Reklama:

Top 5 Pavla Berana!

5.769 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Pavel Beran je sportovec, kterého nemusím snad ani představovat. Každý člověk, který někdy v posilovně zvedl činku, tohohle dříče zná. Pro všechny kluky a chlapy je to srdcař a hlavně obrovský vzor. Pavel na své cestě za vítězstvími a tituly již dlouhá léta spolupracuje se společností Czech Virus a mě proto napadlo ho maličko vyzpovídat. Klasických rozhovorů tu už bylo dost, na pravidelná tréninková videa se můžete podívat každý měsíc, ale díky čemu všechnu tu hmotu staví - to je otázka. Jaké jsou jeho nejoblíbenější suplementy? Aby to neměl tak jednoduché, určila jsem číslo 5... Tak se pojďme, milí přátelé, podívat na top 5 Pavla Berana!

MPS-5 Pro

Můj nejoblíbenější protein, který užívám téměř celý den v průběhu celého roku. Díky pěti různým zdrojům proteinu se bílkovina vstřebává a tráví postupně. Ideální je večer před spaním, ale neztratí se společně s Pure Elite CFM ani ve snídani. Vícesložkové proteiny mají obecně specifickou chuť díky mléčné a vaječné bílkovině. MPS-5 má hutnější chuť a to je pro mě vždy odměna!
Pavel Beran

MPS-5 Pro je vytvořen na základě studií, které doporučují kombinaci různých zdrojů bílkovin jako nejlepší možnou volbu pro maximální anabolismus:

  • nativní syrovátkový protein CFM - koncentrát (43 % bílkovin produktu)
  • nativní mléčný protein - micelární kasein (38 % bílkovin produktu)
  • nativní syrovátkový protein CFM - izolát (9 % bílkovin produktu)
  • hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (5 % bílkovin produktu)
  • vaječný albumin (5 % bílkovin produktu)

L-Glutamine

Přírodně fermentovaný čistý L-glutamin bez syntetických forem, to je L-Glutamine od společnosti Czech Virus. Čistý L-glutamin zvyšuje imunitu, pomáhá vyplavovat růstový hormon a testosteron po cvičení. Neesenciální aminokyselina glutamin je prokazatelně nejčastěji zastoupenou aminokyselinou ve svalové tkáni. Suplementace glutaminem je ve sportu velmi oblíbená a díky schopnosti stimulovat svalový růst a vyplavit růstový hormon je jedním z nejrozšířenějších legálních suplementů v kulturistice.

Jelikož je glutamin nejzastoupenější aminokyselinou v těle, jejíž metabolický obrat je 120 až 150 g, tak je třeba ho při náročných trénincích doplňovat.
Pavel Beran

Beast Virus V2.0

Bez stimulantů si už nedokážu představit trénink, je to prostě rituál a Beast Virus nabízí velmi nápadité složení, kde se spojí nervová stimulace a vysoké napumpování svalů. Bezkonkurenční je navíc příchuť grepu.
Pavel Beran

Původní Beast Virus, který způsobil revoluci v kategorii předtréninkových suplementů, borci ze společnosti Czech Virus inovovali a přinesli na český trh krále českých předtréninkovek - Beast Virus V2.0. Doplněk, který je ultimátním předtréninkovým suplementem na sílu, soustředění a pumpu, obsahuje 13 průzkumy ověřených aktivních ingrediencí v mega dávkách.

Supreme Omega 3

Vysoce koncentrovaná směs přírodního rybího oleje a přírodního vitamínu E. Poměr EPA a DHA je v tomto produktu vyšší - 33/22. Jedná se tedy o skoro dvojnásobné množství oproti klasický omegám s poměrem 18/12.

Nenasycené mastné kyseliny mají vliv na nepřeberné množství fyziologických procesů v těle. Pro státy, kde není bohatá konzumace ryb standardem, je skoro až nutnost doplňovat omega 3 suplementací. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (při příjmu alespoň 250 mg EPA a DHA denně). DHA přispívá k normální činnosti mozku (při příjmu alespoň 250 mg DHA denně). Na účinky EPA a DHA již existuje nespočet studií, nejzajímavější účinky má asi na redukci triglyceridů (snížení o 15 - 30 %, více než 40 studií) a vliv na náladu u lidí s depresemi (přes 20 studií).

Jelikož každý tvrdý trénink znamená spoustu malých zánětů, jsou omega 3 mastné kyseliny ideální pomocník v jejich hojení. Ale bez lososa se stejně neobejdu.
Pavel Beran

Natural Coenzyme Q10 50

Koenzym Q10 je palivem pro všechny buňky, pomáhá je tedy vyživovat. Vzhledem k tomu, že přes celý rok mám poměrně vysokou váhu, snažím se srdci za tu námahu něco vrátit.
Pavel Beran

Natural Coenzyme Q10 50 nabízí 50 mg aktivní látky v jedné kapsli. Koenzym Q10 je v našem produktu vyroben pomocí fermentace, jedná se tedy o 100% přírodní formu. Přírodní forma je tělem většinou rozpoznána a využita lépe než syntetická. Jedná se o jednu z nejdůležitějších látek, která se vyskytuje v živočišných buňkách. Koenzym Q10 je standardně tvořen částečně v těle a částečně lze přijmout z potravy. Schopnost produkce se však snižuje věkem, je tedy vhodné ho užívat jako doplněk stravy. Má vliv na výkonnost, normalizaci krevního tlaku, posiluje imunitní systém a chrání buňky před oxidací.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 57 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
LaFontaine (08:57) • Skvělý postřeh, svět je opravdu malý. Doplnil jsem o Vojtovi do článku pár informací. D...
magazínTomáš Bureš se porval v garáži a vyhr...
petrpolak (22:32) • Vojtěch Dvořák je také zajímavé jméno, které tu má být zmíněno. Absolutní mistr republi...
magazínPhil Heath se vrací!
70mMyW!53 (17:21) • Jak jej nemusim tak se paradoxne tesim na jeho navrat, protoze aspon nudnou oympii troc...
magazínNatural Korea Classic 2020: čtyři nov...
Zodiak411 (19:10) • Osobně nechápu smysl těchto natural soutěží, kdy závodníci za předpokladu, že jsou opra...
magazínPhil Heath se vrací!
maxpoint97 (11:44) • Souhlas. Lepší by s velkou pravděpodobností nebyl a vlastně `nemá`, co získat. Možná, k...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra