Po pátém kole potom už dokonce na body 4! Pak se jí trochu přestalo dařit a naopak sázející s přezdívkou Marvelous začal bodovat. Vyhrál právě 5. kolo a v dalším kole byl čtvrtý, což ho vyneslo na průběžně druhé místo, pouhý bod za nemjanu.

Rozhodnout muselo poslední kolo, ve kterém se sázely výsledky Olympie, což obvykle znamená možnost velkého bodového zisku. Výsledky Mr. Olympia i Olympia 212 Showdown letos nicméně byly velmi překvapivé, a tak jste v této poslední tipovčce roku bodovali o něco méně, než bylo zvykem v předchozích letech. Tato skutečnost nakonec sehrála svou roli v tom, že nemjana těsné vedení uhájila a Marvelous zůstal na druhé příčce.

Fantastické ceny pro deset nejlepších v celkovém pořadí
tipovací soutěže věnovala společnost Extrifit! Souhrnná hodnota cen se blíží ke 39.000 Kč!


Vítěz předešlé tipovací soutěže na výsledky Mr. Olympia 2020

Pořádnou porci suplementů od Extrifitu už má v tuto chvíli doma také tipující s nickem GOGOV, který z našich čtenářů nejpřesněji odhadl výsledky prosincové Olympie. Vlastním jménem Petr Kukal, který v minulosti nastoupil také k několika domácím mistrovským soutěžím v kulturistice, se přitom před Mr. Olympia 2020 do našeho seriálu tipovaček zapojil poprvé po pěti letech. Petr zároveň přiznal, že ho ceny od Extrifitu znovu pořádně nakoply. Plánuje opět začít cvičit a připouští i návrat na soutěžní pódia!


Konečné pořadí tipujících z pohledu celého roku 2020

V závěru článku najdete tabulku s pořadím všech zúčastněných mimo první desítku.

1. místo - nemjana vyhrává:

2. místo - Marvelous vyhrává:

3. místo - Josef Volf vyhrává:

4. místo - kulturistikabb vyhrává:

5. místo - vlcacek vyhrává:

6. místo - tombielcik vyhrává:

7. místo - Zodiak411 vyhrává:

8. místo - decarabas vyhrává:

9. místo - mp123 vyhrává:

10. místo - Acht vyhrává:

Long® 80 Multiprotein je multikomponentní (vícesložkový) protein obsahující bílkoviny z 8 proteinových zdrojů. Díky tomu je výrobek typický vyváženým aminokyselinovým spektrem, což je pro jeho účinek velmi důležité! 75 % obsahu bílkovin produktu tvoří syrovátkové proteinové koncentráty, hydrolyzáty a izoláty a zdrojem dalších 25 % bílkovin je micelární kasein a vaječné bílkoviny. Hlavní předností multikomponentního proteinu Long® 80 Multiprotein je jeho postupnější uvolňování, než je tomu u klasického syrovátkového proteinu, a výrobek tak může zásobovat svaly bílkovinami po delší čas! Navíc je obohacen komplexem sedmi enzymů - papainem, alfa amylázou, bromelainem, laktázou, celulázou, neutrální proteázou a lipázou. Obsah proteinů je 76,4 % - 80 % (liší se podle příchuti). Long® 80 Multiprotein je vhodný ve všech případech, kdy je nutné zajistit okamžitou i dlouhodobější nepřetržitou dodávku bílkovin. Příjem vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Základem nového proteinu CFM Instant Whey 80 je opět nejkvalitnější dostupná surovina, a to syrovátkový proteinový koncentrát CFM. Jedná se o instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby - mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Obrovským benefitem je zachování všech bílkovinných frakcí (podívejte se na složení). Do Vašeho proteinu CFM Instant Whey 80 výrobce přidal komplex sedmi enzymů pro dokonalé strávení proteinu a zabudování bílkovin do svalové hmoty. Jedná se o enzymy: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza a lipáza. Jako hlavní sladidlo je pak zvoleno sladidlo z rostliny stévie 97 %! CFM Instant Whey 80 je k dispozici ve 12 vynikajících příchutích. V ovocných příchutích je obsaženo pravé sušené ovoce (tedy žádná chemie) a na chuti je to obrovsky znát! Chuť je plná, výrazná a nápoj nádherně krémový. Obsah proteinu je 72,4 - 76,2 % (liší se podle příchuti). Kromě skvělého složení je tento výrobek oblíben díky snadné a bezproblémové přípravě - je výborně rozpustný, nepráší ani netvoří hrudky. Příjem vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.

Beef Peptides představují hovězí bílkovinu v peptidické formě. Ideální nástroj pro budování čisté svalové hmoty bez tuku. Tablety jsou unikátní tím, že neobsahují prakticky žádná pojiva, jen čistou bílkovinu. Každá tableta obsahuje celé 2 gramy hovězích bílkovin. Beef Peptides jsou zcela bez cukru a bez tuku. Hovězí bílkovina je hydrolyzována a ultrafiltrována. Při hydrolýze dochází k naštěpení bílkoviny, takže výsledný produkt vyniká lepší stravitelností a vstřebatelností. Přibližně 15 % peptidů Beef Peptides má molekulární hmotnost 6000 Da, 55 % 3000 Da a 30 % 500 Da a méně, což jsou velmi krátké (ve sportovní výživě velmi ceněné) peptidy s extrémně dobrou vstřebatelností a využitelností. Pro výrobu tablet byla použita zcela nová technologie, kterou je docíleno, že jedna tableta Beef Peptides obsahuje plných 2000 mg čistých hovězích bílkovin a naprosto minimální množství pomocných tabletovacích látek, a to až 10krát méně, než je tomu u jiných tabletovaných výrobků. Díky tomu jsou Beef Peptides mnohem menší a snadno polykatelné. Nejdůležitější předností této metody je, že nejste nuceni konzumovat nepřiměřené množství nestravitelných pojiv, která mohou způsobovat zažívací problémy. U tablet Beef Peptides dodáváte svalům prakticky pouze čisté proteiny prvotřídního hydrolyzovaného hovězího izolátu.

Whey Amino Hydro obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin výhradně v peptidických vazbách. Whey Amino Hydro jsou zcela nové hydrolyzované (předtrávené) aminokyseliny vyrobené ze 3 hydrolyzovaných syrovátkových proteinových zdrojů - 90% izolátu a 2x 80% koncentrátů. Tablety jsou velmi koncentrované a silné, přitom je však jejich velikost příjemně malá a dobře se tedy polykají. Obsah čistých aminokyselin ve Whey Amino Hydro je 90,4 % v každé tabletě! Užívání tablet Whey Amino Hydro podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem. Whey Amino Hydro vyniká velmi nízkým obsahem sacharidů a tuku, proto je můžete užívat jak v objemovém tréninku, tak při rýsování.

Carnigel® je nový produkt od Extrifitu, který přináší dobře známý a mezi sportovci velmi oblíbený spalovač - karnitin - v nové formě gelu. Karnitin je látkou tradičně používanou prakticky ve všech sportovních odvětvích pro zlepšení využití tuků jako energetického zdroje při fyzické aktivitě a také jako energizér před tréninkem. Jeden sáček obsahuje celých 2000 mg L-karnitinu v 10 skvělých příchutích, a to při nulovém obsahu tuku, cukru nebo umělých barviv v balení! Gelová forma je navíc velmi praktická - nemusíte s sebou nosit žádná balení tekutého karnitinu nebo si odsypávat tablety. Sáček můžete mít vždy po ruce připravený k okamžité konzumaci před tréninkem, na výletech či před závody.

Produkt Q10 firmy Extrifit obsahuje 30 mg koenzymu Q10 v jedné kapsli, jedné z nejdůležitějších látek vyskytujících se v živočišných buňkách. Jedná se o látku podobnou vitamínům. Koenzym Q10 je částečně tělem produkován a částečně přijímán potravou. S tím, jak stárneme, se schopnost produkce koenzymu Q10 snižuje a hrozí jeho nedostatek. Stejně tak je příjem koenzymu Q10 důležitý, když je naše tělo vystaveno zátěži, jakou je intenzivní silový trénink, o to více, pokud je spojen se striktní dietou. Koenzym Q10 je naprosto nezbytný pro oxidoredukční reakce a funguje jako reaktivátor buněčné energie, stabilizátor buněčných membrán a kofaktor mnoha metabolických procesů. Příjem koenzymu Q10 může přispívat ke zvyšování energie a odstraňovaní únavy, posilování imunitního systému, normalizaci krevního tlaku, zvyšování výkonnosti a vytrvalosti a obecně posilování antioxidační ochrany buněk.

Produkt Vita-E 400 IU obsahuje přírodní vitamín E (400 IU = 294 mg v jedné kapsli). U sportovců, a obzvláště silových sportů, potřeba vitamínu E stoupá a je nutné jeho doplňování. Vitamín E patří k vitamínům rozpustným v tucích, je důležitým antioxidantem a zpomaluje mimo jiné proces stárnutí.

Protein Caffé Latte 80 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování svalové hmoty. Nápoj je optimální ranní dávkou bílkovin a současně Vás tento šejk příjemně probudí a osvěží. Zkrátka ideální start do nového dne nebo jako chutné kávové a proteinové osvěžení kdykoli během dne.

Protein Caffé Isolate 90 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování a udržení svalové hmoty. Nápoj vyniká úžasnými nutričními hodnotami! Protein Caffé Isolate 90 obsahuje 100% kávu + 90% proteinový izolát CFM + kofein a maličké množství sladidla. A to je vše! Žádné přídatné látky, žádná ochucovadla, prostě nic, co by navyšovalo nežádoucí tuk nebo cukr.

Omega 3-6-9 obsahuje kombinaci omega 3, 6 a 9 mastných kyselin (1000 mg v kapsli) obohacených o vitamín E (10 mg v kapsli). Příjem omega aminokyselin je velmi důležitý pro zdraví srdce, činnost mozku, funkci zraku, spalování podkožního tuku i nárůst svalové hmoty. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Lecithin podporuje spalování tuků, proto je užíván v redukčních programech. Je vhodný nejen pro sportovce, kteří usilují o vyrýsování, ale obecně pro všechny, kteří chtějí podpořit regeneraci po náročném výkonu. Lecitin je látkou, která má řadu pozitivních účinků, když snižuje hladinu LDL cholesterolu v krvi, snižuje krevní tlak, zlepšuje činnost nervového systému, zlepšuje paměť, působí protektivně na játra, podporuje funkci imunitního systému, má pozitivní vliv na stav pokožky, zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů a podporuje regeneraci.

Protein Break! představuje plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Je určeno k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Tento produkt je ve sportovní a funkční stravě naprosto ojedinělý a unikátní. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, chia semínek, ovesných vloček a rýže představuje plnohodnotné jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulin z kořene čekanky - vlákninu s prebiotickým účinkem. Žádné vaření - vše za studena. Příprava 1 - 2 minuty!

Crea Monohydrate obsahuje kreatin ve formě 100 % mikronizovaného kreatin monohydrátu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Kreatin je přirozenou látkou, která se nachází v lidském těle, není návykový a toxický ani při větších dávkách. Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí.

CLA - konjugovaná kyselina linolová je známá hlavně jako látka podporující spalování podkožního tuku a poslední vědecké poznatky svědčí o tom, že užívání CLA má ještě více benefitů. U sportovců se jedná především o podporu růstu svalové hmoty a podporu regenerace organismu.

High Whey 80 je vysoce kvalitní protein obsahující instantní (výborně rozpustný) syrovátkový ultrafiltrovaný 80 % koncentrát a špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90 % izolát vyrobený metodou CFM neboli Cross-Flow Microfiltration. High Whey 80 je tedy kombinací dvou mimořádně kvalitních zdrojů syrovátkového proteinu se zachováním všech přírodních bílkovinných frakcí (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin G, bovinní sérový albumin, laktoferin). Kombinace dvou proteinových zdrojů - syrovátkový proteinový koncentrát a CFM proteinový izolát - Vám přinese výhody obou z nich - neuvěřitelně lahodnou chuť, výbornou konzistenci, skvělé zastoupení živin, velmi dobrou stravitelnost a to vše za supervýhodnou cenu! Proteiny obsažené v High Whey 80 jsou doplněny o enzymy papain a Tolerase (pH stabilní laktázu). Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Iontex® Liquid je naprostá novinka od Extrifitu! Jedná se o univerzální sportovní nápoj výjimečně lahodné chuti, který můžete pít při sportovních výkonech různého charakteru - jak při cvičení ve fitness centru, tak při vytrvalostním tréninku či při jakékoliv jiné pohybové aktivitě. Obzvláště vhodný je pro ty sporty, které mají delší trvání nebo při nichž dochází k větším ztrátám tekutin pocením. Iontex® Liquid Vám zajistí dostatečnou hydrataci, energii a potřebné vitamíny a minerály! Iontex® Liquid obsahuje jako zdroj energie glukózo-fruktózový sirup doplněný o 1000 mg karnitinu, látku tradičně užívanou ve sportovní výživě, a vyvážený komplex 6 potřebných minerálů a 10 vitamínů sestavený logicky podle denních doporučených dávek (RHP). Iontex® Liquid Vám Extrifit nabízí v deseti lahodných příchutích: pomerančová šťáva, ananasový džus, mojito, citron-limetka, kiwi, růžový grep-pomelo, malinová limonáda, višeň, mandarinkový džus a zelené jablko. Všechny chutnají opravdu výtečně!

Express Energy Gel je unikátní energetizující produkt od Extrifitu, který sportovci používají k okamžitému dodání energie před tréninkem a při tréninku. Jdete na trénink unavení po dlouhém dni v práci? Chybí Vám energie v průběhu delší fyzické aktivity? Express Energy Gel Vám okamžitě vrátí energii do sportovního i mentálního výkonu díky vyváženému poměru tří druhů sacharidů, obsahu energizérů, stimulantů a vyváženému komplexu minerálních látek. A to vše v kompaktním balení hotového gelu, který je připravený k okamžité konzumaci!

Aminogel® je světová novinka na trhu aminokyselin od firmy Extrifit. Jedná se o unikátní aminokyselinový produkt, který v jednom balení chutného gelu obsahuje velmi silnou dávku 11 030 mg výhradně volných aminokyselin. Gelová forma zajišťuje ideální stravitelnost a vstřebatelnost a pečlivě vyvážený poměr volných aminokyselin maximální anabolický, regenerační a antikatabolický účinek. Aminogel® je díky svému unikátnímu obsahu určený především pro všechny silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro všechny sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek).

Agrezz® je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz® dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon, což potvrdili prakticky všichni respondenti, kteří měli možnost Agrezz® vyzkoušet ještě před uvedením na trh.

Rice & Oat Mash je hotová směs vynikající rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček s ovocem, kokosem a čokoládou. Delikátní chuť jednotlivých příchutí je dána pouze přírodními ingrediencemi. Základem produktu je 100% rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček, která tvoří 80 % zdrojů komplexních sacharidů výrobku Rice & Oat Mash. Dalších 15 % komplexních sacharidů produktu tvoří ovesné vločky a 5 % pšeničné vločky. Žádné vaření, vše za studena. Příprava trvá 1 minutu! 1 dávka = 1 sáček. Excelentní chuť!

BCAA Free Form Liquid 80000 mg obsahuje optimální poměr větvených aminokyselin 2:1:1 - dvakrát více leucinu než isoleucinu a valinu. Suplementací BCAA Free Form Liquid 80000 mg při intenzivním tréninku nebo při redukční dietě můžete zabránit tomu, aby se "spalovala" svalová hmota, chránit ji proti katabolizaci - pro tento účinek podávejte BCAA před výkonem, popř. i v jeho průběhu. Pro nárůst svalové hmoty, na níž se podílejí bílkoviny složené z aminokyselin, podávejte BCAA Free Form Liquid 80000 mg po tréninku.

Hellnox® je profesionální předtréninkový přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého). Je určený pro maximalizaci silového výkonu, maximální napumpování svalů a stimulaci vysoké intenzity tréninku. Hellnox® obsahuje efektivní kombinaci vysokých dávek látek stimulujících produkci NO (oxidu dusnatého) doplněnou o zdroje sacharidů - isomaltulózu (palatinóza), maltodextrin a dextrózu, volné aminokyseliny (BCAA, L-glutamin), Creapure® (německý kreatin monohydrát nejvyšší čistoty) a stimulační látky - taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje. Unikátní je obsah patentované složky ActiNOS® (selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového izolátu). Extrifit Vám nyní přináší v tomto produktu inovaci. Výrobce ActiNOS® vyvinul novou, daleko koncentrovanější formu nitro peptidů (označovanou také jako CFM Nitro P), a ta byla použita v produktu Hellnox®! V inovovaném Hellnox®u bylo také použito sladidlo z rostliny stévie, které je přírodního původu.

Nut 6! je oříšková superpotravina od společnosti Extrifit. Lahodný krém ze 6 druhů ořechů, kdy každý druh je zastoupen stejným dílem. Tento produkt je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až do Z! Je složen z těchto ořechů: kešu, lískové ořechy, mandle, kokos, vlašské ořechy, arašídy.

Hellgel® je stimulantem produkce NO, tedy oxidu dusnatého, a jeho hlavním účinkem je vliv na napumpování svalů. Stimulace produkce NO je dosaženo unikátní kombinací účinných látek, především argininu alfaketoglutarátu, citrulinu a beta alaninu (neesenciální aminokyselina, která podporuje tvorbu karnosinu ve svalové tkáni). Dále Hellgel® obsahuje 4 formy kreatinu: kreatin AKG - alfaketoglutarát, trikreatin malát, kreatin ethylester a kreatin monohydrát (Creapure®). Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně - jeden sáček produktu Hellgel® obsahuje celkem 5 g. Hellgel® dále obsahuje větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin, které chrání svalovou hmotu při náročném tréninku, a aminokyseliny glutamin a glutamin alfaketoglutarát AKG (glutamin je neesenciální aminokyselina, která je bohatě zastoupena ve svalové tkáni; při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je při náročném výkonu a snaze o nárůst svalové hmoty vhodná jeho suplementace). Stimulační účinek suplementu Hellgel® na nervovou soustavu zajišťují látky taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje, které podpoří Vaši koncentraci na trénink. Přípravek má formu gelu, který se výborně vstřebává, a navíc je prakticky dávkován v jednorázových sáčcích.

Proteinut® je unikátní mandlová a proteinová superpotravina firmy Extrifit. Jako zdroj bílkovin obsahuje 90% syrovátkový proteinový izolát CFM a zdravé tuky mandlí, kokosu a lněného semínka. Obsah proteinů je rovných 30 %! Proteinut® výborně chutná a dodá Vašemu tělu proteiny z 90% syrovátkového CFM izolátu a zdravou formu oříškových tuků. Je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až do Z! Je složen z mandlí (pražených na sucho - bez oleje!), syrovátkového 90% CFM izolátu, proteinových kuliček, kokosu a zdravých semínek.

Extrifit vyvinul naprosto unikátní produkt. Amigo® de facto představuje lidský sval v kapslích! Jestliže chcete budovat svalovou hmotu, je naprosto nezbytné dodat svalu všechny aminokyseliny, ze kterých se sval skládá. A to ve stejném poměru, jako jsou zastoupeny ve svalu. Svalová bílkovina je složena z 18 hlavních aminokyselin. Tyto aminokyseliny mají přesně daný poměr. Některé jsou ve svalu zastoupeny více, jiné méně. Avšak žádná nesmí chybět! A žádná nesmí naopak vyčnívat nad fyziologický poměr. Bez zajištění této jednoduché podmínky Vám sval prostě nevyroste. Co v Extrifitu udělali? Vzali bílkovinu lidského svalu (její aminospektrum) a vytvořili její přesnou kopii. Všechny aminokyseliny navážili jednu po druhé a ve stejném poměru tak, jak jsou zastoupeny v lidském svalu, a dali je do kapsle. Vzniklo tak Amigo® - lidská svalová bílkovina v kapslích! Proto najdete na obalu hesla jako muscle copy (kopie svalu), muscle amino analogy (shodné zastoupení aminokyselin jako ve svalu) a human muscle (lidský sval). Použitím produktu jednoduše "nalijte" do Vašich svalů to samé, z čeho jsou svaly složené. Jinak Vám ani nevyrostou, ani neztvrdnou. Amigo® je samozřejmě kompletně free form (složeno výhradně z jednotlivých volných aminokyselin). Nemá poměr aminokyselin jako mléko (ze kterých jsou proteinové nápoje), ani jako rýže nebo brambory, ani jako hovězí steak. Amigo® má poměr aminokyselin takový, jaký je v lidském svalu. Zkrátka muscle copy. Pokud budete užívat Amigo®, dodávka volných aminokyselin zajistí svalovým receptorům přesně to, co potřebují pro růst. Tedy muscle amino analogy. V Amigo® není nic navíc, nic nechybí, nic není v nepoměru. Amigo® = sval (svalová bílkovina). Pokud není poměr jednotlivých aminokyselin vyvážený (když je jiný než v lidské svalové bílkovině), tak např. nepoměrně nízký obsah některé z aminokyselin může zapříčinit malé využití i ostatních aminokyselin a snížit tak celkový účinek produktu. To se Vám s Amigo® nestane!

Příjem tekutin při tělesné zátěži, například při tréninku ve fitness centru, je velmi důležitý. A to obzvlášť tehdy, snažíte-li se také o spalování podkožního tuku. Na čistou vodu většinou nemáme při cvičení velkou chuť a musíme se často k jejímu pití nutit. Snazší příjem tekutin zajistí ochucený nápoj. Tréninkový drink Carnifresh je přesně takovým nápojem, který nás motivuje při cvičení průběžně pít, protože skvěle chutná. Carnifresh je lahodný nápoj s obsahem karnitinu, kofeinu, chromu a hořčíku s výbornou vstřebatelností.

p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
11. deiw 13 -198 282. Johny HaRd 1 -48
12. Fronty 13 -203 283. anrou 1 -50
13. Dzanek 13 -209 284. Pavel Chovanec 1 -51
14. Pikto 13 -250 284. ivogo_ 1 -51
15. RadimBB 13 -266 284. Libca3X 1 -51
16. fidosek 13 -276 287. jane95 1 -52
17. radekba 12 -160 287. Angel_779 1 -52
18. renba 12 -162 287. Turbozelva 1 -52
19. pavelminarcik15 12 -205 290. fejglis 1 -53
20. Lukajda 12 -211 291. jardaflex 1 -54
21. MrkevZ 12 -227 291. Jaroslav Zapletal 1 -54
22. roky 12 -255 293. ladix900 1 -55
23. jindra-N 12 -263 294. Aleš Nevole 1 -56
24. Petr Kolínský 12 -270 295. Skrivson 1 -57
25. Atejdak 12 -313 296. Iveta Avon 1 -58
26. william888 11 -249 296. comediant88 1 -58
27. Doomio 11 -254 298. Johnnytaj 1 -59
28. Pally 11 -257 299. DostMa 1 -60
29. lakatosKE 11 -259 299. fitnes 1 -60
30. balbi 11 -392 301. Sladoch 1 -61
31. jaromirf 10 -79 302. Kissarmy 1 -62
32. Maxim 10 -107 303. Bluepitt 1 -63
33. Nordico 10 -110 303. Powter 1 -63
34. LeToucan 10 -142 303. petr pin 1 -63
35. Mr.Rob.Zombie 10 -221 306. tommy.no1 1 -64
36. kozenyPesek 10 -239 307. jenprodnesniden 1 -65
37. Dekster 10 -242 307. Johnfit 1 -65
38. kubasbubas 10 -252 309. Frida 1 -66
39. andrej.kucbel 10 -262 309. jerrys43 1 -66
40. pwheeler 10 -288 311. Simp´[L]e 1 -69
41. Meda87 10 -293 312. barri77 1 -70
42. dispel 10 -381 312. Marcel Voevoda 1 -70
43. ALKAPONE 9 -107 314. jiriziga 1 -71
44. kyzi 9 -108 315. luciste 1 -77
45. xPítrx 9 -133 316. Kened13 1 -79
46. Kachnaaa 9 -192 317. Maros63 1 -81
46. Anna.Bruzek 9 -192 318. Marcel92 1 -82
48. Ikaros 9 -217 319. Miras1 1 -83
49. krispet 9 -219 320. Kubbo 1 -86
50. FireLuce 9 -236 320. Domink 1 -86
51. thaarm 9 -238 322. Firelin 1 -87
52. Milosek108 9 -260 323. MíraG 1 -88
53. sypy 9 -305 323. chadsfan 1 -88
54. seul 9 -317 325. jan dziadek 1 -89
55. Jirka Beránek 8 -84 325. karlos095 1 -89
56. JaapY 8 -95 327. Arnee 1 -90
57. 70mMyW!53 8 -121 328. kajalemfka 1 -93
58. Veteran 8 -143 329. jirisisel 1 -94
58. Milda18 8 -143 330. DejvPrague 1 -96
60. m.poliacik 8 -196 330. VojtaME 1 -96
61. Wohyss 8 -222 332. prochazkadave 1 -99
62. PRoman 8 -225 333. 13Kratochvil 1 -101
63. loop 8 -227 334. Hana333morava444 1 -103
64. moab 8 -251 335. ssiiix 1 -107
65. Ryan91 8 -266 336. Keregi 1 -112
66. Bali 8 -286 337. dejf11 1 -114
67. Francoa 8 -295 337. Venca1234567 1 -114
68. Coufy 8 -346 337. Vojtech76 1 -114
69. GOGOV 7 -30 337. beeryk 1 -114
70. Marty7 7 -59 341. petr_sotona 1 -116
71. Turakam 7 -103 342. Nojmm 1 -122
72. Mindandbody 7 -126 343. ROMAN ROUPEC 1 -123
73. DT99 7 -129 344. Leon71 1 -132
74. patrick-patriot 7 -131 345. Keni 1 -136
75. BodyEvolution 7 -132 346. drapext 1 -145
76. Prasa 7 -134 346. Filipecek07 1 -145
77. knoppy 7 -142 348. lukin99 1 -151
78. master_oftips 7 -161 349. Pekami 1 -179
79. kelevra 7 -195 350. MACOUNKA 1 -183
80. sethes 7 -203 351. sldmatej 1 -184
81. SARACATUNGA 7 -208 352. gracianus 1 -192
81. Bleschman 7 -208 353. vlahladky 1 -193
83. ondra6 7 -252 354. T-rex3 1 -198
84. david.lee.hat 7 -299 355. denishenka 1 -203
85. owar 7 -329 356. gregoryh 1 -214
86. accept 7 -400 357. Václav Kment 1 -279
87. StanB 6 -46 358. Houmí 1 -285
88. Peter5420 6 -47 359. temponaut 1 -506
89. Kočvy 6 -65 360. mx1 1 -535
90. bruzek21 6 -88 361. DS7 0 -12
91. Dejf111 6 -91 362. athloon 0 -17
92. holes5 6 -101 362. Tryggve 0 -17
93. havlic 6 -155 364. rm11 0 -18
94. amoresPE 6 -161 364. DavidProchazka 0 -18
95. shot-putter 6 -188 366. Williaam 0 -20
96. mr.kvadriceps 6 -203 366. Kopna 0 -20
97. viktor98 6 -211 366. lilcube 0 -20
98. Arweska 6 -219 366. LukeH2O 0 -20
99. xxxmarekxxxmlg 6 -232 366. Mirekek 0 -20
100. NIKEOS 6 -238 366. Jiřina Kubíková 0 -20
101. FB91 6 -243 366. libak3 0 -20
102. KILLDR 6 -246 373. Nogueira 0 -22
103. supros 6 -263 373. zbynekkyral 0 -22
104. Turabean 6 -265 373. Paulie02 0 -22
105. jorinek 6 -279 373. Marty411 0 -22
106. Avik 6 -329 373. marwe91 0 -22
107. Humanic145 6 -340 373. LOPO 0 -22
108. Pesa97 6 -366 373. Laura270877D 0 -22
109. czepa 6 -382 373. Ryžaskečupom 0 -22
110. kubaurbi 5 -77 373. smarthard8 0 -22
111. machmates 5 -79 382. Tibor Kouba 0 -23
112. CAne 5 -111 383. pemac 0 -24
113. ondra.me 5 -123 383. Tomáš Dufek 0 -24
114. vojtam 5 -127 385. Dodo123 0 -26
115. Stolkr 5 -130 385. DavidKopr 0 -26
116. Jakub01 5 -141 385. Daniii 0 -26
117. Jakub270216 5 -147 388. Zdeněk Etzl 0 -28
118. synthrax 5 -168 388. Deny01 0 -28
119. janlek 5 -182 388. pítrs123 0 -28
120. OndraSulovsky 5 -202 391. laliga 0 -29
121. md 5 -210 391. marcos92 0 -29
122. tumic1 5 -213 391. supino24 0 -29
123. Denisschloff 5 -215 394. OT99 0 -30
124. Viliamusik 5 -228 394. theiwka 0 -30
125. peter74 5 -237 394. watouz 0 -30
126. DRiMR 5 -240 394. Dzejvr 0 -30
127. Hasco 5 -253 398. icy 0 -32
128. Marťa Štoppl 5 -286 398. Viktorleitner 0 -32
129. bbvka 5 -312 400. Vitezslav_D 0 -33
130. hruskamara 5 -347 401. Pohy 0 -34
131. Noremorsedan 5 -377 401. HONZA7909 0 -34
132. donk 5 -378 401. Blahecj 0 -34
133. bomber6666 5 -417 404. Domspor 0 -36
134. persie87 5 -461 404. Craal Voltes 0 -36
135. Flang 4 -10 404. Jakova 0 -36
136. Fischbi 4 -11 407. Dorian217 0 -37
137. mirkab 4 -45 407. R_K 0 -37
138. Zielina 4 -48 407. cosek 0 -37
139. Jenins11 4 -58 407. Michal_sp 0 -37
140. Stichy 4 -59 411. jaRiZ 0 -38
141. Vali5656 4 -62 411. tarjik 0 -38
142. zuzanica 4 -88 413. Lac_Ee 0 -39
143. messieu85 4 -95 413. xpadavanx 0 -39
144. FialkaJ 4 -98 413. martas13 0 -39
145. Frank Profi 4 -109 416. Awake 0 -40
146. janinho 4 -114 417. Tetrao 0 -41
146. mirek ruda 4 -114 417. Klarimax02 0 -41
148. milenkoburlica 4 -119 419. denny_rocx 0 -42
149. apaja 4 -131 420. Gabrielwarrior 0 -43
150. Dominik01 4 -132 420. Horst94 0 -43
151. urbi 10 4 -149 422. Přema O 0 -45
152. Angelos77 4 -153 422. Tamten 0 -45
153. mrph 4 -167 424. DavidKorny 0 -46
154. muscleboy02 4 -185 425. MartS 0 -47
155. yesbuddy 4 -186 426. since 0 -48
155. Finkel 4 -186 427. MiroMiro 0 -49
157. matej111 4 -210 427. Hana Morava Hod 0 -49
158. drvari 4 -244 429. dawa 0 -50
159. tomina 4 -249 429. slavia85 0 -50
160. harik 4 -313 429. Lode1977 0 -50
161. Josef Vinter 4 -339 429. Darkspell06 0 -50
161. Zdeněk Zahálka 4 -339 433. Muriel 0 -51
163. Radoslav 4 -366 433. Caveman 0 -51
164. Gard 4 -378 433. joseph42 0 -51
165. jewix 4 -435 436. jiiriik 0 -52
166. Dalis 4 -470 437. jEncEk_ 0 -53
167. reveira 4 -479 437. iveta66 0 -53
168. MIFO 3 -16 437. 88332 0 -53
169. Mattymelli 3 -34 437. LukynO0202 0 -53
170. DAVID 10 3 -36 437. Lachim85 0 -53
171. fibi87 3 -42 437. Jtichy70 0 -53
172. RagBrok 3 -43 443. Saip 0 -54
173. Jakubmik 3 -48 444. Shakill 0 -55
174. vanuatu 3 -50 444. Martinka07 0 -55
175. JJV 3 -53 446. tom-220 0 -56
176. VojtaH92 3 -73 446. rp96 0 -56
177. P.E.P.A. 3 -74 446. Pavelpavlinka 0 -56
178. PetrSideman 3 -88 449. Kabelelukas 0 -57
178. paveljuh 3 -88 450. masma 0 -58
180. Tomáš Smetana 3 -92 450. Kucik1234 0 -58
181. stabrnak 3 -93 452. sagito 0 -60
182. ZdenekRazic 3 -94 453. Beris 0 -61
183. Duffman1990 3 -100 453. fitnessdagmar 0 -61
183. GeraltRivia 3 -100 453. Ján Jagrik 0 -61
185. Mawi 3 -104 456. Petr18 0 -62
186. dre.mc 3 -106 456. dejvcz 0 -62
187. polda 3 -112 456. ondroud 0 -62
188. Vasek33 3 -118 459. Loner88 0 -63
189. Petra Kluzáková 3 -124 459. Je Remy 0 -63
190. Krizodevil 3 -129 461. Nazdárek 0 -65
191. Bonny 3 -130 461. martin žemlička 0 -65
192. Apofis 3 -139 461. Matsaty 0 -65
192. Martin777 3 -139 461. Bazour 0 -65
194. GabrielaSed 3 -143 461. afrikab 0 -65
195. violence 3 -145 466. xroll 0 -67
196. maxpoint97 3 -150 467. Leona Idrná 0 -69
197. Pavel Vydra 3 -155 467. 9027 0 -69
198. m.orph 3 -157 469. David Neuman 0 -71
199. aron55 3 -161 469. cestovatel1998 0 -71
200. bystri14 3 -166 471. Biganimalmutant 0 -72
201. kondy 3 -173 472. Bojy 0 -73
202. Hary.Mckvak 3 -199 473. Bob312 0 -74
203. Petulienka87 3 -239 474. Pali23 0 -75
204. Valasekjakub123 3 -253 474. Korfi91 0 -75
205. Petrpol 3 -265 476. Kouba1988 0 -76
206. ShDW 3 -273 477. richard 0 -77
207. Lukyn55 3 -283 477. patrik schaffartzik 0 -77
208. rozi 3 -358 477. temofab 0 -77
209. MOOG 3 -360 480. martinandrasik 0 -78
210. dozahranici 3 -367 480. Emil Manousek 0 -78
211. léblík 2 -23 482. Bluemonkey7 0 -79
212. Fritak008 2 -37 482. sirokko 0 -79
213. Vencas23 2 -38 484. stormrage 0 -80
214. Rugget 2 -39 484. Bonna 0 -80
215. ondrej.kraner 2 -40 484. Mike Priest 0 -80
216. Chrenkoo 2 -41 487. blade_123 0 -83
217. Jana Šemberová 2 -42 487. Sosna88 0 -83
218. Jarino03 2 -43 487. Cher 0 -83
219. Zachydl 2 -47 490. Adam8 0 -84
220. Papyiy 2 -49 491. Fána98 0 -85
221. Davenport 2 -54 492. Yancho 0 -86
222. petr.k 2 -57 492. Norous 123 0 -86
223. Platom 2 -58 494. Baflek 0 -88
224. TomasKristin 2 -59 494. Michael Procházka 0 -88
225. Oplan 2 -63 494. mendar 0 -88
225. Dompe16 2 -63 497. Marek 84 0 -89
227. LukasVtacek 2 -64 498. ZeusEx 0 -90
228. StanislavHladík 2 -65 498. DrDoBbY 0 -90
228. mr.olympia821 2 -65 498. cendacarovny 0 -90
230. Panerror 2 -68 498. Ashok 0 -90
231. VR78 2 -77 498. Viper007 0 -90
232. Polacek Lubos 2 -80 503. bob79 0 -91
233. Adrián Zvarík 2 -81 503. balik 0 -91
234. boy111 2 -92 503. PeKralik 0 -91
235. Hana Richterová 888 2 -100 503. Bullit23 0 -91
235. Lukáš366 2 -100 507. Radeck123 0 -92
237. emi13 2 -111 507. Achilles112 0 -92
238. Lukas107 2 -112 507. Lumir30 0 -92
239. kaktusko12 2 -125 507. koli78 0 -92
240. Daniel2 2 -133 511. Monulecka 0 -93
241. scorpionus 2 -136 511. urba 0 -93
242. Zeler 2 -141 513. Chmelik17 0 -95
243. sferone 2 -158 513. Seth Feroce 0 -95
244. Knox 2 -162 515. Marek11 0 -96
245. Hruby 2 -172 516. JerseyJazz 0 -97
246. DAVID.KOVACIK96 2 -173 517. matrix1978 0 -98
247. bohusevzen 2 -180 518. jardakury 0 -99
248. Insano41 2 -182 519. marketaw 0 -100
249. rizek51 2 -184 520. Simur 0 -101
250. DavidPhysique 2 -218 521. Benfi 0 -102
251. ondrafeik 2 -223 522. schwimer 0 -103
252. Marty77 2 -231 523. Velký Vůl 0 -104
253. Škodák 2 -267 524. Latza 0 -106
254. boris loffler 2 -293 524. cendads 0 -106
255. LUBOS.s 2 -318 526. Záprtek 0 -109
256. Tommm 2 -392 527. pepitschek 0 -110
257. Sanr11 2 -406 528. Dandas 0 -112
258. Kamil Binar 2 -465 528. s1mak 0 -112
259. HaniisLevrone 1 -18 530. Rdk86 0 -116
260. fakooo 1 -19 530. Polinojd 0 -116
261. Viliam2 1 -20 532. zvobornik 0 -120
262. Vladimír Kubík 1 -22 532. Tom23 0 -120
262. Arnoldova máma 1 -22 534. Someone100 0 -121
264. Jan Souček 1 -24 535. Bazil 0 -126
265. Russ 1 -26 536. Jan Budínský 0 -133
266. tonysosa 1 -27 536. aRGin 0 -133
267. H_aslam 1 -30 538. CHMEL 0 -138
268. Ondrej Virag 1 -31 539. juwa 0 -145
268. 81honzik 1 -31 540. AnDDuL-L 0 -154
270. Denny.242 1 -34 541. maluda 0 -157
271. Misterio 1 -37 542. HanaRichterova888 0 -179
272. Majke 1 -38 543. Ferrouš 0 -197
273. djgg 1 -39 544. Jakub10 0 -199
274. mvojvodikova 1 -41 544. Bezmozok 0 -199
275. TomRy 1 -42 546. Misa910 0 -206
276. Serpentin628 1 -43 547. robert1 0 -234
276. Tung Linh Bui 1 -43 548. ONEILL 0 -255
276. jas 1 -43 549. Negr86 0 -292
279. Kamilos 1 -46 550. romanironmann 0 -393
280. Drakk14 1 -47 551. bartekmirek 0 -454
280. Vlada79 1 -47


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.01.13:42Zodiak411 - Škoda, že mi to pokazila Olympie :) Ale super výhry :) Gra..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...
bazar Concept2 D PM5/černý
Prodávám Concept2 D PM5/černý - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu předat dokla...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra