Reklama:

Radikální změna (28.): Kouřil jsem, pil, co teklo, a večer hodně jedl...

9.492 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace

[Text: Jakub Staněk] Chci Vám jen v krátkém provedení sepsat a popsat svůj životní příběh a cíl mého těla i duše. Je tomu teď v létě 5 let, co jsem poprvé od střední školy byl běhat nebo cvičit. Nikdy jsem nebyl žádný hubeňour, ale ani šlacha se svalem, vždy jsem byl oplácaný kluk s prsy jako dvanáctiletá holka. Přitom jsem měl vždy spoustu pohybu, ale pak přišla střední škola, k tomu silná puberta a já byl za chvíli jako pátrací balón. Hodně jsem kouřil, pil, co teklo, a večer hodně jedl, no spíš žral. Taky jsem k tomu všemu nedělal žádný sport a po škole začal pracovat v kuchyni, kde jsem se najednou dostal k postavě, se kterou jsem se bál postavit na váhu.

Jednoho dne z rána jsem se probudil a řekl si dost, musím začít makat, nebo se nedožiji přes 30 let. Bylo mi tehdy 27 - 28. Špatně se mi dýchalo a vše kolem. Nezapomenu, jak jsem byl běhat, fenka Peggy, která běhala se mnou, byla vždy o kus přede mnou a já se vždy po 100 metrech rozdýchával a běžel zase o kousek dál. Po tomto asi hodinovém výběhu jsem šel makat do fitka nebo cvičit kardio, které mi vyhovuje doteď. Hlavní účinek měla a pohonem toho všeho pochopitelně byla kompletní změna jídelníčku, se kterým i teď trávím své chvíle, a dost si to užívám, protože u jídla to vše začíná. Na váhu mě můj mozek postavil při 125 kg a v tu chvíli jsem si říkal, kolik jsem to proboha teda vážil?

Teď je moje finální váha 77 - 78 kg a nejsem žádný sval a šlachy, musím se pořad hýbat, protože to mám rad, a pokud nejdu den běhat nebo cvičit, tak mi můj mozek říká už jdi, nebo se zblázníš. Jím každé 3 hodiny, buď jídlo, nebo protein, a vypiju hodně vody, ať v tom žaludku něco mám. Teď už uběhnu 1 km za 3 minuty a 20 sekund a půlmaraton za 2 hodiny a 20 minut.

Bohužel je moje tělo z mládí tak zdevastované, že podstoupím operaci prsou a břicha, protože mi to nedodává na psychice, když vím, kolik času strávím tím vším, abych vypadal tak, jak vypadat chci nebo budu. Proto jsem napsal pro všechny svůj příběh.

Bojujte, jezte pořádně a nenechte se oklamat. Cvičte v klidu a s rozvahou. Vím, že vizuální změna je pro člověka velký motor, ale já zhubl 50 kg za 3 měsíce a teď tím trpím. Proto se chystám na zmíněnou operaci.

Podařil se Vám také podobně skvělý výsledek? Chtěli byste i Vy motivovat ostatní čtenáře a čtenářky? Neostýchejte se nám ozvat na redakce@ronnie.cz, budeme rádi! Ukažte, že i Vy jste to dokázali!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPeptidy i SARM - vláda postavila mimo...
Zodiak411 (10:36) • Je to jako hydra, usekneš jednu hlavu a narostou tři další. Nicméně jen taková otázka d...
magazínPeptidy i SARM - vláda postavila mimo...
DrobecekVlada (09:47) • To co píšeš je spíš přání. To moje samozřejmě taky, realitu uvidíme v praxi. Upřímně př...
magazínPeptidy i SARM - vláda postavila mimo...
Zodiak411 (09:36) • Mluvit se o tom bude stejně. Jen se změní rétorika. Můj skromný odhad je něco ve stylu,...
magazínPeptidy i SARM - vláda postavila mimo...
DrobecekVlada (09:14) • Jenže už půjde o hodně hůř lhát `nemá to žádné vedlejší účinky` a také to přestanou pro...
magazínLaratt vs. Bjornsson - výsledek boxer...
Bucci (07:35) • To mě utvrzuje v tom, že při zápase s Eddiem to bude pěkná podívaná... na druhou stranu...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie