Reklama:
Lískooříškový krém 1+1
Skladem posledních 34 ks. Více zde.

Najdi a vyhraj! (44/2020)

4.066 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Kulturistika není zrovna nejvděčnější sport. Abyste uspěli tak, jak si představujete, musí se toho totiž sejít opravdu hodně. Nezbytný je talent, který ovšem zahrnuje jak schopnost nabírat svaly a shazovat tuk, tak Vaši tělesnou stavbu, do té zase přitom spadá jak Vaše kostra, tak tvar a upnutí svalů. Můžete se tedy třeba rozkrájet, ale lýtka jako Vojta Koritenský zkrátka možná nikdy mít nebudete. Sám Vojta se ale pro změnu trápí úplně stejně s bicepsy. Do genetické výbavy spadá taky schopnost těla odpovídat co nejlépe na různé dobroty, které jsou s kulturistikou na nejvyšší úrovni nevyhnutelně spojeny, a přitom odolávat jejich negativním vlivům. Když se všechno sejde a přidáte k tomu i píli a vytrvalost, může se Vám stejně stát, že Vám soutěž po dlouhé přípravě chvilku před konáním zruší. Nebo se Vám taky může stát jako Milošovi Pavlů, že Vám na mistrovství světa zruší váhovky a dozvíte se, že budete startovat v kategorii open, přičemž jste zrovna měli v plánu bodovat tím, že budete menší a lépe připravení. Případně zjistíte, že rozhodčí zrovna na dané soutěži "preferují něco jiného". Suma sumárum, být si vědom všech svých limitů a nedostatků, brát v úvahu veškerou tu nejistotu a stejně do toho jít rok co rok znovu, musíte být tak trochu (vlastně hodně) blázen. Blázen do kulturistiky.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Joint Max Ultimate Blend (460 g) od společnosti Czech Virus. Jedná se o komplexní kloubní výživu s vysokým obsahem funkčních látek v jedné dávce. Promyšlené složení cílí na celkový stav kloubů a bylo navrženo podle nejaktuálnějších poznatků v této oblasti. Velkou výhodou tohoto produktu je také dobrá rozpustnost a skvělá chuť - neuvěříte, že pijete kloubní výživu. A to vše navíc absolutně bez cukru.


Jakému sportu se věnoval československý atlet Remigius Machura?

Najdi a vyhraj! (44/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakému sportu se věnoval československý atlet Remigius Machura?
hod oštěpem
hod diskem
vrh koulí
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 29. 10. 2020 v 08:00 a končí 05. 11. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (43/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kde bydlí polský strongman Mateusz Kieliszkowski. Správná odpověď zní: Chlebowo.

Vylosováni byli a 100 % Premium Whey Protein (750 g) a BCAA Max (100 cps) od společnosti ATP Nutrition obdrží:

  • Michal Pecha - mikex2@...cz
  • Jan Kašák - johnny.ka@...cz
  • Eliška Veselá - djm@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Hanka nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 5. listopadu. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 51 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra