Reklama:

Libor Voborník sází na Vigor!

3.667 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Libor Voborník se kulturistice intenzivně věnuje od svých patnácti let. Své první soutěže se zúčastnil již jako starší dorostenec v roce 1993 na Mistrovství ČR, odkud si odvezl medailové umístění. V průběhu dalších dvaceti let dosáhl řady úspěchů na významných soutěžích na mezinárodní úrovni. Jeho předností byly vždy stoprocentní forma a neuvěřitelný svalový rozvoj dolních končetin, které snesou srovnání na profesionální úrovni.

Libor je úžasný bojovník a pro mnohé by mohl být skvělým příkladem pevné vůle a odhodlání. Dlouhé roky totiž bojuje s ulcerózní kolitidou (bratr známějšího "Crohna"), což by pro většinu normálních smrtelníků představovalo konec jejich sportovní kariery. Jak se mu daří vypořádat s tímto hendikepem, můžete posoudit při nahlédnutí do jeho fotogalerie.

V současné době Libor pracuje jako výživový poradce a osobní trenér v Easy Gym Náchod a Fitness Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Neustále pracuje na rozšiřování svých znalostí a pravidelně se účastní odborných seminářů zaměřených na výživu, trénink a problematiku pohybového aparátu.

Ráno po tréninku používám Fast Protein, dávám ho třeba i do vloček. Jeho složení pokryje regenerační nároky po tréninku. Koncentrát doplněný CFM izolátem i hydrolyzátem je naprosto ideální kombinace.
Libor Voborník

V průběhu tréninku Libor doplňuje BCAA a glutamin z produktu BCAA Mega Forte+ a pro maximální výkon při tréninku je to Wake Up!! Vyzkoušel již několik předtréninkových suplementů, ale buď ho nijak neoslovily, nebo mu bylo spíš blbě od žaludku. Na noc pak dává Slow Protein - převážně micelární kasein, doplněný o CFM izolát a vaječný protein. V dietě před závody přechází na Thermo Mega Forte.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLuboš Chládek a Petr Sedláček - tréni...
Zodiak411 (01:43) • Tento videolog mě potěšil. Luboše sleduju na instagramu a formy dělá neskutečné, takže...
magazínPavel Koukal: trénink hrudníku v příp...
Paulie02 (22:14) • Když točíte někoho nižšího, tak je lepší ho točit alespoň z roviny hrudníku. Tady jse...
magazínLukáš Osladil - trénink v detoxikační...
Tom23 (19:46) • THE GREATEST! TEN NEJLEŠÍ! Jsem zvědavej kolik let bude trvat než jeho rekord někdo pře...
magazínLukáš Osladil - trénink v detoxikační...
Quilty (16:55) • Jedinný kulturista,kterého na české scéně sleduji,má opravdu profesionální přístup srov...
magazínPavel Beran se v přípravě zranil
Quilty (16:47) • A nebo třeba Dorian,když si tuším v 94 tém utrhl biceps a potom vyhrál Olympii a nebo s...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie