Reklama:

CFM Stevia aneb trvalo to dlouho, ale opět jsme se posunuli!

3.513 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Pavel Samek

Působí jako osobní trenér a výživový poradce. Specializuje se na osobní tréninky zaměřené především na cílené formování postavy. Dosáhl titulu mistra Čech v klasické kulturistice IFBB.

Dosažené výsledky:

 • mistr Čech v kulturistice IFBB 2012
 • 3. místo Natural Cup 2009
 • vicemistr ČR v naturální kulturistice 2007
 • 5. místo ME v naturální kulturistice GNBF 2005
 • 4. místo Musclemania Hungary Championship 2004
 • 2. místo Aminostar Cup 2003
 • Naší snahou je jít neustále vpřed a nabízet produkty, které mají smysl a současně těží z pokroku v technologii. CFM Stevia představuje syrovátkový protein cílený na zákazníka, který hledá produkt zcela bez aditiv, která by byla jakkoli sporná. Jednoduše zcela bez chemie.

  CFM Stevia je 100% přírodní produkt ochucený přírodou

  CFM Stevia představuje zcela přírodní prémiový syrovátkový proteinový přípravek postavený na nejkvalitnějších surovinách. Díky tomu jsme i bez použití chemie dosáhli, troufáme si tvrdit, vynikající chuti, a to bez pachuti, která je často typická pro produkty slazené pouze stévií.

  Jednoduchý základ aneb oblíbené CFM

  Základ produktu tvoří oblíbený syrovátkový koncentrát zpracovaný metodou CFM. Netřeba se dlouze rozepisovat o benefitech této suroviny, to už tu bylo mnohokrát. Je však třeba zdůraznit, že tato surovina představuje absolutní TOP kvalitu. Díky použití nejmodernější filtrační technologie, která využívá pouze keramických filtrů, je zajištěna maximální bioaktivita produktu. Surovina není vystavena vysokým teplotám ani žádným chemickým činidlům. Možná je vhodné doplnit informaci, že mléko pochází z oblasti, kde je umožněno kravám se zcela přirozeně pást venku po absolutní většinu roku.

  Pokrokové ochucení aneb 100% bez chemie

  Chtěli jsme vytvořit čistě přírodní produkt. Nepoužili jsme tedy žádná syntetická sladidla ani barviva. Navíc dokonce veškerá použitá aromata jsou 100% přírodní! Možná Vám to přijde samozřejmé, ale pokud si dáte práci, tak zjistíte, že většina firem svůj produkt pouze prohlašuje za přírodní, ale téměř vždy kombinuje aromata přírodní s přírodně identickými. Kupujete-li však produkt Prom-In v novém bílo-zeleném designu, tak si můžete být jisti, že se jedná o 100% přírodní produkt!

  CFM Stevia = zdravé střevo

  O pozitivních efektech syrovátkového proteinu na střevní mikrobiotu není potřeba diskutovat. Proto jsme jednoduše přidali probiotika pro absolutní synergii. Můžete si být jisti, že s naším produktem nejen "krmíte" své svaly, ale současně podporujete své zdraví a imunitu.

  Finále - neotřelé příchutě

  Základem je sice trochu nudná, ale zato delikátní a zcela přírodní jahoda. Ve firemním hodnocení tato příchuť absolutně vyhrála. Rozhodně ale ani další dvě příchutě nehrají druhé housle. A jak příchuť skořicová rolka, tak i delikátní vanilkové latté fungují s top kvalitní stévií úžasně. Věřte, že po ochutnání přehodnotíte svůj postoj ke stévii. Pravda, především díky tomu, že Prom-In používá extrémně drahou, ale vysoce jakostní stévii, která je téměř zcela bez pachuti.


  Reference:
  Barth, C.A., and U. Behnke. 1997. Nutritional physiology of whey and whey components. Nahrung 41: 2-12.
  Wolfe, R. 2000. Protein supplements and exercise. American Journal of Clinical Nutrition 72: 551S-557S. 2. Parise, G., et al. 2000.
  Bounous, G., Batist, G., and P. Gold. 1991. Whey proteins in cancer prevention. Cancer Letter 57: 91-94.
  Ha, E., et al. 2003. Functional properties of whey, whey components, and essential amino acids: mechanisms underlying health benefits for active people. Journal of Nutritional Biochemistry 14: 251-258.


  Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
  Odůvodnění: PR článek  Jméno: pamatovat
  Heslo:
  NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLuboš Chládek a Petr Sedláček - tréni...
  Zodiak411 (01:43) • Tento videolog mě potěšil. Luboše sleduju na instagramu a formy dělá neskutečné, takže...
  magazínPavel Koukal: trénink hrudníku v příp...
  Paulie02 (22:14) • Když točíte někoho nižšího, tak je lepší ho točit alespoň z roviny hrudníku. Tady jse...
  magazínLukáš Osladil - trénink v detoxikační...
  Tom23 (19:46) • THE GREATEST! TEN NEJLEŠÍ! Jsem zvědavej kolik let bude trvat než jeho rekord někdo pře...
  magazínLukáš Osladil - trénink v detoxikační...
  Quilty (16:55) • Jedinný kulturista,kterého na české scéně sleduji,má opravdu profesionální přístup srov...
  magazínPavel Beran se v přípravě zranil
  Quilty (16:47) • A nebo třeba Dorian,když si tuším v 94 tém utrhl biceps a potom vyhrál Olympii a nebo s...  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie