Reklama:
Protein Whey Cream v akci 2000 g + 1000 g!
Vyzkoušejte příchutě slaný karamel, štrúdl a další! Více zde.

Pět profesionálů v přípravě
na Wings of Strength Tampa Pro

5.647 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

První a doufejme, že i poslední koronavirové Wings of Strength Tampa Pro bude proti předchozím dvanácti ročníkům této profesionální soutěže v kulturistice a fitness v mnohém jiné. Ve všech vnitřních prostorách hostitelského floridského hotelu Grand Hyatt Tampa Bay budou po celou dobu vyžadovány nasazené roušky, návštěvníkům, závodníkům i funkcionářům bude po příchodu na místo změřena teplota a bude dbáno na dodržování sociálního odstupu. Závodníci budou moci roušky sundat pouze ve chvíli, kdy je bude čekat nástup na pódium. Aby došlo k maximálnímu možnému omezení mezilidského kontaktu, budou trofeje, medaile a šeky na finanční odměny předávány v rukavicích a kapacita hlediště bude snížena na polovinu. I proto bude možné sledovat soutěž živě na internetu, ovšem ne zadarmo a ani ne úplně levně. Za sledování dění ve všech kategoriích si divák zaplatí celkem 44.99 dolarů, což je něco málo přes 1.000 korun.

Pandemie COVID-19 se dotkne samozřejmě i složení startovního pole. To kvůli nejrůznějším restrikcím omezujícím cestování nebude zdaleka tak národnostně pestré jako v posledních letech, když hlavní pořadatel Wings of Strength Tampa Pro Tim Gardner počítá pouze s účastí závodníků ze Spojených států, Kanady, Mexika a Velké Británie. Přes všechna omezení a mnohé zákazy se klání těší značné pozornosti. Bude se totiž jednat o největší profesionální show pořádanou od březnového Arnold Classic, když konání řady závodů v uplynulých několika měsících zabránila právě koronavirová pandemie. I proto pro Vás přípravu závodníků na Gardnerovu událost sledujeme se zvýšenou pozorností a poté, kdy jsme Vás včera nechali nahlédnout do přípravy devíti borců, se dnes zaměříme na dalších pět osobností.

Patrick Moore

Nejnovějším překvapením ve formující se startovní listině Wings of Strength Tampa Pro je jméno Patricka Moora. Americký těžkotonážník se po zrušení Wings of Strength Puerto Rico Pro a s přihlédnutím k tomu, že konání dalších letošních soutěží je nejisté, rozhodl na poslední chvíli právě pro start v Tampě. Svěřenec specialisty na předsoutěžní přípravu Chrise Aceta se zde bude snažit napravit si reputaci, kterou si poněkud pokazil při svém vystoupení na dnes už vzpomínaném Arnold Classic v Columbusu. Jeho hlavním cílem pochopitelně bude na závodech zvítězit a vydobýt si tak kvalifikaci na prosincovou Olympii, ale s podobnými ambicemi na Floridu dorazí také Hunter Labrada, Samson Dauda anebo Iain Valliere, a tak to Moore rozhodně na cestě za úspěchem nebude mít snadné.

Patrick Moore 2 týdny před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Hunter Labrada

Když už jsme zmínili Huntera Labradu, tak mu věnujme i další část článku. Osmadvacetiletý borec se chystá připsat si v Tampě profesionální debut a přesto, že se závoděním mezi elitou nemá žádné zkušenosti, nejde si pro nic jiného než pro vítězství a nominaci na Olympii. Hunter ze své probíhající přípravy dosud zveřejňoval převážně fotografie pořízené v ideálním světle posilovny, ale teď udělal výjimku a do světa pustil snímky zhotovené doma hned po probuzení. Ani na nich ale nevypadá vůbec špatně!

Hunter Labrada týden před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Kevin Johnson

Od borců, kteří v Tampě budou závodit v kulturistice mužů open, se teď přesuňme k jejich kolegům nastupujícím v lehčí váze. K nim se řadí například Kevin Johnson, který si letošní Wings of Strength Tampa Pro zvolil pro svůj třetí profesionální start. Bude při něm usilovat o vylepšení jedenácté příčky, která mu v kategorii do 212 liber (96,2 kg) vloni patřila na Indy Pro.

Kevin Johnson týden před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Rixio Tapia

Kevin v profesionální lize IFBB Jima Maniona, pod jejíž hlavičkou se Wings of Strength Tampa Pro po léta koná, patří stále spíše k novým, neokoukaným tvářím. To takový Rixio Tapia, jenž rovněž plánuje příští týden na Floridě závodit ve dvěstědvanáctce, mezi profíky nasbíral už pořádnou porci zkušeností. Koneckonců na kontě má i účast na Olympia 202 Showdown 2011, kde tehdy změřil síly s Jaroslavem Horváthem nebo Kevinem Englishem. Ačkoliv Rixio pochází z Venezuely, v současnosti žije a trénuje podobně jako Hunter Labrada nebo Patrick Moore v Texasu, a tak by neměl mít výraznější potíže se do Tampy dostat.

Rixio Tapia týden před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Jason Lowe

Další z účastníků letošního Wings of Strength Tampa Pro v kulturistice mužů do 212 liber Jason Lowe to má na závody ještě blíže. Žije totiž ve floridském Daytona Beach, odkud se do Tampy dostane asi za dvě a půl hodiny jízdy autem. Jason se do dvěstědvanáctky letos přesouvá z kategorie classic physique, což pro něj obnášelo nabrat tolik svalů, kolik jenom šlo. Nakolik se mu novou hmotu podařilo zpracovat tak, aby na pódiu rozhodčím nabídl i potřebnou kvalitu, uvidíme už brzy!

Jason Lowe týden před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Na výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020
si na Ronnie.cz budete moci v týdnu před závody vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře budou ceny věnované společností ATP Nutrition v celkové hodnotě téměř 15.000 Kč!


Foto:
www.instagram.com/patricktmoore
www.instagram.com/therealtechnician
www.instagram.com/hunterlabrada
www.instagram.com/kyprepcoach1
www.instagram.com/rixiot
www.instagram.com/ifbb_broku


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

26.07.22:48LeToucan - Poprvé vidím Huntera bez kšiltovky :D+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 67 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie