Reklama:
Protein Whey Cream v akci 2000 g + 1000 g!
Vyzkoušejte příchutě slaný karamel, štrúdl a další! Více zde.

Tipovací soutěž - Wings
of Strength Tampa Pro 2020

5.275 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Za obvyklých okolností bychom za sebou v tuto chvíli měli už nejméně tři tipovací soutěže a věděli bychom, kdo z Vás nám do redakce zaslal nejpřesnější tip nejenom na výsledky Arnold Classic, ale také New York Pro a Wings of Strength Chicago. Jenomže poslední dvě zmíněné profesionální show se letos proti původním plánům kvůli pandemii COVID-19 ještě nekonaly, a tak nás teď čeká teprve druhá tipovačka roku. Sázet budete na výsledky Wings of Strength Tampa Pro, které se odehraje za přísných zdravotně bezpečnostních opatření a navíc s vědomím, že závodníků žijících mimo území USA se na pódiu představí poskrovnu. Dostat se totiž třeba z Evropy za velkou louži v těchto dnech nepředstavuje vůbec snadný úkol!

Jako vždy odměníme tři nejúspěšnější sázející. Těmi se stanou ti z Vás, kteří nejpřesněji určí, jak si mezi sebe těžkotonážníci z kategorie open a jejich kolegové z kategorie do 212 liber rozdělí umístění v první pětici. To znamená, že do Vašeho tiketu budete muset vybrat celkem deset různých jmen. Váš tip se jako vždy stane platným, pouze pokud bude kompletní. Žádné pole tedy nesmí zůstat nevyplněné a žádné jméno se nesmí opakovat. Detailní pravidla soutěže najdete zde. A jaké ceny jsou tentokrát ve hře?

Ceny do tipovací soutěže na výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020
v celkové hodnotě téměř 15.000 Kč věnovala společnost ATP Nutrition!

Vítěz tipovací soutěže tentokrát získá:

Druhý v pořadí tentokrát získá:

Třetí v pořadí tentokrát získá:

100 % Whey Protein Isolate je syrovátkový izolát vyrobený procesem mikrofiltrace a ultrafiltrace. Díky revoluční technologii výroby je Whey Protein Isolate výrobkem s nejvyšší možnou biologickou hodnotou a využitelností pro lidské tělo. WPI má nejvyšší podíl využitelných aminokyselin v 1 g proteinu. Je bez tuku a bez laktózy. Jedná se o velmi rychle vstřebatelný protein. To z něj dělá ideální protein pro každého, kdo potřebuje dodat organismu nejkvalitnější zdroj s maximálním množstvím aminokyselin v co nejkratším časovém horizontu.

Professional Whey Protein 50 % představuje vysoce kvalitní proteinovou směs, která využívá předností vícesložkových proteinů (jejich různou dobu využitelnosti). Slouží ke zkvalitnění stravy a doplnění proteinů s vysokým obsahem peptidicky vázaných aminokyselin během dne.

Amino Protein 70 % je moderní přípravek s vysokým obsahem proteinu a optimálně vybalancovaným poměrem kvalitních bílkovin. Při jeho výrobě bylo použito 5 nejkvalitnějších proteinových zdrojů - micelární kasein, izolát sójového proteinu, mléčný protein, syrovátkový proteinový koncentrát a hydrolyzát kolagenu. Amino Protein je svým složením vhodný jako tzv. noční protein!

Maxi Pro 90 % představuje netradiční druh vysokoproteinového suplementu založeného na sójovém izolátu a syrovátkovém proteinovém koncentrátu. Kvalitu Maxi Pro 90 % umocňuje nízký obsah sacharidů a tuků, které jsou pouze ve formě esenciálních mastných kyselin. Metabolismus přijímaných proteinů příznivě ovlivňuje dodaná směs vitamínů.

Iso Plus je instantní isotonický/hypotonický nápoj v kombinaci s důležitými vitamíny (vitamín C, vitamíny skupiny B, vitamín E…).

Carnitech napomáhá organismu udržet jej "nastřelený" jak během tréninku, tak i v běžném životě. Nejefektivnější složkou je aminokyselina L-karnitin. Tato v organismu přirozená látka je velice oblíbená mezi sportovci, kteří se právě nacházejí v redukční dietě. Další složkou je zelený čaj - příznivě ovlivňuje metabolismus tuků. Patří mezi přírodní antioxidanty. Kofein má silný stimulační účinek na nervovou soustavu. Zvyšuje psychickou aktivitu a schopnost koncentrace, odstraňuje únavu a prodlužuje možnost vykonávat vyčerpávající práci. Vzhledem k dobré vstřebatelnosti a velmi rychlému působení je vhodný jak při sportovním výkonu, tak i při činnostech vyžadujících maximální soustředění a dlouhodobé udržení pozornosti.

Ripped je vhodný přípravek pro všechny v redukční dietě. S kofeinem a extraktem zeleného čaje. Zelený čaj pomáhá podporovat metabolismus a odbourávání tuků, čímž přispívá k udržení správné hmotnosti. Kofein stimuluje bdělost, čímž se snižuje pocit únavy, a podporuje vytrvalostní výkon.

Thermo Burner byl navržen pro ty, kteří žijí aktivním životem. Jedná se o speciální směs látek, které urychlují spalování tuků. Všechny látky obsažené v tomto výrobku se používají po celá staletí na podporu hubnutí a posílení organismu v období psychické i fyzické zátěže. Thermo Burner přispívá ke zvýšení tělesné teploty, a proto je sportovci využíván v období, když potřebují urychlit spalování tuků.

Carnitine Bar 1000 je velmi účinná tyčinka vhodná při zvýšeném fyzickém výkonu cíleném na odbourávání tuků s obsahem L-karnitinu, taurinu, HCA a kofeinu.

Držíme Vám palce při tipování. Budete-li mezi prvními třemi, máte doma pěknou výhru!


Tipovací soutěž: Wings of Strength Tampa Pro 2020
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Na 1. místě v kategorii open se umístí:
Na 2. místě v kategorii open se umístí:
Na 3. místě v kategorii open se umístí:
Na 4. místě v kategorii open se umístí:
Na 5. místě v kategorii open se umístí:
Na 1. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 2. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 3. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 4. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 5. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 29. 07. 2020 v 07:00 a končí 31. 07. 2020 v 03:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie