Reklama:
Protein High Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g!
⭐⭐⭐⭐⭐ Špičkové složení, 12 příchutí na výběr. Více zde.

Dvanáct profesionálů 6 týdnů
před Wings of Strength Tampa Pro

8.359 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Zkušený americký pořadatel soutěží v kulturistice a fitness Tim Gardner se tento týden nechal slyšet, že se už nemůže dočkat toho, až po přestávce vynucené pandemií COVID-19 se svým týmem znovu otevře sezónu. V této souvislosti připomněl, že by se právě pod jeho organizátorskou taktovkou jen od 31. července do 31. srpna mělo odehrát Wings of Strength Tampa Pro, Wings of Strength San Antonio Pro a Wings of Strength Puerto Rico Pro. Šance, že na všechna tato klání opravdu dojde, je tak po zmíněném Gardnerově prohlášení zase o něco větší, než byla před ním, což jistě dodalo závodníkům, kteří se na ně připravují, více klidu.

Jak jsme uvedli, první profesionální show pořádanou Timem Gardnerem po "koronavirové přestávce" se přesně v polovině prázdnin stane Wings of Strength Tampa Pro. Ačkoliv se už během července odehrají některé menší soutěže, jako například Wasatch Warrior, právě závody v Tampě jsou díky své velikosti vnímány jako ty, kterými na několik měsíců přerušená sezóna konečně opět naplno odstartuje. Závodit se na nich totiž bude v naprosté většině kategorií, které pravidla profesionální ligy IFBB Jima Maniona v současnosti popisují. Přípravu profesionálů na Wings of Strength Tampa Pro 2020 pro Vás už několik týdnů pečlivě sledujeme a dnes v tom budeme pokračovat. Máme pro Vás totiž snímky, které Vám napoví, jak si na cestě za účastí na nadcházejícím klání vede hned dvanáct různých sportovců!

Samson Dauda

Když jsme vzpomněli, že se v Tampě bude závodit ve většině současných kategorií, tak se rozumí samo sebou, že kulturistika mužů open v programu soutěže nemůže chybět. V té by se zde do boje o přízeň rozhodčích rád zapojil i britský profík Samson Dauda, jehož účast je však ze všech závodníků, o kterých dnes budeme psát, asi nejvíce na vážkách. Aby ke zmíněné floridské profesionální show Samson mohl nastoupit, bude se muset totiž do zámoří nejprve dostat, což kvůli současné zdravotně-bezpečnostní situaci ve světě nemusí vůbec představovat lehký úkol. Věřme ale, že Dauda nějaký způsob najde. Šest týdnů před soutěží totiž začíná nabývat na velmi zajímavé formě, a kdyby ji nemohl zužitkovat na pódiu, byla by to škoda.

Samson Dauda 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Hunter Labrada

Takový Hunter Labrada, který žije v Texasu, se pochopitelně do Tampy dostane podstatně snáz a s jeho účastí na Gardnerově události lze tak takřka s jistotou počítat. Hmotnost 175 cm vysokého těžkotonážníka se za poslední týden hnula sotva o několik gramů a on tak i šest neděl před dnem "D" stále váží 119 kg na lačno a asi 120,5 kg po tréninku. Protože se ale forma tohoto osmadvacetiletého profesionálního nováčka za posledních sedm dní zase o něco zlepšila, znamená to, že Hunter roste do soutěže. S tím je pochopitelně spokojený jak on sám, tak i jeho trenér Andrew Vu.

Hunter Labrada 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Ronald Gordon

V tomto týdnu jsme Vás poprvé nechali nahlédnout i do probíhající přípravy Ronalda Gordona, který na letošním Wings of Strength Tampa Pro bude patřit k Samsonovým a Hunterovým soupeřům. Svěřenec kuvajtského kouče Abdullaha Al Otaibiho s tím, jak se závody blíží, ze své přípravy uvolňuje čím dál tím více fotografií a my pro Vás dnes vybíráme další dvě. Připomeňme, že ačkoliv Ronald na rozdíl od Labrady sice nepředstavuje úplného profesionálního nováčka, mnoho zkušeností se závoděním mezi profíky ještě nemá. Absolvoval mezi nimi totiž dosud jediný start, při kterém vloni rovněž v Tampě dosáhl na jedenácté místo.

Ronald Gordon 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Dorian Haywood

Dvanáctý za Ronaldem tehdy na soutěži skončil Dorian Haywood, a protože i on aktuálně v současnosti směřuje své úsilí k účasti na letošním Wings of Strength Tampa Pro, čeká oba borce vzájemný souboj znovu. Kdopak v něm asi bude úspěšnější tentokrát?

Dorian Haywood 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Joe Mackey

Kromě dosud zmíněných profíků k soutěži z těžkotonážníků svou přípravu směřují ještě třeba Dwayne Walker, Justin Maki, Iain Valliere anebo Joe Mackey. Snímky věnované současné formě Dwayna, Justina a Iaina pro Vás sice dnes nemáme, ale u Joea je tomu jinak. Ostatně 179 cm vysoký svěřenec nutričního kouče Dominicka Cardoneho se má také čím chlubit. S tím, jak si v přípravě vede, je totiž spokojený, když jeho metabolismus prý jede na plné obrátky a jeho tělo tak spálí doslova všechno, co Joe spořádá. A to jí velké porce každé dvě hodiny! Na připojených snímcích Joe pózuje s tělesnou hmotností pohybující se někde mezi 124 a 125 kg.

Joe Mackey 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

George Peterson

Od závodníků, kteří se v Tampě představí v kulturistice mužů open, se teď přesuňme k těm, kteří by zde měli nastoupit v kategorii do 212 liber (96,2 kg). Začneme u George Petersona, jehož lze přesto, že ve dvěstědvanáctce ještě nikdy nezávodil, před soutěží považovat za jednoho z kandidátů na přední příčky. Zmíněný trojnásobný bronzový medailista Classic Physique Olympia totiž na snímcích ze své probíhající přípravy vypadá skvěle a zdá se, že při jeho prvním startu mezi mohutnějšími soupeři vůbec nebude znát, že ještě vloni musel v classic physique splňovat podstatně přísnější hmotnostní limit, než jaký ho čeká tentokrát. Aktuálně tomuto 170 cm vysokému svěřenci trenéra Justina Millera displej váhy ukazuje asi 101,5 kg.

George Peterson 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Shane Stewart

Do boje o nějaký top výsledek by se na nadcházejícím klání jistě rád zapojil i Shane Stewart, který vloni mezi profíky debutoval právě na soutěži v Tampě, ze které si nakonec odnášel páté místo. Shane své výkony na pódiu pravidelně staví zejména na kvalitě svalové hmoty a připravenosti a zdá se, že na stejné zbraně bude sázet i letos.

Shane Stewart 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Dectric Lewis

Všechno napovídá tomu, že nás v Tampě v lehčí váze čeká pořádná bitva. Přispět k napínavosti dění na pódiu se totiž chystá třeba i druhý nejlepší účastník loňského Wings of Strength Yamamoto Nutrition Puerto Rico Pro Dectric Lewis, který se netají, že si na soutěž nejde pro nic jiného než pro vítězství.

Dectric Lewis 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Derik Oslan

Dalším borcem, který má na to, aby se na nadcházející profesionální show v kulturistice mužů do 212 liber umístil vysoko, je Derik Oslan. Mezi profíky už dvakrát skončil druhý a vypadá to, že se od té doby po stránce objemů, plnosti svalů a vyváženosti postavy ještě o něco zlepšil. Derik si přitom pochvaluje i to, jak zatím jeho příprava probíhá. Za poslední týden se zlepšila jeho forma a on přitom nic neztratil ze své hmotnosti, ale naopak něco málo nabral. V současnosti váží mezi 99 až 100 kilogramy.

Derik Oslan 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Santi Aragon

Zatímco George, Shane, Dectric a Derik budou v Tampě zřejmě závodit s hmotností blížící se k samotnému limitu kategorie, takový Santi Aragon bude patřit k těm lehčím borcům na pódiu. Bude tak sázet na jiné zbraně, a to zejména na symetrii, připravenost, dobrou kontrolu břišních svalů a vytříbený pózing.

Santi Aragon 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Jason Lowe

Přesto, že Santiho na soutěži v boji o nejvyšší příčky mohou limitovat jeho menší objemy, v minulosti už prokázal, že i přes tuto jeho slabinu dokáže dosáhnout slušných výsledků. Naproti tomu takový Jason Lowe, jenž by na klání měl patři k Aragonovým soupeřům, zřejmě na pódiu bude moci pouze překvapit, a to přesto, že se na závody připravuje pod vedením tak zkušeného specialisty, jakým je Chris Aceto.

Jason Lowe 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Deontrai Campbell

Posledním do tuctu profíků, kterým jsme v tomto článku slíbili věnovat pozornost, je Deontrai Campbell. Jedná se o někdejšího amatérského kulturistu, jenž se po přestupu mezi elitu rozhodl působit v kategorii classic physique. Profesionální debut by si v ní měl připsat právě na letošním Wings of Strength Tampa Pro. Šest týdnů před závody 175 cm vysoký Deontrai vážil 99 kg, limit classic physique pro něj činí o 5 kilogramů méně.

Deontrai Campbell 6 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Na výsledky Wings of Strength Tampa Pro 2020
si na Ronnie.cz budete moci v týdnu před závody vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře budou ceny věnované společností ATP Nutrition v celkové hodnotě téměř 15.000 Kč!


Foto:
www.instagram.com/ifbbpro_samsondauda
www.instagram.com/hunterlabrada
www.instagram.com/_rpg8305_
www.instagram.com/dumbbellcookiecartel
www.instagram.com/dr.fit.pro.dorianhaywood
www.instagram.com/jmackey33_ifbbpro
www.instagram.com/georgep_dabull
www.instagram.com/astrongspirit
www.instagram.com/weaponx_ifbbpro
www.instagram.com/ifbb_santi
www.instagram.com/ifbb_broku
www.instagram.com/deontrai_campbell


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.06.15:49maxpoint97 - Ještě, že ve volný sestavě nedělá podobný prvky jako Oslad..
22.06.13:09Zodiak411 - Řekl bych, že to bude důvod, proč možná bude v prvním vyvo..
22.06.11:11th.0th - Dectric Lewis: Tvl, co to je???*87* *87* *87*+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
70mMyW!53 (13:11) • Tak ten Platzuv vrsek byl omezeny genetikou asi jako nas milan Oboril
magazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
jari (12:08) • Něco takovýho tvrdim několik let a je to prostě tak, ať si kdo chce, co chce říká. Můžo...
magazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
Spazik (11:44) • Lukáš je borec. Jen mi přijde že ten styl tréninku trochu přeceňuje. Ono když bude ně...
magazínDvanáct profesionálů 4 týdny před Win...
Turakam (00:12) • No, no, no, klasika, rýchlo rétoriku otočiť, inak, chabý pokus. Neodpovedal si a neprev...
magazínDvanáct profesionálů 4 týdny před Win...
Lukas107 (23:12) • Co musí profi závodník splnit, aby závodil v profi? Že by?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra