Reklama:

Radikální změna (30.): Z 63 kg na 120 kg během 5 let

8.905 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace

[Text: Dominik Remar] Jmenuji se Dominik Remar a momentálně mi je 20 let. Pro změnu jsem se rozhodl, když jsem poslouchal připomínky na svoji váhu a začal tak na sobě pozorovat, jak hubený kluk jsem. Proto jsem se rozhodl nabrat svalovou hmotu a upsal se fitness životu. Začátky jsou vždy obtížné a je to taková zkouška, zda to člověk prvních pár měsíců ustojí, nebo ne. Psal se 5. červenec 2014 a moje váha byla 63 kg, když začala moje cesta. Koupil jsem si vstup do posilovny a začal cvičit.

Postupem času jsem se ve cvičení zdokonalil a vytvořil si jídelníček, měl jsem na den 300 g sacharidů, 100 g tuku a 150 g bílkovin. Uběhly první 2 měsíce a změna mě motivovala přidat na cvičení a dodržování jídelničku. Zařadil jsem sofistikovanější tréninkový plán a první suplementy v podobě multivitamínu, multiminerálu, syrovátkového proteinu, kreatinu monohydrátu a komplexního gaineru.

Uběhlo pár let dřiny 5x v týdnu a téměř každodenního dodržování jídelníčku. Moje znalosti a zkušenosti šly radikálně nahoru a dostavily se i změny. Můj den začínal snídaní (vločky a protein), na svačinu jsem měl 200 g masa a 2 pytlíky rýže, oběd byl stejný jako svačina, před tréninkem 100 g sýra, po tréninku protein a 200 g masa a rýže a bylo hotovo. Další den to samé. Mohl jsem si vybrat vždy ze tří jídel na celý den.

Je pro mě motivující vidět ten rozdíl. Cvičení je pro mě relax, vyčistí mi hlavu, zbaví mě stresu a je to pro mě ta nejlepší terapie. Nebojte se změny, jen pro to udělejte maximum!

Rád každému poradím s jídlem, tréninkem i se zdravotními problémy, jak jen nejlépe dokážu (můj Facebook), a na požádání Vám pošlu první jídelníček. Chtěl bych také upozornit na facebookovou skupinu Boj za lepší tělo, kde rádi uvidíme Vaše proměny, a Vaše dotazy zodpovím i tam.

Podařil se Vám také podobně skvělý výsledek? Chtěli byste i Vy motivovat ostatní čtenáře a čtenářky? Neostýchejte se nám ozvat na redakce@ronnie.cz, budeme rádi! Ukažte, že i Vy jste to dokázali!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
70mMyW!53 (22:58) • treba to je Rando, jen zmenil taktiku,zacal psat cesky aby nebyl odhalen
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
reveira (21:39) • Jsem stejný ročník jako pan Pavel a cvičím od patnácti a za tu dobu se mi potvrdilo, že...
magazínMiloš Pavlů a Alena Dobročani - záda...
reveira (21:31) • Pan Miloš je super rafan.*79* Vypadáte skvěle PANE Mistře.
magazínEuropean Pro 2020: výsledky a fotogra...
70mMyW!53 (19:39) • pro me jeden z nejvetsich failu IFBB za posledni dobu https://www.youtube.com/watch?v=...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Wings of...
dzordn2 (08:15) • Dobrý den, v textu je chyba, ve vyhodnocení tipovačky v tabukce jste. Tex upravíme. Děk...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra