Reklama:

Ronnie.cz přeje všem čtenářům
úspěšný nový rok 2021

3.603 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Vážení čtenáři, zákazníci a diváci naší TV,

každoročně na tomto místě přemýšlím, co napsat znovu a znovu nového do přání Vám, jak zhodnotit rok. Končí ten s číslovkou 2020 a já si rozpačitě říkám, jak bych raději opět pátrala v paměti, co se událo neobvyklého. Letošní rok byl natolik jiný oproti dosavadním... Máme za sebou rok, jehož scénář by nás v redakci nenapadl ani v nejvíc sci-fi silvestrovské taškařici. Tak daleko naše fantazie zjevně nesahá. Na to jsou tu jiní.

Letošní vpád koronaviru způsobujícího COVID-19 a ohrožujícího naše zdraví zasáhl do všech oblastí našeho života, ochromil dění a aktivity nejen po pracovní stránce, ale třeba i kulturní a sportovní, a ani zbytek světa nebyl ušetřen. Utrpěli jsme značné ztráty, ze kterých se budeme vzpamatovávat ještě velice dlouho. Pro cvičící komunitu Ronnie.cz bylo jistě dosti nepříjemné věčné uzavření sportovišť, tedy i posiloven, ač to z celkového pohledu bylo kapkou v moři. Nemohli jsme volně a bez omezení cestovat, dýchat, nakupovat v obchodech, posedět v restauraci, trávit čas s přáteli, v divadle, užít si koncertů či sportovních soutěží. Kdo nechtěl mít kštici až na zem, vrátil se k domácímu stříhání a strojkům. Dotklo se nás to jako diváků, spotřebitelů, ale i pořadatelů, provozovatelů, podnikatelů, pro něž omezení znamenala zároveň zásah do možností jejich obživy, závodníci se neustále připravovali v nejistotě na posouvající se soutěže, které mnohdy byly stejně nakonec zcela zrušeny, dočkali jsme se i online soutěží.

Přes všechny ty změny, které byly nepříjemné, omezující, rozčilující, pro mnohé také devastující až likvidační, se projevila obrovská solidarita, nezdolnost lidského ducha a neskutečné odhodlání se nevzdat. Všechna odvětví kreativně vymýšlela další a další možnosti uplatnění a přežití. Já doufám, že jste ve zdraví přežili i Vy osobně a i v tomto nelehkém čase jste si přece jen našli leccos dobrého, z čeho se radovat, užili si svátků a pohody s nejbližší rodinou, odpočinuli si a dali si něco chutného k snědku.

Dovolte mi, abych Vám za celou redakci popřála veselého Silvestra, do nového roku pak v dnešní době především hodně zdraví a ať se vše vrátí do původních kolejí, abyste si mohli jít nakoupit, oslavit opožděně narozeniny s přáteli, zajít do restaurace, na kulturu, zacvičit do fitka či jít zrelaxovat do sauny a na dovolenou moci opět vyrazit téměř kamkoli, aniž by Vás někdo omezoval. A jak se nyní s oblibou říká, buďte pozitivní a zůstaňte negativní!

Celá naše redakce se i nadále bude snažit být Vám oporou, společníkem, pozitivním nábojem, rádcem s maximem hodnotných informací, pomocníkem, zábavou i celou přátelskou komunitou. Ač se změny letos nevyhnuly ani našemu e-shopu, věříme, že nový sklad je správným krokem k dokonalejším službám pro Vás, abyste byli maximálně spokojeni. Všem našim čtenářům i zákazníkům bych chtěla poděkovat za přízeň, budeme se snažit být stále lepší a lepší a přinášet maximum informací ze všech koutů světa. Redaktorům i aktivním čtenářům a závodníkům patří můj veliký a upřímný dík za jejich práci a zapojení se do obsahu našeho společného webu, cením si nesmírně toho, že jste členy právě našeho týmu. Právě Vaše práce, Váš čas a Vaše trpělivost utvářejí prostředí, v němž se všichni cítí příjemně, najdou zde mnoho odborného, poučného, ale i zábavného, a rádi se sem vrací. To se nemění ani v této době, chceme pro Vás být jistotou!

Přeji Vám všem, abyste vykročili v roce 2021 tou správnou nohou a aby nás již nemusel v budoucnu hlídat žádný pes, kočka ani jiná havěť.

Užijte si Silvestra a v příštím roce na shledanou.

Mgr. Štěpánka Flusserová
šéfredaktorka

Na zdraví!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
ALKAPONE (19:42) • Tak dokoukano na jeden zátah a úplně v klidně, takový log by mohl byt klidně i po každé...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Mikuc (13:06) • Vy to během sezóny sledujete vše a všude možně na netu, je pak zajímavé ty `drby` vysle...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
maxpoint97 (12:43) • Tak tahle reakce mě upřímně fakt zahřála, děkuju :)) Ono, jak píše moab, pod hodinu...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Mikuc (12:35) • Pfff... Dokoukal a díky moc! Pobavil jsem se, dozvěděl spoustu věcí a celkově získal no...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
moab (12:30) • Také děkuji za reakci. Když budu mluvit za sebe (možná i za pár jiných čtenářů), uvítal...
NOVÉ INZERÁTYbazar Prodám kotouče zn. Jordan
Prodám olympijske kotouče zn. Jordan. 2 ks x 25kg, cena 2000 Kč (1000 Kc/ks). Nejlépe osobní odbě...
bazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra