Reklama:

Pavol Jablonický hostem talk show Karlose Vémoly

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola je jedním ze sportovců, kterým se daří dovedně pohybovat i v oblasti šoubyznysu, a díky tomu, že se pravidelně objevuje v mainstreamových médiích, přispívá k popularizaci bojových sportů. Jedním z jeho posledních počinů je talk show, kterou sám moderuje a do které si zve hosty dle vlastního výběru. Karlos se v mládí věnoval kulturistice, která ho ještě jako juniora přivedla do Anglie, a jedním z jeho největších vzorů byl v té době legendární kulturista Pavol Jablonický, mnohonásobný účastník Mr. Olympia. A jedním z Karlosových hostů se v posledním dílu talk show stal právě Pavol.

Pavol se u Karlose rozhovořil o svých zážitcích z mezinárodních soutěží, o tom, co pro něj osobně znamená pojem "kulturistika", a prozradil také, co ho i v 57 letech stále motivuje držet se ve skvělé formě. Pokud chcete na přiloženém videu přeskočit rovnou na část s Pavolem, přejeďte v přehrávači na čas 12:25.

Trio Karlosových hostů doplnili fotbalový trenér František Straka a herec Pavel Soukup, který jako dabér propůjčuje hlas Arnoldu Schwarzeneggerovi, tedy pravému Terminátorovi.


Karlos Show - Pavol Jablonický hostem Karlose Vémoly




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie