Reklama:

Najdi a vyhraj! (23/2020)

5.567 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Čím je člověk starší, tím je zpravidla pohodlnější, a může se to týkat dokonce i suplementace. Když jsem před lety začal cvičit a poprvé se ohlížel po nějakých doplňcích, jedním z hlavních kritérií byla rozhodně cena. Na co kupovat sachariďák, když si ho můžu umíchat sám z proteinu a glukózy? Proč kupovat drahou kloubní výživu, když kýbl hydrolyzovaného kolagenu stojí pár šupů? Proč investovat do drahých předtréninkovek, když se daly najít parádní recepty, jak si je namixovat sám jen ze základních surovin? Nedalo se to sice ani pořádně rozmíchat a chuť byla otřesná, ale po tom kýblu kolagenu, který chutnal jako rozpuštěná spálená kopyta, člověk vypil cokoliv a ještě si pochvaloval, že se mu při tom dokonce ani nenavaluje.

Dnes na to už jen nostalgicky vzpomínám, a když přijde na věc, rozmařile sáhnu po nějakém z hotových produktů. Abych to uzavřel - mám tu ještě jedenapůlkilové neotevřené balení maltodextrinu, takže kdyby někomu přišlo vhod, stavte se u nás v redakci a je Vaše. :-)

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží proteinový přípravek Hydro Delicate (908 g) od společnosti Smartlabs. Hydro Delicate představuje unikátní protein, jehož výjimečnost spočívá zejména v rychlé vstřebatelnosti. Vysoký podíl krátkých peptidů zabezpečí lepší absorpci a udržení bílkovin oproti nehydrolyzovanému proteinu. Vstřebávání krátkých peptidů je dokonce rychlejší než přenos samotných aminokyselin a živiny se tak dostanou do těla rychleji než z běžných zdrojů proteinu.


Ze které země pochází kulturista Oleh Kryvyi?

Najdi a vyhraj! (23/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ze které země pochází kulturista Oleh Kryvyi?
Rusko
Bělorusko
Ukrajina
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 04. 06. 2020 v 08:00 a končí 11. 06. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (22/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaké je heslo horolezce, trenéra a rekordmana Jana Kareše. Správná odpověď zní: "Všechno je easy."

Vylosováni byli a spalovač Thermo Virus (60 kapslí) od společnosti Czech Virus obdrží:

  • Hana Severová - hanka.severova@...cz
  • Michael Biskup - michael.biskup@...cz
  • Vojtěch Machytka - machytkav@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 11. června. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra