Reklama:
Lískooříškový krém 1+1
Skladem posledních 34 ks. Více zde.

Kamenné pobočky zavíráme,
internetový obchod pokračuje

3.090 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

S ohledem na zhoršující se epidemiologickou situaci a rozhodnutí Vlády České republiky zavírá Sportovní obchod Ronnie.cz od čtvrtečního rána dočasně všechny svoje pobočky. Internetový obchod bude v provozu samozřejmě i nadále, stále platí, že absolutní většinu zásilek odesíláme ještě v den objednání a den poté jsou u Vás.

Osobní vyzvednutí na pobočkách

Všechny objednávky, které na Vás čekají na osobní vyzvednutí na kamenných pobočkách (tzn. již Vám přišla SMSka, že je zboží nachystáno), si můžete vyzvednout ještě ve středu v průběhu otevírací doby. Pokud to dnes nestihnete, ve čtvrtek v průběhu dne převezeme všechny nevyzvednuté zásilky na centrální sklad, kde si je budete moci v dalších dnech vyzvednout (hned zítra, tj. ve čtvrtek, raději nechoďte, je možné, že některé zásilky na sklad převezeme až odpoledne).

V případě, že jste udělali novou objednávku s osobním vyzvednutím na pobočce a zboží tam ještě zavezeno nebylo, nachystáme Vám zásilku k vyzvednutí v centrálním skladu.

Samozřejmě pro všechny zásilky platí, že můžeme změnit způsob zaslání a objednávku Vám poslat poštou nebo GLSkem! V daném případě nám napište e-mailem - viz kontaktní údaje níže. S ohledem na přetíženost telefonních linek raději netelefonujte.

Máte-li dotazy

Máte-li k čemukoliv otázky, můžete nám napsat na obchod@ronnie.cz. Telefonicky je lépe volat až v pátek, až pomine úvodní nápor, nyní je dovolání se na naše linky bohužel komplikované (ale je-li to nutné, můžete zkusit linku 773 222 250).

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za trpělivost a pochopení!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 1 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra