Reklama:

Najdi a vyhraj! (30/2020)

3.535 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Všechno je relativní. Zatímco na jednom pískovišti můžete být neomezeným králem báboviček, na tom druhém budete tak maximálně hrabat hrabičkami v rohu. Podobně to platí o strongmanských pískovištích. Českým silákům se někdy vyčítá, že i když se hrdě tlučou v prsa, jací nejsou borci, na mezinárodním poli na nějaký větší úspěch v nejtěžší kategorii open čekáme už pěkně dlouho. Není to ovšem zdaleka černobílé, protože když o víkendu zavítal mezi naše profíky do Aše nejsilnější muž Francie Pierre Motal, u kterého by člověk čekal konkurenceschopný výkon, stačil Pierre pouze na desátou, tedy poslední příčku. Zase tak špatné to s těmi našimi pořízky tedy nebude a snad se i s rostoucí popularitou strongmanů a podporou mladých, nadějných kluků blýská na lepší časy.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Tribulus Bestier (60 cps) od společnosti Alavis Maxima. Bestier Tribulus obsahuje vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu, který je garancí a určuje kvalitu produktu. Bestier Tribulus a zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, udržení normální hladiny testosteronu v krvi, ochraně buněk před oxidativním stresem a normální syntéze bílkovin.


Kolik vážil nejtěžší Super Yoke na Strongmen's Games Aš 2020?

Najdi a vyhraj! (30/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik vážil nejtěžší Super Yoke na Strongmen's Games Aš 2020?
500 kg
600 kg
700 kg
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 23. 07. 2020 v 08:00 a končí 30. 07. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (29/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakému sportu se dříve věnoval silový sportovec Jan Krasinský. Správná odpověď zní: fourcross.

Vylosováni byli a BCAA 2:1:1 Instant Powder (500 g) od společnosti MaxxWin obdrží:

  • Josef Menoušek - j.menousek@...com
  • Dominika Krtková - krtkovad@...cz
  • Vlasta Sazmová - v.sazmova@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Lukáš nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 30. července. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 59 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra