Reklama:

Target Team pro Vás připravil nový program na hubnutí!

10.349 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

[Text: Target Team] Našli jsme zcela nové a dostupné řešení, jak Vám pomoci zhubnout a zlepšit fyzičku. Představujeme Vám online maraton #ODTUČNĚNÝ, kde Vás budeme každý den motivovat k dosažení Vašeho cíle. Budete se cítit šťastně, celou cestu si budete užívat a brzy si vychutnáte zasloužené výsledky. Už po několika dnech maratonu ucítíte novou energii a budete mít pocit, že jste se znovu narodili.

Do nejmenších detailů pro Vás rozepíšeme jídlo na každý den, včetně chutných receptů, které se velmi snadno a rychle připravují. Maraton nabízí dva typy cvičení - doma a v posilovně. Každý den dostanete podrobný plán, který je třeba splnit. Samozřejmostí jsou také regenerační dny. Na maratonu nebudete sami, vytvořili jsme speciální skupinu účastníků, se kterými budete moci sdílet své úspěchy a podporovat se navzájem.

Výsledky garantujeme každému, tak neváhejte! Zkuste to jednou a pochopíte, že nabízíme skutečně jedinečný produkt a přístup. Naším maratonem prošly stovky lidí, někteří účastníci se k nám vracejí dokonce několikrát. Jejich recenze najdete na našem Instagramu.

Jak se přihlásit?

  • Pro přihlášení napište na WhatsApp na číslo +420 731 137 256, SMS ve tvaru: ZUCASTNIM SE, nebo na instagramových profilech targetteamofficial nebo targetmaraton přejděte na odkaz WA.ME v popisku.

  • Cena za dvoutýdenní program je 600 Kč.

  • Další start již 10. prosince!
Těšíme se na každého z Vás!
Target Team Maraton


Target Team Maraton - výsledky a reference účastníků


Target Team Maraton - video



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra