Reklama:
Protein High Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g!
⭐⭐⭐⭐⭐ Špičkové složení, 12 příchutí na výběr. Více zde.

NewPark Gym - druhý domov, kde najdete zajímavé lidi i nové přátele

5.336 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Na začátku to byl jeden velký sen. A sny se plní. A tak Vám s velkou radostí představujeme nový NewPark Gym. NewPark je funkční tělocvična, kterou spousta z Vás zná původně jako crossfitový gym. Postupem času však nabyla mnohem většího rozměru. Majitel Tomáš Klvaňa měl za cíl vybudovat prostor, kde si každý sportovec přijde na své, a o NewParku říká: "Vytváříme místo, kam se budete rádi vracet. Vytváříme místo, které se stane Vaším druhým domovem. Vytváříme místo, kde se setkáte se zajímavými lidmi a najdete nové přátele."

Se svou rozlohou 2000 m2 je NewPark aktuálně největší gym pro funkční cvičení v Brně a dominují mu dvě patra. Hned po vstupu se ocitnete v novém vrchním patře, vybaveném posilovacími stroji, kardio zónou a sálem. Po sejití schodů Vás čeká funkční zóna s hrazdami, vzpěračskými plošinami a spoustou dalšího vybavení.

Více o tom, co u nás najdete a na co se můžete těšit, Vám přiblíží manažer a trenér Martinem Frankl a trenér Vojta Nádeníček.

Vojto, ty jako kulturista a závodník nové patro s nadšením přivítáš a předpokládám, že se stane tvým hlavním polem působnosti. Můžeš nám říct, co tě na něm nejvíce láká?

Horní patro se stane tak trochu mým druhým domovem. Jako kulturista zde najdu naprosto vše, co pro svůj trénink potřebuji. Ať už to jsou dostatečně těžké jednoruční činky, spousta os a kotoučů pro těžké základní cviky, běžecké pásy a rotopedy, ale také především špičkové stroje značky Hammer Strength, které prostě nemají chybu. Kombinace profesionálního vybavení a velkého vzdušného prostoru tvoří dokonalý celek pro perfektní trénink!

Martine, jaké jsou možnosti gymu? Mohu si jako klient zajít na lekci, jít zacvičit sama nebo třeba začít trénovat a závodit pod vedením osobního trenéra?

NewPark nabízí širokou škálu sportovního vyžití. Je to místo, kde si každý najde to své. Je vcelku jedno, jestli ho láká jóga, vzpírání, kalistenika, zlepšení kondice, nebo se rozhodl jít své vypracované tělo vystavit na kulturistická závodní prkna... na vše se u nás může špičkově připravit. Vytvořili jsme velmi komplexní místo pro sportovní rozvoj "profíků" i " hobíků". Proto je na každém, jestli si chce jít cvičit sám na tzv. open gym, na vedenou lekci se skupinkou, nebo využít služeb osobního trenéra. Vše je mu zde k dispozici.

Mám ještě jednu otázku. Co když budu chtít trénovat v horním i spodním patře, půjde to?

Ano, v rámci jednoho vstupu můžeš klidně přebíhat z jednoho patra do druhého a střídat stroje a funkční zónu, pokud ti to bude vyhovovat. (úsměv)

Doufám, že Vás kluci navnadili a přijdete se k nám podívat. Pokud se chcete dozvědět víc, na něco se zeptat nebo u nás začít trénovat, všechny důležité informace a kontakty najdete na webových stránkách, na Facebooku nebo na Instagramu. Těšíme se na viděnou!


Foto:
David Buchta


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 29 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
70mMyW!53 (13:11) • Tak ten Platzuv vrsek byl omezeny genetikou asi jako nas milan Oboril
magazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
jari (12:08) • Něco takovýho tvrdim několik let a je to prostě tak, ať si kdo chce, co chce říká. Můžo...
magazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
Spazik (11:44) • Lukáš je borec. Jen mi přijde že ten styl tréninku trochu přeceňuje. Ono když bude ně...
magazínDvanáct profesionálů 4 týdny před Win...
Turakam (00:12) • No, no, no, klasika, rýchlo rétoriku otočiť, inak, chabý pokus. Neodpovedal si a neprev...
magazínDvanáct profesionálů 4 týdny před Win...
Lukas107 (23:12) • Co musí profi závodník splnit, aby závodil v profi? Že by?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra