Reklama:

Jak na překážky - jaký byl červencový workshop?

1.751 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Dne 6. července 2020 jsme uspořádaly workshop Jak na překážky, který byl zaměřený převážně na přiblížení základů překážek. Pro akci jsme vybraly krásné prostředí Gladiator Race Arény u Stříbrného rybníku v Hradci Králové.

Pro účastníky jsme připravily dvě sekce. První byla zaměřená na kalisteniku a na starost ji měla Laďka Jeřábková, s Luckou Badalíkovou se pak účastníci už vrhli přímo na OCR, tedy na překážky. U nich jsme se zaměřili hlavně na problematiku kruhů, jejich variace úchopů a nejčastější chyby vedoucí k selhání. Dále jsme lehce zabrousili k překážce Corny, kde jsme vyzkoušeli více možností zdolání, někteří dokonce překonávali i svůj strach. Následně proběhla ukázka překonávání stěn, které především ženám dělají problémy.

V kalistenice si Laďka připravila hlavně cviky na kruzích. Probrala s účastníky problematiku úchopu, visu, shybu, dále nácviky a průpravná cvičení na muscle-up. Nemohla zapomenout ani na vzpor na bradlech a vysvětlení dipů - kliků na bradlech.

Celý koncept workshopu jsme pojaly tak, abychom pomohly hlavně začátečníkům a poskytly rady do tréninku pro zlepšení technik. Nové si zde však našli i ti zkušenější. Na konci akce byla možnost s námi ještě potrénovat, případně se zeptat na pokročilejší techniky. Gladiator Race Aréna nám dala to správné prostředí a celou akci hodnotím jako velmi vydařenou. Účastníci se mezi sebou hecovali, podporovali a překonávali své strachy a o úsměvy a radost zde nebyla nouze. Moc se těším na příště! Mohu prozradit, že nový kurz bude v září, nechte se překvapit a sledujte FB stránku.

Účastníci akce se nebáli podělit se s Vámi o své poznatky.

Alena Renčová

Z workshopu Jak na překážky jsem opravdu nadšená. Ze začátku jsem měla trochu pochybnosti, jestli je kurz vůbec vhodný pro někoho, jako jsem já - ANO! Je více než vhodný. Díky individuálnímu přístupu jsem se dozvěděla spoustu skvělých rad - jak trénovat, jak zdolávat jednotlivé překážky, kde dělám chyby a co je potřeba pilovat... Atmosféra na kurzu byla velmi přátelská. Všichni se navzájem podporovali a hecovali. Už se nemůžu dočkat pokračování!

Simona Černá

Workshop Jak na překážky již podruhé s Luckou a Laďkou a podruhé nadšení, velká dávka pozitivní energie a spousta nových "střípků" do OCR techniky. Jako teď už nepříliš aktivní crossfiterka jsem právě takové know-how k překážkám dlouho postrádala, protože síla fakt nestačí. Navíc, když jsem v prvním bloku napoprvé prošla ke zvonečku na multiringu, bylo jasné, že od minulého kurzu je to posun. Tentokrát k nám bylo počasí milosrdnější, takže i parádní nácvik náskoků na stěnu a pár tipů na zdolání Corny. Druhý blok "pomalá síla" s Laďkou - skvělá metodická řada visu, shybu, vzporu a jako třešnička na dortu muscle-up na závěr. V pauzách jsme si navíc vyzkoušeli, co Gladiátor Aréna nabízí. Prostě bezvadný aktivně strávený den ve společnosti fajn lidí a pod vedením skvělých lektorek. Holky, tleskám vám.


Jak na překážky - fotogalerie z červencového workshopu


Foto:
Lucie Žemberyová


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 45 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
LaFontaine (08:57) • Skvělý postřeh, svět je opravdu malý. Doplnil jsem o Vojtovi do článku pár informací. D...
magazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
petrpolak (22:32) • Vojtěch Dvořák je také zajímavé jméno, které tu má být zmíněno. Absolutní mistr republi...
magazínPhil Heath se vrací!
70mMyW!53 (17:21) • Jak jej nemusim tak se paradoxne tesim na jeho navrat, protoze aspon nudnou oympii troc...
magazínNatural Korea Classic 2020: čtyři nov...
Zodiak411 (19:10) • Osobně nechápu smysl těchto natural soutěží, kdy závodníci za předpokladu, že jsou opra...
magazínPhil Heath se vrací!
maxpoint97 (11:44) • Souhlas. Lepší by s velkou pravděpodobností nebyl a vlastně `nemá`, co získat. Možná, k...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra