Reklama:

Najdi a vyhraj! (31/2020)

2.777 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Letošní Mistrovství ČR v Log Liftu bylo dlouho očekávanou událostí. Čím dál více strongmanů je aktivní na sociálních sítích a ten, kdo přímo netočí videa na YouTube, zpravidla alespoň tu a tam přidá něco na svou facebookovou stránku. Bylo tedy dobře známo, že na rekord Jirky Vytisky z roku 2017 se sbíhají sliny hned několika hladových borců, a o tom, že budeme mít nového mistra superkládu, nepochyboval téměř nikdo. Pokud se už vedly nějaké debaty, tak maximálně o tom, o kolik kilo bude původní rekord překonán, a předpověď kulatých dvou metráků zaznívala poměrně často. No, pokud ještě nevíte, jak to v Golčově Jeníkově nakonec dopadlo, koukněte na naši reportáž. Za sebe mohu říct, že jsem při tom zažil podobné pocity jako při sledování posledního dílu Hry o trůny.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Natural Coenzyme Q10 50 (100 cps) od společnosti Czech Virus, který nabízí 50 mg aktivní látky v jedné kapsli. Tento koenzym Q10 je vyroben pomocí fermentace, jedná se tedy o 100% přírodní formu. Jedná se o jednu z nejdůležitějších látek, která se vyskytuje v živočišných buňkách. Schopnost produkce se věkem snižuje, je tedy vhodné ho užívat jako doplněk stravy.


Jaký výkon byl vítězný na letošním Mistrovství ČR v Log Liftu?

Najdi a vyhraj! (31/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaký výkon byl vítězný na letošním Mistrovství ČR v Log Liftu?
160 kg
180 kg
200 kg
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 30. 07. 2020 v 08:00 a končí 06. 08. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (30/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik vážil nejtěžší Super Yoke na Strongmen's Games Aš 2020. Správná odpověď zní: 600 kg.

Vylosováni byli a Tribulus Bestier (60 cps) od společnosti Alavis Maxima obdrží:

  • Martin Benček - martinbencek@...cz
  • Robin Valů - rosay.croce@...cz
  • Lenka Hudečková - leni.hudecek@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Michael nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 6. srpna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra