Reklama:

Výsledky tipovací soutěže - Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2020

3.362 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. nick / jméno plus
body
minus
body
1. Peter5420 6 -7
2. vlcacek 5 -19
3. Prasa 5 -21
4. Marvelous 5 -21
5. dispel 5 -22
6. Dejf111 4 -10
6. Flang 4 -10
8. Josef Volf 4 -17
9. 70mMyW!53 4 -18
10. decarabas 4 -21
Předposledního kola letošního seriálu tipovacích soutěží, ve kterém se sázelo na výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro, se zúčastnily více než dvě stovky našich čtenářů. V kategorii do 212 liber jste viděli jako jasného favorita Angela Calderóna Friase, který Vaše očekávání naplnil. Bod za správný tip na jeho vítězství bral skoro každý! Největším soupeřem mu podle Vás měl být Steve Benthin, který se soutěže nakonec ovšem nezúčastnil, a tak byl z Vašich tipů smazán a jména za ním byla posunuta výše. Při zohlednění Benthinovy neúčasti jste správně četli i další medailisty, a tak z toho tentokrát byly docela bodové žně! Trefit správně výsledky kategorie open pro Vás už bylo větším oříškem. Přesto skoro polovina z Vás odhadla vítězství Regana Grimese. Dále měl dle Vašeho úsudku skončit na druhém místě zkušený Lionel Beyeke a na dalších příčkách se měli umístit Tomáš Tabačiar s Clarencem DeVisem. Tak se ovšem nestalo. Zbytek top 5 zabrali celkem neznámí borci, kterým jste příliš nevěřili. Zmiňme ale, že pěti tipérům se povedlo uvést Vladislava Sukhoruchka na druhé pozici.

Nejlepších šest účastníků Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro v kulturistice mužů open (foto: Npcnewsonline.com)


Přejít na:
 • průběžné pořadí tipovací soutěže po 6. kole

 • Společně s bodovými zisky za přesný výsledek Tomáše Tabačiara a Slavoje Bednáře z této na body bohaté bitvy vzešel vítěz s nickem Peter5420, který získal bod za kategorii open, tři body za kategorii do 212 liber a dva body za přesné výsledky. Bod za ním skončili další čtyři tipující ve velmi těsném souboji. Nejméně chyb měl vlcacek a o třetím, kdo získá ceny od jednoho z našich partnerů, musel rozhodnout až čas zaslání tipu. Rychlejší byl soutěžící pod nickem Prasa. Marvelousovi to sice o kousíček nevyšlo, ale v průběžném pořadí pro něj tento úspěch hraje velkou roli. Marvelous byl v průběžném pořadí dosud druhý se ztrátou čtyř bodů na vedoucí nemjanu. Tento náskok nově zredukoval na pouhý bod a na třetího tombielcika má náskok dvou bodů. Do první desítky se dostal i v tomto kole druhý vlcacek. O tom, jak to v top 10 celkového pořadí tipovačky dopadne a koho tak ještě odměníme zvláštními cenami, definitivně rozhodne Vaše sázka na výsledky Mr. Olympia a Olympia 212 Showdown! Jak si vedete v prozatím průběžném pořadí tipovací soutěže po šesti kolech, najdete na konci článku.

  Ceny do tipovací soutěže na výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2020
  v celkové hodnotě přes 10.000 Kč věnovala společnost Extrifit!

  1. místo - Peter5420 vyhrává:

  2. místo - vlcacek vyhrává:

  3. místo - Prasa vyhrává:

  High Whey 80 představuje špičkový 100% syrovátkový proteinový koncentrát a CFM proteinový izolát pro nárůst svalové hmoty! Jedná se o vysoce kvalitní protein obsahující instantní (je výborně rozpustný) syrovátkový ultrafiltrovaný 80% koncentrát a špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90% izolát vyrobený metodou CFM neboli cross-flow microfiltration. High Whey 80 je tedy kombinací dvou mimořádně kvalitních zdrojů syrovátkového proteinu se zachováním všech přírodních bílkovinných frakcí (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin G, bovinní sérový albumin, laktoferin). Kombinace těchto dvou proteinových zdrojů přináší výhody obou z nich - neuvěřitelně lahodnou chuť, výbornou konzistenci, skvělé zastoupení živin, velmi dobrou stravitelnost. Proteiny obsažené v High Whey 80 jsou doplněny o enzymy papain a Tolerase (pH stabilní laktázu). Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

  Produkt Citrulline Pure Powder obsahuje volnou aminokyselinu L-citrulin v sypké formě sloužící pro přípravu chutného předtréninkového nápoje. V kulturistice je citrulin znám především jako stimulant produkce oxidu dusnatého, díky kterému se Vám při tréninku podaří svaly lépe prokrvit. Díky lepšímu prokrvení pak máte pocit lepšího napumpování, které samozřejmě souvisí i s lepším přívodem živin ke svalu. A ten hraje ve svalovém růstu velmi důležitou roli. Kromě toho může lepší prokrvení svalu a v důsledku toho vyšší přívod živin ke svalu zefektivnit jeho regeneraci, což je významné nejen pro kulturistiku, ale i pro další sportovní disciplíny.

  Extrifit vyvinul naprosto unikátní produkt. Amigo® de facto představuje lidský sval v kapslích! Jestliže chcete budovat svalovou hmotu, je naprosto nezbytné dodat svalu všechny aminokyseliny, ze kterých se sval skládá. A to ve stejném poměru, jako jsou zastoupeny ve svalu. Svalová bílkovina je složena z 18 hlavních aminokyselin. Tyto aminokyseliny mají přesně daný poměr. Některé jsou ve svalu zastoupeny více, jiné méně. Avšak žádná nesmí chybět! A žádná nesmí naopak vyčnívat nad fyziologický poměr. Bez zajištění této jednoduché podmínky Vám sval prostě nevyroste. Co v Extrifitu udělali? Vzali bílkovinu lidského svalu (její aminospektrum) a vytvořili její přesnou kopii. Všechny aminokyseliny navážili jednu po druhé a ve stejném poměru tak, jak jsou zastoupeny v lidském svalu, a dali je do kapsle. Vzniklo tak Amigo® - lidská svalová bílkovina v kapslích! Proto najdete na obalu hesla jako muscle copy (kopie svalu), muscle amino analogy (shodné zastoupení aminokyselin jako ve svalu) a human muscle (lidský sval). Použitím produktu jednoduše "nalijte" do Vašich svalů to samé, z čeho jsou svaly složené. Jinak Vám ani nevyrostou, ani neztvrdnou. Amigo® je samozřejmě kompletně free form (složeno výhradně z jednotlivých volných aminokyselin). Nemá poměr aminokyselin jako mléko (ze kterých jsou proteinové nápoje), ani jako rýže nebo brambory, ani jako hovězí steak. Amigo® má poměr aminokyselin takový, jaký je v lidském svalu. Zkrátka muscle copy. Pokud budete užívat Amigo®, dodávka volných aminokyselin zajistí svalovým receptorům přesně to, co potřebují pro růst. Tedy muscle amino analogy. V Amigo® není nic navíc, nic nechybí, nic není v nepoměru. Amigo® = sval (svalová bílkovina). Pokud není poměr jednotlivých aminokyselin vyvážený (když je jiný než v lidské svalové bílkovině), tak např. nepoměrně nízký obsah některé z aminokyselin může zapříčinit malé využití i ostatních aminokyselin a snížit tak celkový účinek produktu. To se Vám s Amigo® nestane!

  Multimineral Chelate 6! obsahuje 6 důležitých minerálů, a to ve špičkově využitelných chelátových vazbách. Multimineral Chelate 6! se svou kvalitou řadí na úplný vrchol mezi produkty určenými pro doplňování minerálních látek. Dokonalou vstřebatelnost všech šesti minerálů zajišťují chelátové vazby, ve kterých jsou tyto minerály vázány. Tyto chelátové formy minerálů garantují vynikající využití lidským organismem! Multimineral Chelate 6! je určen jak pro širokou veřejnost, tak pro výkonnostní sportovce.

  Tribulus 90 % je doplněk stravy obsahující výtažek z plodů Tribulu terrestris (kotvičníku zemního) s nejvyšším obsahem saponinů 90 %. Pozitivní účinky této byliny byly známy již od antiky. V poslední době je častou složkou nejen doplňků stravy pro sportovce, ale i přípravků podporujících mužskou hormonální aktivitu a potenci. Díky širokému spektru účinků a především právě díky účinku na hormonální aktivitu, na svalové napětí a podporu vitality je Tribulus terrestris užíván sportovci, a to především sportovci silových sportů včetně kulturistů.

  100 % Whey Protein je plně instantní, skvěle se rozpouští a jeho příprava je tedy velmi snadná. Hotový nápoj má velmi příjemnou konzistenci. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje bílkovin přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. 100 % Whey Protein od Extrifitu je výborně stravitelný protein za skvělou cenu. Vytvořili jsme proteinový nápoj pro každého, kdo chce vyzkoušet kvalitu Extrifit a přitom chce šetřit. 100 % Whey Protein je ryzí syrovátkový protein. A o to jde! Ne každý potřebuje mít v proteinu například superdrahé pravé jahody... Protein si kupujete, protože chcete protein. A tady ho máte. Je kvalitní, dobře se rozpouští a dobře chutná. V každé odměrce (sáčku) tohoto proteinu je plných 23 g bílkovin nejvyšší kvality. Hlavní proteinová složka je evropského původu.

  Produkt Lactase Enzyme 5000 FCC je vynikající pomocník pro trávení laktózy. Lactase Enzyme 5000 FCC obsahuje enzym laktázu, který zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. Enzymatická aktivita obsažené laktázy je 5000 FCC jednotek v každé kapsli.

  Zinc 100 Chelate obsahuje minerál zinek v chelátové vazbě. Tato forma zinku vyniká nad jinými formami špičkovou vstřebatelností a dokonalou využitelností lidským organismem. Zdrojem zinku v tomto produktu je bisglycinát zinečnatý. Výborná vstřebatelnost chelátové vazby zinku skýtá další velkou výhodu - pro zajištění účinku nemusíte užívat tak vysoké dávky zinku jako u jeho jiných, levných forem! V balení je dávka na 100 dní!

  Triko Extrifit pánské E04 a triko Extrifit pánské E03 představují pohodlná funkční trika firmy Extrifit s potiskem a děrováním, krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Jsou vyrobena z funkčního, příjemného, vzdušného a pružného materiálu, na přední straně mají gumový potisk a na zadní straně děrování.

  V případě Pillbox Extrifit společnost Extrifit přichází s další žádanou věcí, kterou je krabička na tabletové či kapslové balení Vašich suplementů. S podobným stylovým a kompaktním pillboxem zůstanete vždy na úrovni a přitom budete mít suplementaci přehledně po ruce. Velmi praktické cestovní plastové pouzdro pro uchování Vašich vitamínů, tablet či kapslí až na 5 dní (5 přihrádek).

  p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
  11. deiw 4 -27 105. Noremorsedan 2 -36
  12. Pally 4 -28 108. FB91 2 -37
  13. RadimBB 4 -29 109. havlic 2 -38
  13. kyzi 4 -29 109. Hana Richterová 888 2 -38
  15. thaarm 4 -30 111. ondrej.kraner 2 -40
  15. Jenins11 4 -30 112. dre.mc 2 -41
  17. william888 4 -34 112. SARACATUNGA 2 -41
  18. Doomio 4 -36 114. Angelos77 2 -43
  19. xPítrx 4 -41 115. janinho 2 -48
  20. FireLuce 3 -8 116. jewix 2 -49
  21. CAne 3 -12 117. kaktusko12 2 -52
  22. OndraSulovsky 3 -13 118. Apofis 1 -21
  23. Kočvy 3 -17 119. shot-putter 1 -23
  24. Pikto 3 -18 120. JaapY 1 -24
  25. StanB 3 -19 120. kelevra 1 -24
  25. ZdenekRazic 3 -19 122. knoppy 1 -25
  27. LeToucan 3 -20 122. TomasKristin 1 -25
  28. pwheeler 3 -21 124. loop 1 -26
  29. Stolkr 3 -22 125. czepa 1 -27
  30. Petr Kolínský 3 -23 126. mirek ruda 1 -29
  30. m.poliacik 3 -23 127. PRoman 1 -30
  30. ondra6 3 -23 128. Ondrej Virag 1 -31
  33. Zodiak411 3 -24 129. NIKEOS 1 -32
  33. MrkevZ 3 -24 129. DRiMR 1 -32
  35. Dzanek 3 -25 131. david.lee.hat 1 -33
  35. holes5 3 -25 131. boris loffler 1 -33
  35. kozenyPesek 3 -25 133. vojtam 1 -34
  38. Ikaros 3 -26 134. ladix900 1 -35
  39. Denisschloff 3 -27 135. ondra.me 1 -37
  39. fidosek 3 -27 136. Majke 1 -38
  39. roky 3 -27 136. Milda18 1 -38
  39. Jirka Beránek 3 -27 138. djgg 1 -39
  39. tombielcik 3 -27 138. Bleschman 1 -39
  44. krispet 3 -29 138. Gard 1 -39
  44. Arweska 3 -29 141. Zdeněk Zahálka 1 -40
  46. machmates 3 -30 141. matej111 1 -40
  46. Bali 3 -30 143. rizek51 1 -41
  46. Coufy 3 -30 143. bohusevzen 1 -41
  46. Kachnaaa 3 -30 145. Johnfit 1 -42
  50. andrej.kucbel 3 -32 145. m.orph 1 -42
  51. Lukyn55 3 -34 147. Kened13 1 -43
  51. md 3 -34 147. Tung Linh Bui 1 -43
  53. Ryan91 3 -35 149. tumic1 1 -45
  54. kulturistikabb 3 -36 150. Tommm 1 -47
  55. synthrax 3 -41 150. Drakk14 1 -47
  55. Petra Kluzáková 3 -41 152. donk 1 -53
  57. supros 2 -19 153. rozi 0 -28
  58. mr.olympia821 2 -21 154. laliga 0 -29
  59. Nordico 2 -22 155. VojtaME 0 -33
  59. Atejdak 2 -22 155. Negr86 0 -33
  59. Mindandbody 2 -22 157. accept 0 -35
  59. master_oftips 2 -22 158. paveljuh 0 -36
  59. Dekster 2 -22 159. Humanic145 0 -37
  64. FialkaJ 2 -23 159. R_K 0 -37
  64. Mr.Rob.Zombie 2 -23 159. Misa910 0 -37
  64. Fronty 2 -23 162. Sanr11 0 -38
  64. milenkoburlica 2 -23 163. Arnee 0 -39
  64. léblík 2 -23 163. xpadavanx 0 -39
  69. Maxim 2 -24 165. Petulienka87 0 -40
  69. Veteran 2 -24 165. scorpionus 0 -40
  71. owar 2 -25 165. mr.kvadriceps 0 -40
  72. seul 2 -26 168. Klarimax02 0 -41
  72. pavelminarcik15 2 -26 168. drvari 0 -41
  72. radekba 2 -26 168. Petrpol 0 -41
  75. Francoa 2 -27 171. romanironmann 0 -42
  75. nemjana 2 -27 172. LUBOS.s 0 -43
  75. kubasbubas 2 -27 173. Keregi 0 -44
  75. sypy 2 -27 173. Václav Kment 0 -44
  79. renba 2 -28 175. dozahranici 0 -45
  80. kondy 2 -29 176. harik 0 -47
  80. aron55 2 -29 176. mx1 0 -47
  80. Turabean 2 -29 176. robert1 0 -47
  80. Acht 2 -29 179. petr_sotona 0 -49
  80. sethes 2 -29 179. sldmatej 0 -49
  80. jorinek 2 -29 181. tomina 0 -50
  80. muscleboy02 2 -29 181. CHMEL 0 -50
  87. Lukajda 2 -30 181. juwa 0 -50
  87. jindra-N 2 -30 181. Lode1977 0 -50
  87. xxxmarekxxxmlg 2 -30 181. Marty77 0 -50
  90. Viliamusik 2 -31 181. dawa 0 -50
  90. bystri14 2 -31 181. temponaut 0 -50
  90. ALKAPONE 2 -31 188. LukynO0202 0 -53
  90. patrick-patriot 2 -31 189. reveira 0 -55
  94. balbi 2 -32 189. Shakill 0 -55
  94. Anna.Bruzek 2 -32 189. maluda 0 -55
  94. Milosek108 2 -32 192. Keni 0 -56
  97. Wohyss 2 -33 193. hruskamara 0 -57
  97. Turakam 2 -33 193. Kabelelukas 0 -57
  99. lakatosKE 2 -34 193. persie87 0 -57
  99. mp123 2 -34 193. ondrafeik 0 -57
  99. Avik 2 -34 197. Josef Vinter 0 -58
  102. Meda87 2 -35 197. bartekmirek 0 -58
  102. bruzek21 2 -35 197. masma 0 -58
  102. VR78 2 -35 200. Beris 0 -61
  105. bomber6666 2 -36 201. Škodák 0 -62
  105. janlek 2 -36 202. Kamil Binar 0 -66

  Zpět na začátek článku


  Průběžné pořadí tipovací soutěže po 6. kole

  p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
  1. nemjana 17 -185 197. Chrenkoo 2 -41
  2. Marvelous 16 -150 197. dre.mc 2 -41
  3. tombielcik 14 -158 199. Jana Šemberová 2 -42
  4. Zodiak411 14 -178 200. Zachydl 2 -47
  5. decarabas 14 -182 201. Papyiy 2 -49
  6. vlcacek 14 -251 202. kaktusko12 2 -52
  7. Josef Volf 13 -162 203. petr.k 2 -57
  8. Dzanek 13 -173 204. LukasVtacek 2 -64
  9. RadimBB 13 -187 205. mr.olympia821 2 -65
  10. kulturistikabb 13 -204 206. sferone 2 -70
  11. deiw 12 -151 207. Polacek Lubos 2 -80
  12. radekba 12 -160 208. Adrián Zvarík 2 -81
  13. Lukajda 12 -164 209. Hruby 2 -82
  14. Fronty 12 -171 210. mirek ruda 2 -83
  15. mp123 12 -191 211. urbi 10 2 -84
  16. roky 12 -215 212. Daniel2 2 -90
  16. Petr Kolínský 12 -215 213. GabrielaSed 2 -92
  18. jindra-N 12 -219 214. kondy 2 -93
  19. renba 11 -123 214. DAVID.KOVACIK96 2 -93
  20. Acht 11 -166 216. Hana Richterová 888 2 -100
  21. MrkevZ 11 -194 217. Marty77 2 -116
  22. Pikto 11 -212 218. bohusevzen 2 -119
  23. Doomio 11 -213 219. Insano41 2 -125
  24. Pally 11 -214 220. rizek51 2 -134
  25. fidosek 11 -223 221. Zeler 2 -141
  26. Atejdak 11 -261 222. Škodák 2 -154
  27. jaromirf 10 -79 223. ondrafeik 2 -165
  28. Maxim 10 -107 224. Petrpol 2 -172
  29. Mr.Rob.Zombie 10 -169 225. ShDW 2 -186
  30. pavelminarcik15 10 -173 226. Petulienka87 2 -192
  31. Dekster 10 -193 227. boris loffler 2 -215
  32. kubasbubas 10 -196 228. Tommm 2 -265
  33. kozenyPesek 10 -197 229. LUBOS.s 2 -269
  34. william888 10 -208 230. MOOG 2 -289
  35. Meda87 10 -230 231. Sanr11 2 -293
  36. pwheeler 10 -231 232. dozahranici 2 -301
  37. dispel 10 -309 233. Kamil Binar 2 -352
  38. balbi 10 -318 234. HaniisLevrone 1 -18
  39. kyzi 9 -43 235. fakooo 1 -19
  40. Nordico 9 -82 236. Viliam2 1 -20
  41. LeToucan 9 -107 237. Arnoldova máma 1 -22
  41. ALKAPONE 9 -107 237. jirisisel 1 -22
  43. xPítrx 9 -133 237. Lukas107 1 -22
  44. Kachnaaa 9 -163 237. Vladimír Kubík 1 -22
  45. andrej.kucbel 9 -225 241. TomasKristin 1 -25
  46. lakatosKE 9 -226 242. Russ 1 -26
  47. seul 9 -241 243. H_aslam 1 -30
  48. Jirka Beránek 8 -84 244. Ondrej Virag 1 -31
  49. JaapY 8 -95 244. 81honzik 1 -31
  50. Milda18 8 -101 246. Denny.242 1 -34
  51. 70mMyW!53 8 -121 246. Mawi 1 -34
  52. m.poliacik 8 -148 248. Misterio 1 -37
  53. Anna.Bruzek 8 -154 248. Firelin 1 -37
  54. Wohyss 8 -169 250. Majke 1 -38
  55. Ikaros 8 -172 251. djgg 1 -39
  56. loop 8 -183 251. Lukáš366 1 -39
  57. krispet 8 -185 253. Duffman1990 1 -40
  58. thaarm 8 -193 254. jas 1 -43
  59. FireLuce 8 -195 254. Tung Linh Bui 1 -43
  60. moab 8 -208 256. Kamilos 1 -46
  61. Ryan91 8 -219 257. Vlada79 1 -47
  62. Milosek108 8 -231 257. Drakk14 1 -47
  63. sypy 8 -258 259. Pavel Chovanec 1 -51
  64. Coufy 8 -299 260. Nojmm 1 -52
  65. Marty7 7 -26 261. Jaroslav Zapletal 1 -54
  66. patrick-patriot 7 -70 261. paveljuh 1 -54
  67. Turakam 7 -103 261. prochazkadave 1 -54
  68. Bali 7 -221 261. jardaflex 1 -54
  69. david.lee.hat 7 -241 265. ladix900 1 -55
  70. Francoa 7 -244 266. Bonny 1 -58
  71. Peter5420 6 -7 267. Johnnytaj 1 -59
  72. StanB 6 -46 268. scorpionus 1 -64
  73. Kočvy 6 -65 269. Johnfit 1 -65
  74. Prasa 6 -81 270. jerrys43 1 -66
  75. shot-putter 6 -85 271. Keni 1 -69
  76. bruzek21 6 -88 272. barri77 1 -70
  77. holes5 6 -101 272. Marcel Voevoda 1 -70
  78. Veteran 6 -103 274. luciste 1 -77
  79. BodyEvolution 6 -104 275. Kened13 1 -79
  80. master_oftips 6 -108 276. Marcel92 1 -82
  81. Bleschman 6 -153 277. Domink 1 -86
  82. havlic 6 -155 278. Filipecek07 1 -89
  83. SARACATUNGA 6 -158 279. Arnee 1 -90
  84. sethes 6 -169 280. VojtaME 1 -96
  85. xxxmarekxxxmlg 6 -180 281. vlahladky 1 -101
  86. FB91 6 -188 282. Hana333morava444 1 -103
  87. NIKEOS 6 -190 283. ssiiix 1 -107
  88. ondra6 6 -198 284. Knox 1 -111
  89. PRoman 6 -199 285. Keregi 1 -112
  90. Arweska 6 -219 286. dejf11 1 -114
  90. Turabean 6 -219 286. MACOUNKA 1 -114
  92. jorinek 6 -241 288. petr_sotona 1 -116
  93. owar 6 -272 289. DavidPhysique 1 -120
  94. Humanic145 6 -278 290. ROMAN ROUPEC 1 -123
  95. Avik 6 -282 291. Pekami 1 -124
  96. czepa 6 -315 292. T-rex3 1 -141
  97. accept 6 -339 293. gregoryh 1 -148
  98. vojtam 5 -81 294. lukin99 1 -151
  99. DT99 5 -85 295. Houmí 1 -186
  100. Mindandbody 5 -89 296. gracianus 1 -192
  101. knoppy 5 -110 297. Václav Kment 1 -197
  102. Jakub270216 5 -115 298. mx1 1 -416
  103. Jakub01 5 -141 299. temponaut 1 -440
  104. tumic1 5 -146 300. DS7 0 -12
  105. mr.kvadriceps 5 -153 301. Tryggve 0 -17
  106. kelevra 5 -158 301. athloon 0 -17
  107. md 5 -167 303. DavidProchazka 0 -18
  108. synthrax 5 -168 303. rm11 0 -18
  109. Viliamusik 5 -175 305. Williaam 0 -20
  110. Denisschloff 5 -180 305. libak3 0 -20
  111. supros 5 -192 305. Jiřina Kubíková 0 -20
  112. DRiMR 5 -195 305. Mirekek 0 -20
  113. OndraSulovsky 5 -202 305. Kopna 0 -20
  114. bbvka 5 -247 305. lilcube 0 -20
  115. hruskamara 5 -257 305. LukeH2O 0 -20
  116. Noremorsedan 5 -311 312. marwe91 0 -22
  117. Pesa97 5 -318 312. Marty411 0 -22
  118. Flang 4 -10 312. LOPO 0 -22
  119. Fischbi 4 -11 312. Laura270877D 0 -22
  120. Jenins11 4 -30 312. Ryžaskečupom 0 -22
  121. kubaurbi 4 -36 312. Paulie02 0 -22
  122. zuzanica 4 -42 312. zbynekkyral 0 -22
  122. Dejf111 4 -42 312. smarthard8 0 -22
  124. mirkab 4 -45 312. Nogueira 0 -22
  125. CAne 4 -51 321. Tibor Kouba 0 -23
  126. Stichy 4 -59 322. pemac 0 -24
  127. Stolkr 4 -70 322. Tomáš Dufek 0 -24
  128. ondra.me 4 -87 324. DavidKopr 0 -26
  129. Angelos77 4 -92 324. Daniii 0 -26
  130. messieu85 4 -95 324. sagito 0 -26
  131. yesbuddy 4 -96 327. Deny01 0 -28
  132. Frank Profi 4 -109 327. pítrs123 0 -28
  133. amoresPE 4 -110 327. Zdeněk Etzl 0 -28
  134. janinho 4 -114 330. marcos92 0 -29
  135. milenkoburlica 4 -119 330. supino24 0 -29
  135. janlek 4 -119 330. laliga 0 -29
  137. apaja 4 -131 333. Dzejvr 0 -30
  138. Dominik01 4 -132 333. watouz 0 -30
  139. viktor98 4 -149 335. icy 0 -32
  140. Finkel 4 -153 335. Viktorleitner 0 -32
  141. mrph 4 -167 337. Vitezslav_D 0 -33
  142. peter74 4 -182 338. Blahecj 0 -34
  143. KILLDR 4 -192 338. HONZA7909 0 -34
  144. Marťa Štoppl 4 -214 340. Jakova 0 -36
  145. harik 4 -266 340. Tom23 0 -36
  146. Zdeněk Zahálka 4 -279 342. R_K 0 -37
  147. donk 4 -315 342. Michal_sp 0 -37
  148. Gard 4 -324 344. tarjik 0 -38
  149. bomber6666 4 -328 345. xpadavanx 0 -39
  150. Dalis 4 -363 346. Awake 0 -40
  151. persie87 4 -370 347. Klarimax02 0 -41
  152. reveira 4 -385 348. denny_rocx 0 -42
  153. jewix 4 -435 349. Tamten 0 -45
  154. MIFO 3 -16 350. schwimer 0 -48
  155. Vali5656 3 -20 351. sldmatej 0 -49
  156. machmates 3 -30 351. Hana Morava Hod 0 -49
  157. DAVID 10 3 -36 353. dawa 0 -50
  158. ZdenekRazic 3 -39 353. Lode1977 0 -50
  158. P.E.P.A. 3 -39 355. Jtichy70 0 -53
  160. Petra Kluzáková 3 -41 355. LukynO0202 0 -53
  161. fibi87 3 -42 357. Shakill 0 -55
  162. RagBrok 3 -43 358. Kabelelukas 0 -57
  163. Jakubmik 3 -48 359. masma 0 -58
  164. vanuatu 3 -50 359. marketaw 0 -58
  165. JJV 3 -53 361. Beris 0 -61
  166. GeraltRivia 3 -54 362. Je Remy 0 -63
  167. FialkaJ 3 -68 362. Bazil 0 -63
  168. Apofis 3 -71 362. drapext 0 -63
  169. m.orph 3 -73 365. aRGin 0 -64
  169. VojtaH92 3 -73 366. afrikab 0 -65
  171. Krizodevil 3 -76 366. Bazour 0 -65
  172. aron55 3 -77 368. CHMEL 0 -72
  173. bystri14 3 -93 369. temofab 0 -77
  173. stabrnak 3 -93 369. juwa 0 -77
  175. maxpoint97 3 -117 371. Záprtek 0 -81
  176. Vasek33 3 -118 372. Cher 0 -83
  177. Hary.Mckvak 3 -138 373. Misa910 0 -85
  178. Martin777 3 -139 374. ZeusEx 0 -90
  179. violence 3 -145 374. Viper007 0 -90
  180. Lukyn55 3 -154 376. Bullit23 0 -91
  181. Pavel Vydra 3 -155 376. bob79 0 -91
  181. muscleboy02 3 -155 378. denishenka 0 -97
  183. matej111 3 -176 379. Bezmozok 0 -105
  184. Valasekjakub123 3 -184 379. Jakub10 0 -105
  185. drvari 3 -189 381. Latza 0 -106
  186. Hasco 3 -193 382. Dandas 0 -112
  187. tomina 3 -204 383. Ferrouš 0 -113
  188. Josef Vinter 3 -286 384. HanaRichterova888 0 -115
  189. rozi 3 -296 385. Polinojd 0 -116
  190. Radoslav 3 -311 385. Rdk86 0 -116
  191. léblík 2 -23 387. robert1 0 -133
  192. VR78 2 -35 388. maluda 0 -157
  193. Fritak008 2 -37 389. ONEILL 0 -166
  194. Vencas23 2 -38 390. Negr86 0 -175
  195. polda 2 -39 391. romanironmann 0 -296
  196. ondrej.kraner 2 -40 392. bartekmirek 0 -363

  Zpět na začátek článku  Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Související články:

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  21.11.16:46dzordn2 - Dobrý den, v tomto kole tipovačky tip pod nickem peter74 n..
  21.11.16:21peter74 - nie som na tipovacke,proc peter74 dekuji
  Zobrazit všechny příspěvky  Jméno: pamatovat
  Heslo:  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra