Reklama:
Protein Caffé Latte v akci 1+1!
Zbývá jen 57 ks za exkluzivní cenu! Více zde.

Výsledky tipovací soutěže
- New York Pro 2020

2.921 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. nick / jméno plus
body
minus
body
1. decarabas 3 -37
2. Martin777 3 -48
3. tumic1 2 -35
4. Meda87 2 -37
5. fidosek 2 -39
6. deiw 2 -40
7. Fronty 2 -44
7. pwheeler 2 -44
9. Papyiy 2 -49
10. tombielcik 2 -50

Máme za sebou velmi náročnou tipovací soutěž na výsledky tradiční profesionální show v kulturistice a fitness New York Pro, která se v sobotu 5. září netypicky kvůli pandemii COVID-19 konala na Floridě. Tipovačky se tentokrát zúčastnilo 163 soutěžících. V lehčí kategorii jste správně favorizovali Dectrica Lewise, zklamáním se pro Vás naopak stal výsledek Derika Oslana, od kterého jste dle Vašich tipů očekávali boj o vítězství. Derik ale uzavíral až top 5. Překvapením pro Vás bylo i stříbro Jasona Lowa, kterému z těch, co si vsadili na Lewisův triumf, na takto dobrý výsledek věřilo jen osm tipujících. Pouze soutěžící pod nickem Martin777 přidal správně na třetí místo i další překvapení soutěže Errola Moora.

Patrick Moore, Jonathan Delarosa, Iain Valliere a Luis Rodriguez na New York Pro 2020 (foto: Npcnewsonline.com / Dan Ray)


Přejít na:
 • průběžné pořadí tipovací soutěže po 3. kole

 • V kategorii open jste dobře odhadovali, mezi kým se odehraje souboj o zlato. Favorizovali jste následující šestici v tomto pořadí: Moore, Vaillant, Delarosa, Charles, Valliere a Mostafa. Z toho lze usuzovat, že vítězný Valliere Vás docela překvapil a Patrick Moore zklamal. Nikdo netrefil vítězné duo Valliere, Rodriguez, takže za tuto kategorii získalo 23 tipujících jeden bod. Již zmíněný Martin777 sahal po vítězství, ale předčil ho soutěžící pod nickem decarabas, který za kategorii do 212 liber získal 2 plusové body a přidal i třetí za kategorii open. Minusových bodů za chyby nasbíral decarabas méně. Martinovi777 by pomohlo k vítězství, kdyby prohodil Valliera za Vaillanta, což by se při podobnosti jmen mohlo klidně stát. V průběžném pořadí po třech kolech se drží ve vedení díky výsledkům z předešlých kol duo nemjana a Atejdak, kteří mají tříbodový, respektive dvoubodový náskok před vyrovnanými zbývajícími tipéry. Průběžné pořadí najdete na konci článku.

  Ceny do tipovací soutěže na výsledky New York Pro 2020
  v celkové hodnotě přes 10.000 Kč věnovala společnost Extrifit!

  1. místo - decarabas vyhrává:

  2. místo - Martin777 vyhrává:

  3. místo - tumic1 vyhrává:

  High Whey 80 představuje špičkový 100% syrovátkový proteinový koncentrát a CFM proteinový izolát pro nárůst svalové hmoty! Jedná se o vysoce kvalitní protein obsahující instantní (je výborně rozpustný) syrovátkový ultrafiltrovaný 80% koncentrát a špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90% izolát vyrobený metodou CFM neboli cross-flow microfiltration. High Whey 80 je tedy kombinací dvou mimořádně kvalitních zdrojů syrovátkového proteinu se zachováním všech přírodních bílkovinných frakcí (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin G, bovinní sérový albumin, laktoferin). Kombinace těchto dvou proteinových zdrojů přináší výhody obou z nich - neuvěřitelně lahodnou chuť, výbornou konzistenci, skvělé zastoupení živin, velmi dobrou stravitelnost. Proteiny obsažené v High Whey 80 jsou doplněny o enzymy papain a Tolerase (pH stabilní laktázu). Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

  Produkt Citrulline Pure Powder obsahuje volnou aminokyselinu L-citrulin v sypké formě sloužící pro přípravu chutného předtréninkového nápoje. V kulturistice je citrulin znám především jako stimulant produkce oxidu dusnatého, díky kterému se Vám při tréninku podaří svaly lépe prokrvit. Díky lepšímu prokrvení pak máte pocit lepšího napumpování, které samozřejmě souvisí i s lepším přívodem živin ke svalu. A ten hraje ve svalovém růstu velmi důležitou roli. Kromě toho může lepší prokrvení svalu a v důsledku toho vyšší přívod živin ke svalu zefektivnit jeho regeneraci, což je významné nejen pro kulturistiku, ale i pro další sportovní disciplíny.

  Extrifit vyvinul naprosto unikátní produkt. Amigo® de facto představuje lidský sval v kapslích! Jestliže chcete budovat svalovou hmotu, je naprosto nezbytné dodat svalu všechny aminokyseliny, ze kterých se sval skládá. A to ve stejném poměru, jako jsou zastoupeny ve svalu. Svalová bílkovina je složena z 18 hlavních aminokyselin. Tyto aminokyseliny mají přesně daný poměr. Některé jsou ve svalu zastoupeny více, jiné méně. Avšak žádná nesmí chybět! A žádná nesmí naopak vyčnívat nad fyziologický poměr. Bez zajištění této jednoduché podmínky Vám sval prostě nevyroste. Co v Extrifitu udělali? Vzali bílkovinu lidského svalu (její aminospektrum) a vytvořili její přesnou kopii. Všechny aminokyseliny navážili jednu po druhé a ve stejném poměru tak, jak jsou zastoupeny v lidském svalu, a dali je do kapsle. Vzniklo tak Amigo® - lidská svalová bílkovina v kapslích! Proto najdete na obalu hesla jako muscle copy (kopie svalu), muscle amino analogy (shodné zastoupení aminokyselin jako ve svalu) a human muscle (lidský sval). Použitím produktu jednoduše "nalijte" do Vašich svalů to samé, z čeho jsou svaly složené. Jinak Vám ani nevyrostou, ani neztvrdnou. Amigo® je samozřejmě kompletně free form (složeno výhradně z jednotlivých volných aminokyselin). Nemá poměr aminokyselin jako mléko (ze kterých jsou proteinové nápoje), ani jako rýže nebo brambory, ani jako hovězí steak. Amigo® má poměr aminokyselin takový, jaký je v lidském svalu. Zkrátka muscle copy. Pokud budete užívat Amigo®, dodávka volných aminokyselin zajistí svalovým receptorům přesně to, co potřebují pro růst. Tedy muscle amino analogy. V Amigo® není nic navíc, nic nechybí, nic není v nepoměru. Amigo® = sval (svalová bílkovina). Pokud není poměr jednotlivých aminokyselin vyvážený (když je jiný než v lidské svalové bílkovině), tak např. nepoměrně nízký obsah některé z aminokyselin může zapříčinit malé využití i ostatních aminokyselin a snížit tak celkový účinek produktu. To se Vám s Amigo® nestane!

  Multimineral Chelate 6! obsahuje 6 důležitých minerálů, a to ve špičkově využitelných chelátových vazbách. Multimineral Chelate 6! se svou kvalitou řadí na úplný vrchol mezi produkty určenými pro doplňování minerálních látek. Dokonalou vstřebatelnost všech šesti minerálů zajišťují chelátové vazby, ve kterých jsou tyto minerály vázány. Tyto chelátové formy minerálů garantují vynikající využití lidským organismem! Multimineral Chelate 6! je určen jak pro širokou veřejnost, tak pro výkonnostní sportovce.

  Tribulus 90 % je doplněk stravy obsahující výtažek z plodů Tribulu terrestris (kotvičníku zemního) s nejvyšším obsahem saponinů 90 %. Pozitivní účinky této byliny byly známy již od antiky. V poslední době je častou složkou nejen doplňků stravy pro sportovce, ale i přípravků podporujících mužskou hormonální aktivitu a potenci. Díky širokému spektru účinků a především právě díky účinku na hormonální aktivitu, na svalové napětí a podporu vitality je Tribulus terrestris užíván sportovci, a to především sportovci silových sportů včetně kulturistů.

  100 % Whey Protein je plně instantní, skvěle se rozpouští a jeho příprava je tedy velmi snadná. Hotový nápoj má velmi příjemnou konzistenci. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje bílkovin přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. 100 % Whey Protein od Extrifitu je výborně stravitelný protein za skvělou cenu. Vytvořili jsme proteinový nápoj pro každého, kdo chce vyzkoušet kvalitu Extrifit a přitom chce šetřit. 100 % Whey Protein je ryzí syrovátkový protein. A o to jde! Ne každý potřebuje mít v proteinu například superdrahé pravé jahody... Protein si kupujete, protože chcete protein. A tady ho máte. Je kvalitní, dobře se rozpouští a dobře chutná. V každé odměrce (sáčku) tohoto proteinu je plných 23 g bílkovin nejvyšší kvality. Hlavní proteinová složka je evropského původu.

  Produkt Lactase Enzyme 5000 FCC je vynikající pomocník pro trávení laktózy. Lactase Enzyme 5000 FCC obsahuje enzym laktázu, který zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. Enzymatická aktivita obsažené laktázy je 5000 FCC jednotek v každé kapsli.

  Zinc 100 Chelate obsahuje minerál zinek v chelátové vazbě. Tato forma zinku vyniká nad jinými formami špičkovou vstřebatelností a dokonalou využitelností lidským organismem. Zdrojem zinku v tomto produktu je bisglycinát zinečnatý. Výborná vstřebatelnost chelátové vazby zinku skýtá další velkou výhodu - pro zajištění účinku nemusíte užívat tak vysoké dávky zinku jako u jeho jiných, levných forem! V balení je dávka na 100 dní!

  Triko Extrifit pánské E04 a triko Extrifit pánské E03 představují pohodlná funkční trika firmy Extrifit s potiskem a děrováním, krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Jsou vyrobena z funkčního, příjemného, vzdušného a pružného materiálu, na přední straně mají gumový potisk a na zadní straně děrování.

  V případě Pillbox Extrifit společnost Extrifit přichází s další žádanou věcí, kterou je krabička na tabletové či kapslové balení Vašich suplementů. S podobným stylovým a kompaktním pillboxem zůstanete vždy na úrovni a přitom budete mít suplementaci přehledně po ruce. Velmi praktické cestovní plastové pouzdro pro uchování Vašich vitamínů, tablet či kapslí až na 5 dní (5 přihrádek).

  p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
  11. pavelminarcik15 2 -52 72. mx1 1 -89
  11. hruskamara 2 -52 73. ROMAN ROUPEC 1 -92
  13. bbvka 2 -63 74. persie87 1 -95
  14. reveira 2 -66 75. rozi 1 -101
  15. Zdeněk Zahálka 2 -67 76. Hana333morava444 1 -103
  16. Polacek Lubos 2 -80 77. Turabean 0 -40
  17. ondrafeik 2 -82 78. Zodiak411 0 -41
  18. Škodák 2 -92 79. mr.olympia821 0 -44
  19. loop 1 -32 79. PRoman 0 -44
  20. Jakub270216 1 -34 81. Hasco 0 -45
  21. BodyEvolution 1 -36 81. Arweska 0 -45
  22. Wohyss 1 -38 81. Záprtek 0 -45
  22. Marvelous 1 -38 84. radekba 0 -46
  24. Finkel 1 -39 85. kelevra 0 -47
  25. Mr.Rob.Zombie 1 -40 85. Humanic145 0 -47
  25. jaromirf 1 -40 87. holes5 0 -48
  25. Dekster 1 -40 88. Krizodevil 0 -49
  25. Anna.Bruzek 1 -40 88. Milosek108 0 -49
  29. nemjana 1 -42 90. Pekami 0 -50
  29. Dzanek 1 -42 90. kozenyPesek 0 -50
  29. Kachnaaa 1 -42 90. stabrnak 0 -50
  32. Ryan91 1 -43 93. roky 0 -51
  32. mp123 1 -43 94. Noremorsedan 0 -52
  34. krispet 1 -44 94. Lukajda 0 -52
  34. Denisschloff 1 -44 94. Veteran 0 -52
  36. Bleschman 1 -46 94. Pally 0 -52
  36. sethes 1 -46 98. DRiMR 0 -55
  38. william888 1 -47 98. matej111 0 -55
  38. muscleboy02 1 -47 98. maxpoint97 0 -55
  40. FireLuce 1 -48 101. Doomio 0 -56
  40. lakatosKE 1 -48 102. OndraSulovsky 0 -57
  40. david.lee.hat 1 -48 103. jorinek 0 -58
  43. DT99 1 -49 104. drvari 0 -59
  43. thaarm 1 -49 104. Petr Kolínský 0 -59
  43. jindra-N 1 -49 106. ssiiix 0 -60
  46. kubasbubas 1 -50 107. gregoryh 0 -61
  46. Petulienka87 1 -50 107. Knox 0 -61
  46. dejf11 1 -50 109. owar 0 -62
  49. Nojmm 1 -52 109. FB91 0 -62
  49. kulturistikabb 1 -52 111. Insano41 0 -63
  51. MrkevZ 1 -53 111. Avik 0 -63
  52. prochazkadave 1 -54 111. Cher 0 -63
  52. viktor98 1 -54 111. Tommm 0 -63
  54. Coufy 1 -55 111. drapext 0 -63
  55. RadimBB 1 -56 111. Bazil 0 -63
  55. andrej.kucbel 1 -56 117. kondy 0 -64
  57. vlcacek 1 -57 117. amoresPE 0 -64
  57. Acht 1 -57 117. Bali 0 -64
  59. Pikto 1 -58 117. aRGin 0 -64
  60. Valasekjakub123 1 -59 121. Bazour 0 -65
  61. moab 1 -64 121. afrikab 0 -65
  61. NIKEOS 1 -64 123. Václav Kment 0 -66
  63. KILLDR 1 -65 123. Radoslav 0 -66
  64. harik 1 -67 125. DavidPhysique 0 -68
  64. Josef Vinter 1 -67 126. md 0 -70
  64. seul 1 -67 126. violence 0 -70
  67. accept 1 -69 128. Marťa Štoppl 0 -72
  68. Atejdak 1 -73 128. Ferrouš 0 -72
  68. Francoa 1 -73 128. Vasek33 0 -72
  70. Sanr11 1 -78 131. lukin99 0 -73
  71. Domink 1 -86

  Zpět na začátek článku


  Průběžné pořadí tipovací soutěže po 3. kole

  p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
  1. nemjana 8 -77 154. Arweska 1 -98
  2. Atejdak 7 -142 155. dozahranici 1 -100
  3. kyzi 5 -14 156. FireLuce 1 -103
  4. Maxim 5 -56 156. Hana333morava444 1 -103
  5. jaromirf 5 -57 158. OndraSulovsky 1 -104
  6. Dzanek 5 -79 158. matej111 1 -104
  7. kulturistikabb 5 -91 160. ssiiix 1 -107
  8. Meda87 5 -94 161. Doomio 1 -109
  9. kubasbubas 5 -97 162. DavidPhysique 1 -120
  9. pavelminarcik15 5 -97 163. ROMAN ROUPEC 1 -123
  11. lakatosKE 5 -103 163. Tommm 1 -123
  12. accept 5 -153 165. Sanr11 1 -124
  13. Fischbi 4 -11 166. muscleboy02 1 -126
  14. Bleschman 4 -58 167. Ikaros 1 -127
  15. Josef Volf 4 -65 168. rozi 1 -137
  16. decarabas 4 -80 169. MOOG 1 -141
  17. Jakub270216 4 -82 170. bomber6666 1 -150
  18. Zodiak411 4 -85 171. dispel 1 -152
  19. Dekster 4 -89 172. Marťa Štoppl 1 -154
  20. william888 4 -94 173. temponaut 1 -189
  20. MrkevZ 4 -94 173. Kamil Binar 1 -189
  22. Fronty 4 -98 175. mx1 1 -192
  22. moab 4 -98 176. DS7 0 -12
  24. jindra-N 4 -100 177. Keregi 0 -15
  25. david.lee.hat 4 -107 178. bystri14 0 -16
  26. Pikto 4 -115 178. janinho 0 -16
  27. Petr Kolínský 4 -119 180. athloon 0 -17
  28. Coufy 4 -122 180. Tryggve 0 -17
  29. vlcacek 4 -123 182. mr.kvadriceps 0 -18
  30. RadimBB 4 -124 182. mirek ruda 0 -18
  31. balbi 4 -131 182. DavidProchazka 0 -18
  32. Pesa97 4 -161 182. rm11 0 -18
  33. LeToucan 3 -11 186. Filipecek07 0 -19
  34. MIFO 3 -16 187. ZdenekRazic 0 -20
  35. Vali5656 3 -20 187. Mirekek 0 -20
  36. Milda18 3 -21 187. Kopna 0 -20
  37. JaapY 3 -30 187. lilcube 0 -20
  38. Frank Profi 3 -33 187. Williaam 0 -20
  39. RagBrok 3 -43 187. LukeH2O 0 -20
  40. xPítrx 3 -48 187. ladix900 0 -20
  40. Martin777 3 -48 187. FialkaJ 0 -20
  42. peter74 3 -53 187. Jiřina Kubíková 0 -20
  42. JJV 3 -53 187. libak3 0 -20
  44. Dominik01 3 -63 197. CHMEL 0 -22
  45. amoresPE 3 -79 197. Nogueira 0 -22
  46. Mr.Rob.Zombie 3 -80 197. marwe91 0 -22
  47. kozenyPesek 3 -87 197. zbynekkyral 0 -22
  48. Ryan91 3 -94 197. smarthard8 0 -22
  49. Turabean 3 -95 197. GeraltRivia 0 -22
  50. radekba 3 -100 197. Paulie02 0 -22
  51. kelevra 3 -106 197. Viliamusik 0 -22
  52. pwheeler 3 -108 197. LOPO 0 -22
  53. fidosek 3 -109 197. vlahladky 0 -22
  54. sethes 3 -115 197. Laura270877D 0 -22
  55. bbvka 3 -116 197. Marty411 0 -22
  56. hruskamara 3 -120 197. Ryžaskečupom 0 -22
  57. seul 3 -123 210. Johnfit 0 -23
  58. Humanic145 3 -127 210. Tibor Kouba 0 -23
  59. reveira 3 -156 212. renba 0 -24
  60. ALKAPONE 2 -30 212. Tomáš Dufek 0 -24
  61. m.orph 2 -31 212. pemac 0 -24
  62. Jakub01 2 -35 215. shot-putter 0 -26
  63. Fritak008 2 -37 215. bohusevzen 0 -26
  64. Vencas23 2 -38 215. DavidKopr 0 -26
  65. Jana Šemberová 2 -42 215. sagito 0 -26
  66. messieu85 2 -46 215. Daniii 0 -26
  67. Zachydl 2 -47 220. juwa 0 -27
  68. Papyiy 2 -49 221. Deny01 0 -28
  69. tombielcik 2 -50 221. ondra6 0 -28
  70. SARACATUNGA 2 -51 221. pítrs123 0 -28
  71. tumic1 2 -52 221. boris loffler 0 -28
  72. Finkel 2 -57 221. Zdeněk Etzl 0 -28
  73. mrph 2 -60 221. ShDW 0 -28
  74. deiw 2 -66 227. marcos92 0 -29
  75. apaja 2 -67 227. supino24 0 -29
  76. Kachnaaa 2 -70 229. Dzejvr 0 -30
  77. andrej.kucbel 2 -78 229. watouz 0 -30
  78. Polacek Lubos 2 -80 229. 70mMyW!53 0 -30
  79. BodyEvolution 2 -84 232. icy 0 -32
  80. krispet 2 -85 232. Viktorleitner 0 -32
  80. Hary.Mckvak 2 -85 234. Vitezslav_D 0 -33
  82. Marvelous 2 -88 235. HONZA7909 0 -34
  83. Zdeněk Zahálka 2 -90 235. Blahecj 0 -34
  84. Škodák 2 -92 235. rizek51 0 -34
  85. Francoa 2 -95 238. Hruby 0 -35
  86. mp123 2 -102 239. Tom23 0 -36
  87. Pally 2 -104 239. Kened13 0 -36
  88. Petulienka87 2 -105 239. Jakova 0 -36
  89. Milosek108 2 -106 242. Michal_sp 0 -37
  90. drvari 2 -107 243. urbi 10 0 -38
  91. ondrafeik 2 -108 243. tarjik 0 -38
  92. roky 2 -117 245. Daniel2 0 -39
  93. thaarm 2 -121 246. Awake 0 -40
  94. Noremorsedan 2 -124 247. denny_rocx 0 -42
  95. Petrpol 2 -131 248. janlek 0 -44
  96. Avik 2 -138 248. mr.olympia821 0 -44
  97. sypy 2 -143 250. Záprtek 0 -45
  98. czepa 2 -145 250. Tamten 0 -45
  99. Radoslav 2 -161 252. holes5 0 -48
  100. persie87 2 -169 252. Misa910 0 -48
  101. Dalis 2 -177 254. Hana Morava Hod 0 -49
  102. Keni 1 -13 254. Krizodevil 0 -49
  103. tomina 1 -16 256. stabrnak 0 -50
  104. bruzek21 1 -18 257. Veteran 0 -52
  104. paveljuh 1 -18 257. Lukajda 0 -52
  104. HaniisLevrone 1 -18 259. Jtichy70 0 -53
  107. fakooo 1 -19 260. marketaw 0 -58
  108. Viliam2 1 -20 261. gregoryh 0 -61
  108. ondra.me 1 -20 262. Hana Richterová 888 0 -62
  110. yesbuddy 1 -21 262. FB91 0 -62
  111. jirisisel 1 -22 264. Je Remy 0 -63
  111. Arnoldova máma 1 -22 264. Bazil 0 -63
  111. Vladimír Kubík 1 -22 264. drapext 0 -63
  111. Lukas107 1 -22 267. aRGin 0 -64
  115. scorpionus 1 -24 267. kondy 0 -64
  115. DAVID.KOVACIK96 1 -24 269. afrikab 0 -65
  117. Russ 1 -26 269. Bazour 0 -65
  118. H_aslam 1 -30 271. Vasek33 0 -72
  119. 81honzik 1 -31 272. lukin99 0 -73
  120. GabrielaSed 1 -32 273. T-rex3 0 -76
  121. Mawi 1 -34 273. Pekami 0 -76
  121. Denny.242 1 -34 275. temofab 0 -77
  123. Misterio 1 -37 276. Knox 0 -79
  124. Wohyss 1 -38 277. Cher 0 -83
  125. Lukáš366 1 -39 277. synthrax 0 -83
  126. jas 1 -43 277. maxpoint97 0 -83
  127. DT99 1 -49 280. md 0 -84
  128. dejf11 1 -50 281. robert1 0 -86
  129. Nojmm 1 -52 282. Insano41 0 -87
  130. Jaroslav Zapletal 1 -54 283. ZeusEx 0 -90
  130. prochazkadave 1 -54 284. Bullit23 0 -91
  130. viktor98 1 -54 285. Václav Kment 0 -93
  133. Acht 1 -57 286. bartekmirek 0 -95
  134. Valasekjakub123 1 -59 287. Hasco 0 -98
  135. Anna.Bruzek 1 -62 288. m.poliacik 0 -99
  135. Denisschloff 1 -62 289. maluda 0 -102
  137. NIKEOS 1 -64 290. Jakub10 0 -105
  138. LUBOS.s 1 -65 291. Latza 0 -106
  138. KILLDR 1 -65 292. Dandas 0 -112
  140. xxxmarekxxxmlg 1 -66 293. Ferrouš 0 -113
  141. Zeler 1 -67 294. Polinojd 0 -116
  141. supros 1 -67 294. Rdk86 0 -116
  143. Marcel Voevoda 1 -70 296. Lukyn55 0 -120
  144. luciste 1 -77 297. gracianus 0 -133
  145. Pavel Vydra 1 -81 298. DRiMR 0 -138
  146. PRoman 1 -83 299. Negr86 0 -142
  147. Domink 1 -86 299. owar 0 -142
  147. jorinek 1 -86 301. Gard 0 -152
  149. Josef Vinter 1 -87 302. ONEILL 0 -166
  150. Bali 1 -88 303. donk 0 -169
  151. loop 1 -90 304. romanironmann 0 -182
  152. violence 1 -91 305. jewix 0 -202
  153. harik 1 -93

  Zpět na začátek článku


  Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Související články:

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  Zobrazit všechny příspěvky  Jméno: pamatovat
  Heslo:
  Víte, že...
  ...poslední objednávka v obchodě
  Ronnie.cz byla před 68 sekundami?  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra