Reklama:
Protein Whey Cream v akci 2000 g + 1000 g!
Vyzkoušejte příchutě slaný karamel, štrúdl a další! Více zde.

Proč jsou důležitá BCAA?

2.529 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

BCAA jsou nepostradatelným doplňkem k tréninku. Nejenže urychlují regeneraci svalů, ale také chrání svalovou hmotu před katabolismem a působí proti poškození svalů. Nejideálnější a nejvíce vyvážený poměr těchto aminokyselin je 2:1:1. MaxxWin nabízí právě tyto aminokyseliny v tabletové či kapslové formě již několik let. Avšak ve 21. století si lidé stále více žádají nejen kvalitní a fungující produkt, ale aby si na něm mohli také pochutnat.

Představte si, že přijdete domů utahaní z práce a chystáte se jít do posilovny, na kolo, běhat, zkrátka jakoukoli fyzickou aktivitu. Nejradši byste ale zůstali doma a dali si nějakou tu "dobrůtku" a sportovní aktivity odložili na později. Najednou zjistíte, že je večer a nic jste pro sebe neudělali.

Proto MaxxWin vytvořil BCAA 2:1:1 Instant Powder se skvělou příchutí, u kterých si můžete vybrat mezi malinovou a energy příchutí, kterou byste jen těžko rozeznaly od příchutí nejznámějších energetických nápojů.

Takže pokud jste snili o tom, že si dáte svou oblíbenou pochutinu a zároveň tím uděláte i něco pro své tělo, vyzkoušejte právě tato BCAA 2:1:1 Instant od MaxxWin Nutrition a Váš sport získá úplně nový rozměr!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 106 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie