Reklama:

Výsledky tipovací soutěže
- Wings of Strength Chicago 2020

5.464 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. nick / jméno plus
body
minus
body
1. Marvelous 5 -18
2. Mr.Rob.Zombie 5 -39
3. decarabas 5 -43
4. Lukajda 5 -44
5. mp123 4 -35
6. Zodiak411 4 -39
7. tombielcik 4 -43
8. Fronty 3 -23
9. loop 3 -32
10. knoppy 3 -37

Minulý týden se v zámoří odehrála poslední soutěž, ze které se profesionální kulturisté nastupující v obou hmotnostních kategoriích měli možnost kvalifikovat na letošní Olympia Weekend, a rozumí se samo sebou, že jsme s ní spojili další kolo tipovačky. Pojďme se podívat, jak jste si při sázení na výsledky Wings of Strength Chicago 2020 vedli. V sobotu dorazily výsledky lehčí hmotnostní kategorie, kde debutoval Keone Pearson. Jeho neskutečné fotky z přípravy dávaly tušit, že jde o favorita, což se také promítlo do Vašich tipů. Hned 57% tipujících očekávalo jeho vítězství! Problém již byl ale na druhém místě, kde skoro všechny překvapil Austin Karr. Proto dva body brali jen tři soutěžící. Zklamáním se pro Vás stal výsledek Jasona Lowa, kterého jste nejčastěji zmiňovali na druhém stupínku.

Akim Williams a Luis Rodriguez při vzájemném souboji
na Wings of Strength Chicago 2020 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

V kategorii open se již očekával vyrovnanější souboj. Přesto lze říci, že jste prokázali vysokou odbornost. V průměru Váš tip vypadal následovně: Akim Williams, Max Charles, Nick Walker, Luis Rodriguez, An Nguyen. A to v porovnání s konečnými výsledky vůbec není špatné! Překvapili Eddie Bracamontes a Luis Rodriguez, kterým jste přeci jenom až na tak dobrá umístění, jakých nakonec dosáhli, nevěřili. Zklamal Vás naopak Johnnie Jackson, kterého jste díky jeho dřívější skvělé kariéře často uváděli do top 8. Ale je vidět, že čas nejde zastavit.


Přejít na:
 • průběžné pořadí tipovací soutěže po 5. kole

 • Deset tipujících uhodlo správně medailisty a čtvrté správné jméno v osobě debutanta Nicka Walkera uvedli právě ti, kteří získávají za toto kolo ceny věnované společností Survival. Marvelous z těchto tří nejméně chyboval a je vítězem. Povedl se mu husarský kousek, když mezi osmičku nejlepších uvedl správná jména, jen na 5. až 8. místě měl borce přeházené. Druhý v naší soutěži skončil zkušený tipér Mr.Rob.Zombie a o pár minusových bodů za ním decarabas. Čtvrtý Lukajda byl jedním z mála, kteří získali v kategorii do 212 liber dva body, na výhru mu to ale bohužel nestačilo. Rozhodně to ale nevzdávejte, pokud vše půjde v dnešní nejisté době alespoň trochu podle plánu, čekají nás ještě další dvě kola tipovaček!

  Austin Karr a Keone Pearson při vzájemném souboji
  na Wings of Strength Chicago 2020 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

  Na konci článku najdete tentokrát i průběžné pořadí, v jehož čele se poměrně suverénně ocitla soutěžící pod nickem nemjana. Nemjana vedla již před posledními dvěma koly, která se odehrála během posledních dvou víkendů. V patách jí nicméně byl soutěžící pod nickem Atejdak, který tentokrát získal ale pouze bod, a tak je z toho pro nemjanu čtyřbodový trhák. Vítěz posledního kola Marvelous se vyhoupl na druhou příčku. Ostatní od něj dělí jen minimální rozdíly a šance na dobré umístění je stále velmi otevřená. Na konci roku deset nejlepších tipujících v konečném pořadí oceníme ještě další porcí suplementů věnovanou některým z našich partnerů.

  Ceny do tipovací soutěže na výsledky Wings of Strength Chicago 2020
  v celkové hodnotě přes 5.000 Kč věnovala společnost Survival!

  1. místo - Marvelous vyhrává:

  2. místo - Mr.Rob.Zombie vyhrává:

  3. místo Decarabas - vyhrává:

  Ultra Speed 80 Fair Power je svým složením i vlastnostmi jedním z nejlepších dostupných proteinových suplementů v České republice. Je určen pro všechny sportovce, kteří usilují o nárůst svalové hmoty, ale i lepší regeneraci či sportovní výkony, často je používán i jako náhrada jídla v redukčních dietách. Je skvělý po tréninku, ráno po probuzení i přes den. Ultra Speed je složený ze tří nejkvalitnějších zdrojů bílkovin, obsahuje plně instantní (= snadno rozpustný) syrovátkový nativní CFM mikrofiltrovaný proteinový koncentrát, dále pak instantní syrovátkový nativní CFM mikrofiltrovaný proteinový izolát a také syrovátkový enzymaticky štěpený hydrolyzovaný proteinový koncentrát s nejvyšším možným stupněm hydrolýzy DH32. Neobsahuje lepek. Suplement vyniká velmi rychlým a snadným vstřebáváním a tím i maximální účinností. Jako sladidlo jsou z největší části použity steviol-glykosidy z rostliny stévie. Ultra Speed 80 Fair Power® je velmi snadno rozpustný, netvoří zbytečnou pěnu, je dostupný v příchutích vanilky, čokolády, borůvky a nově i v netradičních kombinacích ledová káva-smetana a jogurt-jahoda. Podíváte-li se na složení, najdete v něm procentuálně uvedené zastoupení všech klíčových složek bílkovin, díky čemuž získáváte absolutní přehled o složení (což je u proteinových suplementů bohužel stále výjimkou). Čistotu, kvalitu i maximální jakost použitých surovin garantuje majitel Fitness akademie Ronnie.cz a vyhledávaný osobní trenér vrcholových sportovců Pavel Provázek.

  Produkt Zinc Chelated Fair Power jako jeden z mála na trhu obsahuje zinek ve vysoce využitelné chelátové formě - bisglycinátu zinečnatém. Receptura Zinc Chelated Fair Power® obsahuje látky pouze rostlinného původu, což ocení jak vegetariáni, tak vegani. Ti jsou mimo jiné častými oběťmi nízké hladiny zinku v organismu vlivem jeho nedostatečného obsahu ve stravě, případně jeho nízké využitelnosti. Zinek je esenciální minerální látkou, která je důležitým prvkem pro fungování lidského metabolismu. Dostatečná hladina zinku je potřebná pro zachování funkce více než 300 enzymů. Nutno podotknout, že k největším ztrátám zinku dochází u vysoce aktivních jedinců a sportovců obecně. Při monotónní či přísné veganské stravě nemusí být tyto ztráty adekvátně vyváženy příjmem a může se tak z dlouhodobého hlediska zvyšovat riziko zhoršení sportovní výkonnosti, snížení potenciálu pro svalový růst, prohloubení únavy, zhoršení imunitních funkcí (tzn. zvýšení rizika onemocnění), snížení účinnosti metabolismu sacharidů, bílkovin a tuků, snížení hladiny testosteronu a mnoho dalších.

  Synephrine Fair Power je účinným pomocníkem při podpoře redukce hmotnosti a tukových zásob. Jedna drobná kapsle Vám poskytne 20 mg čistého synefrinu, tj. maximální množství, které povoluje česká legislativa! Synephrine Fair Power® tak nesmí chybět v žádném suplementačním plánu všech jedinců usilujících o dokonalou postavu či maximalizaci efektu předsoutěžní diety. Synefrin je přirozeně se nacházející látkou v citrusových plodech. Nejbohatším zdrojem čistého synefrinu jsou však plody pomerančovníku hořkého (lat. Citrus aurantium). Z těchto plodů se vyrábí přírodní, často vysokoprocentní extrakt obsahující tzv. p-synefrin, tedy ideální chemickou formu synefrinu (viz obrázek) pro podporu využívání tuků jako zdrojů energie. Mnoho studií již prokázalo, že p-synefrin se v lidském organismu váže na tzv. beta-3 adrenergní receptory, jejichž stimulací dochází ke zvýšenému metabolismu tělesného tuku (1, 2, 3, 4). Nutno podotknout, že tuto účinnou formu synefrinu (p-synefrin) obsahuje právě Synephrine Fair Power®!

  Instant Amino Fair Power jsou fermentací vyrobené volné BCAA aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin v poměru zastoupení 2 : 1 : 1, doplněné o další 2 díly čistého L-glutaminu a 1 díl L-argininu alfaketoglutarátu - to vše v moderní, snadno rozpustné instantní formě. Každá dávka (6,4 g) obsahuje plných 5000 mg aminokyselin (4800 mg u příchutě cuba libre), prakticky žádné tuky ani cukry. Aminokyseliny Instant Amino Fair Power® se velmi snadno rozpouštějí a výborně chutnají. Jsou vhodné pro použití jak v průběhu dne, tak i před nebo po tréninku, ale i v průběhu cvičení. Obsažené aminokyseliny se prakticky okamžitě vstřebávají do krve a i díky obsahu L-argininu se s maximální účinností transportují do svalů. Instant Amino Fair Power® využívají stejně jako ostatní produkty značky Survival jen špičkových surovin, neobsahují umělá barviva a mají přehledné, nic neskrývající složení. BCAA aminokyseliny jsou jedním z nejvyhledávanějších doplňků sportovní výživy pro všechny sportovce, kteří usilují o lepší a rychlejší regeneraci, lepší svalové výkony, ale také lepší růst svalové hmoty. L-glutamin je aminokyselinou, kterou řada sportovců užívá samostatně „navíc“ nad rámec svého suplementačního plánu, a to mimo jiné i pro zlepšení regenerace, ale také obranyschopnosti organismu a zlepšení tréninkových pokroků. L-arginin je aminokyselinou, která je základem populárních předtréninkových NO suplementů. Sportovci od ní očekávají stimulaci produkce oxidu dusnatého pro větší prokrvení svalů, kterým je tak přirozeně zlepšeno zásobení svalů důležitými živinami či odvod odpadních látek (metabolitů) vznikajících při zátěži (produkt obsahuje cca 12 % arginin alfaketoglutarátu, nicméně pro maximální férovost a otevřenost vůči zákazníkovi je v tabulce nutričních hodnot uveden obsah přímo samotného l-argininu). Spojením všech zmíněných aminokyselin do jediného produktu získáváte suplement, který má využití napříč sportovci všech zaměření, od silových sportů, jako je kulturistika či silový trojboj, přes silově-vytrvalostní disciplíny až po sporty vyloženě vytrvalostní, jako jsou například cyklistika či dálkový běh.

  Whey Cream 100 Fair Power vyniká prvotřídním složením, nezaměnitelnou krémovou chutí a perfektní rozpustností (je plně instantní). Whey Cream 100 Fair Power® kombinuje kvalitní nativní mikrofiltrovaný izolát syrovátkové bílkoviny (WPI CFM) a ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát (WPC UF). Whey Cream 100 Fair Power® také obsahuje unikátní trávicí enzym Tolerázu®, který je špičkou mezi enzymy a podporuje stravitelnost mléčných proteinových suplementů. Toleráza® se stará o bezproblémové trávení mléčného cukru - laktózy. Whey Cream 100 Fair Power® je první proteinový doplněk ve své kategorii, který byl vyvíjen ve spolupráci nejen s vrcholovými sportovci, ale také se sportovci kondičními. Některé značky doplňků se chlubí tím, že jejich suplementy jsou testovány na nejnáročnějších sportovcích, kteří jsou často profesionály ve svém sportu. Nicméně v dnešní době nejsou sportovní doplňky cílem pouze té nejvyšší výkonnostní kategorie sportovců, ba naopak největší počet uživatelů sportovních doplňků tvoří sportovci kondiční. Značka Survival vzala při výrobě Whey Cream 100 Fair Power® tento fakt v potaz a oslovila sportovce napříč výkonnostními úrovněmi od amatérů přes poloprofesionály až po vrcholové sportovce. Tímto způsobem bylo možné zjistit, jaké požadavky na proteinový produkt má jak úzká základna profesionálů, tak ta nejširší základna poloprofesionálů a kondičních sportovců. Díky velkému množství zpětných vazeb bylo možné vyladit recepturu produktu Whey Cream 100 Fair Power® takovým způsobem, že uspokojí nejčastější požadavky většiny uživatelů.

  Multivitamin Fair Power představuje dokonale vyvážený suplement, který v každé kapsli obsahuje přesně 100 % doporučené denní dávky důležitých vitamínů a vybraných minerálů, dále pak navýšené množství vitamínu C, zinku a chromu, plus přídavek dalších účinných látek, jako jsou extrakt ze zeleného čaje a značková směs trávicích enzymů DigeZyme®. Při doporučeném dávkování vystačí balení celých 60 dní! V případě, že dodáváte Vašemu tělu vitamíny z doplňků sportovní výživy, měli byste vědět, že lidský organismus přebytek vitamínů rozpustných ve vodě prostě a jednoduše vyloučí - tzn. užíváte-li nárazově přípravky s obsahem megadávek těchto vitamínů, Vaše tělo s velkou pravděpodobností velkou část Vaší (mnohdy finančně nezanedbatelné) investice do zdraví vůbec nevyužije. Proto Survival vytvořil Multivitamin Fair Power® - produkt s dokonale vyváženým složením a s navýšeným množstvím vybraných vitamínů a minerálů důležitých (nejen) pro sportovce, který umožní dodat Vašemu tělu jednak vše, co skutečně potřebuje, a zároveň v dávkách, jaké má šanci reálně využít. Pocítíte-li přesto (např. kvůli náročné práci, nachlazení a podobně) potřebu dávkování zvýšit, i v případě použití více kapslí v různých denních dobách dáte tělu (právě s ohledem na použití v jiný čas) dostatek prostoru přijaté látky využít.

  Pokud u kreatinu monohydrátu platilo, že se jedná o jeden z nejlepších produktů pro podporu výkonnosti, nejmodernější forma této látky v podobě kreatinu ethylu esteru posouvá účinnost tohoto legendárního doplňku stravy ještě dál. Maximální vstřebatelnost a nejvyšší možná podpora výkonnosti při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Kreatin ethyl ester je základem suplementace všech silových sportovců, ale také hokejistů či atletů. Kreatin ethyl ester je jedním z nejoblíbenějších suplementů ve sportech různých kategorií. Využívají jej především návštěvníci posiloven, a to z řad kondičních cvičenců či závodníků, vzpěrači, siloví trojbojaři, strongmani, ale také třeba sprinteři, hokejisté nebo plavci. Creatin Creatin Ethyl Ester Fair Power společnosti Survival obsahuje v každé kapsli 500 mg účinné látky v nejvyšší kvalitě.

  Palatinose Gain 20 Fair Power obsahuje vyladěnou směs sacharidů (většinový podíl - 40 % ze sacharidové složky - tvoří pomalu se uvolňující palatinóza), nejkvalitnější syrovátkové bílkoviny (nově s hydrolyzovaným proteinovým koncentrátem DH5 a CFM mikrofiltrovaným syrovátkovým izolátem), dále pak volné aminokyseliny BCAA společně s volným L-glutaminem podporující regeneraci svalové hmoty a normální funkčnost imunitního systému. Pro své špičkové složení, velmi dobrou rozpustnost i lahodnou chuť je Palatinose Gain 20 Fair Power® jednou z nejlepších možných voleb na současném českém trhu. Navíc, podíváte-li se na složení, najdete v něm procentuálně uvedené zastoupení všech klíčových složek sacharidů i bílkovin, díky čemuž získáváte absolutní přehled o složení. Díky svému složení je Palatinose Gain 20 Fair Power® ideální pro všechny sportovce, kteří usilují o nárůst svalové hmoty a síly, avšak nechtějí přibírat nežádoucí tukové zásoby. Vhodný je ale také pro vytrvalostní sportovce (např. hokejisty, fotbalisty, ale i vytrvalostní běžce apod.), kteří se potýkají kvůli náročným tréninkům s nedostatkem energie a úbytky váhy.

  Caffeine Fair Power jsou silné kofeinové tablety s obsahem 200 mg účinné látky v každé z nich. Kofein je vyhledávanou látkou jak mezi sportovci, tak mezi studenty, podnikateli i všemi ostatními osobami, kteří potřebují zvýšit pozornost a zlepšit koncentraci. Kofein má silný stimulační účinek na nervovou soustavu. Již jedna tableta Caffeine Fair Power® zlepšuje soustředění (koncentraci) a kognitivní a mentální schopnosti související s učením, pamětí, rozhodováním a odolností vůči stresu. Kofein také podporuje vytrvalostní výkon u dospělých jedinců, pokud jej přijímají hodinu před zátěží v dávce alespoň 3 mg/kg (platí pro nepravidelné konzumenty kofeinu). Vzhledem k dobré vstřebatelnosti produktu a velmi rychlému působení je vhodný jak při sportovním výkonu, tak i při činnostech vyžadujících maximální soustředění a dlouhodobé udržení pozornosti.

  p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
  11. Nordico 3 -39 69. Finkel 1 -59
  12. roky 3 -40 71. Prasa 1 -60
  13. balbi 3 -83 71. vlcacek 1 -60
  14. Turakam 2 -27 73. Meda87 1 -61
  15. krispet 2 -29 73. Humanic145 1 -61
  16. kubasbubas 2 -37 75. owar 1 -62
  17. Dzanek 2 -41 76. mrph 1 -67
  18. Doomio 2 -42 77. pwheeler 1 -71
  19. NIKEOS 2 -43 78. andrej.kucbel 1 -78
  20. KILLDR 2 -44 79. persie87 1 -80
  21. seul 2 -46 80. dispel 1 -86
  22. Milosek108 2 -48 81. gregoryh 1 -87
  22. Josef Volf 2 -48 82. czepa 1 -88
  22. nemjana 2 -48 83. pavelminarcik15 0 -23
  25. kulturistikabb 2 -50 84. Kachnaaa 0 -32
  26. jindra-N 2 -51 85. david.lee.hat 0 -43
  27. Pikto 2 -52 86. 70mMyW!53 0 -44
  27. Bali 2 -52 87. MACOUNKA 0 -46
  29. donk 2 -54 88. viktor98 0 -53
  30. harik 2 -56 89. milenkoburlica 0 -63
  31. Jakub01 2 -61 90. supros 0 -64
  32. Hasco 2 -63 90. dejf11 0 -64
  33. LukasVtacek 2 -64 92. Sanr11 0 -65
  34. Wohyss 2 -65 93. rozi 0 -66
  35. Viliamusik 2 -75 94. Francoa 0 -71
  36. Gard 2 -76 94. bbvka 0 -71
  37. jorinek 2 -89 96. romanironmann 0 -72
  38. FialkaJ 1 -25 96. tomina 0 -72
  39. deiw 1 -34 98. boris loffler 0 -74
  39. Anna.Bruzek 1 -34 98. Valasekjakub123 0 -74
  41. Mindandbody 1 -36 100. reveira 0 -76
  42. MrkevZ 1 -37 101. MOOG 0 -77
  43. william888 1 -38 102. havlic 0 -81
  44. Dekster 1 -39 102. accept 0 -81
  45. Petr Kolínský 1 -41 102. Coufy 0 -81
  46. Ryan91 1 -42 105. bomber6666 0 -82
  47. Arweska 1 -44 106. Noremorsedan 0 -83
  47. Denisschloff 1 -44 106. Josef Vinter 0 -83
  49. FireLuce 1 -45 108. Pesa97 0 -85
  50. LeToucan 1 -46 109. Zdeněk Zahálka 0 -88
  51. kozenyPesek 1 -48 110. ondra6 0 -90
  51. Stolkr 1 -48 110. Viper007 0 -90
  53. FB91 1 -50 112. bob79 0 -91
  53. Atejdak 1 -50 112. peter74 0 -91
  53. PRoman 1 -50 112. Martin777 0 -91
  53. master_oftips 1 -50 115. Radoslav 0 -92
  57. renba 1 -51 116. mx1 0 -93
  58. Acht 1 -53 117. ShDW 0 -94
  58. lakatosKE 1 -53 118. Tommm 0 -95
  58. moab 1 -53 119. Dalis 0 -100
  58. xxxmarekxxxmlg 1 -53 120. temponaut 0 -102
  58. mr.kvadriceps 1 -53 120. dozahranici 0 -102
  63. Turabean 1 -54 122. jewix 0 -105
  64. Pally 1 -55 122. Bezmozok 0 -105
  64. fidosek 1 -55 124. bartekmirek 0 -106
  66. sypy 1 -56 125. LUBOS.s 0 -107
  67. Avik 1 -58 126. Houmí 0 -109
  67. OndraSulovsky 1 -58 127. HanaRichterova888 0 -115
  69. rizek51 1 -59

  Zpět na začátek článku


  Průběžné pořadí tipovací soutěže po 5. kole

  p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
  1. nemjana 15 -158 183. Daniel2 2 -90
  2. Marvelous 11 -129 184. GabrielaSed 2 -92
  3. tombielcik 11 -131 184. Škodák 2 -92
  4. Zodiak411 11 -154 186. DAVID.KOVACIK96 2 -93
  5. jaromirf 10 -79 187. milenkoburlica 2 -96
  6. Lukajda 10 -134 188. ondrafeik 2 -108
  6. radekba 10 -134 189. Insano41 2 -125
  8. Dzanek 10 -148 190. synthrax 2 -127
  8. Fronty 10 -148 191. Petrpol 2 -131
  10. mp123 10 -157 192. md 2 -133
  11. decarabas 10 -161 193. matej111 2 -136
  12. kulturistikabb 10 -168 194. Zeler 2 -141
  13. jindra-N 10 -189 195. Petulienka87 2 -152
  14. renba 9 -95 196. Denisschloff 2 -153
  15. Acht 9 -137 197. ShDW 2 -186
  16. Josef Volf 9 -145 198. OndraSulovsky 2 -189
  17. RadimBB 9 -158 199. LUBOS.s 2 -226
  18. roky 9 -188 200. Sanr11 2 -255
  19. Petr Kolínský 9 -192 201. dozahranici 2 -256
  20. vlcacek 9 -232 202. Kamil Binar 2 -286
  21. Atejdak 9 -239 203. MOOG 2 -289
  22. Maxim 8 -83 204. bomber6666 2 -292
  23. deiw 8 -124 205. jewix 2 -386
  24. Mr.Rob.Zombie 8 -146 206. Keni 1 -13
  25. pavelminarcik15 8 -147 207. HaniisLevrone 1 -18
  26. kubasbubas 8 -169 207. paveljuh 1 -18
  27. MrkevZ 8 -170 209. fakooo 1 -19
  28. Dekster 8 -171 210. Viliam2 1 -20
  29. Pikto 8 -194 211. Arnoldova máma 1 -22
  30. Meda87 8 -195 211. Lukas107 1 -22
  31. fidosek 8 -196 211. jirisisel 1 -22
  32. moab 8 -208 211. Vladimír Kubík 1 -22
  33. balbi 8 -286 215. scorpionus 1 -24
  34. Marty7 7 -26 216. Russ 1 -26
  35. Nordico 7 -60 217. H_aslam 1 -30
  36. Milda18 7 -63 218. 81honzik 1 -31
  37. JaapY 7 -71 219. Denny.242 1 -34
  38. ALKAPONE 7 -76 219. Mawi 1 -34
  39. loop 7 -157 221. Misterio 1 -37
  40. kozenyPesek 7 -172 221. Firelin 1 -37
  41. Doomio 7 -177 223. Lukáš366 1 -39
  42. Pally 7 -186 223. CAne 1 -39
  43. lakatosKE 7 -192 225. Duffman1990 1 -40
  44. pwheeler 7 -210 226. jas 1 -43
  45. seul 7 -215 227. FialkaJ 1 -45
  46. LeToucan 6 -87 228. Kamilos 1 -46
  47. BodyEvolution 6 -104 229. Vlada79 1 -47
  48. Anna.Bruzek 6 -122 230. aron55 1 -48
  49. Kachnaaa 6 -133 230. Stolkr 1 -48
  50. Wohyss 6 -136 232. Pavel Chovanec 1 -51
  51. william888 6 -174 232. Arnee 1 -51
  52. andrej.kucbel 6 -193 234. Nojmm 1 -52
  53. Milosek108 6 -199 235. mirek ruda 1 -54
  54. david.lee.hat 6 -208 235. prochazkadave 1 -54
  55. sypy 6 -231 235. Jaroslav Zapletal 1 -54
  56. Humanic145 6 -241 235. jardaflex 1 -54
  57. accept 6 -304 239. Bonny 1 -58
  58. kyzi 5 -14 240. Johnnytaj 1 -59
  59. patrick-patriot 5 -39 241. Prasa 1 -60
  60. Jirka Beránek 5 -57 242. bystri14 1 -62
  61. shot-putter 5 -62 243. VojtaME 1 -63
  62. Turakam 5 -70 244. jerrys43 1 -66
  63. DT99 5 -85 245. petr_sotona 1 -67
  64. xPítrx 5 -92 246. Keregi 1 -68
  65. mr.kvadriceps 5 -113 247. Marcel Voevoda 1 -70
  66. Bleschman 5 -114 247. barri77 1 -70
  67. Jakub270216 5 -115 249. luciste 1 -77
  68. m.poliacik 5 -125 250. bohusevzen 1 -78
  69. Jakub01 5 -141 251. Marcel92 1 -82
  70. Ikaros 5 -146 252. Domink 1 -86
  71. krispet 5 -156 253. Filipecek07 1 -89
  72. NIKEOS 5 -158 254. rizek51 1 -93
  73. PRoman 5 -169 255. vlahladky 1 -101
  74. Ryan91 5 -184 256. Hana333morava444 1 -103
  75. FireLuce 5 -187 257. ssiiix 1 -107
  76. hruskamara 5 -200 258. Knox 1 -111
  77. Francoa 5 -217 259. MACOUNKA 1 -114
  78. bbvka 5 -247 259. dejf11 1 -114
  79. Coufy 5 -269 261. DavidPhysique 1 -120
  80. dispel 5 -287 262. ROMAN ROUPEC 1 -123
  81. czepa 5 -288 263. Pekami 1 -124
  82. Pesa97 5 -318 264. muscleboy02 1 -126
  83. Fischbi 4 -11 265. T-rex3 1 -141
  84. kubaurbi 4 -36 266. gregoryh 1 -148
  85. zuzanica 4 -42 267. lukin99 1 -151
  86. mirkab 4 -45 268. Václav Kment 1 -153
  87. vojtam 4 -47 269. boris loffler 1 -182
  88. bruzek21 4 -53 270. Houmí 1 -186
  89. Stichy 4 -59 271. gracianus 1 -192
  90. Veteran 4 -79 272. Tommm 1 -218
  91. knoppy 4 -85 273. mx1 1 -369
  92. master_oftips 4 -86 274. temponaut 1 -390
  93. messieu85 4 -95 275. DS7 0 -12
  94. yesbuddy 4 -96 276. Tryggve 0 -17
  95. tumic1 4 -101 276. athloon 0 -17
  96. 70mMyW!53 4 -103 278. DavidProchazka 0 -18
  97. Frank Profi 4 -109 278. rm11 0 -18
  98. amoresPE 4 -110 280. Mirekek 0 -20
  99. SARACATUNGA 4 -117 280. Kopna 0 -20
  99. havlic 4 -117 280. lilcube 0 -20
  101. apaja 4 -131 280. LukeH2O 0 -20
  102. Dominik01 4 -132 280. ladix900 0 -20
  103. kelevra 4 -134 280. ZdenekRazic 0 -20
  104. sethes 4 -140 280. libak3 0 -20
  105. viktor98 4 -149 280. Jiřina Kubíková 0 -20
  106. xxxmarekxxxmlg 4 -150 280. Williaam 0 -20
  107. FB91 4 -151 289. CHMEL 0 -22
  108. Finkel 4 -153 289. Nogueira 0 -22
  109. thaarm 4 -163 289. Paulie02 0 -22
  109. DRiMR 4 -163 289. Marty411 0 -22
  111. mrph 4 -167 289. zbynekkyral 0 -22
  112. peter74 4 -182 289. smarthard8 0 -22
  113. Turabean 4 -190 289. marwe91 0 -22
  114. Bali 4 -191 289. LOPO 0 -22
  115. KILLDR 4 -192 289. Laura270877D 0 -22
  116. jorinek 4 -212 289. Ryžaskečupom 0 -22
  117. Marťa Štoppl 4 -214 299. Johnfit 0 -23
  118. harik 4 -219 299. Tibor Kouba 0 -23
  119. owar 4 -247 301. Tomáš Dufek 0 -24
  120. Avik 4 -248 301. pemac 0 -24
  121. persie87 4 -313 303. DavidKopr 0 -26
  122. reveira 4 -330 303. sagito 0 -26
  123. Dalis 4 -363 303. Daniii 0 -26
  124. MIFO 3 -16 306. juwa 0 -27
  125. Vali5656 3 -20 307. Zdeněk Etzl 0 -28
  126. StanB 3 -27 307. Deny01 0 -28
  127. DAVID 10 3 -36 307. pítrs123 0 -28
  128. P.E.P.A. 3 -39 310. supino24 0 -29
  129. fibi87 3 -42 310. marcos92 0 -29
  130. RagBrok 3 -43 312. watouz 0 -30
  131. Kočvy 3 -48 312. Dzejvr 0 -30
  131. Jakubmik 3 -48 314. Viktorleitner 0 -32
  133. ondra.me 3 -50 314. icy 0 -32
  133. vanuatu 3 -50 314. Dejf111 0 -32
  135. JJV 3 -53 317. Vitezslav_D 0 -33
  136. GeraltRivia 3 -54 318. Blahecj 0 -34
  137. Mindandbody 3 -67 318. HONZA7909 0 -34
  138. VojtaH92 3 -73 320. Tom23 0 -36
  139. holes5 3 -76 320. Kened13 0 -36
  139. Krizodevil 3 -76 320. Jakova 0 -36
  141. stabrnak 3 -93 323. Michal_sp 0 -37
  142. maxpoint97 3 -117 324. tarjik 0 -38
  143. Vasek33 3 -118 325. Awake 0 -40
  144. Hary.Mckvak 3 -138 326. denny_rocx 0 -42
  145. Martin777 3 -139 327. mr.olympia821 0 -44
  146. Viliamusik 3 -144 328. Tamten 0 -45
  147. violence 3 -145 329. Misa910 0 -48
  148. drvari 3 -148 329. schwimer 0 -48
  149. tomina 3 -154 331. Hana Morava Hod 0 -49
  150. Pavel Vydra 3 -155 332. Jtichy70 0 -53
  151. supros 3 -173 333. marketaw 0 -58
  152. ondra6 3 -175 334. Hana Richterová 888 0 -62
  153. Valasekjakub123 3 -184 335. Bazil 0 -63
  154. Arweska 3 -190 335. drapext 0 -63
  155. Hasco 3 -193 335. Je Remy 0 -63
  156. Josef Vinter 3 -228 338. kondy 0 -64
  157. Zdeněk Zahálka 3 -239 338. aRGin 0 -64
  158. donk 3 -262 340. Bazour 0 -65
  159. rozi 3 -268 340. afrikab 0 -65
  160. Noremorsedan 3 -275 342. temofab 0 -77
  161. Gard 3 -285 343. Záprtek 0 -81
  162. Radoslav 3 -311 344. Cher 0 -83
  163. m.orph 2 -31 345. robert1 0 -86
  164. Fritak008 2 -37 346. Viper007 0 -90
  165. Vencas23 2 -38 346. ZeusEx 0 -90
  166. polda 2 -39 348. Bullit23 0 -91
  167. Chrenkoo 2 -41 348. bob79 0 -91
  168. Jana Šemberová 2 -42 350. denishenka 0 -97
  169. Zachydl 2 -47 351. maluda 0 -102
  170. Papyiy 2 -49 352. Jakub10 0 -105
  170. Angelos77 2 -49 352. Bezmozok 0 -105
  172. Apofis 2 -50 354. Latza 0 -106
  173. petr.k 2 -57 355. Dandas 0 -112
  174. LukasVtacek 2 -64 356. Ferrouš 0 -113
  175. Marty77 2 -66 357. HanaRichterova888 0 -115
  175. janinho 2 -66 358. Polinojd 0 -116
  177. sferone 2 -70 358. Rdk86 0 -116
  178. Polacek Lubos 2 -80 360. Lukyn55 0 -120
  179. Adrián Zvarík 2 -81 361. Negr86 0 -142
  180. Hruby 2 -82 362. ONEILL 0 -166
  181. janlek 2 -83 363. romanironmann 0 -254
  182. urbi 10 2 -84 364. bartekmirek 0 -305

  Zpět na začátek článku


  Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Související články:

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  29.10.08:15dzordn2 - Dobrý den, v textu je chyba, ve vyhodnocení tipovačky v ta..
  29.10.07:51Atejdak - Zdravím, nahoře píšete, že jsem se nezúčasnil. Ovšem měl..
  Zobrazit všechny příspěvky  Jméno: pamatovat
  Heslo:
  NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRadikální změna (XX.): 60 kg za 9 měs...
  GeorgeRo (11:07) • Sorry, ja jsem si asi spletl článek, chtěl jsem to napsat pod jiný.
  magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
  Diegito (09:59) • Kluci, včera jsem si poslechl obě části a díky první části a hodnocení jednotlivých záv...
  magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
  Diegito (09:53) • ten pohled z druhé strany a rozhovor by byl hodně fajn. Určitě každý rozhodčí má trochu...
  magazínPetr Polák: Zápisky z přípravy (07/20...
  petrpolak (09:40) • Děkuji moc za zpětnou vazbu, teď už začne sezóna, tak to bude zajímavější. No podle toh...
  magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (05/...
  Dejf111 (06:54) • Na trénik Pavla bych dokázal koukat celý den*2* a ještě déle bych ho zvládnul posloucha...  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie