Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Wings of Strength Tampa Pro
2020: výsledky a fotografie (den 1.)

14.469 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Dny 31. července a 1. srpna v prostorách floridského hotelu Grand Hyatt Tampa Bay patří největší profesionální soutěži v kulturistice a fitness pořádané od březnového Arnold Sports Festivalu, když se zde koná v pořadí už třináctý ročník Wings of Strength Tampa Pro. Na závodech pořádaných pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona od hlavního pořadatele Tima Gardnera pravidelně dostávají prostor sportovci z výrazné většiny kategorií, které pravidla zmíněné organizace popisují, a nejinak tomu je i letos. Gardner ani v době pandemie COVID-19 program své události nikterak neseškrtal a za přísných zdravotně-bezpečnostních opatření v Tampě nechal závodit profíky nastupující hned v deseti různých disciplínách, počínaje královskou kulturistikou mužů open a novou kategorií wellness fitness konče. Taková porce kategorií samozřejmě už vyžaduje rozdělení celé akce do několika soutěžních dnů, a tak zatímco se v pátek závodilo v kulturistice mužů do 212 liber, classic physique, physique mužů, kulturistice žen a physique žen, další závodníci o přízeň rozhodčích budou bojovat až v sobotu.

Na výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020 jste si mohli vsadit v tipovací soutěži,
ve které se hrálo o ceny věnované společností ATP Nutrition v celkové hodnotě téměř 15.000 Kč!
Vyhodnocení tipovací soutěže Vám přineseme v následujících dnech.

Wings of Strength Tampa Pro 2020 - kulturistika mužů do 212 liber


O Wings of Strength Tampa Pro v době pandemie:
První a doufejme, že i poslední koronavirové Wings of Strength Tampa Pro je proti předchozím dvanácti ročníkům této soutěže v mnohém jiné. Ve všech vnitřních prostorách hostitelského hotelu jsou po celou dobu vyžadovány nasazené roušky, návštěvníkům, závodníkům i funkcionářům byla po příchodu na místo změřena teplota a je dbáno na dodržování odstupu. Kapacita hlediště byla v této souvislosti snížena přibližně na polovinu. Pandemie COVID-19 se dotkla i složení startovního pole. To tvoří až na několik drobných výjimek takřka výhradně závodníci z USA. Profesionálové z dalších zemí totiž kvůli restrikcím omezujícím cestování neměli jak se na místo dostat. Za vše mluví případ britského těžkotonážníka Samsona Daudy, o kterém jsme psali v tomto článku.

Nejlépe obsazenou kategorií pátečního programu byla nesporně kulturistika mužů do 212 liber (96,2 kg). V té se na pódiu poté, kdy startovní pole na poslední chvíli rozšířil nigerijský veterán Bola Ojex, představilo sedmnáct borců. Rozhodčí tentokrát neměli příliš potíží s tím, aby určili, jací závodníci budou bojovat o přední příčky, když do prvního semifinálového vyvolávání vybrali Aarona Clarka, Dectrica Lewise, Derika Oslana a George Petersona, kteří zbytku startovního pole svými kvalitami přeci jenom poněkud unikali. Právě první vyvolávání bývá pro šance závodníků na nějaký opravdu top výsledek na soutěžích v bodybuildingu rozhodující a v profesionální lize IFBB Jima Maniona také platí, že se v něm favorité na vítězství posouvají doprostřed řady. V Tampě se ve dvěstědvanáctce této pocty dostalo Lewisovi a Petersonovi, kteří tak zaslouženě sváděli souboj o prvenství a k němu se pojící přímou kvalifikaci na letošní ročník Olympia 212 Showdown.

Finálová vyvolávání a vyhlášení výsledků v kulturistice mužů do 212 liber na Wings of Strength Tampa Pro 2020


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.000 $
celkově6.000 $

Dectric Lewis se mohl chlubit o něco kompletnější postavou než George Peterson, ten však na pódiu působil při porovnání se svým soupeřem znatelně mohutněji, a když ještě k tomu o trochu lépe pózoval, bylo o vítězi rozhodnuto! Každý triumf na profesionálních závodech samozřejmě představuje obrovský úspěch, ale páteční vítězství 170 cm vysokého Petersona je z mnoha důvodů ještě o něco sladší. Závodník narozený v roce 1984 totiž na Wings of Strength Tampa Pro v kulturistice mužů do 212 liber závodil vůbec poprvé, když dosud nastupoval v kategorii classic pyhsique, v níž musel splňovat poměrně striktní hmotnostní limit ve vztahu k výšce. Proti své účasti na loňském ročníku Classic Physique Olympia, kde bral potřetí v řadě bronz, George tentokrát před rozhodčí předstoupil o bezmála 9 kg mohutnější. Jeho trenér Justin Miller přitom odhaduje, že přibližně polovinu z těchto 9 kilogramů tvoří zcela nově vybudované svaly a druhou polovinu představují svaly, které Peterson tentokrát nemusel spálit jenom proto, aby splnil hmotnostní limit své kategorie. Přesto, kolik kilogramů za nějakých deset měsíců nabral, George přitom neztratil nic ze své svalové vyzrálosti. Možná sice nebyl tak brutálně ostrý, jako u něj bylo v předchozích letech zvykem, ale to je detail, který do svého premiérového prosincového startu na Olympia 212 Showdown jistě vyladí.

Volná sestava George Petersona na Wings of Strength Tampa Pro 2020

Právě letošní Olympia Weekend by pak měl ukázat, zda v Georgi Petersonovi kulturistika mužů do 212 liber získala novou velkou hvězdu. Bude zde v jeho silách bojovat o umístění v první pětici, anebo dokonce o medaili? To uvidíme za necelých pět měsíců! Druhé místo při Petersonově vítězství bral tedy Dectric Lewis, jenž tak navázal na svůj stejný výsledek z loňského Wings of Strength Yamamoto Nutrition Puerto Rico Pro. Svěřenec trenéra Andrewa Vua kromě vzpomínané vyváženosti na soutěži zaujal také svalovou hustotou a zejména tím, že se i ve dvaačtyřiceti letech dovede zlepšovat. Ve skutečnosti je Dectric jedním z mála kulturistů, kteří profi kartu získali v kategorii masters (podařilo se mu to na NPC Team Universe 2018) a dokáží mezi profesionály dosahovat opravdu dobrých výsledků. Pokud jsme chválili George Petersona za zlepšení objemů od jeho poslední soutěže, pak je nutné říci, že podobný kousek se povedl i třetímu nejlepšímu účastníkovi klání Deriku Oslanovi. Zatímco vloni v Tampě závodil s hmotností 88,5 kg, letos se takřka na dosah přiblížil limitu své kategorie. Vylepšené objemy i v jeho případě byly znát v každé póze, a jestli se mu příště podaří na pódium přinést ještě o něco větší ostrost, nebude toho mnoho, co by ještě mohl vylepšit.

Volná sestava Derika Oslana na Wings of Strength Tampa Pro 2020

Už předsoutěžní fotografie napovídaly, že si Aaron Clark tentokrát stejnou ostudu jako v roce 2018, kdy na svých soutěžích bral pouze neklasifikované pozice, neuřízne. Na pódiu sice možná nevynikla jeho papírově tenká kůže tak jako na snímcích před závody, i tak ale Aaron na letošním Wings of Strength Tampa Pro v každém případě předvedl jedno ze svých lepších vystoupení. K jeho přednostem kromě celkové mohutnosti patřila dobrá připravenost, srážely jej naopak nedostatky v kontrole břišních svalů. Jako poslední se do první pětice vešel Kevin Johnson, jenž si stejně jako Dectric, Derik a Aaron připsal několik bodů do kvalifikačního žebříčku, který vedle vítězství ze soutěže představuje další způsob, jakým se lze k účasti na Olympii nominovat. Z umístění dalších borců zmiňme osmou příčku Santiho Aragona, kterému forma příliš nevyšla. Nebýt toho, zřejmě by se díky své poměrně elegantní postavě a především díky vynikajícímu pózingu umístil výše. Deváté místo ve výsledkové listině patří Deriku Farnsworthovi, který během soutěže oslavil své padesáté narozeniny.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. George Peterson*
  2. Dectric Lewis
  3. Derik Oslan
  4. Aaron Clark
  5. Kevin Johnson
  6. Adam Young
  7. Justin Randall
  8. Santi Aragon
  9. Derik Farnsworth
  10. Shane Stewart
  11. Jason Lowe
  12. Enmanuel Rodriguez
  13. Oswaldo Gonzalez
  14. Rixio Tapia
  15. Raúl Sánchez
  16. Bola Ojex
  16. Steve Thayer

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2020


Kulturistika mužů do 212 liber na Wings of Strength Tampa Pro 2020

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown 2020 k 31. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2019 1.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2019 2.
Shaun Clarida USA Olympia 212 Showdown 2019 3.
John Jewett USA Olympia 212 Showdown 2019 4.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2019 5.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Hidetada Yamahishi Japonsko Monsterzym Pro 2019 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Guy Cisternino USA Niagara Falls Pro 2019 1.
Seonghwan Kim Jižní Korea Korea Pro 2020 1.
George Peterson USA Tampa Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček k 31. červenci:

p. jméno stát body
1. Dectric Lewis USA 8
2. Derik Oslan USA 7
3. Aaron Clark USA 6




4. Kevin Johnson USA 5
5. Ahmed Wardany Egypt 4
5. Sami al Haddad Bahrajn 4
5. Michael Toscano USA 4
5. Hyunjin Kim Jižní Korea 4
5. Esteban Fuquene Kolumbie 4
5. Ki Joo Hong Jižní Korea 4
11. Tomáš Tabačiar Slovensko 3
11. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 3
11. Felipe Fierro Chile 3
11. Bola Ojex USA 3
15. Sami Troudi Švédsko 2
15. Raúl Sánchez Mexiko 2
17. Peter Castella Hongkong 1
17. Ashot Kagramanyan Rusko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Tampa Pro 2020 - kulturistika žen

Dnes naše ohlédnutí za děním na Wings of Strength Tampa Pro vezmeme, co se sledu kategorií týká, trochu na přeskáčku, a tak se teď zaměříme na to, co bylo k vidění v kulturistice žen. Soutěž profesionálních kulturistek v Tampě měla možná o něco nižší úroveň než ta před několika týdny v Omaze. Především zde chyběla tak kvalitní závodnice, jakou na Omaha Pro byla Andrea Shaw.

Volná sestava Ladawn McDay na Wings of Strength Tampa Pro 2020


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.000 $
celkově6.000 $

Ze slabší konkurence toho nejvíce vytěžila dobrou stavbou těla a pěknými tvary disponující Ladawn McDay, která tak dosáhla na své první profesionální vítězství. Tento úspěch Ladawn vynesl přímou kvalifikaci na Ms. Olympia, která se letos poprvé od roku 2014 vrací do programu Olympia Weekendu. Nejvýraznější soupeřkou vítězce byla dvojnásobná účastnice Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships Janeen Lankowski. Janeen platí za výborně pózující závodníci a v Tampě nabídla i pěkné objemy. Na to, aby Ladawn mohla ohrozit, však tentokrát postrádala odpovídající vyrýsování. Naopak velmi dobrou připravenost na pódium přinesla nakonec třetí Maria Flores, která v neuvěřitelných šedesáti letech jednoznačně závodila ve své životní formě. To, jak dobrá Maria ve svém věku v Tampě byla, z ní dělá jednu z nejzajímavějších postav soutěže napříč všemi kategoriemi. Body do kvalifikačního žebříčku za umístění v top 5 si kromě Janeen a Marii připsaly také Hailey Mcgrath a Pamela Hannam.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020 - kulturistika žen:

  1. Ladawn McDay*
  2. Janeen Lankowski
  3. Maria Flores
  4. Hailey Mcgrath
  5. Pamela Hannam
  6. Michelle Brent

* kvalifikace na Ms. Olympia 2020


Kulturistika žen na Wings of Strength Tampa Pro 2020

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Ms. Olympia 2020 k 31. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Helle Trevino Dánsko Rising Phoenix 2019 1.
Margie Martin USA Rising Phoenix 2019 2.
Irene Anderson Švédsko Rising Phoenix 2019 3.
Nicki Chartrand Kanada Rising Phoenix 2019 4.
Monique Jones USA Rising Phoenix 2019 5.
Monia Gioiosa Itálie Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Yaxeni Oriquen Venezuela Ms. Olympia 2005 1.
Iris Kyle USA Ms. Olympia 2004 1.
Andrea Shaw USA Omaha Pro 2020 1.
Ladawn McDay USA Tampa Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika žen - kvalifikační žebříček k 31. červenci 2020:

p. jméno stát body
1. Janeen Lankowski USA 8
2. Maria Flores USA 7
3. Hailey Mcgrath USA 6




4. Pamela Hannam USA 5
5. Natalia Kuznetsova Rusko 4
5. Reshanna Boswell USA 4
7. Claudia Partenza Itálie 3
8. Alena Hatvani Česká republika 2
8. Angela Rayburn USA 2
10. Oana Hreapca Rumunsko 1
10. Tina Williams USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Tampa Pro 2020 - classic physique

V kategorii classic physique, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, rozhodčí posuzovali formy sedmnácti borců. V souboji o vítězství si to tentokrát rozdali mezi profíky už zkušený Divine Wilson a úplný profesionální nováček Deontrai Campbell. Deontrai profi kartu vybojoval na IFBB North American Championships 2017, kde zvítězil v kulturistice mužů do 90 kg, a od té doby s profesionálním debutem vyčkával. Nakonec se rozhodl, že si jej připíše právě v classic physique, protože na dvěstědvanáctku je se svými 175 cm příliš vysoký a na konkurenceschopné účinkování mezi těžkotonážníky nemá, a dokonce ani nechce mít dostatek svalové hmoty.

Volná sestava Deontraie Campbella na Wings of Strength Tampa Pro 2020


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Že si Campbell classic physique vybral správně, bylo v Tampě zřejmé od jeho prvních okamžiků na pódiu. Na to přinesl kompaktní, elegantní postavu, pěkné tvary, dobrý pózing a perfektní formu. Classic physique v jeho podání se divákům jistě muselo líbit, a pokud byl někdo během pátku na Wings of Strength Tampa Pro opravdovou reklamou na kulturistiku, byl to právě Deontrai, který se zde díky svému triumfu přímo kvalifikoval k účasti na Classic Physique Olympia. Druhý Divine Wilson dokázal vytvořit velmi zajímavou iluzi mohutnosti a pro soutěž si přichystal opravdu špičkovou formu. Ve vzpomínané kompaktnosti postavy však na svého úspěšnějšího soupeře ztrácel. Na třetí příčku dosáhl šampión nedávného Omaha Pro Chris Hunte, za nímž si další místa v první pětici rozebrali Jose Marte a Ron Galup.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020 - classic physique:

  1. Deontrai Campbell*
  2. Divine Wilson
  3. Chris Hunte
  4. Jose Marte
  5. Ron Galup
  6. Jason Theobald
  7. Peter Sciallo
  8. Scott Dennis
  9. Theodore Atkins
  10. Brock Stockton
  11. Josh Sanker
  12. Miguel Dominguez
  13. Aaron Sparenberg
  14. Jason Orellana
  15. Gregg Russo
  16. Keith Holmes
  - Traveon Daniels

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2020


Classic physique na Wings of Strength Tampa Pro 2020

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2020 k 31. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Rickey Moten USA San Antonio Pro 2019 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2019 1.
Ali Shamsghamar Írán Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Ahmad Ahmad Irák Hurricane Pro 2019 1.
Breon Ansley USA Yamamoto Cup 2019 1.
R. D. Caldwell USA Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Danny Hester USA Classic Physique Olympia 2016 1.
Dani Younan USA Ultimate Warriors Pro 2019 1.
Wesley Vissers Nizozemsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
David Hoffmann Německo D. J. Classic Germany 2019 1.
Arash Rahbar USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Terrence Ruffin USA Niagara Falls Pro 2019 1.
Sami Ghanem USA Battle of Texas 2019 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko San Marino Pro 2019 1.
Fabian Rabia Dominikánská republika Sheru Classic Colombia 2020 1.
Alejandro Cambronero USA Arnold Classic 2020 1.
Chris Hunte USA Omaha Pro 2020 1.
Myeong Ho Park Jižní Korea Korea Pro 2020 1.
Deontrai Campbell USA Tampa Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček k 31. červenci 2020:

p. jméno stát body
1. Jose Marte USA 12
2. George Peterson USA 11
3. Keone Pearson USA 10
4. Chen Kang Čína 9
4. Steve Laureus USA 9




6. Abner Logan USA 8
6. Jonathan Hambrick USA 8
8. Klaus Drescher Rakousko 7
9. Mikhail Timoshin Rusko 6
9. Vladimir Sizov USA 6
9. Jorge Machado USA 6
12. Dmitry Vorotyntsev Rusko 5
12. Seonghwan Kim Jižní Korea 5
12. Nicholas Austin USA 5
12. Shicheng Jin Čína 5
12. Mike Sommerfeld Německo 5
12. Toto Djong USA 5
12. Milad Sadeghi Írán 5
12. Roberto Martinez Pizana Španělsko 5
12. Julian Castano Kolumbie 5
12. Park Jae Wan Jižní Korea 5
12. Divine Wilson USA 5
23. Jayson Rivera Perez Portoriko 4
23. Hany Saeed Egypt 4
23. Panexce Pierre USA 4
23. Dimitri Williams Kanada 4
23. Jason Strayhand USA 4
23. Abdelkarim Ammari Maroko 4
23. Sam Adiki USA 4
23. Fernando Mendoza Panama 4
23. Sung Jin Kang Jižní Korea 4
23. Ron Galup USA 4
33. Cris Murray USA 3
33. Vahid Nazari Írán 3
33. Keyvan Rezapour Írán 3
33. Daniel Strong USA 3
33. Bryan Jones USA 3
33. Jason Brown USA 3
33. Greg Doucette Kanada 3
33. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 3
33. Lucas Coelho Brazílie 3
33. Antonio Cummings USA 3
43. Jason Martinez USA 2
43. Mahdi Parvani Írán 2
43. Keith Lanier USA 2
43. Giuseppe Zagarella Itálie 2
43. Ramone Haye Kanada 2
43. Mathias Hald Hasen Dánsko 2
43. Paul Vu Austrálie 2
43. Bikramjit Singh Indie 2
51. Justin Freeman USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Tampa Pro 2020 - physique žen


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

V ženském physique se k vysněnému vítězství probojovala Ivie Rhein, která si tak spravila chuť po svém vystoupení na Omaha Pro, kde se před dvěma týdny musela spokojit "až" se druhým místem, což nesla dost nelibě. Původem brazilská profesionálka si díky svému pátečnímu výsledku podruhé v řadě zajistila přímou kvalifikaci na Olympia Women's Physique Showdown, kde v prosinci bude usilovat o vylepšení loňského patnáctého místa.

Na dalších předních příčkách se za Ivie umístily Jeannie Feldman, Sherry Priami, Christina Bitner a Trish Wood, které si připsaly po několika bodech do kvalifikačního žebříčku. Ve startovním poli se objevila také trojnásobná účastnice Ms. Olympia z let 2001 až 2003 Angela Debatin, která se však nakonec musela spokojit s děleným šestnáctým místem.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020 - physique žen:

  1. Ivie Rhein*
  2. Jeannie Feldman
  3. Sherry Priami
  4. Christina Bitner
  5. Trish Wood
  6. Ashlynn Richardson
  7. Oksana Piari
  8. Caridad Sola
  9. Heather Phipps
  10. Jada Beverly
  11. Daphney Carter
  12. Suzanne Davis
  13. Jennifer Mcenery
  14. Jennifer Adkisson
  15. Kristine Spinelli
  16. Angela Debatin
  16. Briatney Brooks
  16. Cindy Flannery
  16. Heidi Gore
  16. Michelle Jones
  16. Patricia Hristove
  16. Shea Menchaca
  - Dana Shemesh

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2020


Physique žen na Wings of Strength Tampa Pro 2020

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown k 31. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Penpraghai Tiangngok Thajsko Arizona Pro 2019 1.
Shanique Grant USA Olympia W. P. Showdown 2019 1.
Sarah Villegas USA Olympia W. P. Showdown 2019 2.
Natalia Abraham Coelho USA Olympia W. P. Showdown 2019 3.
Daniely Castilho Brazílie Olympia W. P. Showdown 2019 4.
Laura Pintado Chinchilla Španělsko Olympia W. P. Showdown 2019 5.
Victoria Myslik Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Valentina Mishina Rusko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Laura Richards USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Brittany Watts USA Omaha Pro 2020 1.
Ivie Rhein USA Tampa Pro 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - kvalifikační žebříček k 31. červenci 2020:

p. jméno stát body
1. Margita Zámolová Česká republika 18
2. Anne-Lorraine Mohn Francie 10
2. Jennifer Taylor USA 10




2. Trish Wood USA 10
5. Desunka Dawson USA 8
5. Jeannie Feldman USA 8
7. Sherry Priami USA 7
8. Christina Bitner USA 6
9. Sonia Domingue Kanada 4
10. Liz Pottruff Kanada 3
10. Mirea Henriquez Nizozemsko 3
10. Ruiying Bian Čína 3
13. Toni West USA 2
13. Modesta Halby Dánsko 2
13. Sarah Hayes USA 2
13. Jada Beverly USA 2
17. Leslie Gurr Kanada 1
17. Irene Tristante Španělsko 1
17. Antoinette Downie USA 1
17. Suzanne Davis USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Tampa Pro 2020 - physique mužů


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Physique mužů se stalo nejpočetněji obsazenou kategorií pátečního programu, když v něm nastoupilo hned čtyřicet borců! Na vítězství v pořádné konkurenci dosáhl Andre Ferguson, jenž tak navázal na svůj výsledek z letošního Arnold Classic. Do první pětice se kromě něj vtěsnali ještě Anthony Gilkes, Rashaud Watson, Corey Morris a Daniel Ammons. Zajímavou postavou startovního pole byl kromě zmíněných top závodníků také Michael Anderson, jenž se v Tampě probojoval k velmi dobrému devátému místu i přesto, že po amputaci dolní končetiny trénuje a závodí s protézou.


Výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020 - physique mužů:

  1. Andre Ferguson*
  2. Anthony Gilkes
  3. Rashaud Watson
  4. Corey Morris
  5. Daniel Ammons
  6. Charjo Grant
  7. Tommy Clark
  8. Brian Lloyd
  9. Michael Anderson
  10. Benquil Marigny
  11. Clarence Mcspadden
  12. Drew Cullen
  13. Reuben Joseph
  14. John Sarmiento
  15. Rodrick Clark
  16. Alex Hessam
  16. Alvin Taylor
  16. Andrew Woodard
  16. Andrew Jenkins
  16. Brett Mario Jackson
  16. Brian Taylor
  16. Byron Archie
  16. Daavon Grayson
  16. Douglas Laforge
  16. Emanual C. Hunter
  16. Ephfram Lawhorne
  16. Frank Griffin
  16. Jeffrey Velazquez
  16. Justin Woodard
  16. Kevin Reeder
  16. Leo Mackesy
  16. Michael Bell
  16. Michael Tello
  16. Oshayne Lindo
  16. Remon Smith
  16. Serge Victor
  16. Toby Gordin
  16. Tony Lynch
  16. Wayne Bullock
  16. Zach Lape

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2020


Physique mužů na Wings of Strength Tampa Pro 2020

Více fotografií z Wings of Strength Tampa Pro 2020 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown 2020 k 31. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Khali Quartey USA San Antonio Pro 2019 1.
Long Wu Čína Musclecontest Vietnam Pro 2019 1.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2019 1.
Ryan Terry Velká Británie Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Carlos DeOliveira USA Yamamoto Cup 2019 1.
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2018 1.
Ismael Martinez Dominguez Mexiko Monterrey Pro 2019 1.
Camaren Harris USA Kentucky Muscle Pro 2019 1.
Stan Morrison USA Titans Grand Prix 2019 1.
Corey Morris USA San Antonio Classic 2019 1.
Khalid Shewaiter Egypt NZ Pro 2019 1.
Aundre Benson USA Sacramento Pro 2019 1.
Andrei Lincan Velká Británie Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Kyron Holden USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Bong Seok Choi Jižní Korea Japan Pro 2019 1.
Jeremy Potvin USA Tournament of Champions 2019 1.
Ryan John-Baptiste Velká Británie San Marino Pro 2019 1.
Fernando Chala Kolumbie Sheru Classic Colombia 2020 1.
Andre Ferguson USA Arnold Classic 2020 1.
George Brown USA Wasatch Warrior 2020 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček k 31. červenci 2020:

p. jméno stát body
1. Frank Worley USA 14
2. Jason Huynh USA 11
3. Antonio Smothers USA 10
3. Rashaud Watson USA 10
5. Steven Cao USA 9




6. Diogo Montenegro Brazílie 7
6. Alexander Quimson USA 7
6. Luca Biolo Itálie 7
9. Riccardo Croci Itálie 6
9. Ponpaisan Ruangsangpen Thajsko 6
9. Davide Mazzolari Itálie 6
9. Daniel Ammons USA 6
13. Greg Brant USA 5
13. Tran Tuan Anh Vietnam 5
13. Omid Eskandari Írán 5
13. Ondřej Kmošťák Česká republika 5
13. Felipe Franco Brazílie 5
13. Derrick Stevenson USA 5
13. Rodrick Clark USA 5
13. Sam Andrews Nový Zéland 5
13. Denis Romanov Rusko 5
13. Andrea Miggiano Itálie 5
13. Victor Ramirez Venezuela 5
13. Charjo Grant USA 5
13. Anthony Gilkes USA 5
26. Alex Segati Itálie 4
26. Sepehr Hajighorbani Írán 4
26. Mu Ying Zhai Čína 4
26. Ramses Rams Španělsko 4
26. Benquil Marigny USA 4
26. Will Sage USA 4
26. Clarence Mcspadden USA 4
26. Youcef Djoudi Francie 4
26. Maxime Parisi Francie 4
26. Michael Bell USA 4
36. Decha Sangaree Thajsko 3
36. Nicolas Koeu USA 3
36. David Odom USA 3
36. Jared Thompson USA 3
36. Paco Hunain Saqib USA 3
36. Junaid Kaliwala Indie 3
36. Jonathan Bueno Španělsko 3
36. Miroslav Juríček Česká republika 3
36. Zheyu Zhang Čína 3
36. Diego Garcia Mexiko 3
46. Ahmed Shokry Egypt 2
46. Bader Almualim USA 2
46. Kola Ayeni USA 2
46. Alessandro Cavagnola Itálie 2
46. Michael Thomas USA 2
46. Brian Taylor USA 2
46. Viet Doan Austrálie 2
46. Maxime Villatte Francie 2
46. Carl Laguerre Haiti 2
46. Tommy Clark USA 2
56. Torre Washington USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. Manion



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.08.12:19Zodiak411 - To byl průser této kategorie. Podívej se na Darrema Charle..
01.08.12:00Turakam - Peterson je konečne v kategórii, do ktorej patril od začia..
01.08.09:02Zodiak411 - Petersonovi jsem to moc přál a mám z toho radost. Jinak Cl..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 35 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:21) • Okej, po vypocuti rozhovoru berem spat moj debilny komentar
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:00) • Vzdy som chcel mat postavu ako on. Stacilo len pockat :D
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
zborka2 (14:25) • Tomáš je sympaták . Přeju mu ať drží zdraví a ´úspěšný návrat .
magazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Ondra Hájek (09:21) • Na Instagramu a Facebooku bylo víckrát lidmi okolo svazu řečeno, že ten seminář dělá sv...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (02/...
Paulie02 (06:29) • Nějak vylepšenou verzi Milana asi neuvidíme, ale mě to vůbec nevadí. Naopak respektuj...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie