Reklama:

Najdi a vyhraj! (49/2020)

4.640 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

To bylo o chlup. Protože doma v Praze nemám nic, co by ani vzdáleně připomínalo činky, stal se ze mě od října, kdy se (zase) zavřela fitka, nuceně stoupenec street workoutu. Musím říct, že cvičení venku bylo docela fajn a třeba večer za tmy to mělo i docela zajímavou atmosféru, zvlášť když bylo potřeba dávat pozor, jestli se na Vás třeba zrovna odněkud neřítí rozzuřený policejní pes, jehož psovod se rozhodl tvrdě potírat zločin. Cvičil jsem, když bylo tepleji, i když šla teplota k nule, když bylo sucho, a i když pršelo, ale řeknu Vám, že když dnes napadl první sníh, který se během dne postupně mění v mokrý sajrajt, jsem rád, že budu moct odpoledne zase zalézt do příjemně vyhřáté posilovny. No, snad nám to alespoň pár týdnů vydrží - na jak dlouho to tentokrát vidíte Vy?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Creatine (400 g) od české společnosti Vigor, koncentrát sloužící k přípravě nápoje obsahujícího kreatin monohydrát. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru.


Který vitamín získáváme ze slunečního záření?

Najdi a vyhraj! (49/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Který vitamín získáváme ze slunečního záření?
vitamín A
vitamín B
vitamín C
vitamín D
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 03. 12. 2020 v 08:00 a končí 10. 12. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (48/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, v jaké kategorii získala Lenka Červená stříbro na MS 2020. Správná odpověď zní: umělecké fitness.

Vylosováni byli a bezdrátový zastřihovač Panasonic i-SHAPER obdrží:

  • Filip Jelínek - fifik.jelinek83@...com
  • Petra Dubská - antimeluzkoma@...cz
  • Martin Koželuh - martass5kozan@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 10. prosince. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 71 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra