Reklama:
Protein Whey Cream v akci 2000 g + 1000 g!
Vyzkoušejte příchutě slaný karamel, štrúdl a další! Více zde.

Zdravé klouby po celou sezónu?

2.075 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Mnoho lidí si stěžuje na bolavé klouby. A jak by také ne, vždyť téměř každý druhý člověk starší 65 let trpí bolestivým onemocněním kloubů. U seniorů nad 80 let se projevuje bolest některého z kloubů prakticky u každého. Vše to ale začíná už v mladém věku, kdy se velmi často podcení prevence. Protože dokud to nebolí, tak to přeci není potřeba řešit, no a až to začne bolet, tak je u kloubů už většinou pozdě, protože došlo k nevratnému poškození kloubů.

Vyzkoušejte letos pečovat o své klouby a nadělte jim zdraví a maximální péči. Platí to hned dvakrát u kloubů, které jsou nadměrně zatížené sportem a dochází k jejich rychlému opotřebování.

A jak vybrat tu nejvhodnější kloubní výživu?

Pokud chcete dosáhnout nejlepších účinků, nenechte se zlákat reklamou, ale pečlivě vybírejte. Při výběru se podívejte na tyto tři věci:

  • obsažené aktivní látky
  • množství aktivních látek v denní dávce
  • kvalitu surovin a vstřebatelnost

Kyselina hyaluronová - výborný pomocník

Nejprve se podívejme, co která látka vlastně umí:

  • Kyselina hyaluronová - nejdůležitější látka pro zdravé klouby. V těle se běžně vyskytuje a plní zde různé funkce. V kloubu ji můžeme najít jak v chrupavce, tak v kloubní tekutině. Plní zde roli tzv. "tlumiče nárazů" a je ochranou před odřením kloubů, proto je ideálním pomocníkem proti bolesti kloubů. Kyselina hyaluronová dokáže chránit chrupavku před poškozením a snižuje otok kloubu. Při těžších kloubních problémech dokonce lékaři používají kyselinu hyaluronovou ve formě injekcí do kloubu.
  • Chondroitin sulfát - základní stavební kámen chrupavky, šlach a vazů. V chrupavce dokáže zadržovat vodu, čímž jí dodává pružnost. Chondroitin sulfát zvyšuje tvorbu látek potřebných pro stavbu chrupavky a má protizánětlivý efekt.
  • Kolagen - hraje podstatnou roli při výživě kloubů a chrupavek. Přírodním zdrojem kolagenu je želatina živočišného původu, která se vyrábí povařením šlach, kůží a kostí, tzn. surovin bohatých na kolagen.

Světová kyselina hyaluronová z Česka

Jedním z největších výrobců kyseliny hyaluronové na světe je česká společnost Contipro. Za dobu své 25leté existence vyrábí jednu z nejčistších kyselin hyaluronových na světe pomocí biotechnologie. Kyselinu pak upravuje do formy Nutrihylu®, což je kyselina hyaluronová, speciálně upravená pro maximální vstřebatelnost při orálním podání.

Nutrihyl® tedy používá jako hlavní účinnou látku při výrobě kloubní výživy Geloren. Ten obsahuje maximální koňskou dávku kyseliny hyaluronové pro zdravé klouby při aktivním životě za velmi nízkou cenu, Geloren tak má ideální poměr cena/výkon.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 101 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie