Reklama:
Lískooříškový krém 1+1
Skladem posledních 36 ks. Více zde.

Najdi a vyhraj! (43/2020)

3.365 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Mateusz Kieliszkowski už závodí mezi strongmany pěkných pár let, i tak ale jeho výkony na některých disciplínách pořád působí jako zjevení. Mateusz mívá v obličeji výraz spokojeného polského koblížka, což je dost možná dáno tím, že si každý den pravidelně polské koblížky dopřává - tuhle, ale i další zajímavosti z jeho tréninku a života mají teď diváci konečně možnost sledovat na YouTube, kde začal nedávno dokumentovat svou přípravu na nadcházející World's Strongest Man, přičemž nejžhavějším kandidátem na nového nejsilnějšího muže světa je právě on.

Videa ukazují, že Mateusz rozhodně nemusí mít strach, že by jeho tréninková tajemství ostatní mohli aplikovat a připravit ho o titul, svou sílu totiž získává způsobem, který není radno napodobovat. Jednou z disciplín WSM 2020 bude Hercules Hold, kde je úkolem závodníka udržet co nejdéle v natažených pažích do stran se odklánějící, respektive padající sloupy. Mateuszův tréninkový "setup" přitom vypadá tak, že celá Hercules konstrukce, která stojí na pláni, je kompletně z kovu, včetně vysokých sloupů, a Mateusz disciplínu trénuje ve chvíli, kdy okolo třískají blesky. Je celkem nasnadě, že si tímhle způsobem "dobíjí baterky". S ohledem na tradiční efekty blesku na tělesné schránky běžných smrtelníků ovšem tuto metodu nelze doporučit široké veřejnosti a redakce Ronnie.cz se zříká odpovědnosti za případná zpopelnění, sežehnutí, přiškvaření i usmažení.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží 100 % Premium Whey Protein (750 g) a BCAA Max (100 cps) od společnosti ATP Nutrition. 100 % Premium Whey Protein je moderní přípravek s vysokým obsahem syrovátkového proteinu, který je bohatý na peptidicky vázané aminokyseliny. Je vhodný jak do období nabírání svalové hmoty, tak také do diet jako náhrada některého z denních jídel. BCAA Max je kvalitní komplex nejdůležitějších aminokyselin, které zatěžovaný organismus potřebuje při zvýšené fyzické námaze.


Kde bydlí polský strongman Mateusz Kieliszkowski?

Najdi a vyhraj! (43/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kde bydlí polský strongman Mateusz Kieliszkowski?
Varšava
Zamość
Chlebowo
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 22. 10. 2020 v 08:00 a končí 29. 10. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (42/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenovala posilovna, ve které Jan Turek cvičil v Alicante. Správná odpověď zní: Gimnasio Atenas.

Vylosováni byli a arašídový krém Slaný karamel (250 g) a makový krém s kokosem (250 g) od společnosti Big Boy obdrží:

  • Pavel Furch - pavelfurch@...cz
  • Karla Balejová - karlabaleja@...cz
  • Erika Iwaszkova - eiwaszkova@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Šimon nám poslal fotografii s výhrou z jedné z tipovacích soutěží. Děkujeme.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 29. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 107 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra