Reklama:

Výstřednosti letošní sezóny neberou konce. Monsterzym Korea Pro 2020 proběhlo potají!

10.945 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Nejpodivnější profesionální soutěž v kulturistice a fitness v historii. Tak se asi dlouhá léta bude vzpomínat na letošní Monsterzym Korea Pro, organizované pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Závody mají totiž zcela neuvěřitelný, absurdní a až do letošního roku zřejmě nemyslitelný příběh.

Zmíněné klání, na kterém bylo vypsáno hned šest různých kategorií, ve kterých se zde mělo bojovat o kvalifikaci na letošní Olympia Weekend, se v jihokorejském Inčchonu původně mělo konat ve dnech 21. až 23. srpna. Zahraniční závodníci, kteří k němu chtěli nastoupit, museli na místo přicestovat s více než dvoutýdenním předstihem, aby zde prožili čtrnáct dnů v karanténě na hotelovém pokoji ve vládou určeném zařízení, aniž by jej směli byť jen na jediný okamžik opustit. Projít si tímto martyriem se nakonec odhodlali pouze dva závodníci žijící mimo Jižní Koreu, a to britský těžkotonážník Samson Dauda a ve figure žen závodící Američanka Theresa Dekker. Když se jejich dobrovolně zvolené vězení už blížilo ke konci, dověděli se, že soutěž byla kvůli zhoršené epidemiologické situaci odložena o další dva týdny. Oba se velmi rychle i po této pro ně mimořádně nepříznivé informaci rozhodli zůstat dál na místě, a to přesto, že doma samozřejmě mají své pracovní i rodinné povinnosti. V týdnu před takto přeplánovanými závody se pak objevila zpráva o tom, že Monsterzym Korea Pro bylo znovu odloženo anebo pro letošek dokonce zcela zrušeno. O zrušení soutěže z místa psal i samotný Samson Dauda.

Lee Seung Chul a Samson Dauda na Monsterzym Korea Pro 2020

Tím se zdála celá věc s touto událostí pro letošek vyřešena. Samson i Theresa odletěli zpět do svých vlastí a první jmenovaný už několik dnů ladí formu pro účast na European Pro, které by se mělo uskutečnit 11. října ve Španělsku. Dnes se ovšem na oficiálním instagramovém účtu korejské soutěže objevila tato překvapivá zpráva:

"Monsterzym Korea Pro 2020 proběhlo tento měsíc ve dnech 2., 4. a 6. září. Soutěž, původně plánovaná na dny 21. až 23. srpna, musela být stažena z programu kvůli opětovnému výskytu případů COVID-19 způsobenému politickým shromážděním z 15. srpna. Pravidla pro dodržování sociálního odstupu byla v Jižní Koreji zvýšena na úroveň 2.5 a neexistoval způsob, jakým jsme mohli zaručit, kdy budeme moci naši show uspořádat. Chápeme, že chovat se v souladu s vládními nařízeními a chránit se před globální pandemií je nanejvýš důležité. Ale také jsme rozuměli tomu, že zde byli závodníci kteří toužili soutěžit a byli dost dychtiví na to, aby přicestovali ze zámoří a podstoupili čtrnáctidenní karanténu jenom proto, aby prezentovali výsledky své tvrdé práce."

"Ve společnosti Monsterzym jsme jako pořadatelé pyšní na naše mediální pokrytí, produkci a zážitky, které dokážeme poskytnout nejenom těm, kteří závodí, ale také těm, kteří na naše show přijdou jako diváci. Abychom měli vůbec nějakou šanci naši soutěž uspořádat, rozhodli jsme se obětovat samotnou podstatu toho, na čem jsme pracovali, a udělat to, o čem věříme, že bylo správné pro závodníky, kteří tak tvrdě dřeli. Po nekonečných diskusích s vládou a místními zdravotními úředníky přidělenými k našemu místu konání jsme byli schopni dospět k dohodě, že se naše show bude moci odehrát, pouze pokud všichni zúčastnění pořadelé a sportovci budou dodržovat podmínky své smlouvy - žádné mobilní telefony, žádní diváci, žádný živý přenos a absolutně žádná publikace v médiích až do odvolání. Každá osoba, která plánovala vstoupit do haly, musela být alespoň den předem negativně testována na COVID-19 a musela se také prokázat negativním testem deset dnů po posledním dnu soutěže, protože počáteční testování není považováno za zcela přesné. Dokud tyto podmínky nebyly splněny, všechny podrobnosti o naší soutěži musely zůstat důvěrné. Vážíme si každého, kdo trpělivě čekal na výsledky naší show, našeho personálu, který neúnavně pracoval na tom, aby závody mohly proběhnout, vedení profesionální ligy IFBB za jeho podporu a porozumění i sportovců, kteří vytrvali a nastoupili na pódium."

Park Soo Hyun, Kim Jun Ho, Lee Jin Ho a Jang Sung Yeop na Monsterzym Korea Pro 2020

Navzdory tomu, jak výstředně to, co jste si právě přečetli, zní, je to všechno pravda. A pokud jste přesto stále na vážkách, můžeme Vás ujistit, že instagramový účet Monsterzymu nenapadl žádný hacker. Spolu se zveřejněním tohoto prohlášení se totiž na webu profesionální ligy IFBB Jima Maniona objevily také výsledky soutěže. To znamená, že se Monsterzym Korea Pro před necelými dvěma týdny skutečně potají odehrálo. Jeho výsledky Vám nyní nabízíme níže. S ohledem na to, jak událost proběhla, je z ní ovšem alespoň pro tuto chvíli k dispozici naprosté minimum jakýchkoliv dalších informací.

O korejské misi Samsona Daudy jsme psali v těchto článcích:
Monsterzym Korea Pro se o víkendu nekoná, Samson Dauda to pro letošek ale ještě nebalí!
Odysea Samsona Daudy pokračuje. Monsterzym Korea Pro bylo odloženo!
Samson Dauda tráví posledních 14 dnů přípravy uvězněn v hotelovém pokoji


Monsterzym Korea Pro 2020 - kulturistika mužů open:

V kulturistice mužů open se do boje o jedno přímé postupové místo na Mr. Olympia, určené vítězi, a body do kvalifikačního žebříčku, které si měli rozebrat další borci v pořadí, zapojili čtyři závodníci. Souboj o vítězství se podle předpokladů (tedy alespoň podle těch, které předcházely onomu zrušení/nezrušení soutěže) odehrál mezi domácím gigantem Leem Seungem Chulem a dnes už několikrát vzpomínaným Samsonem Daudou. Leemu hrálo vše do karet. Žije v pořadatelském Inčchonu, nemusel nikam cestovat a už vůbec ne trávit posledních čtrnáct dnů přípravy v karanténě. Na pódiu tak ke svým objemům a parádním tvarům tentokrát přidal formu, která rozhodčím na to, aby Samsona porazil, stačila. Přibližně 178 cm vysoký Korejec se tedy v jednačtyřiceti letech dočkal nejenom svého prvního vítězství mezi profíky, ale také premiérové kvalifikace na Mr. Olympia. Teď už nezbývá než Leemu držet palce, aby bylo v jeho silách v prosinci do Las Vegas na tuto vrcholnou událost sezóny odletět.

Lee Seung Chul a Samson Dauda na Monsterzym Korea Pro 2020

Druhé místo, které se ztrátou jediného bodu na šampióna obsadil Samson, pro tohoto britského sympaťáka příliš neřeší. Pokud se i on bude chtít kvalifikovat na letošní Olympii, musí závodit na říjnovém European Pro a umístit se zde na medailové pozici. Třetí skončil Jang Sung Yong, jehož jméno vloni na Monsterzym Pro uzavíralo výsledkovou listinu. Roli nejméně úspěšného člena startovního pole od něj tentokrát převzal Ki Joo Hong, jenž letos už závodil na Korea Pro, kde se ovšem představil v kategorii do 212 liber.

Lee Seung Chul a Samson Dauda na Monsterzym Korea Pro 2020


Výsledky Monsterzym Korea Pro 2020 - kulturistika mužů open:

  1. Lee Seung Chul*
  2. Samson Dauda
  3. Jang Sung Yong
  4. Ki Joo Hong

* kvalifikace na Mr. Olympia 2020


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2020 k 12. září:

jméno stát soutěž um.*
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2019 2.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2019 3.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2019 4.
Roelly Winklaar Curacao Mr. Olympia 2019 5.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2011 1.
Cedric McMillan USA Fit Parade Pro Grand Prix 2019 1.
Nathan De Asha Velká Británie Monsterzym Pro 2019 1.
Juan Morel USA Japan Pro 2019 1.
James "Flex" Lewis Velká Británie speciální pozvání --
Hunter Labrada USA Tampa Pro 2020 1.
Iain Valliere Kanada New York Pro 2020 1.
Lee Seung Chul Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.
Antoine Vaillant Kanada California Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček k 12. září 2020:

p. jméno stát body
1. Max Charles USA 11
2. Lukáš Osladil Česká republika 10
3. Mamdouh Elssbiay Egypt 9
3. An Nguyen USA 9
5. Regan Grimes Kanada 8
5. Steve Kuclo USA 8
5. Luis Rodriguez USA 8
8. Andrea Muzi Itálie 7
8. Sergio Oliva Jr. USA 7
8. Dwayne Walker USA 7
8. Jonathan Delarosa USA 7
12. Phillip Clahar USA 6
12. Hassan Mostafa Egypt 6
14. Vahid Baharlou Írán 5
14. Han Jin Choi Kanada 5
14. Ronald Gordon USA 5
17. Peter Boncardo Kanada 4
17. Cody Montgomery USA 4
17. Samson Dauda Velká Británie 4
20. Jang Sung Yong Jižní Korea 3
21. Marek Olejniczak Polsko 2
21. Mohamed El Emam Rusko 2
21. Patrick Moore USA 2
21. Ki Joo Hong Jižní Korea 2
25. Daniel Toth Maďarsko 1
25. James Hollingshead Velká Británie 1
25. Eddie Bracamontes USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Monsterzym Korea Pro 2020 - kulturistika mužů do 212 liber

Také v kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) nastoupili čtyři závodníci. Pro ještě jednu kvalifikaci na Olympia 212 Showdown si zde díky prvenství došel jednapadesátiletý Kim Jun Ho. Kulturista, který se třeba už v roce 1989 stal mistrem Asie, vloni na podzim jakoby ztrácel dech. Jeho poslední místo z Monsterzym Pro 2019 ostatně mluví za vše. Pro letošní sezónu se dal ale dohromady natolik, že mu to na potají pořádané korejské profesionální show na jeho druhé profesionální vítězství stačilo. Jestli bude v Kimově moci odcestovat v prosinci do Las Vegas, k Olympia 212 Showdown nastoupí už počtvrté.

Kim Jun Ho na Monsterzym Korea Pro 2020

Kima přitom může těšit, že i když na pódiu tentokrát nemohl měřit síly se zahraničními soupeři, zajímavé konkurenty překonal. O druhém Leem Jinu Hoovi toho sice kromě skutečnosti, že profi kartu získal po triumfu na loňském Korea Nationals, mnoho nevíme, ale třetí Jang Sung Yeop je považován za jeden z korejských talentů. Že se musel spokojit až s bronzem, je popravdě celkem překvapivé a dá se to vysvětlit pouze tak, že mu zkrátka nevyšla forma.


Výsledky Monsterzym Korea Pro 2020 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Kim Jun Ho*
  2. Lee Jin Ho
  3. Jang Sung Yeop
  4. Park Soo Hyun

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2020


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown 2020 k 12. září:

jméno stát soutěž um.*
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2019 1.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2019 2.
Shaun Clarida USA Olympia 212 Showdown 2019 3.
John Jewett USA Olympia 212 Showdown 2019 4.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2019 5.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Hidetada Yamahishi Japonsko Monsterzym Pro 2019 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Guy Cisternino USA Niagara Falls Pro 2019 1.
Seonghwan Kim Jižní Korea Korea Pro 2020 1.
George Peterson USA Tampa Pro 2020 1.
Dectric Lewis USA New York Pro 2020 1.
Kim Jun Ho Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček k 12. září:

p. jméno stát body
1. Derik Oslan USA 12
2. Jason Lowe USA 8
3. Errol Moore USA 7
4. Aaron Clark USA 6
4. Adam Young USA 6
6. Kevin Johnson USA 5
7. Ahmed Wardany Egypt 4
7. Sami al Haddad Bahrajn 4
7. Michael Toscano USA 4
7. Hyunjin Kim Jižní Korea 4
7. Esteban Fuquene Kolumbie 4
7. Ki Joo Hong Jižní Korea 4
7. Lee Jin Ho Jižní Korea 4
14. Tomáš Tabačiar Slovensko 3
14. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 3
14. Felipe Fierro Chile 3
14. Bola Ojex USA 3
14. Jang Sung Yeop Jižní Korea 3
19. Sami Troudi Švédsko 2
19. Raúl Sánchez Mexiko 2
19. Park Soo Hyun Jižní Korea 2
22. Peter Castella Hongkong 1
22. Ashot Kagramanyan Rusko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Monsterzym Korea Pro 2020 - classic physique

V kategorii classic physique, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, při profesionálním debutu zvítězil celkový šampión loňského Monsterzym Pro Qualifier Song Jae Pil. Závodníci, kteří se umístili za ním (Seojin Ham, Hyoung Joo Kwon a Soomin Yoon), už určité zkušenosti se závoděním v profesionální lize IFBB Jima Maniona mají, ale v boji o prvenství jim to tentokrát nebylo nic platné.


Výsledky Monsterzym Korea Pro 2020 - classic physique:

  1. Song Jae Pil*
  2. Seojin Ham
  3. Hyoung Joo Kwon
  4. Soomin Yoon

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2020


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2020 k 12. září:

jméno stát soutěž um.*
Rickey Moten USA San Antonio Pro 2019 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2019 1.
Ali Shamsghamar Írán Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Ahmad Ahmad Irák Hurricane Pro 2019 1.
Breon Ansley USA Yamamoto Cup 2019 1.
R. D. Caldwell USA Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Danny Hester USA Classic Physique Olympia 2016 1.
Dani Younan USA Ultimate Warriors Pro 2019 1.
Wesley Vissers Nizozemsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
David Hoffmann Německo D. J. Classic Germany 2019 1.
Arash Rahbar USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Terrence Ruffin USA Niagara Falls Pro 2019 1.
Sami Ghanem USA Battle of Texas 2019 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko San Marino Pro 2019 1.
Fabian Rabia Dominikánská republika Sheru Classic Colombia 2020 1.
Alejandro Cambronero USA Arnold Classic 2020 1.
Chris Hunte USA Omaha Pro 2020 1.
Myeong Ho Park Jižní Korea Korea Pro 2020 1.
Deontrai Campbell USA Tampa Pro 2020 1.
Divine Wilson USA Savannah Pro 2020 1.
Logan Franklin USA New York Pro 2020 1.
Song Jae Pil Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček k 12. září 2020:

p. jméno stát body
1. Jose Marte USA 12
1. Jonathan Hambrick USA 12
3. George Peterson USA 11
4. Keone Pearson USA 10
5. Chen Kang Čína 9
5. Steve Laureus USA 9
5. Tony Taveras USA 9
8. Abner Logan USA 8
8. Jason Brown USA 8
10. Klaus Drescher Rakousko 7
11. Mikhail Timoshin Rusko 6
11. Vladimir Sizov USA 6
11. Jorge Machado USA 6
14. Dmitry Vorotyntsev Rusko 5
14. Seonghwan Kim Jižní Korea 5
14. Nicholas Austin USA 5
14. Shicheng Jin Čína 5
14. Mike Sommerfeld Německo 5
14. Toto Djong USA 5
14. Milad Sadeghi Írán 5
14. Roberto Martinez Pizana Španělsko 5
14. Julian Castano Kolumbie 5
14. Park Jae Wan Jižní Korea 5
14. Seojin Ham Jižní Korea 5
25. Jayson Rivera Perez Portoriko 4
25. Hany Saeed Egypt 4
25. Panexce Pierre USA 4
25. Dimitri Williams Kanada 4
25. Jason Strayhand USA 4
25. Abdelkarim Ammari Maroko 4
25. Sam Adiki USA 4
25. Fernando Mendoza Panama 4
25. Sung Jin Kang Jižní Korea 4
25. Ron Galup USA 4
25. Amit Roy USA 4
25. Hyoung Joo Kwon Jižní Korea 4
37. Cris Murray USA 3
37. Vahid Nazari Írán 3
37. Keyvan Rezapour Írán 3
37. Daniel Strong USA 3
37. Bryan Jones USA 3
35. Greg Doucette Kanada 3
37. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 3
37. Lucas Coelho Brazílie 3
37. Antonio Cummings USA 3
37. Martin Daniels USA 3
37. Kirill Khudaiev Ukrajina 3
37. Soomin Yoon Jižní Korea 3
48. Jason Martinez USA 2
48. Mahdi Parvani Írán 2
48. Keith Lanier USA 2
48. Giuseppe Zagarella Itálie 2
48. Ramone Haye Kanada 2
48. Mathias Hald Hasen Dánsko 2
48. Paul Vu Austrálie 2
48. Bikramjit Singh Indie 2
56. Justin Freeman USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Monsterzym Korea Pro 2020 - physique mužů

V pětičlenném startovním poli mužského physique se ke svému prvnímu profesionálnímu vítězství probojoval Kim Min Su. Druhé místo bral 184 cm vysoký Junho Lee, bronz si ze soutěže odnáší Lee Ro Woon, který se při svém profesionálním debutu na loňském New York Pro musel spokojit až s nepopulární dělenou šestnáctou příčkou.


Výsledky Monsterzym Korea Pro 2020 - physique mužů:

  1. Kim Min Su*
  2. Junho Lee
  3. Lee Ro Woon
  4. Yujin Lee
  5. Lee Geon Seung

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2020


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown 2020 k 12. září:

jméno stát soutěž um.*
Khali Quartey USA San Antonio Pro 2019 1.
Long Wu Čína Musclecontest Vietnam Pro 2019 1.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2019 1.
Ryan Terry Velká Británie Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Carlos DeOliveira USA Yamamoto Cup 2019 1.
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2018 1.
Ismael Martinez Dominguez Mexiko Monterrey Pro 2019 1.
Camaren Harris USA Kentucky Muscle Pro 2019 1.
Stan Morrison USA Titans Grand Prix 2019 1.
Corey Morris USA San Antonio Classic 2019 1.
Khalid Shewaiter Egypt NZ Pro 2019 1.
Aundre Benson USA Sacramento Pro 2019 1.
Andrei Lincan Velká Británie Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Kyron Holden USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Bong Seok Choi Jižní Korea Japan Pro 2019 1.
Jeremy Potvin USA Tournament of Champions 2019 1.
Ryan John-Baptiste Velká Británie San Marino Pro 2019 1.
Fernando Chala Kolumbie Sheru Classic Colombia 2020 1.
Andre Ferguson USA Arnold Classic 2020 1.
George Brown USA Wasatch Warrior 2020 1.
Daniel Ammons USA Southeast Texas Pro 2020 1.
Rodrigue Chesnier Francie Optimum Classic Pro 2020 1.
Arya Saffaie USA New York Pro 2020 1.
Kim Min Su Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček k 12. září 2020:

p. jméno stát body
1. Rashaud Watson USA 19
2. Frank Worley USA 14
3. Jason Huynh USA 11
3. Anthony Gilkes USA 11
5. Antonio Smothers USA 10
5. Charjo Grant USA 10
5. Clarence Mcspadden USA 10
8. Steven Cao USA 9
9. Diogo Montenegro Brazílie 7
9. Alexander Quimson USA 7
9. Luca Biolo Itálie 7
12. Riccardo Croci Itálie 6
12. Ponpaisan Ruangsangpen Thajsko 6
12. Davide Mazzolari Itálie 6
15. Greg Brant USA 5
15. Tran Tuan Anh Vietnam 5
15. Omid Eskandari Írán 5
15. Ondřej Kmošťák Česká republika 5
15. Felipe Franco Brazílie 5
15. Derrick Stevenson USA 5
15. Rodrick Clark USA 5
15. Sam Andrews Nový Zéland 5
15. Denis Romanov Rusko 5
15. Andrea Miggiano Itálie 5
15. Victor Ramirez Venezuela 5
15. Junho Lee Jižní Korea 5
27. Alex Segati Itálie 4
27. Sepehr Hajighorbani Írán 4
27. Mu Ying Zhai Čína 4
27. Ramses Rams Španělsko 4
27. Benquil Marigny USA 4
27. Will Sage USA 4
27. Youcef Djoudi Francie 4
27. Maxime Parisi Francie 4
27. Michael Bell USA 4
27. Lee Ro Woon Jižní Korea 4
37. Decha Sangaree Thajsko 3
37. Nicolas Koeu USA 3
37. David Odom USA 3
37. Jared Thompson USA 3
37. Paco Hunain Saqib USA 3
37. Junaid Kaliwala Indie 3
37. Jonathan Bueno Španělsko 3
37. Miroslav Juríček Česká republika 3
37. Zheyu Zhang Čína 3
37. Diego Garcia Mexiko 3
37. Yujin Lee Jižní Korea 3
49. Ahmed Shokry Egypt 2
49. Bader Almualim USA 2
49. Kola Ayeni USA 2
49. Alessandro Cavagnola Itálie 2
49. Michael Thomas USA 2
49. Brian Taylor USA 2
49. Viet Doan Austrálie 2
49. Maxime Villatte Francie 2
49. Carl Laguerre Haiti 2
49. Tommy Clark USA 2
49. Lee Geon Seung Jižní Korea 2
60. Torre Washington USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Monsterzym Korea Pro 2020 - figure žen

V kategorii figure roli favoritky na vítězství naplnila účastnice loňského Olympia Weekendu An Da Jeong. Jména ostatních členek startovního pole toho příliš neříkají, a pokud jsme pátrali správně, tak ani nemohou. Všechny totiž podle všeho na soutěži absolvovaly profesionální debut.


Výsledky Monsterzym Korea Pro 2020 - figure žen:

  1. An Da Jeong*
  2. Yanghee Baek
  3. Her Eun
  4. Dohee Kim
  5. Theresa Dekker

* kvalifikace na Figure Olympia 2020


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia k 12. září:

jméno stát soutěž um.*
Cydney Gillon USA Arizona Pro 2019 1.
Latorya Watts USA Figure Olympia 2019 2.
Nadia Wyatt USA Figure Olympia 2019 3.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Figure Olympia 2019 4.
Carly Starling-Horrell USA Figure Olympia 2019 5.
Asmaa Salimi Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Martina Yabekova Kanada Border States Pro 2019 1.
Maryam Bamdad Kanada Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Julia Waring USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Natalia Soltero Mexiko Figure International 2020 1.
Latoyia Farley USA Tampa Pro 2020 1.
Nicole Zenobia Graham USA Savannah Pro 2020 1.
An Da Jeong Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - kvalifikační žebříček k 12. září 2020:

p. jméno stát body
1. Anna Banks Polsko 17
2. Bojana Vasiljevic USA 14
3. Sandra Grajales Mexiko 13
4. Ashley Soto USA 8
5. Donya Jackson USA 7
5. Brittany Campbell USA 7
7. Danielle Rose USA 6
7. Catherine Lavoie Kanada 6
9. Raquel Clarke USA 5
10. Belinda Hope USA 4
10. Frida Thestrup Dánsko 4
10. Wendy Fortino USA 4
10. Felisha Livezey USA 4
10. Yanghee Baek Jižní Korea 4
15. Sharon Brown Kanada 3
15. Shelace Shoemaker USA 3
15. Asher Prior Austrálie 3
15. Larhannah Robinson USA 3
15. Maria Luisa Baeza Diaz USA 3
15. Her Eun Jižní Korea 3
21. Anca Bergen Rumunsko 2
21. Maggie Watson USA 2
21. Dohee Kim Jižní Korea 2
24. Chelsea Larson USA 1
24. Osiris Trumpe USA 1
24. Barbara Kiss Velká Británie 1
24. Andrea Pollard USA 1
24. Silvia Henry USA 1
24. Theresa Dekker USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Monsterzym Korea Pro 2020 - bikiny fitness žen

V bikiny fitness žen na letošním Monsterzym Korea Pro závodily pouze tři profesionálky. Jednalo se ale zároveň o sportovkyně, které jsou v Manionově profesionální lize úspěšné a v minulosti už se několikrát v početné konkurenci dokázaly probojovat do první pětice. Vítězství brala Sung Uk Kim, další místa ve výsledkové listině si za ní rozebraly Kim Hayeun a Hye Kyeong Hwang.


Výsledky Monsterzym Korea Pro 2020 - bikiny fitness žen:

  1. Sung Uk Kim*
  2. Kim Hayeun
  3. Hye Kyeong Hwang

* kvalifikace na Bikini Olympia 2020


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2020 k 12. září:

jméno stát soutěž um.*
Monica Ellis USA San Antonio Pro 2019 1.
Casey Torres USA Portland Classic 2019 1.
Sethia Daigle USA Pacific USA Pro 2019 1.
Camile Periat USA Golden States Pro 2019 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2017 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Daraja Hill USA Hurricane Pro 2019 1.
Janet Layug USA Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Lauralie Chapados Kanada Yamamoto Cup 2019 1.
Maia Gordon Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Noora Mahonen Finsko Musclecontest Philip. Pro 2019 1.
Alessia Facchin Itálie Fit Parade Pro Grand Prix 2019 1.
Cristobalina Pajares Torres Španělsko San Antonio Classic 2019 1.
Sara Choi Jižní Korea Monsterzym Pro 2019 1.
Claire Lehndorf Nový Zéland NZ Pro 2019 1.
Katya Nosova Nový Zéland Sacramento Pro 2019 1.
Natoshia Coleman USA Iowa Pro 2019 1.
Etila Santiago Brazílie Iron Games Pro 2019 1.
Susana Aramayo Argentina Niagara Falls Pro 2019 1.
Sel Guevara Filipíny Shawn Rhoden Classic Ph. 2019 1.
Hannah Ranfranz USA Battle of Texas 2019 1.
Evita Breide Španělsko San Marino Pro 2019 1.
Nittaya Kongthun Thajsko Musclecontest Japan Pro 2020 1.
Eli Fernandez Mexiko Sheru Classic Colombia 2020 1.
Raphaela Milagres USA Legends Pro Classic 2020 1.
Lucia Malavaze Brazílie Northern California Pro 2020 1.
Lexus Redmond USA Wasatch Warrior 2020 1.
Jennifer Dorie Kanada Tampa Pro 2020 1.
Jennifer Ronzitti USA Optimum Classic Pro 2020 1.
Sung Uk Kim Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček k 12. září 2020:

p. jméno stát body
1. Ashlyn Brown USA 31
2. Jasmine Gonzalez USA 22
3. Adrianna Kaczmarek Polsko 16
4. Breena Martinez USA 14
5. Svetlana Elina Rusko 13
6. Hye Kyeong Hwang Jižní Korea 12
7. Vania Auguste USA 11
8. Beatriz Biscaia Portugalsko 10
8. Brittney Dayne USA 10
10. Amy Landry USA 9
10. Juli Lopez USA 9
12. Julia Schroeder Kanada 8
12. Priscila Leimbacher Švýcarsko 8
14. Hazel Hernandez USA 7
15. Marissa Bell USA 6
15. Kaley Houdyshell USA 6
17. Juliana Dantas Brazílie 5
17. Jessica Palmer USA 5
17. Breana Turner USA 5
17. Regina Tan Singapur 5
17. Ashley Humiston USA 5
17. Chen Qi Liu Čína 5
17. Song A Reum Jižní Korea 5
17. Samantha Kwan Hongkong 5
17. Marisa Woo USA 5
17. Jessica Kavanagh Irsko 5
17. Lauren Dannenmiller USA 5
17. Kim Hayeun Jižní Korea 5
29. Joanrae Miller USA 4
29. Tiffany Jensen USA 4
29. Kim Gutierrez Chile 4
29. Liana Martinez USA 4
29. Cynthia Benoit Kanada 4
29. Bola Seo Jižní Korea 4
29. Chloe Hunter Nový Zéland 4
29. Ana Paula Brazílie 4
29. Francesca Stoico Itálie 4
29. Marioly Galarza Bolívie 4
29. Abbi Gaetano USA 4
29. Calysta Upperman USA 4
29. Romina Basualdo USA 4
29. Sonia Lewis USA 4
29. Reijuana Harley USA 4
44. Shannyn Creekmore Kanada 3
44. Mercedes Fernandez USA 3
44. Jenn Scott Kanada 3
44. Geri Berger USA 3
44. Patricia Frits Maďarsko 3
44. Jisun Kim Jižní Korea 3
44. Rebecca Mooney Nový Zéland 3
44. Flora Wang Čína 3
44. Stine Hansen Dánsko 3
44. Anna Tapu Itálie 3
44. Maya Astabie USA 3
44. Skylar Lanier USA 3
56. Carla Garthwaite USA 2
56. Nicole Verdugo Mexiko 2
56. Ashley Parker USA 2
56. Emily Hayden USA 2
56. Elsa Pena Portugalsko 2
56. Stephanie Sequeira USA 2
56. Lastuti Usman Gumanti Singapur 2
56. Rhiannon Morgan Gumanti Nový Zéland 2
56. Tara Grier USA 2
56. Aria Adamy USA 2
56. Fan Shuhui Čína 2
56. Carolina Mestre Kolumbie 2
56. Catharina Wahl Maďarsko 2
56. Maria Vegas Chile 2
56. Melissa Saavedra Chile 2
56. Gina Scafoglio USA 2
56. Shonte Turner USA 2
56. Jessica Dolias USA 2
74. Diane Brunet Kanada 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 49 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • To jako fakt? Kulturistika do 80 kg - JEDEN závodník. Kulturistika do 90 kg - JEDEN z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie