Reklama:

Gladiator Race Comeback
(level 3) 2020 - reportáž

1.695 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Ve středu 7. a v neděli 11. října se v zázemí Gladiator Race Areny, největšího OCR hřiště v ČR, které vyrostlo v kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové, konal překážkový závod. Comeback 3 koncepčně navázal na sérii stejnojmenných závodů, kterou Gladiator Race představil ihned po rozvolnění restrikcí spojených s COVID-19, který mnohým činí změny v závodním kalendáři. I přesto bylo na akci znát, jak závodníci velmi oceňují snahu uspořádat závod i přes aktuální omezení.

Koncept závodu byl velmi podobný předešlým sériím. Všechny překážky byly tzv. retry, závodníci tak měli možnost opakovat překážky neomezeně, nebo volit hendikep v podobě 20 angličáků. Nově zde byly i další překážky, které GR postupně představil v aréně.

Trasa závodu měla tři kola. Pořadatelé nás protáhli přes překážky v aréně a následně se běželo kolem rybníku, kde čekala balanční překážka a 3x nošení břemene v různých provedeních. Hned po startu přišla série po sobě jdoucích překážek v aréně: house - nově prodloužený, což mě vrátilo pak zpět, dále Shybuj E a T, klasické překážky Švábi.cz a down a under (zde byla pro mnohé zrádná čára na konci), poté už se běželo ven na okruh. Zde to byl jediný běžecký úsek, poté opět čekala další série překážek v aréně. Probíhalo se skrz autobus a captain Hook, po těchto překážkách se běželo na poloostrov, kde byla gibbon slackline, a opět zpět do arény na bariéry, Antonii a Emu a twister.

Vybíhalo se do druhého kola, které už mi bylo známé. Opět bylo třeba šlápnout do kroku. Oběhnout rybník a zpět do arény, kde bylo poslední kombo překážek - pneu pyramida, monkey bussines a fisherman. Následoval závěrečný výběh okolo rybníku. Atlas potřetí se fakt pronesl! Bylo třeba opravdu dupnout do kroku, byl to poslední okruh. Poslední překážky v aréně ninja rings a závěrečný skatepark. Vyběhla jsem ho bez problémů a byla v cíli.

Děkujeme za možnost postavit se ještě na start a užít si závodní atmosféru, zároveň myslím, že ani překážek nebylo málo, a místo opět nezklamalo svým kouzlem. Pro mnoho závodníků to byl velký zážitek a hlavně obrovská radost po zdolání překážek díky neomezeným pokusům. Mnozí si uvědomili, že to byl na dlouhou dobu poslední závod, a vděčnost zde byla vskutku znát.

Děkujeme!

Nejlepší závodníci Gladiator Race Comeback (level 3) - 7. 10. 2020
p. muži ženy
1. Roman Šinkovský - 25:25 Lucie Badalíková - 30:45
2. Martin Viktorin - 30:59 Helena Blažková - 32:41
3. Michal Žďímal - 31:51 Lucie Tillová - 33:15

Nejlepší závodníci Gladiator Race Comeback (level 3) - 11. 10. 2020
p. muži ženy
1. Zdeněk Říha - 27:37 Tereza Tocháčková - 34:48
2. Daniel Pešek - 27:59 Lenka Strolená - 38:23
3. Jakub Havlíček - 28:40 Kamila Malinská - 38:33Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
70mMyW!53 (22:58) • treba to je Rando, jen zmenil taktiku,zacal psat cesky aby nebyl odhalen
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
reveira (21:39) • Jsem stejný ročník jako pan Pavel a cvičím od patnácti a za tu dobu se mi potvrdilo, že...
magazínMiloš Pavlů a Alena Dobročani - záda...
reveira (21:31) • Pan Miloš je super rafan.*79* Vypadáte skvěle PANE Mistře.
magazínEuropean Pro 2020: výsledky a fotogra...
70mMyW!53 (19:39) • pro me jeden z nejvetsich failu IFBB za posledni dobu https://www.youtube.com/watch?v=...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Wings of...
dzordn2 (08:15) • Dobrý den, v textu je chyba, ve vyhodnocení tipovačky v tabukce jste. Tex upravíme. Děk...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra