Reklama:
VEGAN protein 2+1 ZDARMA!
Vyberte si 3 balení, každé v jiné příchuti! Více zde.

Radikální změna (24.): Jsem o 36 kg lehčí. Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě

13.695 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace

[Text: Simona Sklenářová] Jmenuji se Simona Sklenářová a je mi 27 let. Moje proměna začala 1. října 2019, kdy jsem stoupla na váhu, která mi ukázala 106,9 kg. Na tuto váhu jsem se dostala kvůli mému nezdravému stravování, že jsem třeba celý den nejedla a pak jsem snědla, na co jsem přišla. Mojí motivací bylo, že jsem se chtěla cítit zdravější, jelikož jsem bojovala s únavou a strašnou leností. Milionkrát jsem se snažila zhubnout, ale vždy jsem u toho vydržela maximálně dva měsíce. Teď to ale bylo zcela jiné. Řekla jsem si, že tentokrát to bude stát za to!

Ze začátku jsem vyřadila z jídelníčku mastné, sladké, začala jsem pít jen vodu. A hlavně, což si myslím, že byl hlavní důvod úspěchu, začala jsem jíst pravidelně po 3 hodinách. První měsíc byl krutý, hlavně co se týká té pravidelnosti. Jelikož jsem nebyla zvyklá pořád něco jíst, tak se občas stalo, že jsem se musela nutit do jídla. Poslední jídlo jsem jedla pravidelně naposledy v 19:00. První tři měsíce jsem jedla hlavně zdravě, vše si počítala pomocí tabulek a zapisovala. Po třech měsících jsem zařadila i sport.

Co se týká sportu, v životě bych nevěřila, že mě to bude tak strašně bavit a že to bude taková moje droga. Miluji běh, dvakrát do týdne chodím na HIIT. Kombinuji kolo, brusle, fitko a minimálně čtyřikrát do týdne vykonávám nějakou aktivitu. Moje proměna trvala 9 měsíců a zhubla jsem 36 kg, ale určitě nepolevuji, protože do cílové hmotnosti mi stále 6 kg chybí. Musím říct, že celá tahle změna bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Momentálně vážím 70,5 kg a je to pocit, který je k nezaplacení.

Nejdůležitější rada pro všechny - dělejte to hlavně pro sebe, neposlouchejte druhé, že to nedokážete, protože tyhle lidi vám za nic nestojí! A pak, když to dokážete, tak akorát všem spadne brada.

Není nic lepšího, než když máte vedle sebe parťáka, který vás ve všem podpoří, a to je a bude můj manžel. Chtěla bych také odkázat na skupinu, kde se vzájemně motivujeme a sešla se nás tam banda super lidí, je to skupina Boj za lepší tělo, Honza Sosi na Facebooku.

Takovou třešničkou na dortu mého hubnutí je, že 30. srpna poběžím Spartan Race v Liberci, kde chci dokázat, že když se chce, tak jde naprosto všechno.

Podařil se Vám také podobně skvělý výsledek? Chtěli byste i Vy motivovat ostatní čtenáře a čtenářky? Neostýchejte se nám ozvat na redakce@ronnie.cz, budeme rádi! Ukažte, že i Vy jste to dokázali!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

21.07.13:56ygg - Dotyčné blahopřeji, změna velká a teď je z ní opravdu kočk..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra