Reklama:

Tipovací soutěž
- European Pro 2020

8.451 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jednou z letošních nejsledovanějších profesionálních soutěží v kulturistice a fitness nepochybně je European Pro, které se odehraje už tuto neděli ve španělském Alicante. Nejenom, že se na něm bude bojovat o zvýšený počet postupových míst na prosincový Olympia Weekend, ale hlavně se zde sejde řada po závodění hladových borců, z nichž většina kvůli pandemii COVID-19 letos ještě příležitost prezentovat se na pódiu neměla. Proto jsme s tímto kláním spojili další kolo naší tipovací soutěže a ve hře tentokrát kromě pořádné porce suplementů z produkce společnosti Vigor bude také bohatá nadílka plusových bodů do průběžného pořadí, z nějž po poslední tipovačce roku vzejde deset z Vás, které odměníme dalšími speciálními cenami.

Vaším úkolem bude správně určit, jak si mezi sebe těžkotonážníci z kategorie open na European Pro 2020 rozdělí umístění v první osmičce, i to, jak si profíci rozeberou medaile ve dvěstědvanáctce. Zároveň budete sázet na přesný výsledek Lukáše Osladila, Milana Šádka, Slavoje Bednáře a Igora Illése. Váš tip se jako vždy stane platným, pouze pokud bude kompletní. Žádné pole tedy nesmí zůstat nevyplněné a žádné jméno se nesmí opakovat. Detailní pravidla soutěže najdete zde. A jaké ceny jsou tentokrát ve hře?

Ceny do tipovací soutěže na výsledky European Pro 2020
v celkové hodnotě přes 10.000 Kč věnovala společnost Vigor!

Vítěz tipovací soutěže tentokrát získá:

Druhý v pořadí získá:

Třetí v pořadí získá:

Fast Protein je třísložkový syrovátkový proteinový koncentrát obsahující instantní syrovátkový 80% proteinový koncentrát, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát. Je vhodný pro zvýšení příjmu bílkovin jak u silových sportů, tak pro sportovce jiných sportovních odvětví, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Slow Protein představuje třísložkový proteinový koncentrát obsahující proteiny ze tří zdrojů - micelární kasein, instantní 90% syrovátkový CFM izolát a vaječný albumin. Je vhodný pro zvýšení příjmu bílkovin jak u silových sportů, tak pro sportovce jiných sportovních odvětví, kteří potřebují navýšit příjem kvalitních bílkovinných zdrojů. Proteiny v produktu jsou obohaceny o vyvážený komplex vitamínů a o minerál hořčík v podobě citrátu hořečnatého. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Wake Up! je předtréninkový nápoj pro zvýšení výkonu v silovém tréninku, energetizaci a napumpování svalů. Jeho účinek je dán kombinací stimulantů produkce oxidu dusnatého, větvených aminokyselin BCAA a látek se stimulačním účinkem tyrosinu, glukuronolaktonu a kofeinu ze tří zdrojů - kofeinu bezvodého, kofeinu z extraktu z guarany a kofeinu z extraktu ze zeleného čaje. Wake Up! se lehce rozpouští a má skvělou chuť.

Thermo Mega Forte představuje produkt obsahující komplex látek na podporu spalování tuku na bázi kombinace kofeinu z více zdrojů s dalšími látkami ovlivňujícími metabolismus tuků.

Creatine je koncentrát sloužící k přípravě nápoje obsahujícího kreatin monohydrát. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dávce 3 g kreatinu denně.

BCAA Mega Forte+ je produkt obsahující volné aminokyseliny BCAA (free form) a glutamin v kombinaci s oligosacharidem maltodextrinem, který je výhodným zdrojem energie pro sportovce. Produkt je plně instantní, výborně se rozpouští a slouží k přípravě chutného nápoje. Bez tuku, bez přidaného cukru. Díky obsahu aminokyselin (součást bílkovin) přispívá tento produkt k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Držíme Vám palce při tipování. Budete-li mezi prvními třemi, máte doma pěknou výhru!


Tipovací soutěž: European Pro 2020
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Na 1. místě v kategorii open se umístí:
Na 2. místě v kategorii open se umístí:
Na 3. místě v kategorii open se umístí:
Na 4. místě v kategorii open se umístí:
Na 5. místě v kategorii open se umístí:
Na 6. místě v kategorii open se umístí:
Na 7. místě v kategorii open se umístí:
Na 8. místě v kategorii open se umístí:
Na 1. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 2. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 3. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Slavoj Bednář se v kategorii open umístí na:
Lukáš Osladil se v kategorii open umístí na:
Milan Šádek se v kategorii open umístí na:
Igor Illés se v kategorii open umístí na:
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 07. 10. 2020 v 18:00 a končí 11. 10. 2020 v 05:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie