Reklama:

Osm profesionálů 5 týdnů
před Wings of Strength Tampa Pro

5.895 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

I když ve Spojených státech v posledních dnech zaznamenávají rekordní přírůstky pacientů s nemocí COVID-19, postupně se zde po odmlce vynucené nejrůznějšími zdravotně-bezpečnostně opatřeními začíná opět závodit v kulturistice a fitness. Zatím sice jenom mezi amatéry, ale první profesionální show po "koronavirové přestávce" by se měly odehrát už za dva týdny a to zdaleka není vše. Pořadatel Tim Gardner včera znovu potvrdil, že počítá s konáním jeho Wings of Strength Tampa Pro, na kterém by od něj v polovině prázdnin měli dostat příležitost profíci z naprosté většiny současných kategorií.

Ronald Gordon

My pro Vás přípravu závodníků na nadcházející floridskou akci už několik týdnů pečlivě sledujeme a nepolevujeme ani teď, kdy do jejího konání zbývá asi pět neděl. Máme k tomu dobrý důvod. K soutěži se totiž chystá nastoupit celá řada zajímavých borců, včetně 185 cm vysokého svěřence kuvajtského trenéra Abdullaha Al Otaibiho Ronalda Gordona. Zmíněný absolutní šampión NPC North American Championships 2018 se na klání představí mezi těžkotonážníky, kde bude usilovat o vylepšení loňského jedenáctého místa. Do boje o co nejlepší výsledek by Ronald na letošním Wings of Strength Tampa Pro měl jít s vylepšenými objemy, přičemž by se ale zároveň rád prezentoval minimálně stejně dobrou separací, jako tomu bylo naposledy.

Ronald Gordon 5 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Hunter Labrada

Startovní listina soutěže bude pravděpodobně zveřejněna až v týdnu před závody, a tak je nyní těžké říci, kdo na ní bude v té či oné kategorii patřit mezi favority. Pokud by se závodů měli ale zúčastnit pouze borci, o kterých v současnosti víme, pak bude v kulturistice mužů open do boje o přední příčky rozhodně potřeba počítat s Hunterem Labradou. Jde sice o úplného profesionálního nováčka, ale osmadvacetiletý Texasan na předsoutěžních fotografiích rozhodně nevypadá, že by se blížící se události chtěl pouze zúčastnit. Sám se navíc netají svými ambicemi a jeho cílem pro letošek není nic menšího než se kvalifikovat na prosincovou Olympii.

Hunter Labrada 5 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Joe Mackey

Mimochodem taky už jste slyšeli, že "dnešní profíci vypadají všichni stejně"? Ronald a Hunter jsou příkladem, že toto často opakované tvrzení není ničím jiným než internetovým mudrováním. Koneckonců i takového Joea Mackeyho, jenž se na profesionální show v Tampě připravuje rovněž, byste od obou zmíněných borců poznali asi i se šedým zákalem v pokročilém stádiu. Joe se startem na Wings of Strength Tampa Pro stane prvním svěřencem trenéra Dominicka Cardoneho, který letos bude závodit, a na pódiu bude moci sázet zejména na své fantastické paže. Přes ty v současnosti naměří úctyhodných 58 cm!

Joe Mackey 5 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Matt Kouba

Dnes to vezmeme rovným dílem. První polovinu článku věnujeme těžkotonážníkům a tu druhou borcům z dvěstědvanáctky. Posledním kulturistou nastupujícím v kategorii open, kterému teď dáme prostor, je Matt Kouba. Ze všech dosud vzpomenutých profíků o něm asi nejvíce platí, že na soutěži může jenom překvapit, ale to ještě neznamená, že byste se nemohli mrknout na to, jak si v přípravě vede.

Matt Kouba 5 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Derik Farnsworth

Teď už ale ke kategorii do 212 liber (96,2 kg). Jedním z nejpozoruhodnějších sportovců, kteří se v ní na Wings of Strength Tampa Pro 2020 představí, bezpochybně bude Derik Farnsworth. Ten v den konání závodů totiž bude slavit už padesáté narozeniny, a jak říká, nikdy by si sám ani v koutku duše nepomyslel, že v tomto věku ještě bude závodit. Za to, že stále může nastupovat k profesionálním soutěžím a nedělat si přitom ostudu, je Derik samozřejmě vděčný a zdá se, že se v jeho podání za pět týdnů ještě máme na co těšit.

Derik Farnsworth 5 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Derik Oslan

Přes svou kulturistickou dlouhověkost Farnsworth ovšem před nadcházející událostí nepatří ke kandidátům na ty úplně nejvyšší příčky, což kromě jeho věku souvisí ještě i s tím, že dorostl pouze do výšky 157 cm. To jej i z pohledu dvěstědvanáctky přeci jenom dělá poněkud malým. Že by se mohl umístit opravdu vysoko a za určitých okolností by mohl bojovat třeba i o vítězství, se naopak dá říci o Deriku Oslanovi. Ten se za poslední rok podstatně zlepšil a propracoval se v kulturistu, kterému toho nejde příliš vytknout.

Derik Oslan 5 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Adam Young

To u dalšího účastníka letošního Wings of Strength Tampa Pro v kulturistice mužů do 212 liber Adama Younga jeho největší slabinu najdete poměrně snadno. Je jí určitá nevyváženost postavy, když jeho slabší stehna, jako by k lepší horní polovině těla ani nepatřila. Na druhou stranu Joel Stubbs nebo Johnnie Jackson i s tím nakonec udělali slušnou profesionální kariéru, a tak není vyloučeno, že i Adam mezi profíky nějaké ty zajímavější výsledky přeci jenom nasbírá. Připojené video jej zachycuje při pózování po boku kolegy z profesionální ligy IFBB Jima Maniona Bretta Wilkina, jenž zatím své nejbližší soutěžní plány úzkostlivě tají.

Adam Young (vlevo) 5 týdnů před účastí na Wings of Strength Tampa Pro 2020
při pózování s kolegou z profesionální ligy IFBB Jima Maniona Brettem Wilkinem

Santi Aragon

Posledním závodníkem, do jehož přípravy na letošní floridskou profesionální show Vás pro dnešek necháme nahlédnout, je Santi Aragon. Santi bude spolu s Derikem Farnsworthem v kategorii do 212 liber patřit k těm nejlehčím závodníkům na pódiu, ale v minulosti už prokázal, že i s tím je v jeho silách bojovat o slušný výsledek. Santi se zároveň řadí k těm účastníkům blížící se soutěže, kteří jsou v kontaktu s pořadateli, a tento týden vznesl dotaz, zda na pódiu závodníci budou muset být v roušce. Odpověď Tima Gardnera zněla tak, že to zatím není jisté a bude záležet na tom, jaká bude na Floridě v době závodů panovat situace. Varianta, že na snímcích z letošního Wings of Strength Tampa Pro budeme sledovat závodníky, kterým nebude zcela vidět do tváře, tak, zdá se, existuje.

Santi Aragon 5 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Na výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020
si na Ronnie.cz budete moci v týdnu před závody vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře budou ceny věnované společností ATP Nutrition v celkové hodnotě téměř 15.000 Kč!


Foto:
www.instagram.com/hunterlabrada
www.instagram.com/jmackey33_ifbbpro
www.instagram.com/mattkouba
www.instagram.com/derikfarnsworth
www.instagram.com/weaponx_ifbbpro
www.instagram.com/ifbb_santi


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
decarabas (21:07) • To bude fotka zo základnej skupiny, tam mali drepy/deadlift.
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
moab (20:26) • A proč ten borec na fotce dělá dřepy???
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
Paulie02 (15:04) • Naprostá amateřina pořadatelů. Nasvícení s pozadím musel vymyslet idi.t. Obsazení prof...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:49) • Viete koľko krát som ja dal `plusko` niekomu, kto ma hejtí (samozrejme nie plusko prísp...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:47) • Nezrelosť človeka sa prejavuje v tom, že niekomu dáva mínuská LEN PRETO, KTO JE TEN `NI...
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
bazar Posilovací set
Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
bazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
služby Osobní Trenér Praha - Adam Špulá...
Chceš se naučit základy boxu, thaiboxu, nabrat svalovou hmotu, zlepšit si kondici anebo už prostě...
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie