Reklama:
CFM Protein Smartlabs 1+1 za 777 Kč!
Velmi omezený počet kusů. Akce jen na pár dní! Více zde.

RxMuscle.com: Mr. Olympia
2020 bez Roellyho Winklaara!

16.789 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Tipovací soutěž
- Mr. Olympia 2020
Ve hře jsou ceny v hodnotě
téměř 35.000 Kč!
Světem sociálních sítí se někdy od nedělního odpoledne začaly šířit spekulace o tom, že Roelly Winklaar na poslední chvíli vypadl ze startovního pole letošního ročníku Mr. Olympia, který se odehraje ve dnech 18. a 19. prosince v Orlandu. Sérii drbů vyvolalo krátké video, ve kterém Roelly v sobotu v Istanbulu sháněl posilovnu, kde by si mohl zatrénovat, zatímco další členové jeho týmu z kuvajtského Oxygen Gymu byli několik hodin nato už k vidění ve floridském Iron Religion Gymu.

Roelly Winklaar na fotografii z přípravy na Mr. Olympia 2020 (foto: Instagram.com/roellywinklaar)

V tu chvíli ale ještě platilo, že to z pohledu jeho účasti na Olympii nemusí nic znamenat. Sice bylo zvláštní, že se s trenérem Ahmadem Askarem, pod jehož vedením se v Kuvajtu na soutěž připravoval, rozdělili, ale přes Istanbul to na cestě do USA brali i další sportovci, a tak se zdálo, že Roelly třeba jenom čeká z nějakého důvodu na jiný let. Více světla do celé věci vnesl až zakladatel amerického internetového magazínu RxMuscle.com Dave Palumbo, který někdy před dnešní čtvrtou hodinou ranní zveřejnil video, v němž veřejnosti zprostředkoval informaci, kterou získal od prezidenta a výkonného ředitele Olympia Weekendu Dana Solomona. Ten Palumbovi sdělil, že má zprávu od Roellyho týmu o tom, že Winklaar na letošním ročníku Mr. Olympia opravdu závodit nebude.

Roelly Winklaar na fotografii z přípravy na Mr. Olympia 2020 (foto: Instagram.com/roellywinklaar)

Další, ale v tuto chvíli už celkem nevýznamné klepy, se vedou o důvodech, které Roellymu Winklaarovi v cestě za účastí na Olympii zabránily. Hovoří se jednak o tom, že se na poslední chvíli mohly objevit nějaké potíže s jeho vízem, redaktor webu Barbend.com Roger Lockridge pak kolem dnešní páté hodiny ranní psal o tom, že jejich redakce má od Solomona potvrzeno, že důvodem Roellyho neúčasti je pozitivní test na SARS-CoV-2, tedy RNA koronavirus, který způsobuje onemocnění COVID-19. Pokud by Winklaar opravdu byl pozitivně testovaný na koronavirus, nedává ovšem příliš smysl, že by v Turecku hledal posilovnu, kde by si mohl zacvičit. I když se samotný bronzový medailista Mr. Olympia z roku 2018 k otázce své účasti na letošním ročníku této prestižní události ještě nevyjádřil, je na základě výše uvedeného téměř jisté, že v pátek k semifinále soutěže nenastoupí. Za předpokladu, že se podaří do USA včas dorazit hvězdě íránského bodybuildingu Hadimu Choopanovi, bude při Roellyho absenci startovní pole Mr. Olympia 2020 čítat šestnáct jmen.

Aktuální zpráva, 14. prosince 2020, čas 14:06: Roelly Winkklaar potvrdil, že během pobytu v Turecku, přes které měl v plánu cestovat do Spojených států, byl pozitivně testován na SARS-CoV-2. To jeho let do zámoří a účast na Mr. Olympia 2020 samozřejmě vyloučilo. Roelly zároveň uvedl, že se mezitím u něj dostavily příznaky nemoci, a v současnosti se tak soustředí na to, aby se co nejrychleji zcela zotavil. Samozřejmě, že už nyní plánuje, že si v roce 2021 start na Olympii nenechá ujít. Nabízí se také otázka, zda Roellyho onemocnění neohrožuje účast některých dalších borců. Ahmad Ashkanani, jenž se stejně jako Winklaar na soutěž připravoval pod Askarovým vedením, je sice už v USA, ale s Roellym byl v posledních dnech v kontaktu. Nezbývá, než mu držet palce, aby byl fit a jeho vystoupení na Olympii nic nezabránilo.

Na výsledky Mr. Olympia 2020 můžete sázet v naší tipovací soutěži.
Ve hře jsou ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě téměř 35.000 Kč!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

14.12.13:43LeToucan - Škoda, zrovna tento rok měl v plánu přinést jinou formu. K..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 69 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
CIZO (20:36) • Protože je autor guma, psal ten report přerušovaně asi v deseti časových úsecích a posl...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (16:20) • A kto je zvedavý na to, ako si vrabec alebo holub zobe, lieta, čviriká, hrkúta. Skoro n...
magazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
Ailton32 (15:34) • Nechci být držkatý :D ale chybí vám tam zercher dřep pro profi 220kg :D
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
LaFontaine (14:57) • Aniž bych to nějak hodnotil, tak je na tohle někdo v diskuzi o tréninku Dennise Wolfa z...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (13:35) • No tak mi odpusť, že nie som `biorobot`, a dovolím si byť originálny vo väčšej miere, n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie