Reklama:

Výsledky tipovací soutěže
- Mr. Olympia 2020

5.897 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. nick / jméno plus
body
minus
body
1. GOGOV 7 -30
2. Zielina 4 -48
3. Mattymelli 3 -34
4. PetrSideman 3 -88
5. Tomáš Smetana 3 -92
6. Acht 2 -22
7. PRoman 2 -26
7. mp123 2 -26
9. mirek ruda 2 -31
10. pavelminarcik15 2 -32
10. knoppy 2 -32

Máme za sebou další rok a spolu s ním také další seriál tipovacích soutěží na výsledky závodů v profesionální kulturistice. Poslední kolo loňské tipovačky vyšlo na samotný vrchol sezóny, když jste sázeli na výsledky Mr. Olympia a Olympia 212 Showdown. Zúčastnilo se ho hned 381 z Vás. Nejprve už tradičně byly známy výsledky kategorie do 212 liber, kde jste nejvíce favorizovali Dereka Lunsforda, a o trochu méně obhájce titulu Kamala Elgargniho. Před pozdějšího vítěze jste výše dávali dokonce i nakonec pátého Ahmada Ashkananiho. Vítězný Shaun Clarida Vás tedy dost překvapil, stejně jako bronzový George Peterson. Přesto se našlo deset tipujících, kteří věřili právě Shaunovi, a polovina z nich navíc přidala také druhého Kamala. Více jak dva plusové body ovšem nikdo nezískal.


Konečné pořadí tipovací soutěže, tvořené souhrnem výsledků všech sedmi tipovaček roku,
Vám přineseme v nejbližších dnech. Top 10 nejúspěšnějších sázejících uplynulé sezóny
odměníme dalšími cenami od Extrifitu! Celková hodnota těchto cen se přiblíží ke 39.000 Kč!


Mamdouh Elssbiay na Mr. Olympia 2020 (foto: Npcnewsonline.com)

Jak už jistě víte, i boje v kategorii open na Mr. Olympia dopadly překvapivě. Vy jste v průměru očekávali pořadí: Heath, Curry, Bonac, Choopan, Elssbiay, Jackson, Labrada, Osladil, Williams, Vaillant. Stejně jako v lehčí kategorii se našlo jen deset tipujících se správným vítězem, ovšem tentokrát pouze jediný dokázal přidat další jména ve správném pořadí. Soutěžícímu pod nickem GOGOV se povedl opravdu husarský kousek, když dokázal tipnout top 5 bezchybně, a navíc měl ve svém tiketu dobře i zbylá čtyři jména, jen v jiném pořadí. Dokonce přesně trefil i výsledek Lukáše Osladila a se sedmi body přesvědčivě vyhrál tuto tipovačku! Druhý skončil Zielina a třetí Mattymelli.

Ceny do tipovací soutěže na výsledky Mr. Olympia a Olympia 212 Showdown 2020
v celkové hodnotě téměř 35.000 Kč věnovala společnost Extrifit!

1. místo - GOGOV vyhrává:

2. místo - Zielina vyhrává:

3. místo - Mattymelli vyhrává:

High Whey 80 představuje špičkový 100% syrovátkový proteinový koncentrát a CFM proteinový izolát pro nárůst svalové hmoty! Jedná se vysoce kvalitní protein obsahující instantní (je výborně rozpustný) syrovátkový ultrafiltrovaný 80% koncentrát a špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90% izolát vyrobený metodou CFM neboli Cross-Flow Microfiltration. High Whey 80 je tedy kombinací dvou mimořádně kvalitních zdrojů syrovátkového proteinu se zachováním všech přírodních bílkovinných frakcí (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin G, bovinní sérový albumin, laktoferin). Kombinace těchto dvou proteinových zdrojů přináší výhody obou z nich - neuvěřitelně lahodnou chuť, výbornou konzistenci, skvělé zastoupení živin, velmi dobrou stravitelnost. Proteiny obsažené v High Whey 80 jsou doplněny o enzymy papain a Tolerase (pH stabilní laktázu). Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Nut 6! je oříšková superpotravina od společnosti Extrifit. Lahodný krém ze 6 druhů ořechů, kdy každý druh je zastoupen stejným dílem. Tento produkt je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až do Z! Je složen z těchto ořechů: kešu, lískové ořechy, mandle, kokos, vlašské ořechy, arašídy.

Proteinut® je unikátní mandlová a proteinová superpotravina firmy Extrifit. Jako zdroj bílkovin obsahuje 90% syrovátkový proteinový izolát CFM a zdravé tuky mandlí, kokosu a lněného semínka. Obsah proteinů je rovných 30 %! Proteinut® výborně chutná a dodá Vašemu tělu proteiny z 90% syrovátkového CFM izolátu a zdravou formu oříškových tuků. Je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až do Z! Je složen z mandlí (pražených na sucho - bez oleje!), syrovátkového 90% CFM izolátu, proteinových kuliček, kokosu a zdravých semínek.

Agrezz® je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz® dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon, což potvrdili prakticky všichni respondenti, kteří měli možnost Agrezz® vyzkoušet ještě před uvedením na trh.

Protein Break! představuje plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Je určeno k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Tento produkt je ve sportovní a funkční stravě naprosto ojedinělý a unikátní. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, chia semínek, ovesných vloček a rýže představuje plnohodnotné jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulin z kořene čekanky - vlákninu s prebiotickým účinkem. Žádné vaření - vše za studena. Příprava 1 - 2 minuty!

Whey Amino Hydro obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin výhradně v peptidických vazbách. Whey Amino Hydro jsou zcela nové hydrolyzované (předtrávené) aminokyseliny vyrobené ze 3 hydrolyzovaných syrovátkových proteinových zdrojů - 90% izolátu a 2x 80% koncentrátů. Tablety jsou velmi koncentrované a silné, přitom je však jejich velikost příjemně malá a dobře se tedy polykají. Obsah čistých aminokyselin ve Whey Amino Hydro je 90,4 % v každé tabletě! Užívání tablet Whey Amino Hydro podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem. Whey Amino Hydro vyniká velmi nízkým obsahem sacharidů a tuku, proto je můžete užívat jak v objemovém tréninku, tak při rýsování.

Aminogel® je světová novinka na trhu aminokyselin od firmy Extrifit. Jedná se o unikátní aminokyselinový produkt, který v jednom balení chutného gelu obsahuje velmi silnou dávku 11 030 mg výhradně volných aminokyselin. Gelová forma zajišťuje ideální stravitelnost a vstřebatelnost a pečlivě vyvážený poměr volných aminokyselin maximální anabolický, regenerační a antikatabolický účinek. Aminogel® je díky svému unikátnímu obsahu určený především pro všechny silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro všechny sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek).

BCAA GT+ je jedinečný produkt od firmy Extrifit, který Vám přináší velmi silnou dávku větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu v nové gelové formě, která zajišťuje rychlou stravitelnost a ideální vstřebatelnost, což je pro anabolický, antikatabolický a regenerační účinek volných aminokyselin zásadní. Jedno balení BCAA GT+ obsahuje celých 5000 mg glutaminu a 5000 mg volných větvených aminokyselin (BCAA).

Express Energy Gel je unikátní energetizující produkt od Extrifitu, který sportovci používají k okamžitému dodání energie před tréninkem a při tréninku. Jdete na trénink unavení po dlouhém dni v práci? Chybí Vám energie v průběhu delší fyzické aktivity? Express Energy Gel Vám okamžitě vrátí energii do sportovního i mentálního výkonu díky vyváženému poměru tří druhů sacharidů, obsahu energizérů, stimulantů a vyváženému komplexu minerálních látek. A to vše v kompaktním balení hotového gelu, který je připravený k okamžité konzumaci.

BCAA Free Form Liquid 80000 mg obsahuje optimální poměr větvených aminokyselin 2:1:1 - dvakrát více leucinu než isoleucinu a valinu. Suplementací BCAA Free Form Liquid 80000 mg při intenzivním tréninku nebo při redukční dietě můžete zabránit tomu, aby se "spalovala" svalová hmota, chránit ji proti katabolizaci - pro tento účinek podávejte BCAA před výkonem, popř. i v jeho průběhu. Pro nárůst svalové hmoty, na němž se podílejí bílkoviny složené z aminokyselin, podávejte BCAA Free Form Liquid 80000 mg po tréninku.

Protein Caffé Latte 80 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování svalové hmoty. Nápoj je optimální ranní dávkou bílkovin a současně Vás tento šejk příjemně probudí a osvěží. Zkrátka ideální start do nového dne nebo jako chutné kávové a proteinové osvěžení kdykoli během dne.

Arginine 1000 mg Arginine 1000 mg obsahuje 1000 mg argininu ve volné formě v každé kapsli. Arginin je základním kamenem suplementace pro napumpování svalů krví. Je součástí naprosté většiny takzvaných pre-workoutových (předtréninkových) produktů. Nyní máte možnost si dávkovat arginin sami dle své individuální potřeby. Můžete posílit svůj předtréninkový přípravek o další gramy argininu. Arginine 1000 mg je ideálním prokrvovacím suplementem také při večerním tréninku, kdy nejsou vhodné přípravky s obsahem kofeinu (kofein stimuluje a může narušit usínání a spánek).

Extrifit vyvinul naprosto unikátní produkt. Amigo® de facto představuje lidský sval v kapslích! Jestliže chcete budovat svalovou hmotu, je naprosto nezbytné dodat svalu všechny aminokyseliny, ze kterých se sval skládá. A to ve stejném poměru, jako jsou zastoupeny ve svalu. Svalová bílkovina je složena z 18 hlavních aminokyselin. Tyto aminokyseliny mají přesně daný poměr. Některé jsou ve svalu zastoupeny více, jiné méně. Avšak žádná nesmí chybět! A žádná nesmí naopak vyčnívat nad fyziologický poměr. Bez zajištění této jednoduché podmínky Vám sval prostě nevyroste. Co v Extrifitu udělali? Vzali bílkovinu lidského svalu (její aminospektrum) a vytvořili její přesnou kopii. Všechny aminokyseliny navážili jednu po druhé a ve stejném poměru tak, jak jsou zastoupeny v lidském svalu, a dali je do kapsle. Vzniklo tak Amigo® - lidská svalová bílkovina v kapslích! Proto najdete na obalu hesla jako muscle copy (kopie svalu), muscle amino analogy (shodné zastoupení aminokyselin jako ve svalu) a human muscle (lidský sval). Použitím produktu jednoduše "nalijte" do Vašich svalů to samé, z čeho jsou svaly složené. Jinak Vám ani nevyrostou, ani neztvrdnou. Amigo® je samozřejmě kompletně free form (složeno výhradně z jednotlivých volných aminokyselin). Nemá poměr aminokyselin jako mléko (ze kterých jsou proteinové nápoje), ani jako rýže nebo brambory, ani jako hovězí steak. Amigo® má poměr aminokyselin takový, jaký je v lidském svalu. Zkrátka muscle copy. Pokud budete užívat Amigo®, dodávka volných aminokyselin zajistí svalovým receptorům přesně to, co potřebují pro růst. Tedy muscle amino analogy. V Amigo® není nic navíc, nic nechybí, nic není v nepoměru. Amigo® = sval (svalová bílkovina). Pokud není poměr jednotlivých aminokyselin vyvážený (když je jiný než v lidské svalové bílkovině), tak např. nepoměrně nízký obsah některé z aminokyselin může zapříčinit malé využití i ostatních aminokyselin a snížit tak celkový účinek produktu. To se Vám s Amigo® nestane!

Multimineral Chelate 6! obsahuje 6 důležitých minerálů, a to ve špičkově využitelných chelátových vazbách. Multimineral Chelate 6! se svou kvalitou řadí na úplný vrchol mezi produkty určenými pro doplňování minerálních látek. Dokonalou vstřebatelnost všech šesti minerálů zajišťují chelátové vazby, ve kterých jsou tyto minerály vázány. Tyto chelátové formy minerálů garantují vynikající využití lidským organismem! Multimineral Chelate 6! je určen jak pro širokou veřejnost, tak pro výkonnostní sportovce.

Produkt Q10 firmy Extrifit obsahuje 30 mg koenzymu Q10 v jedné kapsli, jedné z nejdůležitějších látek vyskytujících se v živočišných buňkách. Jedná se o látku podobnou vitamínům. Koenzym Q10 je částečně tělem produkován a částečně přijímán potravou. S tím, jak stárneme, se schopnost produkce koenzymu Q10 snižuje a hrozí jeho nedostatek. Stejně tak je příjem koenzymu Q10 důležitý, když je naše tělo vystaveno zátěži, jakou je intenzivní silový trénink, o to více, pokud je spojen se striktní dietou. Koenzym Q10 je naprosto nezbytný pro oxidoredukční reakce a funguje jako reaktivátor buněčné energie, stabilizátor buněčných membrán a kofaktor mnoha metabolických procesů. Příjem koenzymu Q10 může přispívat ke zvyšování energie a odstraňovaní únavy, posilování imunitního systému, normalizaci krevního tlaku, zvyšování výkonnosti a vytrvalosti a obecně posilování antioxidační ochrany buněk.

Sleep! obsahuje velmi účinnou směs látek na podporu kvalitního spánku a snadného usínání. Je určen pro kohokoliv, kdo trpí problémy se spánkem, které jsou dnes velmi časté, ať už jako důsledek stresu, pracovního přetížení, či třeba u sportovců v důsledku intenzivní tréninkové zátěže. Základem produktu je silná dávka bylinných výtažků obohacených o aminokyselinu tryptofan, vitamín B6 a minerál hořčík v chelátové vazbě, která je výhodná pro její výbornou vstřebatelnost. Jedná se o produkt na přírodní bázi.

Vynikající pomocník pro dokonalé trávení všech živin. Bílkovin, sacharidů i tuků. Enzy 7! Digestive Enzymes je naprosto unikátní a nejúčinnější produkt svého druhu. Tento výrobek Vás zbaví zažívacích obtíží. Obsahuje komplex 7 trávicích enzymů pro lepší trávení bílkovin, sacharidů a tuků. Obsahuje enzymy papain, alfa-amylázu (Aspergillus oryzae), bromelain, laktázu (Aspergillus oryzae), celulázu (Trichoderma reesei), neutrální proteázu (Bacillus licheniformis) a lipázu (Aspergillus aryzae).

Protein Caffé Isolate 90 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování a udržení svalové hmoty. Nápoj vyniká úžasnými nutričními hodnotami! Protein Caffé Isolate 90 obsahuje 100% kávu + 90% proteinový izolát CFM + kofein a maličké množství sladidla. A to je vše! Žádné přídatné látky, žádná ochucovadla, prostě nic, co by navyšovalo nežádoucí tuk nebo cukr.

Produkt Vita-B Complex Forte 500 je doplněk stravy s obsahem kompletního spektra vitamínů skupiny B ve vyváženém poměru. Každá kapsle obsahuje 500 % referenční hodnoty příjmu (dříve označovaná také jako doporučená denní dávka). Kdy je vhodné doplnit vitamíny skupiny B ve formě doplňku stravy? V různých situacích, kdy se výrazně zvedá jejich spotřeba a/nebo když není možné zajistit stravou jejich dostatečný příjem. To se stává často právě u sportovců, kdy při intenzivní tělesné zátěži stoupá spotřeba vitamínů - a právě v kulturistice to bývá umocněno ještě rýsovací restriktivní dietou.

Příjem tekutin při tělesné zátěži, například při tréninku ve fitness centru, je velmi důležitý. A to obzvlášť tehdy, snažíte-li se také o spalování podkožního tuku. Na čistou vodu většinou nemáme při cvičení velkou chuť a musíme se často k jejímu pití nutit. Snazší příjem tekutin zajistí ochucený nápoj. Tréninkový drink Carnifresh je přesně takovým nápojem, který nás motivuje při cvičení průběžně pít, protože skvěle chutná. Carnifresh je lahodný nápoj s obsahem karnitinu, kofeinu, chromu a hořčíku s výbornou vstřebatelností.

Bunda Extrifit pánská 45 je extrémně lehká bunda firmy Extrifit s potiskem a děrováním, bez kapuce a s dvěma kapsami na zip vpředu. Bílá barva s oranžovými aplikacemi - kontrastní pružné obruby rukávů a spodního lemu (s černým nápisem Extrifit), zip bundy i kapes. Poutko na pověšení, prodlužovače jezdců zipů oranžové s černým nápisem Extrifit. Černé boky a zadní strany rukávů. Vyrobena je z lehkého, příjemného a vzdušného materiálu, na přední straně má potisk a na zadní straně děrování. Přední strana - černo-oranžový potisk s logem a symbolem Extrifit na levé straně hrudníku, zadní strana - nápis Extrifit ve velkém provedení na zádech vertikálně v provedení děrováním do materiálu.

bunda Extrifit dámská 47 je extrémně lehká bunda firmy Extrifit s potiskem a děrováním, bez kapuce a s dvěma kapsami na zip vpředu. Oranžová barva s černými aplikacemi - kontrastní pružné obruby rukávů a spodního lemu (s oranžovým nápisem Extrifit), zip bundy i kapes. Poutko na pověšení, prodlužovače jezdců zipů oranžové s černým nápisem Extrifit. Černé boky a zadní strany rukávů. Vyrobena je z lehkého, příjemného a vzdušného materiálu, na přední straně má potisk a na zadní straně děrování. Přední strana - černý potisk s logem a symbolem Extrifit na levé straně hrudníku, zadní strana - nápis Extrifit ve velkém provedení na zádech vertikálně v provedení děrováním do materiálu.

Triko Extrifit pánské E04 je pohodlné funkční triko firmy Extrifit s potiskem a děrováním, krátký rukáv, kulatý výstřih. Oranžová barva s černými vsadkami v podpaží a kontrastním černým švem. Vyrobeno je z funkčního, příjemného, vzdušného a pružného materiálu, na přední straně má gumový potisk a na zadní straně děrování. Přední strana - černý potisk s logem a symbolem Extrifit na levé straně hrudníku, zadní strana - nápis Extrifit ve velkém provedení na zádech vertikálně v provedení děrováním do materiálu. Za krkem nášivka s gumovým barevným logem firmy.

Tílko Extrifit dámské E07 je pohodlné funkční tílko firmy Extrifit s potisky, kulatý výstřih. Černá barva s barevným a šedým potiskem. Vyrobeno je z funkčního, příjemného, vzdušného a pružného materiálu, na přední straně má gumový potisk a na zadní straně klasický. Přední strana - oranžovo-bílý potisk s logem a symbolem Extrifit na levé straně hrudníku, zadní strana - šedý nápis a symbol Extrifit ve velkém provedení na zádech vertikálně v provedení potiskem.

p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
12. lakatosKE 2 -33 197. DRiMR 0 -45
13. paveljuh 2 -34 197. Přema O 0 -45
14. Mindandbody 2 -37 197. prochazkadave 0 -45
14. kelevra 2 -37 200. Turabean 0 -46
16. kulturistikabb 2 -38 200. DavidKorny 0 -46
16. Pikto 2 -38 200. vojtam 0 -46
18. Rugget 2 -39 200. zuzanica 0 -46
19. Veteran 2 -40 200. GeraltRivia 0 -46
20. Jarino03 2 -43 205. MartS 0 -47
21. DT99 2 -44 205. Lukajda 0 -47
22. machmates 2 -49 205. Ryan91 0 -47
22. Dejf111 2 -49 205. harik 0 -47
24. amoresPE 2 -51 205. Avik 0 -47
25. Josef Volf 2 -52 205. Coufy 0 -47
26. fidosek 2 -53 211. NIKEOS 0 -48
27. Davenport 2 -54 211. since 0 -48
27. KILLDR 2 -54 211. m.poliacik 0 -48
29. Platom 2 -58 214. LUBOS.s 0 -49
30. Duffman1990 2 -60 214. Dekster 0 -49
30. Hasco 2 -60 214. MiroMiro 0 -49
32. viktor98 2 -62 217. slavia85 0 -50
33. Oplan 2 -63 217. rizek51 0 -50
33. Dompe16 2 -63 217. Firelin 0 -50
35. urbi 10 2 -65 217. Darkspell06 0 -50
35. StanislavHladík 2 -65 221. Caveman 0 -51
37. Panerror 2 -68 221. joseph42 0 -51
38. Mawi 2 -70 221. Muriel 0 -51
39. Bonny 2 -72 224. xxxmarekxxxmlg 0 -52
40. boy111 2 -92 224. jiiriik 0 -52
41. emi13 2 -111 224. Mr.Rob.Zombie 0 -52
42. Jan Souček 1 -24 227. Wohyss 0 -53
43. tonysosa 1 -27 227. Krizodevil 0 -53
44. BodyEvolution 1 -28 227. 88332 0 -53
44. Nordico 1 -28 227. Lachim85 0 -53
46. Milosek108 1 -29 227. Viliamusik 0 -53
47. Marvelous 1 -30 227. jEncEk_ 0 -53
47. muscleboy02 1 -30 227. iveta66 0 -53
47. FialkaJ 1 -30 234. Gard 0 -54
50. Fronty 1 -32 234. Saip 0 -54
50. nemjana 1 -32 236. FB91 0 -55
52. MrkevZ 1 -33 236. Pekami 0 -55
53. sethes 1 -34 236. schwimer 0 -55
53. matej111 1 -34 236. ZdenekRazic 0 -55
53. krispet 1 -34 236. Petr Kolínský 0 -55
53. TomasKristin 1 -34 236. Martinka07 0 -55
57. LeToucan 1 -35 242. Pavelpavlinka 0 -56
58. ondra.me 1 -36 242. kubasbubas 0 -56
59. andrej.kucbel 1 -37 242. Filipecek07 0 -56
60. Anna.Bruzek 1 -38 242. rp96 0 -56
60. vlcacek 1 -38 242. tom-220 0 -56
62. renba 1 -39 247. T-rex3 0 -57
63. william888 1 -41 247. Insano41 0 -57
63. FireLuce 1 -41 247. pwheeler 0 -57
63. kubaurbi 1 -41 250. ondrafeik 0 -58
63. mvojvodikova 1 -41 250. Kucik1234 0 -58
67. TomRy 1 -42 250. david.lee.hat 0 -58
67. Vali5656 1 -42 253. Zdeněk Zahálka 0 -60
69. Serpentin628 1 -43 254. bohusevzen 0 -61
70. Ikaros 1 -45 254. fitnessdagmar 0 -61
70. tomina 1 -45 254. patrick-patriot 0 -61
70. thaarm 1 -45 254. Angelos77 0 -61
73. Petulienka87 1 -47 254. Hary.Mckvak 0 -61
73. deiw 1 -47 254. Ján Jagrik 0 -61
73. sypy 1 -47 260. rozi 0 -62
76. Pesa97 1 -48 260. ondroud 0 -62
76. Johny HaRd 1 -48 260. Humanic145 0 -62
78. SARACATUNGA 1 -50 260. dejvcz 0 -62
78. anrou 1 -50 260. Petr18 0 -62
78. mr.kvadriceps 1 -50 265. Loner88 0 -63
81. Libca3X 1 -51 265. Meda87 0 -63
81. GabrielaSed 1 -51 265. Bazil 0 -63
81. ivogo_ 1 -51 268. HanaRichterova888 0 -64
81. Francoa 1 -51 269. bbvka 0 -65
81. Knox 1 -51 269. Matsaty 0 -65
86. Atejdak 1 -52 269. kyzi 0 -65
86. jane95 1 -52 269. martin žemlička 0 -65
86. Angel_779 1 -52 269. Nazdárek 0 -65
86. Turbozelva 1 -52 274. CHMEL 0 -66
90. fejglis 1 -53 274. gregoryh 0 -66
90. master_oftips 1 -53 274. temponaut 0 -66
90. Josef Vinter 1 -53 274. Noremorsedan 0 -66
90. Prasa 1 -53 278. tumic1 0 -67
94. ondra6 1 -54 278. Keni 0 -67
95. Bleschman 1 -55 278. xroll 0 -67
95. drvari 1 -55 278. czepa 0 -67
95. Radoslav 1 -55 282. Apofis 0 -68
95. peter74 1 -55 282. juwa 0 -68
99. Aleš Nevole 1 -56 284. Valasekjakub123 0 -69
100. Skrivson 1 -57 284. aRGin 0 -69
100. owar 1 -57 284. MACOUNKA 0 -69
102. comediant88 1 -58 284. 9027 0 -69
102. Iveta Avon 1 -58 284. Leona Idrná 0 -69
104. DostMa 1 -60 289. Nojmm 0 -70
104. fitnes 1 -60 290. cestovatel1998 0 -71
104. CAne 1 -60 290. David Neuman 0 -71
104. Stolkr 1 -60 292. dispel 0 -72
108. accept 1 -61 292. jirisisel 0 -72
108. Lukáš366 1 -61 292. Biganimalmutant 0 -72
108. Sladoch 1 -61 295. bystri14 0 -73
111. Kissarmy 1 -62 295. kaktusko12 0 -73
112. petr pin 1 -63 295. Bojy 0 -73
112. janlek 1 -63 298. Bob312 0 -74
112. Bluepitt 1 -63 299. Korfi91 0 -75
112. Powter 1 -63 299. Pali23 0 -75
112. donk 1 -63 301. seul 0 -76
117. tommy.no1 1 -64 301. Kouba1988 0 -76
118. Bali 1 -65 303. patrik schaffartzik 0 -77
118. jenprodnesniden 1 -65 303. richard 0 -77
118. dre.mc 1 -65 305. martinandrasik 0 -78
121. dozahranici 1 -66 305. Emil Manousek 0 -78
121. Frida 1 -66 305. boris loffler 0 -78
123. Simp´[L]e 1 -69 308. RadimBB 0 -79
124. MOOG 1 -71 308. Bluemonkey7 0 -79
124. supros 1 -71 308. sirokko 0 -79
124. jiriziga 1 -71 311. Mike Priest 0 -80
127. scorpionus 1 -72 311. DAVID.KOVACIK96 0 -80
127. Marťa Štoppl 1 -72 311. stormrage 0 -80
129. polda 1 -73 311. Bonna 0 -80
130. balbi 1 -74 315. Václav Kment 0 -82
131. kondy 1 -80 316. Petra Kluzáková 0 -83
132. Maros63 1 -81 316. Sosna88 0 -83
133. drapext 1 -82 316. blade_123 0 -83
134. Miras1 1 -83 319. Adam8 0 -84
135. Kubbo 1 -86 319. Ferrouš 0 -84
136. ShDW 1 -87 319. aron55 0 -84
137. MíraG 1 -88 319. Tom23 0 -84
137. chadsfan 1 -88 319. m.orph 0 -84
139. jan dziadek 1 -89 324. Fána98 0 -85
139. bomber6666 1 -89 325. Norous 123 0 -86
139. karlos095 1 -89 325. Yancho 0 -86
142. Lukas107 1 -90 327. Michael Procházka 0 -88
143. persie87 1 -91 327. mendar 0 -88
144. Petrpol 1 -93 327. Baflek 0 -88
144. kajalemfka 1 -93 327. sferone 0 -88
146. DejvPrague 1 -96 331. Marek 84 0 -89
147. DavidPhysique 1 -98 331. ONEILL 0 -89
148. 13Kratochvil 1 -101 333. yesbuddy 0 -90
149. denishenka 1 -106 333. hruskamara 0 -90
150. Venca1234567 1 -114 333. Ashok 0 -90
150. beeryk 1 -114 333. DrDoBbY 0 -90
150. Vojtech76 1 -114 333. cendacarovny 0 -90
153. Leon71 1 -132 333. Hruby 0 -90
154. sldmatej 1 -135 339. PeKralik 0 -91
155. Dodo123 0 -26 339. bartekmirek 0 -91
156. Záprtek 0 -28 339. balik 0 -91
156. Jenins11 0 -28 342. vlahladky 0 -92
158. Kachnaaa 0 -29 342. Lumir30 0 -92
159. OT99 0 -30 342. koli78 0 -92
159. theiwka 0 -30 342. Achilles112 0 -92
161. Jakub270216 0 -32 342. Radeck123 0 -92
162. Finkel 0 -33 347. urba 0 -93
162. Marty7 0 -33 347. Monulecka 0 -93
162. maxpoint97 0 -33 349. Jakub10 0 -94
165. Pohy 0 -34 349. Bezmozok 0 -94
165. decarabas 0 -34 349. reveira 0 -94
165. sagito 0 -34 352. Seth Feroce 0 -95
168. P.E.P.A. 0 -35 352. Chmelik17 0 -95
168. Denisschloff 0 -35 354. Marek11 0 -96
170. Dzanek 0 -36 355. romanironmann 0 -97
170. Zodiak411 0 -36 355. JerseyJazz 0 -97
170. tombielcik 0 -36 357. matrix1978 0 -98
170. Craal Voltes 0 -36 358. jardakury 0 -99
170. Domspor 0 -36 358. Houmí 0 -99
175. cosek 0 -37 360. robert1 0 -101
175. Dorian217 0 -37 360. Simur 0 -101
177. jaRiZ 0 -38 362. Benfi 0 -102
177. jorinek 0 -38 363. shot-putter 0 -103
179. martas13 0 -39 364. Velký Vůl 0 -104
179. Lac_Ee 0 -39 365. cendads 0 -106
181. roky 0 -40 366. Dalis 0 -107
181. Peter5420 0 -40 367. pepitschek 0 -110
183. Doomio 0 -41 368. s1mak 0 -112
183. Tetrao 0 -41 369. Škodák 0 -113
185. marketaw 0 -42 369. Kamil Binar 0 -113
185. VR78 0 -42 369. Sanr11 0 -113
185. kozenyPesek 0 -42 372. Marty77 0 -115
185. Milda18 0 -42 373. Negr86 0 -117
189. Pally 0 -43 374. mx1 0 -119
189. moab 0 -43 375. zvobornik 0 -120
189. Daniel2 0 -43 376. Misa910 0 -121
189. md 0 -43 376. Someone100 0 -121
189. Horst94 0 -43 378. Tommm 0 -127
189. Gabrielwarrior 0 -43 379. Lukyn55 0 -129
195. loop 0 -44 380. Jan Budínský 0 -133
195. jindra-N 0 -44 381. AnDDuL-L 0 -154Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.01.22:19Neutralni typ - www.youtube.com/watch?v=py8f4FWXyR0&ab_channel=MarxMaxMusc..
05.01.16:49jari - Prosím výherce první ceny, aby si zkontroloval zprávy *22*
04.01.14:03decarabas - Tak málo plusových a tak veľa mínusových bodov nepamätám v..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 93 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
ALKAPONE (19:42) • Tak dokoukano na jeden zátah a úplně v klidně, takový log by mohl byt klidně i po každé...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Mikuc (13:06) • Vy to během sezóny sledujete vše a všude možně na netu, je pak zajímavé ty `drby` vysle...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
maxpoint97 (12:43) • Tak tahle reakce mě upřímně fakt zahřála, děkuju :)) Ono, jak píše moab, pod hodinu...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Mikuc (12:35) • Pfff... Dokoukal a díky moc! Pobavil jsem se, dozvěděl spoustu věcí a celkově získal no...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
moab (12:30) • Také děkuji za reakci. Když budu mluvit za sebe (možná i za pár jiných čtenářů), uvítal...
NOVÉ INZERÁTYbazar Prodám kotouče zn. Jordan
Prodám olympijske kotouče zn. Jordan. 2 ks x 25kg, cena 2000 Kč (1000 Kc/ks). Nejlépe osobní odbě...
bazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra