Reklama:

Zamkněte čas a zůstaňte mladí!

1.659 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Stárnutí je sice složitý a nevyhnutelný proces skládající se z mnoha faktorů, dobrá zpráva ale je, že mnoho z nich lze ovlivnit v náš prospěch. Způsob, jak žijeme, má na zdraví významný vliv. Kromě toho neméně důležitý faktor je psychika, protože tělo stárne tak rychle, jak mu to duše dovolí. Dobrým příkladem může být odchod do důchodu, kde u některých jedinců dochází k pocitu prázdnoty, depresím a tím k akceleraci procesu stárnutí. Dalo by se říci, že to je podobné, jako když software (mozek) vypíná počítač.

K pocitům únavy, vyhoření a stárnutí dochází u padesátníků a někdy i mnohem dříve. Vizuálně mezi čtyřicítkou a padesátkou dochází ke zhoršení kvality pleti, chrupu, nižší výkonnosti a sexuální lenosti. Na postavě začínají být vidět kila navíc, zejména v místech, kde se to přehlédnout nedá. S mnoha estetickými problémy v současné době pomáhají specializované kliniky, tou druhou a důležitější součástí omlazovacího procesu je psychické nakopnutí v podobě nové příležitosti, někdy změny či možnosti realizace svého snu, na který dříve nebyl čas nebo peníze.

Proč tedy Alavis Maxima TimeLock?

Protože některé faktory ve složitém procesu stárnutí můžeme ovlivnit v náš prospěch. I s minimální snahou si několikrát do týdne zacvičit (třeba i doma) příznivě ovlivní svalový tonus a bude pomáhat udržet správnou tělesnou hmotnost.

Alavis Maxima TimeLock podporuje aktivní život u seniorů, stejně tak u mladších ročníků či kondičních sportovců. Jeho složení je bohaté na aminokyseliny pro dobrou fyzickou kondici a antioxidanty, které jsou protiváhou volných radikálů, tedy látek, které poškozují buňky. Ve složení najdeme i protodiosciny pro podporu funkce pohlavních orgánů a podporu hormonální rovnováhy.

  • příznivě ovlivňuje svalový tonus
  • podporuje udržení správné hmotnosti
  • podílí se na zdraví pokožky a dásní
  • nastavuje dobrou činnost kardiovaskulárního systému
  • podporuje přirozenou obranyschopnost
  • napomáhá správné funkci pohlavních orgánů a hormonální aktivitě
  • určeno pro podporu aktivního života starších osob, kondičních i profesionálních sportovců


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 79 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra