Reklama:

Najdi a vyhraj! (32/2020)

4.271 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Dvojité absolutní vítězství 135 cm "vysokého" Héctora Ramose na amatérské soutěži v Tampě vzbudilo různé reakce. Jedni Héctorovi aplaudují a oceňují, že i přes jeho handicap maká, jak může, druzí jeho první místa znechuceně označují za důsledek pozitivní diskriminace, která na nás v poslední době útočí ze všech stran.

Je pravda, že mluvit u 135cm mužíka, jehož hlava je skoro stejně velká jako trup, o estetických proporcích je poměrně obtížné, na druhou stranu NPC Tim Gardner Tampa Extravaganza nebyla soutěž profesionálů, nebyla to dokonce ani soutěž, na které by se daly získat profesionální karty, a její úroveň tomu do značné míry odpovídala. Pokud si někde najdete video z tohoto klání, zjistíte, že zde vedle Héctora stál i borec, který měl, řečeno bez obalu, cejchu jako prase. Héctorovo první místo se mi tak jeví spíš jako rezignace rozhodčích nad formami ostatních borců než jako "je to trpaslík, tak to dáme jemu". A budoucnost, ve které Héctora protlačí až na trůn Olympie, jak bylo pod článkem naznačováno v diskusi, se mi zatím zdá opravdu hodně vzdálená. Ale nechme se překvapit.

Co myslíte Vy?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží instantní Glutamine (400 g) od společnosti My Identity. L-glutamin je jednou ze základních aminokyselin, které tělo potřebuje při sportu ve zvýšené míře. Je jedním z nejdůležitějších stavebních kamenů při formování proteinů, které udržují zdraví buněk a jejich obnovu. Zásadně také podporuje tvorbu svalové hmoty a tkání, stejně jako její regeneraci.


Na jakou soutěž se aktuálně připravuje kulturista Pavel Beran?

Najdi a vyhraj! (32/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Na jakou soutěž se aktuálně připravuje kulturista Pavel Beran?
European Pro 2021
California Pro 2021
Vancouver Pro 2021
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 06. 08. 2020 v 08:00 a končí 13. 08. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (31/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaký výkon byl vítězný na letošním Mistrovství ČR v Log Liftu. Správná odpověď zní: 160 kg.

Vylosováni byli a Natural Coenzyme Q10 50 (100 cps) od společnosti Czech Virus obdrží:

  • Pavel Bajer - lokon@...cz
  • Brigita Šimoníková - brigita.simonik@...cz
  • Josef Laburda - pepino.laburda@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Olga nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 13. srpna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra