Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

New York Pro 2020:
výsledky a fotografie

21.179 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Asi žádný ročník profesionální show v kulturistice a fitness New York Pro se nerodil tak těžce jako ten letošní. Kvůli pandemii COVID-19 a nejrůznějším restrikcím přijatým ve snaze zpomalit šíření onemocnění byly tyto závody hned dvakrát přeloženy a nakonec musely být přestěhovány ze severovýchodu USA až na Floridu. Dobrá věc se ale podařila a promotér soutěže Steve Weinberger ve spolupráci se svým kolegou Timem Gardnerem přípravu klání dotáhl přes veškeré nepříjemnosti zdárně do konce. A to je při pohledu do kalendáře profesionálních závodů, který kvůli pandemii notně prořídl, určitě dobře.

Na výsledky New York Pro 2020 jste si mohli vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře byly ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě přes 10.000 Kč.
Vyhodnocení tipovačky Vám přineseme v nejbližších dnech!

V prostorách hotelového resortu Tampa Marriott Water Street v sobotu 5. září od pořadatelů New York Pro 2020 dostali prostor závodníci z většiny kategorií, které pravidla profesionální ligy IFBB Jima Maniona v současnosti popisují. O přímý postup na letošní Olympia Weekend, určený vítězům, a body do kvalifikačního žebříčku, které si na událostech této organizace rozdělují zbývající členové prvních pětic, se zde bojovalo v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, classic physique, physique mužů, kulturistice žen, physique žen, figure žen a bikiny fitness žen. A protože už víme, jak to v Tampě dopadlo, pojďme se teď za děním na této prestižní akci ohlédnout!


New York Pro 2020 - kulturistika mužů open

Ještě v roce 2011 před poměrně zásadním zpřísněním pravidel platilo, že se z New York Pro na Mr. Olympia přímo kvalifikovalo nejlepších pět borců v pořadí. A kdyby tomu tak bylo i letos, vůbec nic by se nestalo a kvalita startovního pole Olympie by tím nikterak neutrpěla. V Tampě se na pódiu totiž sešli vynikající závodníci. Bojovalo se o každý bod, nabitý byl souboj nejenom o medaile, ale i o umístění v první pětici, a bylo jasné, že se ani do top 10 žádný vyloženě podprůměrný profík nedostane. Takovouhle soutěž si v sezóně zdecimované pandemií závodníci i fanoušci zasloužili a jedinou vadou na kráse bylo právě to, že se z ní na vrcholnou akci roku nemohlo nominovat více profesionálů. Samozřejmě pomineme-li ještě skutečnost, že se akce konala bez účasti těžkotonážníků z Evropy, kteří se kvůli restrikcím omezujícím cestování neměli jak do zámoří dostat. Ale o tom se vědělo už několik týdnů dopředu a upřímně lze považovat za malý zázrak, že z Kuvajtu dokázali do Spojených států přiletět Hassan Mostafa se Sulaimanem Altarkaitem.

Na atraktivitě soutěži jinak přidávalo také to, že v ní měřili síly kulturisté disponující zcela odlišnými typy postav, jinými přednostmi a slabinami a do poslední chvíle tak nebylo jasné, jak to vlastně dopadne. V závislosti na průběhu semifinále se snad dalo odhadovat, že o vítězství bojují kompaktněji působící Jonathan Delarosa a v některých postojích proti němu dotaženější Iain Valliere. Další místa v pořadí si podle toho, co se během první poloviny závodů dělo na pódiu, měli rozebrat Max Charles, Luis Rodriguez, Patrick Moore a Hassan Mostafa. Ale vsadit si po prejudgingu na přesné pořadí první šestice, stále představovalo pořádnou loterii! To ostatně ukázalo i samotné vyhlášení výsledků. Prvenství sice v souladu s průběhem semifinále vybojoval Iain Valliere, hned na druhém místě se ovšem zrodilo určité překvapení. O tom ale až později.

Luis Rodriguez, Jonathan Delarosa, Iain Valliere a Patrick Moore na New York Pro 2020 (foto: Npcnewsonline.com / Dan Ray)

Nejprve se samozřejmě sluší věnovat vítězi. Devětadvacetiletý Valliere na klání oslavil svůj druhý triumf mezi profíky. Ten první se datuje do roku 2018, kdy Iain na Bigman Weekend Pro těsně porazil tehdejšího čerstvého slovenského profesionálního nováčka Igora Illése. Valliere v Tampě tento rok závodil už podruhé, když zde před pěti týdny nastoupil k Wings of Strength Tampa Pro. Na soutěži sice tehdy obsadil druhé místo za Hunterem Labradou, ale sám se cítil tak, že si snad zasloužil být poslední. Byl tak neuvěřitelně plochý a na pódium přinesl tak špatnou úpravu pokožky, že měl pocit, jako by to snad ani nebyl on. Cíl pro jeho druhou letošní floridskou misi byl tedy jasný. Vylepšit podstatným způsobem právě to, na čem minule pohořel. Že se mu to beze zbytku povedlo, nejlépe dokazuje to, že v silné konkurenci překonal všechny soupeře. Svou roli v Iainově sobotním triumfu zároveň sehrálo, že se jednalo už o jeho třetí soutěž pod vedením švýcarského trenéra Patricka Tuora. Ten měl během předchozích závodů možnost tělo svého svěřence lépe poznat a díky tomu v závěru jeho přípravy udělal několik důležitých změn. I samotný Valliere chtěl pro to, aby se mu start na New York Pro vydařil, učinit vše, co bude v jeho silách, a proto se navíc pustil do lekcí pózování pod vedením vyhlášeného lektora v tomto oboru Kennyho Wallacha. Všechno to pro něj do sebe ideálně zapadlo a domů do Kanady si tak poveze dosud nejdůležitější vítězství kariéry.

Druhé místo ve finále nevybojoval Jonathan Delarosa, ale Luis Rodriguez. Ten se na závody připravoval pěkně v tichosti a někteří dokonce pochybovali, že k nim vůbec nastoupí, nakonec byl ale Luis zejména v bočních a zadních postojích senzační. Když by měl k tomu navíc třeba ještě kvadricepsy takového Antoina Vaillanta, nebylo by mu co vytknout. Takto svalový rozvoj dolních končetin zůstává jeho slabinou, byť ne nikterak výraznou. Na svou výšku spoustou svalů disponující Delarosa ze soutěže odchází se třetí příčkou. To sice není špatný výsledek, ale Jonatan jistě mířil výše. Čtvrté místo vybojoval Hassan Mostafa, jenž musel do USA letět asi v zavazadlovém prostoru, protože ani po důkladném pátrání nikomu nemůže být jasné, jak se jeho stehna mohla vejít v letadle do sedačky. To, na čem spočíval Hassanův trup, se vlastně dá jenom těžko nazvat stehny. Slova pro to neexistují a díky tomu měl Mostafa pověstného "wow faktoru" na rozdávání. Až jednou tento závodník přijde na pódium vysušený na prach a zdokonalí se o něco v provedení zadních postojů, bude to pro jeho soupeře znamenat zatraceně těžkou práci.

Quinton Eriya, Antoine Vaillant a Dwayne Walker na New York Pro 2020 (foto: Npcnewsonline.com / Dan Ray)

Jako poslední se do nejlepší pětice vešel Max Charles, který letos svou formou zaujal už na březnovém Arnold Classic. Sám fazónu z této úvodní soutěže probíhající sezóny považuje za životní a na Floridě se jí přiblížil na dosah. To je možné bez jakéhokoliv přehánění pokládat za důkaz jeho maximální oddanosti bodybuildingu. V přípravě na New York Pro byl totiž extrémně limitovaný, když kvůli zavřeným posilovnám neměl místo, kde by mohl trénovat, a tak se takřka po celou dobu připravoval v domácích podmínkách s naprostým minimem vybavení. Max si na Floridě brousil zuby na vítězství, a tak ze svého výsledku jistě bude zklamaný. Zřejmě se mohl umístit i výše. Šesté místo bral Patrick Moore, který závodil v lepší formě než na Arnold Classic. Fazóně z Mr. Olympia 2019, kde tolik učaroval publiku, se ale nevyrovnal. Na druhou stranu tentokrát zase působil o něco mohutněji.

Až sedmý skončil Antoine Vaillant, od kterého se možná čekalo více. Třiatřicetiletý borec za sebou má ale náročné měsíce. Jednak se vracel na pódium po loňském zranění bicepsu a pak hlavně plánoval závodit už na jaře a postupné rušení a přesouvání soutěží kvůli pandemii mu přípravu podstatně narušilo. Vaillant na klání zaujal výbornou dolní polovinou těla, v té horní ovšem vypadal poněkud ploše. Dobrou zprávu pro tohoto kanadského profíka i jeho fanoušky ovšem je, že zmiňovaný úraz na jeho těle nenechal žádné viditelné stopy. Hned za Antoinem se umístil jeho kanadský krajan Quinton Eriya, který díky svým tvarům a tělesné stavbě může být považován za budoucnost profesionálního bodybuildingu. Vše, co potřebuje, jsou další kilogramy svalové hmoty a vyřešit problém s gynekomastií, která v některých pózách působí rušivě. Na překvapivého medailistu Wings of Strength Tampa Pro Dwayna Walkera na New York Pro zbylo až deváté místo. Dwayne se prezentoval o něco menší ostrostí než při svém prvním letošním vystoupení v Tampě a to jej v kombinaci se slabším svalovým rozvojem dolních končetin stálo několik příček. Na druhou stranu při pohledu na jeho postavu byste při neznalosti věci jenom těžko hádali, že Walker ještě vloni závodil ve dvěstědvanáctce, a to lze samo o sobě brát jako slušný úspěch a progres.


Výsledky New York Pro 2020 - kulturistika mužů open:

  1. Iain Valliere*
  2. Luis Rodriguez
  3. Jonathan Delarosa
  4. Hassan Mostafa
  5. Max Charles
  6. Patrick Moore
  7. Antoine Vaillant
  8. Quinton Eriya
  9. Dwayne Walker
  10. Phillip Clahar
  11. Dobromir Delev
  12. Kenneth Jackson
  13. Dorian Haywood
  14. Camilo Diaz
  15. Jorge Trejo
  16. Anthoneil Champagnie
  16. Steven Reese
  16. Derek Upshaw
  -. Sulaiman Altarkait

* kvalifikace na Mr. Olympia 2020


Kulturistika mužů open na New York Pro 2020

Více fotografií z New York Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2020 k 5. září:

jméno stát soutěž um.*
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2019 2.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2019 3.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2019 4.
Roelly Winklaar Curacao Mr. Olympia 2019 5.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2011 1.
Cedric McMillan USA Fit Parade Pro Grand Prix 2019 1.
Nathan De Asha Velká Británie Monsterzym Pro 2019 1.
Juan Morel USA Japan Pro 2019 1.
James "Flex" Lewis Velká Británie speciální pozvání --
Hunter Labrada USA Tampa Pro 2020 1.
Iain Valliere Kanada New York Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček k 5. září 2020:

p. jméno stát body
1. Lukáš Osladil Česká republika 10
2. Mamdouh Elssbiay Egypt 9
3. Regan Grimes Kanada 8
3. Steve Kuclo USA 8
3. Luis Rodriguez USA 8
6. Andrea Muzi Itálie 7
6. Sergio Oliva Jr. USA 7
6. Dwayne Walker USA 7
6. Jonathan Delarosa USA 7
6. Max Charles USA 7
11. An Nguyen USA 6
11. Phillip Clahar USA 6
11. Hassan Mostafa Egypt 6
14. Vahid Baharlou Írán 5
14. Han Jin Choi Kanada 5
14. Ronald Gordon USA 5
17. Peter Boncardo Kanada 4
17. Cody Montgomery USA 4
19. Marek Olejniczak Polsko 2
19. Mohamed El Emam Rusko 2
21. Daniel Toth Maďarsko 1
21. James Hollingshead Velká Británie 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2020 - kulturistika mužů do 212 liber

V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) se tentokrát taková konkurence jako v kategorii open nesešla. Z dvanácti členů startovního pole přísnější měřítko snesla pouze část závodníků, z nichž rozhodčí nejvíce oslovili Dectric Lewis a Jason Lowe, kteří od začátku soutěže bojovali o vítězství. Na znamení toho ostatně během semifinále právě oni dostali prostor v samostatném vyvolávání. Ke svému prvnímu triumfu mezi profíky se nakonec zaslouženě probojoval o něco mohutněji působící Lewis, jenž tak naplnil roli favorita. Dectric kromě svých objemů zaujal také poměrně pěknými tvary i solidní vyvážeností postavy a svou první kvalifikaci na Olympia 212 Showdown si jistě zaslouží.

Dectric Lewis a Jason Lowe na New York Pro 2020 (foto: Npcnewsonline.com / Dan Ray)

Zatímco prvenství Dectrica Lewise se před letošním New York Pro vesměs čekalo, jméno stříbrného medailisty soutěže je rozhodně překvapivé. S Jasonem Lowem se poté, kdy před pěti týdny na Wings of Strength Tampa Pro skončil až jedenáctý, jako s kandidátem na tak dobrý výsledek určitě nepočítalo. Zmíněný svěřenec specialisty na předsoutěžní přípravu Chrise Aceta ale na pódium přinesl natolik vylepšenou formu, že mu to ve slabším startovním poli na druhou příčku stačilo. Třetí místo a svůj dosud nejlepší výsledek mezi profíky bral Errol Moore, jenž byl s výjimkou širokého zádového svalu zepředu, kde byl poměrně citelně patrný defekt způsobený dávným zraněním prsního svalu, vynikající zejména v čelních postojích. V těch poutal pozornost parádními kvadricepsy, dobrým středem těla a celkově výborně zpracovanými svaly.

Čtvrtý tentokrát skončil Adam Young, první pětici pak uzavírá Derik Oslan, který doplatil na to, že rozhodčím nedokázal nabídnout odpovídající svalovou tvrdost a ostrost. Nebýt toho, byl by díky svým objemům, tvarům a stavbě těla jistě bojoval o medaili. I přes ne úplně vydařené vystoupení ale Derik své účasti na New York Pro nemusí litovat. Jedná se o soutěž druhé kvalifikační úrovně a to znamená, že se na ní v jeho kategorii do kvalifikačního žebříčku uděluje pořádná porce bodů. On jich v kombinaci s těmi za výsledek z Wings of Strength Tampa Pro získal tolik, že nově jeho jméno v žebříčku figuruje na první příčce!


Výsledky New York Pro 2020 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Dectric Lewis*
  2. Jason Lowe
  3. Errol Moore
  4. Adam Young
  5. Derik Oslan
  6. Enmanuel Rodriguez
  7. Adolph Quoida
  8. Bola Ojex
  9. Rixio Tapia
  10. Jeff Williamson
  11. Ivan Cabrera
  12. Fadi Fadlallah

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2020


Kulturistika mužů do 212 liber na New York Pro 2020

Více fotografií z New York Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown 2020 k 5. září:

jméno stát soutěž um.*
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2019 1.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2019 2.
Shaun Clarida USA Olympia 212 Showdown 2019 3.
John Jewett USA Olympia 212 Showdown 2019 4.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2019 5.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Hidetada Yamahishi Japonsko Monsterzym Pro 2019 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Guy Cisternino USA Niagara Falls Pro 2019 1.
Seonghwan Kim Jižní Korea Korea Pro 2020 1.
George Peterson USA Tampa Pro 2020 1.
Dectric Lewis USA New York Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček k 5. září:

p. jméno stát body
1. Derik Oslan USA 12
2. Jason Lowe USA 8
3. Errol Moore USA 7
4. Aaron Clark USA 6
4. Adam Young USA 6
6. Kevin Johnson USA 5
7. Ahmed Wardany Egypt 4
7. Sami al Haddad Bahrajn 4
7. Michael Toscano USA 4
7. Hyunjin Kim Jižní Korea 4
7. Esteban Fuquene Kolumbie 4
7. Ki Joo Hong Jižní Korea 4
13. Tomáš Tabačiar Slovensko 3
13. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 3
13. Felipe Fierro Chile 3
13. Bola Ojex USA 3
17. Sami Troudi Švédsko 2
17. Raúl Sánchez Mexiko 2
19. Peter Castella Hongkong 1
19. Ashot Kagramanyan Rusko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2020 - classic physique

Pokud byl ve dvěstědvanáctce favoritem Dectric Lewis, tak v classic physique totéž platilo o Loganu Franklinovi. Devětadvacetiletý borec sice ještě vloni na Arnold Classic závodil v mužském physique, ale fotografie, které letos uvolňoval ze své přípravy, napovídaly, že si pro start na New York Pro v pro něj nové kategorii chystá formu, ze které soupeři budou muset mít respekt. Úlohu kandidáta na vítězství Logan na Floridě nakonec potvrdil a teď už může uvažovat o tom, co by mohl na své postavě ještě vylepšit, tak aby také při svém prvním vystoupení na Classic Physique Olympia mohl pomýšlet na nějaký parádní výsledek. Jeho dnešní triumf je pro něj jistě o to cennější, že za sebou má dlouhou přípravu plnou výzev. V jeho případě se přitom nejedná pouze o celou tu nešťastnou věc s pandemií, ale také o to, že se nově sžívá s rolí otce.

Logan svým soupeřům unikal zejména vyvážeností postavy. Ačkoliv i on má v této oblasti ještě rezervy, když potřebuje vylepšit hlavně zadní postoje, tak se u něj nestalo to, co u dalších medailistů Jasona Browna a Tonyho Taverase. Ti se totiž prezentovali lepší horní polovinou těla než tou dolní a to do očí bije přeci jenom ještě o trochu více než to, že by si záda zasloužila ještě trochu práce. Čtvrté místo vybojoval Ukrajinec Kirill Khudaiev, který se na závody připravoval pod vedením bývalého špičkového profesionálního kulturisty Dennise Wolfa. Jako poslední se do první pětice vešel Amit Roy.


Výsledky New York Pro 2020 - classic physique:

  1. Logan Franklin*
  2. Jason Brown
  3. Tony Taveras
  4. Kirill Khudaiev
  5. Amit Roy
  6. Russ Allen
  7. Arturo Mendez
  8. Michael Bell
  9. Carlos Rodriguez
  10. Theodore Atkins Jr
  11. Jason Orellana

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2020


Classic physique na New York Pro 2020

Více fotografií z New York Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2020 k 5. září:

jméno stát soutěž um.*
Rickey Moten USA San Antonio Pro 2019 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2019 1.
Ali Shamsghamar Írán Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Ahmad Ahmad Irák Hurricane Pro 2019 1.
Breon Ansley USA Yamamoto Cup 2019 1.
R. D. Caldwell USA Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Danny Hester USA Classic Physique Olympia 2016 1.
Dani Younan USA Ultimate Warriors Pro 2019 1.
Wesley Vissers Nizozemsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
David Hoffmann Německo D. J. Classic Germany 2019 1.
Arash Rahbar USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Terrence Ruffin USA Niagara Falls Pro 2019 1.
Sami Ghanem USA Battle of Texas 2019 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko San Marino Pro 2019 1.
Fabian Rabia Dominikánská republika Sheru Classic Colombia 2020 1.
Alejandro Cambronero USA Arnold Classic 2020 1.
Chris Hunte USA Omaha Pro 2020 1.
Myeong Ho Park Jižní Korea Korea Pro 2020 1.
Deontrai Campbell USA Tampa Pro 2020 1.
Divine Wilson USA Savannah Pro 2020 1.
Logan Franklin USA New York Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček k 5. září 2020:

p. jméno stát body
1. Jose Marte USA 12
1. Jonathan Hambrick USA 12
3. George Peterson USA 11
4. Keone Pearson USA 10
5. Chen Kang Čína 9
5. Steve Laureus USA 9
5. Tony Taveras USA 9
8. Abner Logan USA 8
8. Jason Brown USA 8
10. Klaus Drescher Rakousko 7
11. Mikhail Timoshin Rusko 6
11. Vladimir Sizov USA 6
11. Jorge Machado USA 6
14. Dmitry Vorotyntsev Rusko 5
14. Seonghwan Kim Jižní Korea 5
14. Nicholas Austin USA 5
14. Shicheng Jin Čína 5
14. Mike Sommerfeld Německo 5
14. Toto Djong USA 5
14. Milad Sadeghi Írán 5
14. Roberto Martinez Pizana Španělsko 5
14. Julian Castano Kolumbie 5
14. Park Jae Wan Jižní Korea 5
24. Jayson Rivera Perez Portoriko 4
24. Hany Saeed Egypt 4
24. Panexce Pierre USA 4
24. Dimitri Williams Kanada 4
24. Jason Strayhand USA 4
24. Abdelkarim Ammari Maroko 4
24. Sam Adiki USA 4
24. Fernando Mendoza Panama 4
24. Sung Jin Kang Jižní Korea 4
24. Ron Galup USA 4
24. Amit Roy USA 4
35. Cris Murray USA 3
35. Vahid Nazari Írán 3
35. Keyvan Rezapour Írán 3
35. Daniel Strong USA 3
35. Bryan Jones USA 3
35. Greg Doucette Kanada 3
35. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 3
35. Lucas Coelho Brazílie 3
35. Antonio Cummings USA 3
35. Martin Daniels USA 3
35. Kirill Khudaiev Ukrajina 3
46. Jason Martinez USA 2
46. Mahdi Parvani Írán 2
46. Keith Lanier USA 2
46. Giuseppe Zagarella Itálie 2
46. Ramone Haye Kanada 2
46. Mathias Hald Hasen Dánsko 2
46. Paul Vu Austrálie 2
46. Bikramjit Singh Indie 2
54. Justin Freeman USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2020 - physique mužů

Physique představovalo nejpočetněji obsazenou mužskou kategorii letošního New York Pro, když v něm rozhodčí posuzovali formy čtyřiadvaceti profíků. Na své prozatím nejdůležitější vítězství v profesionální lize IFBB Jima Maniona na klání v této kategorii nakonec dosáhl Arya Saffaie, jenž si ve výsledkové listině proti své nedávné účasti na Optimum Classic Pro prohodil místo s Rodriguem Chesnierem. Do první pětice se dále probojovali Rashaud Watson, Anthony Gilkes a Clarence Mcspadden.


Výsledky New York Pro 2020 - physique mužů:

  1. Arya Saffaie*
  2. Rodrigue Chesnier
  3. Rashaud Watson
  4. Anthony Gilkes
  5. Clarence Mcspadden
  6. Justin Woodard
  7. Tommy Clark
  8. Charjo Grant
  9. Greg Brant
  10. Sharif Reid
  11. Alvin Taylor Ii
  12. Rhyan Clark
  13. Drew Cullen
  14. Paco Hunain Saqib
  15. Brian Taylor
  16. Alex Hessam
  16. Andrew Jenkins
  16. Demarcus Harris
  16. Ephfram Mike Lawhorne
  16. Frantz Mondesir
  16. Joseph Angell
  16. Neal Cash
  16. Reynel Chavez
  16. Victor Aguero

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2020


Physique mužů na New York Pro 2020

Více fotografií z New York Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown 2020 k 5. září:

jméno stát soutěž um.*
Khali Quartey USA San Antonio Pro 2019 1.
Long Wu Čína Musclecontest Vietnam Pro 2019 1.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2019 1.
Ryan Terry Velká Británie Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Carlos DeOliveira USA Yamamoto Cup 2019 1.
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2018 1.
Ismael Martinez Dominguez Mexiko Monterrey Pro 2019 1.
Camaren Harris USA Kentucky Muscle Pro 2019 1.
Stan Morrison USA Titans Grand Prix 2019 1.
Corey Morris USA San Antonio Classic 2019 1.
Khalid Shewaiter Egypt NZ Pro 2019 1.
Aundre Benson USA Sacramento Pro 2019 1.
Andrei Lincan Velká Británie Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Kyron Holden USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Bong Seok Choi Jižní Korea Japan Pro 2019 1.
Jeremy Potvin USA Tournament of Champions 2019 1.
Ryan John-Baptiste Velká Británie San Marino Pro 2019 1.
Fernando Chala Kolumbie Sheru Classic Colombia 2020 1.
Andre Ferguson USA Arnold Classic 2020 1.
George Brown USA Wasatch Warrior 2020 1.
Daniel Ammons USA Southeast Texas Pro 2020 1.
Rodrigue Chesnier Francie Optimum Classic Pro 2020 1.
Arya Saffaie USA New York Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček k 5. září 2020:

p. jméno stát body
1. Rashaud Watson USA 19
2. Frank Worley USA 14
3. Jason Huynh USA 11
3. Anthony Gilkes USA 11
5. Antonio Smothers USA 10
5. Charjo Grant USA 10
5. Clarence Mcspadden USA 10
8. Steven Cao USA 9
9. Diogo Montenegro Brazílie 7
9. Alexander Quimson USA 7
9. Luca Biolo Itálie 7
12. Riccardo Croci Itálie 6
12. Ponpaisan Ruangsangpen Thajsko 6
12. Davide Mazzolari Itálie 6
15. Greg Brant USA 5
15. Tran Tuan Anh Vietnam 5
15. Omid Eskandari Írán 5
15. Ondřej Kmošťák Česká republika 5
15. Felipe Franco Brazílie 5
15. Derrick Stevenson USA 5
15. Rodrick Clark USA 5
15. Sam Andrews Nový Zéland 5
15. Denis Romanov Rusko 5
15. Andrea Miggiano Itálie 5
15. Victor Ramirez Venezuela 5
26. Alex Segati Itálie 4
26. Sepehr Hajighorbani Írán 4
26. Mu Ying Zhai Čína 4
26. Ramses Rams Španělsko 4
26. Benquil Marigny USA 4
26. Will Sage USA 4
26. Youcef Djoudi Francie 4
26. Maxime Parisi Francie 4
26. Michael Bell USA 4
35. Decha Sangaree Thajsko 3
35. Nicolas Koeu USA 3
35. David Odom USA 3
35. Jared Thompson USA 3
35. Paco Hunain Saqib USA 3
35. Junaid Kaliwala Indie 3
35. Jonathan Bueno Španělsko 3
35. Miroslav Juríček Česká republika 3
35. Zheyu Zhang Čína 3
35. Diego Garcia Mexiko 3
45. Ahmed Shokry Egypt 2
45. Bader Almualim USA 2
45. Kola Ayeni USA 2
45. Alessandro Cavagnola Itálie 2
45. Michael Thomas USA 2
45. Brian Taylor USA 2
45. Viet Doan Austrálie 2
45. Maxime Villatte Francie 2
45. Carl Laguerre Haiti 2
45. Tommy Clark USA 2
55. Torre Washington USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2020 - kulturistika žen

V osmičlenném startovním poli ženské kulturistiky si od prvních sekund soutěže celkem pohodlně pro vítězství šla MayLa Ash. Před závody přitom to, jak si mezi kulturistkami povede, bylo velkou neznámou, když po jejich boku nikdy nezávodila. MayLa profi kartu vybojovala na NPC Team Universe 2013, kde zvítězila ve figure žen masters nad 40 let nad 168 cm, a právě v kategorii figure následně i svou kariéru profesionálky odstartovala. Později přestoupila mezi mohutnější závodnice nastupující v ženském physique, ve kterém se v letech 2017, 2018 a 2019 shodně probojovala k účasti na Olympia Women's Physique Showdown. Minulý týden nastoupila k Optimum Classic Pro, kde nicméně na vkus rozhodčích byla pro ženské physique až příliš mohutná, a tak se narychlo rozhodla na New York Pro závodit v kulturistice.

Kim Buck a MayLa Ash na New York Pro 2020 (foto: Npcnewsonline.com / Dan Ray)

Jednoznačně to byla dobrá volba. MayLa Ash se na Floridě prezentovala parádními tvary, uzoučkým pasem, který jí pomáhal zvýraznit "V" tvar trupu, vyvážeností i výbornou formou a zaslouženě se tak probojovala k účasti na Ms. Olympia. Zkušená Kim Buck naproti tomu na soutěži prožila malé déjà vu. Před týdnem na Savannah Pro skončila stejně jako nyní v Tampě druhá za závodnicí, která do kulturistiky čerstvě přestoupila z physique. Jediným rozdílem je, že v Savannah ji porazila Asha Hadley. Proti účasti na Savannah Pro Kim tentokrát závodila dotaženější, ale v souboji se skvělou MayLou jí to nebylo nic platné. Třetí, čtvrté a páté místo si rozebraly Tina Williams, Janeen Lankowski a Anne Sheehan. Až šestá skončila Rita Mac Walters (dříve závodila pod jménem Maria Rita Bello), která je podle všeho už spíše na odchodu ze scény.


Výsledky New York Pro 2020 - kulturistika žen:

  1. MayLa Ash*
  2. Kim Buck
  3. Tina Williams
  4. Janeen Lankowski
  5. Anne Sheehan
  6. Rita Mac Walters
  7. Maria Flores
  8. Pamela Hannam

* kvalifikace na Ms. Olympia 2020


Kulturistika žen na New York Pro 2020

Více fotografií z New York Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Ms. Olympia 2020 k 5. září:

jméno stát soutěž um.*
Helle Trevino Dánsko Rising Phoenix 2019 1.
Margie Martin USA Rising Phoenix 2019 2.
Irene Anderson Švédsko Rising Phoenix 2019 3.
Nicki Chartrand Kanada Rising Phoenix 2019 4.
Monique Jones USA Rising Phoenix 2019 5.
Monia Gioiosa Itálie Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Yaxeni Oriquen Venezuela Ms. Olympia 2005 1.
Iris Kyle USA Ms. Olympia 2004 1.
Andrea Shaw USA Omaha Pro 2020 1.
Ladawn McDay USA Tampa Pro 2020 1.
Asha Hadley USA Savannah Pro 2020 1.
MayLa Ash USA New York Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika žen - kvalifikační žebříček k 5. září 2020:

p. jméno stát body
1. Janeen Lankowski USA 14
2. Kim Buck USA 12
3. Tina Williams USA 8
4. Maria Flores USA 7
4. Reshanna Boswell USA 7
6. Hailey Mcgrath USA 6
7. Pamela Hannam USA 5
7. Anne Sheehan USA 5
9. Natalia Kuznetsova Rusko 4
9. Angela Rayburn USA 4
9. Claudia Partenza Itálie 3
12. Alena Hatvani Česká republika 2
13. Oana Hreapca Rumunsko 1
13. Andrea Sauer USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2020 - physique žen

V ženském physique v konkurenci třinácti soupeřek prožila vítězný profesionální debut Rachel Daniels, která profi kartu vybojovala teprve před týdnem na NPC Jr. USA. Na dalších předních příčkách se za ní srovnaly Jeannie Feldman, Trish Wood, Diana Schnaidt a Sherry Priami. Výsledky New York Pro vnesly drama do kvalifikačního žebříčku, z nějž na Olympia Women's Physique Showdown 2020 postoupí tři nejlepší profesionálky. Margitu Zámolovou, Trish Wood a Jeannie Feldman v něm aktuálně dělí vždy pouze jediný bod. Na tuto trojici se navíc začíná tlačit Sherry Priami.


Výsledky New York Pro 2020 - physique žen:

  1. Rachel Daniels*
  2. Jeannie Feldman
  3. Trish Wood
  4. Diana Schnaidt
  5. Sherry Priami
  6. Jodi Lyons
  7. Jada Beverly
  8. Tanya Chartrand
  9. Ruiying Bian
  10. Caridad Sola
  11. Christina Bitner
  12. Oksana Piari
  13. Christelle Zarovska
  14. Janet Bloodworth

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2020


Physique žen na New York Pro 2020

Více fotografií z New York Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown k 5. září:

jméno stát soutěž um.*
Penpraghai Tiangngok Thajsko Arizona Pro 2019 1.
Shanique Grant USA Olympia W. P. Showdown 2019 1.
Sarah Villegas USA Olympia W. P. Showdown 2019 2.
Natalia Abraham Coelho USA Olympia W. P. Showdown 2019 3.
Daniely Castilho Brazílie Olympia W. P. Showdown 2019 4.
Laura Pintado Chinchilla Španělsko Olympia W. P. Showdown 2019 5.
Victoria Myslik Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Valentina Mishina Rusko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Laura Richards USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Brittany Watts USA Omaha Pro 2020 1.
Ivie Rhein USA Tampa Pro 2020 1.
Tanya Chartrand Kanada Optimum Classic Pro 2020 1.
Rachel Daniels USA New York Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - kvalifikační žebříček k 5. září 2020:

p. jméno stát body
1. Margita Zámolová Česká republika 18
2. Trish Wood USA 17
3. Jeannie Feldman USA 16
4. Sherry Priami USA 12
5. Anne-Lorraine Mohn Francie 10
5. Jennifer Taylor USA 10
7. Desunka Dawson USA 8
8. Christina Bitner USA 6
8. Diana Schnaidt USA 6
10. Sonia Domingue Kanada 4
10. Lorraine Gonzalez USA 4
12. Liz Pottruff Kanada 3
12. Mirea Henriquez Nizozemsko 3
12. Ruiying Bian Čína 3
12. Yarelis Ramos Perez Portoriko 3
16. Toni West USA 2
16. Modesta Halby Dánsko 2
16. Sarah Hayes USA 2
16. Jada Beverly USA 2
16. Luciana Esquilin USA 2
21. Leslie Gurr Kanada 1
21. Irene Tristante Španělsko 1
21. Antoinette Downie USA 1
21. Suzanne Davis USA 1
21. Daphney Carter USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2020 - figure žen

Ve figure žen, stejně jako na nedávném Savannah Pro, zvítězila Nicole Zenobia Graham. Umístění v top 5 si domů vezou i Anna Banks, Brittany Campbell, Catherine Lavoie a Sandra Grajales.


Výsledky New York Pro 2020 - figure žen:

  1. Nicole Zenobia Graham*
  2. Anna Banks
  3. Brittany Campbell
  4. Catherine Lavoie
  5. Sandra Grajales
  6. Maria Luisa Baeza Diaz
  7. Mayra Hernandez
  8. Danielle Rose
  9. Koko Korang
  10. Alexis Sullivan
  11. Yelena Larina
  12. Jennifer Iritano
  13. Silvia Henry
  14. Andrea Pollard
  15. Desiree Alferes
  16. Ashley Howells
  16. Brittanie M. Molina
  16. Devon Winn
  16. Elisa Maiorana
  16. Hiromi May
  16. Jessica Huete
  16. Kelly Lynn Nauyokas
  16. Kelly Durma
  16. Kimberly Smith
  16. Larhannah Robinson
  16. Lisa Ward
  16. Raquel Clarke
  16. Vanna Dela Cruz

* kvalifikace na Figure Olympia 2020


Figure žen na New York Pro 2020

Více fotografií z New York Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia k 5. září:

jméno stát soutěž um.*
Cydney Gillon USA Arizona Pro 2019 1.
Latorya Watts USA Figure Olympia 2019 2.
Nadia Wyatt USA Figure Olympia 2019 3.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Figure Olympia 2019 4.
Carly Starling-Horrell USA Figure Olympia 2019 5.
Asmaa Salimi Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Martina Yabekova Kanada Border States Pro 2019 1.
Maryam Bamdad Kanada Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Julia Waring USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Natalia Soltero Mexiko Figure International 2020 1.
Latoyia Farley USA Tampa Pro 2020 1.
Nicole Zenobia Graham USA Savannah Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - kvalifikační žebříček k 5. září 2020:

p. jméno stát body
1. Anna Banks Polsko 17
2. Bojana Vasiljevic USA 14
3. Sandra Grajales Mexiko 13
4. Ashley Soto USA 8
5. Donya Jackson USA 7
5. Brittany Campbell USA 7
7. Danielle Rose USA 6
7. Catherine Lavoie Kanada 6
9. Raquel Clarke USA 5
10. Belinda Hope USA 4
10. Frida Thestrup Dánsko 4
10. Wendy Fortino USA 4
10. Felisha Livezey USA 4
14. Sharon Brown Kanada 3
14. Shelace Shoemaker USA 3
14. Asher Prior Austrálie 3
14. Larhannah Robinson USA 3
14. Maria Luisa Baeza Diaz USA 3
19. Anca Bergen Rumunsko 2
19. Maggie Watson USA 2
21. Chelsea Larson USA 1
21. Osiris Trumpe USA 1
21. Barbara Kiss Velká Británie 1
21. Andrea Pollard USA 1
21. Silvia Henry USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2020 - bikiny fitness žen

Mezi bikiny fitnesskami zvítězila Etila Santiago, která má ovšem kvalifikaci na Bikini Olympia 2020 jistou už od svého úspěchu na podzimním Iron Games Pro. Na soutěži se kromě ní dařilo i Ashlyn Brown, Reijuaně Harley, Lauren Dannenmiller a Juli Lopez. Tyto čtyři závodnice se rozdělily o další volná místa v první pětici.


Výsledky New York Pro 2020 - bikiny fitness žen:

  1. Etila Santiago*
  2. Ashlyn Brown
  3. Reijuana Harley
  4. Lauren Dannenmiller
  5. Juli Lopez
  6. Amanda Aguzzi
  7. Erin Stern
  8. Natalie Matthews
  9. Brittany Hamilton
  10. Calysta Upperman
  11. Maya Astabie
  12. Lisa Wilbon
  13. Alexus Pace-Patterson
  14. Erika Sherwood
  15. Jessica Dolias
  16. Annabel Dasilva
  16. Beatrice Sanford

* kvalifikace na Bikini Olympia 2020


Bikiny fitness žen na New York Pro 2020

Více fotografií z New York Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2020 k 5. září:

jméno stát soutěž um.*
Monica Ellis USA San Antonio Pro 2019 1.
Casey Torres USA Portland Classic 2019 1.
Sethia Daigle USA Pacific USA Pro 2019 1.
Camile Periat USA Golden States Pro 2019 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2017 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Daraja Hill USA Hurricane Pro 2019 1.
Janet Layug USA Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Lauralie Chapados Kanada Yamamoto Cup 2019 1.
Maia Gordon Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Noora Mahonen Finsko Musclecontest Philip. Pro 2019 1.
Alessia Facchin Itálie Fit Parade Pro Grand Prix 2019 1.
Cristobalina Pajares Torres Španělsko San Antonio Classic 2019 1.
Sara Choi Jižní Korea Monsterzym Pro 2019 1.
Claire Lehndorf Nový Zéland NZ Pro 2019 1.
Katya Nosova Nový Zéland Sacramento Pro 2019 1.
Natoshia Coleman USA Iowa Pro 2019 1.
Etila Santiago Brazílie Iron Games Pro 2019 1.
Susana Aramayo Argentina Niagara Falls Pro 2019 1.
Sel Guevara Filipíny Shawn Rhoden Classic Ph. 2019 1.
Hannah Ranfranz USA Battle of Texas 2019 1.
Evita Breide Španělsko San Marino Pro 2019 1.
Nittaya Kongthun Thajsko Musclecontest Japan Pro 2020 1.
Eli Fernandez Mexiko Sheru Classic Colombia 2020 1.
Raphaela Milagres USA Legends Pro Classic 2020 1.
Lucia Malavaze Brazílie Northern California Pro 2020 1.
Lexus Redmond USA Wasatch Warrior 2020 1.
Jennifer Dorie Kanada Tampa Pro 2020 1.
Jennifer Ronzitti USA Optimum Classic Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček k 5. září 2020:

p. jméno stát body
1. Ashlyn Brown USA 31
2. Jasmine Gonzalez USA 22
3. Adrianna Kaczmarek Polsko 16
4. Breena Martinez USA 14
5. Svetlana Elina Rusko 13
6. Vania Auguste USA 11
7. Beatriz Biscaia Portugalsko 10
7. Brittney Dayne USA 10
9. Amy Landry USA 9
9. Juli Lopez USA 9
11. Hye Kyeong Hwang Jižní Korea 8
11. Julia Schroeder Kanada 8
11. Priscila Leimbacher Švýcarsko 8
14. Hazel Hernandez USA 7
15. Marissa Bell USA 6
15. Kaley Houdyshell USA 6
17. Juliana Dantas Brazílie 5
17. Jessica Palmer USA 5
17. Breana Turner USA 5
17. Regina Tan Singapur 5
17. Ashley Humiston USA 5
17. Chen Qi Liu Čína 5
17. Song A Reum Jižní Korea 5
17. Samantha Kwan Hongkong 5
17. Marisa Woo USA 5
17. Jessica Kavanagh Irsko 5
17. Lauren Dannenmiller USA 5
28. Joanrae Miller USA 4
28. Tiffany Jensen USA 4
28. Kim Gutierrez Chile 4
28. Liana Martinez USA 4
28. Cynthia Benoit Kanada 4
28. Bola Seo Jižní Korea 4
28. Chloe Hunter Nový Zéland 4
28. Ana Paula Brazílie 4
28. Francesca Stoico Itálie 4
28. Marioly Galarza Bolívie 4
28. Abbi Gaetano USA 4
28. Calysta Upperman USA 4
28. Romina Basualdo USA 4
28. Sonia Lewis USA 4
28. Reijuana Harley USA 4
43. Shannyn Creekmore Kanada 3
43. Mercedes Fernandez USA 3
43. Jenn Scott Kanada 3
43. Geri Berger USA 3
43. Patricia Frits Maďarsko 3
43. Jisun Kim Jižní Korea 3
43. Rebecca Mooney Nový Zéland 3
43. Flora Wang Čína 3
43. Stine Hansen Dánsko 3
43. Anna Tapu Itálie 3
43. Maya Astabie USA 3
43. Skylar Lanier USA 3
55. Carla Garthwaite USA 2
55. Nicole Verdugo Mexiko 2
55. Ashley Parker USA 2
55. Emily Hayden USA 2
55. Elsa Pena Portugalsko 2
55. Stephanie Sequeira USA 2
55. Lastuti Usman Gumanti Singapur 2
55. Rhiannon Morgan Gumanti Nový Zéland 2
55. Tara Grier USA 2
55. Aria Adamy USA 2
55. Fan Shuhui Čína 2
55. Carolina Mestre Kolumbie 2
55. Catharina Wahl Maďarsko 2
55. Maria Vegas Chile 2
55. Melissa Saavedra Chile 2
55. Gina Scafoglio USA 2
55. Shonte Turner USA 2
55. Jessica Dolias USA 2
72. Diane Brunet Kanada 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Dan RaySouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.09.20:1570mMyW!53 - www.google.cz/search?q=iain+valliere+vancouver&tbm=isch&oq..
07.09.20:1470mMyW!53 - To jaky rozdil dokaze s postavou udelat osvetleni je az ne..
06.09.04:38Zodiak411 - Výsledek Iana mě potěšil, Charlese je mi líto, že ho zaříz..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:21) • Okej, po vypocuti rozhovoru berem spat moj debilny komentar
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:00) • Vzdy som chcel mat postavu ako on. Stacilo len pockat :D
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
zborka2 (14:25) • Tomáš je sympaták . Přeju mu ať drží zdraví a ´úspěšný návrat .
magazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Ondra Hájek (09:21) • Na Instagramu a Facebooku bylo víckrát lidmi okolo svazu řečeno, že ten seminář dělá sv...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (02/...
Paulie02 (06:29) • Nějak vylepšenou verzi Milana asi neuvidíme, ale mě to vůbec nevadí. Naopak respektuj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie