Reklama:

Najdi a vyhraj! (48/2020)

6.346 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

21. století je dobou, kdy chce každý všechno hned. Zítra už je pozdě a o nějakých týdnech, měsících, či dokonce letech, ani nemá cenu uvažovat. Na internetu jsou k vidění reklamní bannery typu "indičtí vědci přišli na to, jak zhubnout metrák za dva dny", a čím pitomější tvrzení, tím víc se na to kliká. Psal jsem to tu už kdysi a napíšu to znova. Jestli chcete vypadat líp a chcete okamžitý výsledek bez jakékoliv změny režimu, jsou jen dva způsoby - opálit se, nebo oholit. Se sluníčkem to už teď v listopadu není žádná sláva, ale pokud Vás už nestačili oholit obchodníci v předvánočních nákupech, dejte tomu šanci. Sundejte kožich, odpárejte svetr, oholte medvěda, skalpujte yettiho, jak je komu libo, a uvidíte sami. Pokud byste si mysleli, že je náhoda, že tu píšu o holení a hrajeme zrovna o holicí strojek, tak to náhoda není. Skutečný mistr totiž žákovi nastíní cestu, ale také ho vybaví kvalitním mečem. Holit už se ale budete sami, jo?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Panasonic i-SHAPER, bezdrátový zastřihovač, který znamená revoluci v úpravě vousů a chloupků na těle. Jedinečný postranní břit se postará o bezkonkurenční přesnost při úpravě vousů. Díky břitu se zaoblenými hranami je úprava chloupků po celém těle jemná a snadná.


V jaké kategorii získala Lenka Červená stříbro na MS 2020?

Najdi a vyhraj! (48/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
V jaké kategorii získala Lenka Červená stříbro na MS 2020?
taneční fitness
umělecké fitness
sportovní fitness
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 26. 11. 2020 v 08:00 a končí 03. 12. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (47/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, ve kterém městě se uskuteční soutěž Mr. Olympia 2020. Správná odpověď zní: Orlando.

Vylosováni byli a Shaaboom Pump (385 g) a Shaaboom Pump Shot (120 ml) z Kevin Levrone Signature Series obdrží:

  • David Pilch - pilch.david@...cz
  • Tereza Hrdá - tery.hrda@...com
  • Adam Nytra - adam.nytra@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Peter nám poslal fotografii s výhrou z jedné z tipovacích soutěží. Děkujeme a přejeme šťastnou ruku při tipování výsledků i v budoucnu.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 3. prosince. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra