Reklama:

Wings of Strength Chicago 2020
- výsledky a fotografie (den 2.)

18.585 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Ačkoliv obvykle touto dobou máme ve světě profesionální kulturistiky už Olympia Weekend, který představuje vrchol každé sezóny, za sebou, letos je všemu jinak. Kvůli pandemii COVID-19 a mnoha zrušeným či na později přeloženým soutěžím byla Olympie přesunuta až na druhou polovinu prosince a termín, do kterého se na ni závodníci mohli kvalifikovat, byl posunut na 18. října. To znamená, že kdo dosud jistotu postupu na Olympia Weekend 2020 neměl a chtěl i mohl o něj za současných nestandardních podmínek bojovat, stál v uplynulých hodinách na pódiu a rval se o svou šanci jako lev. Celkem se během pátku, soboty a neděle pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona konaly tři různé profesionální show, a to Sacramento Pro, Asia Grand Prix Pro a Wings of Strength Chicago.

Na výsledky Wings of Strength Chicago 2020 jste mohli sázet v tipovací soutěži, ve které se hrálo
o ceny věnované společností Survival v celkové hodnotě přes 5.000 Kč!
Výsledky tipovačky Vám na Ronnie.cz přineseme v nejbližších dnech.

Wings of Strength Chicago 2020 - výsledky
a fotografie (den 1.)
Wings of Strength Chicago se nebude konat
v Chicagu!

Zatímco na prvních dvou zmíněných kláních byla vypsána vždy pouze jedna kategorie, promotér Wings of Strength Chicago Tim Gardner se s tím jako tradičně nemazlil a vypsal jich hned devět. S ohledem na to také program jeho závodů musel být rozdělen do dvou dnů. A tak zatímco v pátek se v prostorách Georgia International Convention Center, ve kterých se akce konala, závodilo v kulturistice mužů do 212 liber, physique mužů, physique žen, classic physique a figure žen, v sobotu dostali prostor sportovci z kategorií dalších. Také v těch je ale v tuto chvíli už dozávoděno, a tak se pojďme podívat, jak to na Wings of Strength Chicago 2020 v tradičně ostře sledované kulturistice mužů open, kulturistice žen, fitness žen a bikiny fitness žen dopadlo!


Wings of Strength Chicago 2020 - kulturistika mužů open


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

Soubojem borců nastupujících v kulturistice mužů open letošní Wings of Strength Chicago vyvrcholilo a soutěž zřejmě nemohla mít lepší a napínavější tečku. Ve startovním poli byste totiž našli nejméně sedm nebo osm kulturistů, kteří si před závody brousili zuby na to, že zde vybojují postup na letošní Olympii, ať už díky vítězství, anebo umístění v kvalifikačním žebříčku. Tolik jich ale samozřejmě uspět nemohlo. Z klání se na Mr. Olympia 2020 měl přímo nominovat pouze vítěz a ze žebříčku ve většině kategorií na tuto nejdůležitější soutěž roku postupují jen tři nejlepší. Jak jsou ve dvaadvacetičlenném startovním poli, které na poslední chvíli rozšířil ještě Kenneth Jackson, rozdané karty, tradičně ukázal průběh semifinále.

Akim Williams a Luis Rodriguez při vzájemném souboji
na Wings of Strength Chicago 2020 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

V něm do prvního vyvolávání rozhodčí vybrali Maxe Charlese, Phillipa Clahara, Ana Nguyena, Luise Rodrigueze, Nicka Walkera a Akima Williamse. V dalších okamžicích prejudgingu z boje o umístění v top 5 vypadl šestačtyřicetiletý Clahar, jenž tak definitivně ztratil teoretickou šanci na to, že by se na letošní Olympii mohl kvalifikovat na body. Naopak rodící se výsledkovou listinou se vzhůru dral Eddie Bracamontes. Souboj o prvenství se evidentně odehrával mezi Akimem a Luisem a bylo jasné, že to je mezi oběma Američany extrémně vyrovnané. Williams na pódium přinesl lepší stehna a užší pas, naproti tomu Rodriguez zejména v horní polovině těla nabídl tolik detailů, že si o tom jeho soupeř mohl nechat jenom zdát, a to ačkoliv se v tomto ohledu sám za posledních několik let podstatně zlepšil. Pohled do výsledkové listiny napovídá, že zatímco v první části soutěže se ujal vedení právě Luis, ve druhé naopak otěže převzal Akim. A při vyrovnaném skóre obou borců o šampiónovi rozhodovalo lepší umístění z finále.

Akim Williams a Luis Rodriguez při vzájemném souboji
na Wings of Strength Chicago 2020 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Akim si tak ze soutěže odnesl své druhé vítězství mezi profíky, přičemž od jeho prvního triumfu z PBW Tampa Pro 2016 uplynuly už více než čtyři roky. Jeho sobotní úspěch je pro něj pořádně cenný, protože v jeho případě by body za druhé místo nic neřešily a k postupu na Olympii by mu nestačily. V dosavadním průběhu sezóny totiž ještě nebodoval, na Wings of Strength Chicago se za druhé místo udělovalo jen šest bodů, což v závěru kvalifikačního cyklu na přední pozice v žebříku stačit nemůže. Takto už Williams ví, že v prosinci na Olympia Weekendu bude moci usilovat o to, aby zde vylepšil dobrou loňskou devátou příčku. Pro Luise Rodrigueze je jeho stříbro z Wings of Strength Chicago mrzuté především proto, že na své první vítězství v Manionově profesionální lize bude muset dál čekat, a to mu tentokrát byl tak blízko. Jinak se ale i on díky svému dnešnímu výsledku na Mr. Olympia nominoval, když mu v konečném pořadí žebříčku patří postupové druhé místo.

Akim Williams a Luis Rodriguez při vzájemném souboji
na Wings of Strength Chicago 2020 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Do čela žebříčku se díky svému sobotnímu třetímu místu dostal Max Charles. Třiačtyřicetiletý mohutný kulturista na pódiu působil elegantněji a vyváženěji než obvykle, což může souviset i s tím, že se zdálo, jako by vylepšil pózing. V boji o ještě vyšší příčky jej tentokrát limitovala skutečnost, že nezávodil tak dotažený jako na březnovém Arnold Classic, kde svou formou pozitivně překvapil. Všichni tři medailisté už patří ke zkušeným profíkům a jako takoví samozřejmě před soutěží pomýšleli na vítězství. S podobnými ambicemi ke klání ale nastupoval i šestadvacetiletý profesionální nováček Nick Walker. Nakonec sice skončil čtvrtý, ale ze svého umístění si příliš těžkou hlavu dělat nemusí. Věří, že tohle pro něj byl pouze začátek a že má na to, aby se postupně mezi profíky propracovával k ještě lepším výsledkům. Zda se mu to povede, ale samozřejmě teprve uvidíme. Jako poslední se do top 5 probojoval robustní Eddie Bracamontes, jenž mezi profíky sbírá lepší výsledky, než se od něj v roce 2015, kdy na NPC Nationals získal profi kartu, čekalo.

Akim Williams a Luis Rodriguez při vzájemném souboji
na Wings of Strength Chicago 2020 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Šesté místo, které nakonec bral An Nguyen, pro tohoto borce s vietnamskými předky znamená pořádně hořkou pilulku, jíž musí spolknout. Kdyby si pozici ve výsledkové listině s Bracamontesem prohodil, slavil by teď svou první kvalifikaci na Olympii na body. Unikla mu opravdu velmi těsně. Výsledku, v jaký doufali, ale nedosáhli i mnozí další. Na vyšší příčky jistě pomýšleli jak sedmý Mohamed Shaaban, tak třeba desátý Josh Wade. Zajímavou postavou startovního pole byl také devětačtyřicetiletý Johnnie Jackson. Jednalo se o jeho druhou soutěž po návratu z kulturistického důchodu a nutno říci, že 173 cm vysoký veterán závodil výborně připravený. Ke čtrnácté příčce jej odsoudilo pouze to, že na své mladší soupeře přeci jenom už ztrácel potřebná kila svalů. Johnnie profi kartu v roce 2001 získal jako šampión kategorie do 90 kg a nabízí se otázka, zda by neměl třeba začít uvažovat o přesunu do dvěstědvanáctky. V té by si kariéru přeci jenom mohl ještě prodloužit a měl by zde šanci na lepší výsledky. Do těchto úvah se ale pouštíme bez toho, aniž bychom věděli, kolik že to Jackson na pódiu Wings of Strength Chicago vlastně vážil. Soutěž má tentokrát i jednoho vítěze, který na ní vůbec nezávodil. Je jím Regan Grimes, který se díky tomu, jak se zde závodníci poskládali do výsledkové listiny, na Mr. Olympia 2020 kvalifikoval na body.


Výsledky Wings of Strength Chicago 2020 - kulturistika mužů open:

  1. Akim Williams*
  2. Luis Rodriguez
  3. Max Charles
  4. Nick Walker
  5. Eddie Bracamontes
  6. An Nguyen
  7. Mohamed Shaaban
  8. Phillip Clahar
  9. Camilo Diaz
  10. Josh Wade
  11. Mohamed El Emam
  12. Joe Seeman
  13. Shawn Smith
  14. Johnnie Jackson
  15. Kenneth Jackson
  16. Chris DiDomenico
  16. Stephen Frazier
  16. Kyle Kirvay
  16. Jossue Plascencia
  16. Erik Ramirez
  16. Derek Upshaw
  16. Keith Williams

* kvalifikace na Mr. Olympia 2020


Kulturistika mužů open na Wings of Strength Chicago 2020

Více fotografií z Wings of Strength Chicago 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2020 k 17. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2019 2.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2019 3.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2019 4.
Roelly Winklaar Curacao Mr. Olympia 2019 5.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2011 1.
Cedric McMillan USA Fit Parade Pro Grand Prix 2019 1.
Nathan De Asha Velká Británie Monsterzym Pro 2019 1.
Juan Morel USA Japan Pro 2019 1.
James "Flex" Lewis** Velká Británie speciální pozvání --
Hunter Labrada USA Tampa Pro 2020 1.
Iain Valliere Kanada New York Pro 2020 1.
Lee Seung Chul Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.
Antoine Vaillant Kanada California Pro 2020 1.
James Hollingshead Velká Británie European Pro 2020 1.
Lukáš Osladil Česká republika European Pro 2020 2.
Rafael Brandao Brazílie European Pro 2020 3.
Akim Williams USA Wings of Strength Chicago 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček k 17. říjnu 2020:

p. jméno stát body
1. Max Charles USA 16
2. Luis Rodriguez USA 14
3. Regan Grimes Kanada 12
4. Mamdouh Elssbiay Egypt 9
4. An Nguyen USA 9
6. Steve Kuclo USA 8
7. Andrea Muzi Itálie 7
7. Sergio Oliva Jr. USA 7
7. Dwayne Walker USA 7
7. Jonathan Delarosa USA 7
7. Samson Dauda Velká Británie 7
12. Phillip Clahar USA 6
12. Hassan Mostafa Egypt 6
14. Vahid Baharlou Írán 5
14. Han Jin Choi Kanada 5
14. Ronald Gordon USA 5
17. Peter Boncardo Kanada 4
17. Cody Montgomery USA 4
17. Nick Walker USA 4
17. Eddie Bracamontes USA 4
21. Jang Sung Yong Jižní Korea 3
22. Marek Olejniczak Polsko 2
22. Mohamed El Emam Rusko 2
22. Patrick Moore USA 2
22. Ki Joo Hong Jižní Korea 2
25. Daniel Toth Maďarsko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Chicago 2020 - kulturistika žen


Finanční odměny:
1. místo4.000 $
2. místo2.500 $
3. místo1.500 $
4. místo1.000 $
5. místo500 $
celkově9.500 $

Zatímco ve všech ostatních kategoriích byla těsně před soutěží startovní listina úplná, pro kulturistiku žen to neplatilo. Spolu s Wings of Strength Chicago se na místě totiž konalo také klání amatérských kulturistek Wings of Strength Ms. International Classic, na kterém byly ve hře tři profesionální karty. Jejich čerstvé majitelky přitom měly možnost si okamžitě připsat profesionální debut a teď už víme, že toho Patti Hanson, Sarah Revoir i Gina Cavaliero využily. Celkem se i díky tomu na soutěži představilo jednadvacet profesionálních kulturistek, což už vůbec není málo, a jedná se tak o další důkaz toho, že je tato tradiční kategorie znovu na vzestupu.

Do prvního semifinálového vyvolávání si rozhodčí vedení Stevem Weinbergerem vyžádali hned osm profesionálek, a to Reshannu Boswell, zmiňovanou Patti Hanson, Theresu Ivancik, Angelu Rayburn, Andreu Saurer, Anne Sheehan, Rhetu West a Tinu Williams. Uprostřed řady pózovaly Reshanna s Theresou, které tak sváděly souboj o vítězství. Vybrat šampiónku nebyl pro rozhodčí vůbec snadný úkol, když obě závodnice zdobily podobné přednosti. Nechyběla jim ženskost, mohly se chlubit pěknými tvary, velmi slušnými objemy i připraveností. Boswell na pódium přinesla o něco mohutnější stehna, Ivancik naopak svou soupeřku zastínila svalovým rozvojem horní poloviny těla. O jeden bod nakonec zvítězila sedmatřicetiletá Theresa, která tak slaví své druhé vítězství mezi profesionálkami i první přímou kvalifikaci na Ms. Olympia. Na Olympii míří ale i stříbrná Reshanna, která se díky zisku šesti bodů vyšvihla na druhé místo v kvalifikačním žebříčku. Třetí místo vybojovala tradičně výborně připravená Angela Rayburn, na kterou ze čtvrté pozice při profesionálním debutu dotírala Patti Hanson. Jako poslední se pak do první pětice vešla Tina Williams.


Výsledky Wings of Strength Chicago 2020 - kulturistika žen:

  1. Theresa Ivancik*
  2. Reshanna Boswell
  3. Angela Rayburn
  4. Patti Hanson
  5. Tina Williams
  6. Anne Sheehan
  7. Andrea Saurer
  8. Rheta West
  9. Sheena Ohlig
  10. Maria Bradley
  11. Tamara Makar
  12. Rachelle Cannon
  13. Donna Salib
  14. Lindsay Mulinazzi
  15. Helen Davis
  16. Amy Sutter
  16. Caridad Sola
  16. Gina Cavaliero
  16. Michelle Brent
  16. Pamela Hannam
  16. Sarah Revoir

* kvalifikace na Ms. Olympia 2020


Kulturistika žen na Wings of Strength Chicago 2020

Více fotografií z Wings of Strength Chicago 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Ms. Olympia 2020 k 17. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Helle Trevino Dánsko Rising Phoenix 2019 1.
Margie Martin USA Rising Phoenix 2019 2.
Irene Anderson Švédsko Rising Phoenix 2019 3.
Nicki Chartrand Kanada Rising Phoenix 2019 4.
Monique Jones USA Rising Phoenix 2019 5.
Monia Gioiosa Itálie Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Yaxeni Oriquen Venezuela Ms. Olympia 2005 1.
Iris Kyle USA Ms. Olympia 2004 1.
Andrea Shaw USA Omaha Pro 2020 1.
Ladawn McDay USA Tampa Pro 2020 1.
Asha Hadley USA Savannah Pro 2020 1.
MayLa Ash USA New York Pro 2020 1.
Margita Zámolová Česká republika European Pro 2020 1.
Alena Hatvani Česká republika European Pro 2020 2.
Theresa Ivancik USA Wings of Strength Chicago 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika žen - kvalifikační žebříček k 17. říjnu 2020:

p. jméno stát body
1. Janeen Lankowski USA 14
2. Reshanna Boswell USA 13
3. Kim Buck USA 12
4. Tina Williams USA 11
5. Angela Rayburn USA 9
6. Maria Flores USA 7
6. Claudia Partenza Itálie 7
8. Hailey Mcgrath USA 6
9. Pamela Hannam USA 5
10. Anne Sheehan USA 5
10. Barbara Carita Itálie 5
12. Natalia Kuznetsova Rusko 4
12. Patti Hanson USA 4
14. Virginia Sanchez Španělsko 3
15. Oana Hreapca Rumunsko 1
15. Andrea Sauer USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Chicago 2020 - bikiny fitness žen


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Nestává se často, aby na nějaké soutěži bylo bikiny fitness žen početně méně zastoupené než ženská kulturistika, ale právě tak tomu na Wings of Strength Chicago bylo. Souviselo to ale s tím, že bikiny fitnessky souběžně mohly závodit i na vzpomínaném Sacramento Pro.

Na klání si tentokrát nejlépe vedla Alexandria Ross, která tak dosáhla na své druhé vítězství mezi profesionálkami, díky kterému se může těšit na účast na Bikini Olympia. Kromě ní se do první pětice dále vešly Natoshia Coleman, Mignon Williams, Jourdanne Lee a Brittney Dayne. Poslední zmíněné profesionálce dva body za její výsledek pomohly k tomu, že se k účasti na Olympii nominovala na body.


Výsledky Wings of Strength Chicago 2020 - bikiny fitness žen:

  1. Alexandria Ross*
  2. Natoshia Coleman
  3. Mignon Williams
  4. Jourdanne Lee
  5. Brittney Dayne
  6. Rachael Oberst
  7. Lisa Wilbon
  8. Kalene Beeman
  9. Scarlett Manchin
  10. Elizabeth Yisrael
  11. Jovanna Gibbs-Arnold
  12. Jennifer St. Peter
  13. Fatimah Ray
  14. Vania Auguste
  15. Erin Dennis
  16. Dianet Pereda
  16. Emily Parris Gramse
  16. Renee Burnett
  16. Shiva Afsarifard

* kvalifikace na Bikini Olympia 2020


Bikiny fitness žen na Wings of Strength Chicago 2020

Více fotografií z Wings of Strength Chicago 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2020 k 17. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Monica Ellis USA San Antonio Pro 2019 1.
Casey Torres USA Portland Classic 2019 1.
Sethia Daigle USA Pacific USA Pro 2019 1.
Camile Periat USA Golden States Pro 2019 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2017 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Daraja Hill USA Hurricane Pro 2019 1.
Janet Layug USA Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Lauralie Chapados Kanada Yamamoto Cup 2019 1.
Maia Gordon Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Noora Mahonen Finsko Musclecontest Philip. Pro 2019 1.
Alessia Facchin Itálie Fit Parade Pro Grand Prix 2019 1.
Cristobalina Pajares Torres Španělsko San Antonio Classic 2019 1.
Sara Choi Jižní Korea Monsterzym Pro 2019 1.
Claire Lehndorf Nový Zéland NZ Pro 2019 1.
Katya Nosova Nový Zéland Sacramento Pro 2019 1.
Natoshia Coleman USA Iowa Pro 2019 1.
Etila Santiago Brazílie Iron Games Pro 2019 1.
Susana Aramayo Argentina Niagara Falls Pro 2019 1.
Sel Guevara Filipíny Shawn Rhoden Classic Ph. 2019 1.
Hannah Ranfranz USA Battle of Texas 2019 1.
Evita Breide Španělsko San Marino Pro 2019 1.
Nittaya Kongthun Thajsko Musclecontest Japan Pro 2020 1.
Eli Fernandez Mexiko Sheru Classic Colombia 2020 1.
Raphaela Milagres USA Legends Pro Classic 2020 1.
Lucia Malavaze Brazílie Northern California Pro 2020 1.
Lexus Redmond USA Wasatch Warrior 2020 1.
Jennifer Dorie Kanada Tampa Pro 2020 1.
Jennifer Ronzitti USA Optimum Classic Pro 2020 1.
Sung Uk Kim Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.
Juli Lopez USA Hurricane Pro 2020 1.
Hye Kyeong Hwang Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2020 1.
Gabrielle Messias USA Minneapolis Pro 2020 1.
Adrianna Kaczmarek Polsko European Pro 2020 1.
Beatriz Biscaia Portugalsko European Pro 2020 2.
Francesca Stoico Itálie European Pro 2020 3.
Alexandria Ross USA Wings of Strength Chicago 2020 1.
Svetlana Elina Rusko Sacramento Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček k 17. říjnu 2020:

p. jméno stát body
1. Ashlyn Brown USA 31
2. Jasmine Gonzalez USA 22
3. Maya Astabie USA 21
4. Breena Martinez USA 19
5. Brittney Dayne USA 12
6. Vania Auguste USA 11
7. Amy Landry USA 9
7. Bola Seo Jižní Korea 9
7. Carla Garthwaite USA 9
10. Julia Schroeder Kanada 8
10. Priscila Leimbacher Švýcarsko 8
10. Romina Basualdo USA 8
13. Hazel Hernandez USA 7
13. Lauren Dannenmiller USA 7
15. Marissa Bell USA 6
15. Kaley Houdyshell USA 6
15. Jisun Kim Jižní Korea 6
18. Juliana Dantas Brazílie 5
18. Jessica Palmer USA 5
18. Breana Turner USA 5
18. Regina Tan Singapur 5
18. Ashley Humiston USA 5
18. Chen Qi Liu Čína 5
18. Song A Reum Jižní Korea 5
18. Samantha Kwan Hongkong 5
18. Marisa Woo USA 5
18. Jessica Kavanagh Irsko 5
18. Kim Hayeun Jižní Korea 5
18. Stine Hansen Dánsko 5
30. Joanrae Miller USA 4
30. Tiffany Jensen USA 4
30. Kim Gutierrez Chile 4
30. Liana Martinez USA 4
30. Cynthia Benoit Kanada 4
30. Chloe Hunter Nový Zéland 4
30. Ana Paula Brazílie 4
30. Marioly Galarza Bolívie 4
30. Abbi Gaetano USA 4
30. Calysta Upperman USA 4
30. Sonia Lewis USA 4
30. Reijuana Harley USA 4
30. Sein Kang Jižní Korea 4
30. Jennifer St. Peter USA 4
30. Mignon Williams USA 4
45. Shannyn Creekmore Kanada 3
45. Mercedes Fernandez USA 3
45. Jenn Scott Kanada 3
45. Geri Berger USA 3
45. Patricia Frits Maďarsko 3
45. Rebecca Mooney Nový Zéland 3
45. Flora Wang Čína 3
45. Anna Tapu Itálie 3
45. Skylar Lanier USA 3
45. Isha Barrow USA 3
45. Phoebe Hagan Velká Británie 3
45. Jourdanne Lee USA 3
45. Courtney Eichorn USA 3
58. Nicole Verdugo Mexiko 2
58. Ashley Parker USA 2
58. Emily Hayden USA 2
58. Elsa Pena Portugalsko 2
58. Stephanie Sequeira USA 2
58. Lastuti Usman Gumanti Singapur 2
58. Rhiannon Morgan Gumanti Nový Zéland 2
58. Tara Grier USA 2
58. Aria Adamy USA 2
58. Fan Shuhui Čína 2
58. Carolina Mestre Kolumbie 2
58. Catharina Wahl Maďarsko 2
58. Maria Vegas Chile 2
58. Melissa Saavedra Chile 2
58. Gina Scafoglio USA 2
58. Shonte Turner USA 2
58. Jessica Dolias USA 2
58. Hope Harper USA 2
58. Marissa Willmott USA 2
77. Diane Brunet Kanada 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Chicago 2020 - fitness žen


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.000 $
celkově6.000 $

Ve fitness žen se ke svému prvnímu vítězství mezi profesionálkami probojovala Aurika Tyrgale, která na pódium podle rozhodčích přinesla druhou nejlepší formu a druhou nejlepší volnou sestavu, což jí v součtu bodů za obě kola na to, aby překonala všechny soupeřky, stačilo. Patří jí díky tomu přímá kvalifikace na Fitness Olympia. Výborná volná sestava vynesla druhé místo Derině Wilson, která se na Olympii nakonec nominovala díky umístění v žebříčku. Do první pětice se dále probojovaly Darrian Borello, Layla Mikayla a Molly McCracken. Molly ze soutěže zřejmě bude odcházet zklamaná, když jí postup na Olympia Weekend prostřednictvím umístění v žebříčku unikl o jediný bod!


Výsledky Wings of Strength Chicago 2020 - fitness žen:

  1. Aurika Tyrgale*
  2. Derina Wilson
  3. Darrian Borello
  4. Layla Mikayla
  5. Molly McCracken
  6. Debbie Fowler
  7. Anna Chism
  8. Michelle Gales
  9. Corina Harkelroad

* kvalifikace na Fitness Olympia 2020


Fitness žen na Wings of Strength Chicago 2020

Více fotografií z Wings of Strength Chicago 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia k 17. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Sally Kendall-Williams USA Europa Phoenix Pro 2019 1.
Ryall Graber-Vasani Kanada Arizona Pro 2019 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2019 1.
Missy Truscott USA Fitness Olympia 2019 2.
Jaclyn Baker USA Fitness Olympia 2019 4.
Tiffany Chandler USA Fitness Olympia 2019 5.
Allison Ethier Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Katie Mitchell USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2014 1.
Adela Garcia USA Fitness Olympia 2004 1.
Ariel Khadr USA Tampa Pro 2020 1.
Minna Pajulahti Finsko European Pro 2020 1.
Barbara Sales Cadena Španělsko European Pro 2020 2.
Aurika Tyrgale USA Wings of Strength Chicago 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - kvalifikační žebříček k 17. říjnu 2020:

p. jméno stát body
1. Darrian Borello USA 20
2. Terra Plum Kanada 18
3. Derina Wilson USA 14
4. Molly McCracken USA 13
5. Debbie Fowler USA 5
5. Layla Mikayla USA 5
7. Jeanine Taddeo USA 4
7. Jessica Zehr Kanada 4
7. Alayne Corum USA 4
7. Kamara Graham Velká Británie 4
11. Rene Brosch USA 3
11. Alison Burns USA 3
11. Stephanie Jones USA 3
11. Stacey Boyce Velká Británie 3
15. Alison Amos Velká Británie 2
15. Katrina Wright Kanada 2
15. Donnice Christian USA 2
19. Shannon Siemer USA 1
19. Anna Chism USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. Manion


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

27.10.12:4470mMyW!53 - Rodriguezovi delty vyadaji dost odezrele, nejsis si uvedom..
19.10.17:53KralByciaZlaza - *** [admin] Tak jo, Rando, stačilo. Šanci „vrátit se a ..+1
19.10.16:23PavelV - To je fantastickej komentář...`vypadat jak oni a videt to ..+2
19.10.09:5770mMyW!53 - napr. Hotspot shield ti po kazdem pripojeni vytvori jinou ..-1
19.10.09:5570mMyW!53 - dozivotnim banem myslis ban na IP? to se da jednoduse obej..-1
19.10.09:4970mMyW!53 - ja na rozdil od nich se nevystavuju se svym telem pred lid..
19.10.09:42maxpoint97 - Ne, Tommy, to z tebe děláš člověka, jehož názor je ireleva..+1
18.10.19:53ZdenekRazic - Tommy, ty jsi takovej hnup, ze to neni ani mozny... Tolik..+2
18.10.19:50tomášekp - a já jsem pro, dej si. Perník je dobrý na pleť.
18.10.18:5370mMyW!53 - uprimne, ja necvicim uz nekolik let a ano naposled pred 2 ..-2
18.10.15:15KralByciaZlaza - Na videu to vyzerá tak ako to vyzerá, ale som presvedčený ..
18.10.15:04KralByciaZlaza - Áno, meníme smerovanie sveta k lepšiemu.......... Vyzvali ..
18.10.14:14jari - Vy dvě legendy si tady vystačíte *2* *2* +2
18.10.12:5870mMyW!53 - cest vyjimkam :D https://www.youtube.com/watch?v=yuJKr8IKA..+1
18.10.12:48KralByciaZlaza - Takmer všetci tí `Južiania` (Južná Amerika, Španielsko), a..+1
18.10.12:4870mMyW!53 - napr.... https://musclememory.com/show.php?c=San+Jose+Pro+..+1
18.10.12:4470mMyW!53 - to ano, ale ze by vetsina startovniho pole byla tak tragic..+1
18.10.12:4270mMyW!53 - paradoxne se tesim na navrat Heatha, byt sem jej v posledn..
18.10.12:41KralByciaZlaza - Musím súhlasiť až na tú poslednú vetu. Určite aj v 90. rok..+1
18.10.12:37KralByciaZlaza - Zvláštne, na tejto súťaži v OPEN sa mi nepáčil nikto........+1
18.10.12:3470mMyW!53 - no podle tech fotek jsou tragedie skoro vsichni.... na to ..
18.10.12:0970mMyW!53 - jedine co u Akima jako nevyhoda tak znak urcite nedotazeno..
18.10.11:5870mMyW!53 - Johnnie Jackson a Josh Wade je tragedie, jinak ten max cha..
18.10.11:2070mMyW!53 - To me tesi ze to nevyhral ten divne poskladany Rodriguez+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLuboš Chládek a Petr Sedláček - tréni...
Zodiak411 (01:43) • Tento videolog mě potěšil. Luboše sleduju na instagramu a formy dělá neskutečné, takže...
magazínPavel Koukal: trénink hrudníku v příp...
Paulie02 (22:14) • Když točíte někoho nižšího, tak je lepší ho točit alespoň z roviny hrudníku. Tady jse...
magazínLukáš Osladil - trénink v detoxikační...
Tom23 (19:46) • THE GREATEST! TEN NEJLEŠÍ! Jsem zvědavej kolik let bude trvat než jeho rekord někdo pře...
magazínLukáš Osladil - trénink v detoxikační...
Quilty (16:55) • Jedinný kulturista,kterého na české scéně sleduji,má opravdu profesionální přístup srov...
magazínPavel Beran se v přípravě zranil
Quilty (16:47) • A nebo třeba Dorian,když si tuším v 94 tém utrhl biceps a potom vyhrál Olympii a nebo s...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie