Reklama:

Najdi a vyhraj! (47/2020)

3.645 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Pokud patříte mezi fanoušky staré dobré páky, v poslední době pro Vás nastávají zlaté časy. Armwrestling, který dlouhou dobu patřil mezi okrajové, omšelejší sporty, je na vzestupu a zásluhu na tom mají mimo jiné ti starosvětskými sportovci nejopovrhovanější - youtubeři. I když sám v páce zdaleka nepatří ke špičce, pravděpodobně největším popularizátorem armwrestlingu je v současné době se svými 1,4 miliony sledujících Larry Wheels, který si ho jako silový obojetník přibral k trojboji, strongmanům a dalším podobným kouskům. U Larryho v Dubaji se v posledních měsících střídají někteří z nejlepších pákařů světa, jako jsou například Devon Larrat nebo Michael "Monster" Todd, a schyluje se i k návštěvě momentálně asi nejhrozivějšího pákaře Levana Saginashviliho. Pokud jste si mysleli, že páka je jedna velká nuda, zkuste na tyhle borce mrknout a třeba Vás to taky chytne, ať už jen jako fanoušky, nebo jako aktivní armwrestlery.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Shaaboom Pump (385 g) a Shaaboom Pump Shot (120 ml) od společnosti od Kevin Levrone Signature Series. Shaaboom Pump je moderní a ucelený předtréninkový výrobek, navržený ke stimulaci organismu a k maximalizaci efektu "svalové pumpy". Doporučeno pro dospělé, kteří jsou fyzicky aktivní během chvil nejvíce vyčerpávajícího, dlouhotrvajícího a silového tréninku. Shaaboom Pump Shot přináší 14 g vědecky propracované směsi aktivních látek, bez přídavku kreatinu a nepotřebných sacharidů. Kofein dává energii a beta alanin podporuje syntézu bílkovin.


Ve kterém městě se uskuteční soutěž Mr. Olympia 2020?

Najdi a vyhraj! (47/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ve kterém městě se uskuteční soutěž Mr. Olympia 2020?
New York
Las Vegas
Orlando
Podmínky soutěže: soutěž začíná 19. 11. 2020 v 08:00 a končí 26. 11. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (46/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jako co dříve pracoval kulturista Jaroslav Paseka. Správná odpověď zní: tester výherních automatů.

Vylosováni byli a Mass Gain (1000 g) od společnosti Nutrend obdrží:

  • Viktor Adler - aviktor@...cz
  • Eva Severová - evussia@...cz
  • Josef Kasal - bighrad@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 26. listopadu. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra