Reklama:

Radikální změna (26.): S pizzou a brambůrky jsem to dotáhla na 90 kg

5.947 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace

[Text: Eva Knirschová] Jmenuji se Eva a je mi 28 let. Moje problémy s váhou začaly po porodu první dcery. I když vlastně ne tak úplně.... Už během těhotenství jsem se u misky brambůrků nebo pizzy uklidňovala tím, co mi každý říkal, a to, že po porodu to zase shodím a budu znova jako laňka. Dotáhla jsem to z 65 kg na 90 kg, což při výšce 169 cm není zrovna málo. Co Vám budu povídat, laňka se ze mě po porodu opravdu nestala. Pokusy o hubnutí samozřejmě byly, ale většinou mi to vydrželo tak týden, na jízdu na kole byla buď moc zima, nebo moc teplo. Najít výmluvu, proč něco nedělat, je jednoduché, že? Ruku na srdce, kolik z nás už si řeklo: "Začnu v pondělí." Já si to úspěšně říkala celých 9 měsíců, než jsem znovu otěhotněla.

Tohle těhotenství beru jako velký milník a začátek mého boje s váhou. Zjištění těhotenské cukrovky a dieta mě odnaučily sladit kafe a čaj, limonády jsem vyměnila za čistou vodu. Jíst pravidelně po přesně dané době bylo pro mě vcelku utrpení. Přiznám se, že ani teď, ani předtím jsem nedodržovala to, co je všude doporučované, a to jíst 5x denně. Nevyhovuje mi to, navíc odmala nejím zeleninu ani ovoce, z čehož se skládají snad všechny jídelníčky, takže tudy cesta pro mě nevedla.

Po šestinedělí jsem začala každý den cvičit na Orbitreku (mně stačilo 30 minut a vypadala jsem, jako bych právě vylezla ze sprchy), k tomu sem tam koloběžka a nějaký výlet na kole. Za dva měsíce jsem měla 15 kilo dole a váha stále klesala. Je důležité mít kolem sebe lidi, kteří Vás podpoří, a když na chvíli zaváháte, tak Vás zase popostrčí. Prostě Vám nedovolí se vzdát.

Celkově jsem zhubla 25 kilo a váhu si držím. Našla jsem si nový koníček, a to běhání, tak doufám, že i to mi pomůže váhu ještě snížit. Ještě nejsem u konce, ale jdu si za svým. U mě tedy pomohlo přestat sladit, pít převážně jen čistou vodu, omezit pečivo, jíst, až pocítím hlad, a ne podle hodinek, a zařadit pohyb. A věřte, že to půjde. Každý jsme jiný a každý z nás musí najít to, co mu bude vyhovovat. Držím pěsti všem, co se rozhodnou se sebou něco udělat, a věřím, že nakonec projdeme cílovou páskou k vysněné váze.

Podařil se Vám také podobně skvělý výsledek? Chtěli byste i Vy motivovat ostatní čtenáře a čtenářky? Neostýchejte se nám ozvat na redakce@ronnie.cz, budeme rádi! Ukažte, že i Vy jste to dokázali!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra